Autor Wątek: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna  (Przeczytany 658909 razy)

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2985 dnia: Lutego 21, 2016, 02:56:53 pm »
Panowie na streamie mówili jeszcze, że po wydaniu MK XL będzie dodatkowe darmowe DLC

Nie wyłapałem tego, ale to pewnie będzie coś w stylu paczki z kostiumami dla DLC ew. stage fatale. Nie nastawiałbym się za bardzo na fighterów.

Mówili o tym przy prezentacji Leatherface'a.

Kolejnymi arenami, które otrzymają Stage Fatality to The Kove i Obóz Uchodźców.

Witam Cię Adepcie 😊 Szmat czasu 😜
« Ostatnia zmiana: Lutego 21, 2016, 02:58:59 pm wysłana przez davidkoz »

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2986 dnia: Lutego 21, 2016, 04:48:52 pm »
Ja stawiam jeszcze na Crossroads. Oby nawiązali do świetnego stage z MK9, gdzie w piekle postaci pół mordy paliło:D

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2987 dnia: Lutego 21, 2016, 05:10:34 pm »
No miejmy nadzieję, że i Crossroads dostanie stejdża

W obozie dla uchodźców podobno postać wpada pod ostrzał agentów sił specjalnych, którzy strzelają w tle do armii Tarkatan, a w The Kove wielki Kraken zabija wykończonego przeciwnika :D

Jedna z wariacji Aliena to Tarkatan, więc będzie to "Baraka" w pełnej klasie. Szkoda, że w postaci obcego, eh. Wciąż nie potrafię tego przełknąć, że zamiast Fujina, Reiko, Frost czy Li Mei szarpnęli się na dwie kolejne postacie spoza. Wciąż mam nadzieję, że znak "?" na ekranie wyboru postaci wypełni Fujin.

Offline Nazwa użytkownika

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 51
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2988 dnia: Lutego 22, 2016, 03:43:15 am »
Cytuj
W obozie dla uchodźców podobno postać wpada pod ostrzał agentów sił specjalnych, którzy strzelają w tle do armii Tarkatan, a w The Kove wielki Kraken zabija wykończonego przeciwnika

wygląda na to, że to prawda: http://imgur.com/a/PxjJT
w MK9 było zajebiste metro, ulica, do pełni szczęścia brakowało tylko zrzucenia z dachu - w MKX przeciwnika zjada wielka ryba, chociaż dobre i to.
właśnie sobie uświadomiłem, że stęskniłem się za pit 3.


Offline Nazwa użytkownika

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 51
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2989 dnia: Lutego 26, 2016, 12:53:26 am »
jest alien, ale jest tak słabiutki, że szkoda gadać, za to można zobaczyć drugie fatality triborga i boraicho

https://streamable.com/vnb9
https://streamable.com/ArashFT

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2990 dnia: Lutego 26, 2016, 04:41:23 pm »
Po wczorajszym streamie frustracji ciąg dalszy.

Alien zrobiony na siłę, bez pomysłu. Leatherface wypada o pięć poziomów wyżej. Alien w czasie walki nie używa nóg, a zamiast nich napieprza ogonem (jedyny moment, kiedy używa obu nóg, to atak w powietrzu), bardzo szybki z ogromnym zasięgiem, czyli coś dla spamerów, a gdy wybierzemy wariację "ACIDIC" to spamerzy będą już u bramy raju. Alien w tej wariacji strzela kwasem z ogona w każdą stronę świata: w dół, w górę, prosto, pod siebie, nad siebie, w powietrzu itd. Szkoda słów. Druga wariacja z przyzywaniem jaja taka sobie. Gość prezentujący Aliena miał problemy ze zdolnością, w której zeskakuje drugi Alien i atakuje przeciwnika, ponieważ ciężko miał go trafić. Trzecia wariacja oparta na zdolnościach Baraki też odwalona od tak. Baraki tam niewiele, ale to i dobrze. Niech Alien się trzyma z dala od tarkatana. Fatality Aliena to jakiś kosmos. Walczymy z Alienem przybliżonym bardziej do człowieka, no bo wykluł się z Baraki, więc ma więcej cech ludzkich i nagle w fatality pojawia się od tyłu powiększony o dwa razy, a może to jego matka, królowa roju? Jedyny plus u Aliena to jego X-ray. Jeden jedyny.

Panowie założyli się o zgolenie brody, więc zaczęli walczyć w Obozie Uchodźców i od samego początku było jasne, że chcą oni pokazać nowe Stage Fatality na tej właśnie arenie, ale OCZYWIŚCIE pan, który gra Kitaną od 15 lat trzy razy zepsuł tą sekwencję na stejdża. Z braku laku ten drugi postanowił zagrać raz jeszcze, aby oczyścić honor i pokazać fatala. Szczerze bardzo fajne wykończenie i dokładnie takie, jak napisałem we wcześniejszym poście.

Dobrą wiadomością jest to, że Beta potrwa do końca tygodnia, a od 1 Marca nie będzie już betą i zastąpi aktualny online.

WQ!#@$# mnie to, że wielce grają, walczą, aż pod siebie srają z ekscytacji, kto wygra, a zawsze jest tak, że wygrywają tą postacią, którą prezentują. Gościu miotał Predatorem, robił kombinacje, Alien fruwał, ale jak już dochodziło do końcówki jego życia, to nagle nie potrafił nawet kopnąć, aby tamten mógł wygrać i oczywiście pokazać fatala, czy brutala. Nie wiem po co ta cała otoczka typu "walka, na którą każdy czekał", "wielki pojedynek", Predator vs Alien" itd.

Nie dałem rady oglądać dalej, gdy postanowili grać jeszcze o ten beznadziejny pas, jakby kogoś to interesowało. Wyłączyłem, poszedłem spać, straciłem czas.

« Ostatnia zmiana: Lutego 26, 2016, 04:45:22 pm wysłana przez davidkoz »

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2991 dnia: Lutego 26, 2016, 05:25:18 pm »
W zasadzie podpisuję się pod każdym słowem Davidkoza. Chujnia max. Walka stulecia Predator vs Alien, nie no wszystko super fajnie, ale NIE W MORTAL KOMBAT.
Słowo 'awesome' padło chyba 10000 razy na wczorajszym streamie. Awesome były uderzenia z ogona, awesome były ciosy specjalne, awesome było fatality, awesome był każdy mecz. Rzygam tymi dwoma lapsami... Na szczęście to już chyba była ostatnia odsłona nowego contentu, póki nie będzie nowego fightera (a nie będzie), nie zamierzam tego więcej oglądać.

EDIT: A JESZCZE JEDNO, pytania z twittera. To jest NAJ-GOR-SZE! jest przecież tyle pytań, które mogłyby zostać (i na pewno zostały) zadane, niewygodne, wyjaśniające i NIGDY nie są prezentowane.... To co dostaje się na streama to szczyt lizodupstwa, pytania pokazujące jacy to AWESOME są panowie z NRS i pytania, które nikogo nie obchodzą. No. Lepiej mi.
« Ostatnia zmiana: Lutego 26, 2016, 05:31:33 pm wysłana przez PurpleRain »

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2992 dnia: Lutego 27, 2016, 12:22:05 am »
W zasadzie podpisuję się pod każdym słowem Davidkoza. Chujnia max. Walka stulecia Predator vs Alien, nie no wszystko super fajnie, ale NIE W MORTAL KOMBAT.
Słowo 'awesome' padło chyba 10000 razy na wczorajszym streamie. Awesome były uderzenia z ogona, awesome były ciosy specjalne, awesome było fatality, awesome był każdy mecz. Rzygam tymi dwoma lapsami... Na szczęście to już chyba była ostatnia odsłona nowego contentu, póki nie będzie nowego fightera (a nie będzie), nie zamierzam tego więcej oglądać.

EDIT: A JESZCZE JEDNO, pytania z twittera. To jest NAJ-GOR-SZE! jest przecież tyle pytań, które mogłyby zostać (i na pewno zostały) zadane, niewygodne, wyjaśniające i NIGDY nie są prezentowane.... To co dostaje się na streama to szczyt lizodupstwa, pytania pokazujące jacy to AWESOME są panowie z NRS i pytania, które nikogo nie obchodzą. No. Lepiej mi.
Dostajesz LAJKA. Davidkoz zresztą też. Ale bym tych złamasów Liu Kangiem porobił!:O

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2993 dnia: Lutego 27, 2016, 02:39:53 am »
Mnie od początku Alien nie pasował do tej gry. Coś bardziej humanoidalne, na tyle rozumne, aby ogarnać jako takie sztuki walki powinno być. Predator mi pasuje, ale Obcy już nie. Ta pokraka z piłą za to nie pasuje kompletnie klimatem, Jason jeszcze ujdzie, ale nie ten w masce klauna i fartuchem z Masterchefa. Ktoś wrzucił postacie gościnne bez pomyślunku, podobnie jak widziałem wcześniej jakieś stroje Scorpiona i Sub Zero dla chyba Cassie i Jaxowej. Ktoś w ogóle wyczucia nie ma. Dali chociaż klasyczny strój dla Tremora (analogiczny do Sub Zero, Scorpiona, Ermaca, tylko w innym kolorze)?


Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2994 dnia: Lutego 27, 2016, 04:35:01 pm »
Ktoś wrzucił postacie gościnne bez pomyślunku, podobnie jak widziałem wcześniej jakieś stroje Scorpiona i Sub Zero dla chyba Cassie i Jaxowej. Ktoś w ogóle wyczucia nie ma. Dali chociaż klasyczny strój dla Tremora (analogiczny do Sub Zero, Scorpiona, Ermaca, tylko w innym kolorze)?

Stroje dla Cassie i Jackie to tylko taki dodatek dla osób, które złożył preorder, więc bym się tym jakoś nie ekscytował. Obie panie dostały fajne darmowe stroje za free do zdobycia na mobilnej wersji gry, więc można o nie powalczyć.

Mamy dostać dodatkowe DLC zawierające dodatkowe skiny dla postaci z pierwszego kombat packa i tam ma pojawić się klasyczny strój dla Tremora.

Tanya - Black Mamba
Tremor - Klassic
Jason - Corpse
Predator - Extraterrestrial

Nie wiem ile w tym prawdy. Trzeba poczekać.
« Ostatnia zmiana: Lutego 27, 2016, 04:38:20 pm wysłana przez davidkoz »

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2995 dnia: Lutego 27, 2016, 09:14:42 pm »
Dziś zacięty bój z davidkozem zakończył się wynikiem 39:3. Trzeba szlifować umiejętności, bo zaraz ma wyjść super WOW cudo online!:D Kto chętny na PS4 - pisać!;) Aktualnie katuję Liu Kanga.

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2996 dnia: Lutego 27, 2016, 09:43:30 pm »
Szkoda, że pochwaliłeś się dzisiejszym wynikiem, gdy pierwszy raz kombinowałem wariacją z dronem :P Wczoraj przecież nie było tak kolorowo, prawda? ;)

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2997 dnia: Lutego 28, 2016, 03:31:09 am »
Wczoraj to tam lipa byla w ogole z polaczeniem, ale imo przedwczoraj o wiele lepiej ci szlo:)

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2998 dnia: Lutego 28, 2016, 12:44:58 pm »
Na Youtube można znaleźć filmiki, które pokazują zawartość XL, więc po wpisaniu Mk Xl cyber subzero, można zobaczyć gościa prezentującego jego zdolności. Bardzo fajna wariacja posiadająca wszystko to, co było w MK9 + drony, których można przywołać trzy, a one pomogą nam przedłużyć kombosy, wzmocnić ataki i zdolności specjalne. Polecam poszukać jeśli kogoś to ciekawi. Jest też brutality, gdzie Smoke wykańcza przeciwnika chwytem, ten który pokazano już na kascie. Różnica polega na tym, że w przypadku Smokea pojawia się Cyber Subzero i zamraża przeciwnika w powietrzu 😊 Nic tylko rączki trzeba przygotować.

Drugi fatal Leatherfacea jest jednym z lepszych jaki widziałem.
« Ostatnia zmiana: Lutego 28, 2016, 12:47:55 pm wysłana przez davidkoz »

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2999 dnia: Lutego 28, 2016, 04:30:52 pm »
Czekajcie chłopaki aż w moje łaspska trafi MKXL, poznacie wtedy swoje miejsce w szeregu! 😈 No mercy!