Autor Wątek: Najładniejsza i Najfajniejsza kobieta w MK  (Przeczytany 56072 razy)

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Najładniejsza i Najfajniejsza kobieta w MK
« Odpowiedź #135 dnia: Października 15, 2011, 02:48:40 pm »

To był sarkazm  ;D
Całe szczęście :D no bo przez to co powiedziałeś zacząłem się trochę bać :]

Offline Nefarius225

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 104
  • Ten, co się nie patyczkuje...
    • Zobacz profil
Odp: Najładniejsza i Najfajniejsza kobieta w MK
« Odpowiedź #136 dnia: Października 15, 2011, 11:30:38 pm »

To był sarkazm  ;D
Całe szczęście :D no bo przez to co powiedziałeś zacząłem się trochę bać :]

Ty się lepiej Milenki bój bo nazajutrz się bez jakiejś kończyny obudzimy  :-\ Jak taka lala do łóżka wpełznie to chyba nie będzie to przyjemne spotkanko  :o

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Najładniejsza i Najfajniejsza kobieta w MK
« Odpowiedź #137 dnia: Października 16, 2011, 03:32:23 am »
Nie wiem co masz na myśli mówiąc 'obudzimy', ale wolę nie wiedzieć :]. No w sumie spotkanie z milenką by nie było przyjemne - tu masz rację. Ale co byś powiedział na to, żeby jej kaganiec założyć? ;] może tak ostra laska jak milenka lubi takie zabawy... ^-^

Offline Nefarius225

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 104
  • Ten, co się nie patyczkuje...
    • Zobacz profil
Odp: Najładniejsza i Najfajniejsza kobieta w MK
« Odpowiedź #138 dnia: Października 16, 2011, 09:18:46 am »
Nie wiem co masz na myśli mówiąc 'obudzimy', ale wolę nie wiedzieć :]. No w sumie spotkanie z milenką by nie było przyjemne - tu masz rację. Ale co byś powiedział na to, żeby jej kaganiec założyć? ;] może tak ostra laska jak milenka lubi takie zabawy... ^-^

Co do obudzimy wolę już nie mówić. Ale z tym kagańcem to byłoby ciekawie. Może jeszcze załatwić smycz albo patyczek do aportowania?  ;D

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Najładniejsza i Najfajniejsza kobieta w MK
« Odpowiedź #139 dnia: Października 16, 2011, 01:29:46 pm »
Po co smycz? Na mileenkę najlepiej łańcuch i kajdany :]. A co do tematu jeszcze. Nitara jest fajna, ale wolałbym jakby skrzydeł nie miała. :/ zaś nie mogę patrzeć na Sareenę i Sheevę. Okropne brzydule :P

Offline Nefarius225

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 104
  • Ten, co się nie patyczkuje...
    • Zobacz profil
Odp: Najładniejsza i Najfajniejsza kobieta w MK
« Odpowiedź #140 dnia: Października 16, 2011, 01:34:58 pm »
No Nitara bez tego diabolizmu to co innego. Sheeva - bleeee!!! A Sareena to sam nie wiem czemu ją tak lubią mi się nie podoba, no ale nie będę innych gustów krytykował. Jak już mówiłem dla mnie najlepsza jest Li Mei, zwłaszcza z Deception bo widać jej więcej tu i tam  ;D No i ewentualnie Kitana.

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: Najładniejsza i Najfajniejsza kobieta w MK
« Odpowiedź #141 dnia: Października 16, 2011, 02:11:32 pm »
Jade też jest fajna, bez dwóch zdań.

Offline Nefarius225

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 104
  • Ten, co się nie patyczkuje...
    • Zobacz profil
Odp: Najładniejsza i Najfajniejsza kobieta w MK
« Odpowiedź #142 dnia: Października 16, 2011, 02:21:37 pm »
Jade też jest fajna, bez dwóch zdań.

Owszem Jade też fajna lala  ;D

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: Najładniejsza i Najfajniejsza kobieta w MK
« Odpowiedź #143 dnia: Października 16, 2011, 06:36:52 pm »
Nie wiem czy nawet nie lepsza trochę o Mileeny.

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Najładniejsza i Najfajniejsza kobieta w MK
« Odpowiedź #144 dnia: Października 16, 2011, 10:12:14 pm »
Jade po kąpieli w wybielaczu jak najbardziej :].

Nie żebym rasistą był czy coś, ale Białe mnie jakoś bardziej kręcą... ;]

Offline ReVille

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 573
    • Zobacz profil
  • PSN ID: reville123
Odp: Najładniejsza i Najfajniejsza kobieta w MK
« Odpowiedź #145 dnia: Października 17, 2011, 10:32:00 am »
Jade po kąpieli w wybielaczu jak najbardziej :].

Nie żebym rasistą był czy coś, ale Białe mnie jakoś bardziej kręcą... ;]

Białe kręcą cie bardziej niż mulatki ?? Jesteś pierwszym osobnikiem od którego to usłyszałem (przeczytałem)


Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Najładniejsza i Najfajniejsza kobieta w MK
« Odpowiedź #146 dnia: Października 17, 2011, 11:07:04 am »
Białe kręcą cie bardziej niż mulatki ?? Jesteś pierwszym osobnikiem od którego to usłyszałem (przeczytałem)

Lol, to przecież oczywiste, że białe kobiety są najpiękniejsze. A Ty jesteś pierwszą osobą, która mówi, że mulatki są lepsze niż białe dziewczyny. Nie spotkałem się jeszcze z opinią, żeby człowiek mieszkający w Polsce, otoczony pięknymi słowiankami wolał mulatki, no ludzie! Nie załamujcie mnie. Coraz mniej chce mi się żyć w kraju, w którym ktoś woli imigrantki od rodzimych piękności  facepalm obracasz się w zajebiście dziwnych kręgach, skoro Twoi znajomi mają takie poglądy.
« Ostatnia zmiana: Października 17, 2011, 11:12:26 am wysłana przez Adept »

Offline ReVille

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 573
    • Zobacz profil
  • PSN ID: reville123
Odp: Najładniejsza i Najfajniejsza kobieta w MK
« Odpowiedź #147 dnia: Października 17, 2011, 12:10:58 pm »
To powiedz mi dlaczego biali się opalają ? bo chcą być piękniejsi (ja się nie opalam) ciemniejszy kolor skóry jest dużo bardziej seksowny niż blada skóra. W kwestiach kobiet raczej się nie dyskutuję ale moim zdaniem mulatki są o wiele bardziej pociągające niż białe. I żeby była jasność mulatki mnie kręcą a nie murzynki.  :afro:


Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Najładniejsza i Najfajniejsza kobieta w MK
« Odpowiedź #148 dnia: Października 17, 2011, 12:21:26 pm »
Jeśli patrzę na Olę Szwed, to tak wolę czarne Polki :D Chodzi chyba o egzotyczność kobiet z innych regionów świata. Coś co ogólnie u nas nie jest standardową urodą. Imigranci ? Adept, a imigrant innego koloru skóry to nie człowiek ? Poza tym jeśli ktoś się tutaj rodzi to chyba jest Polakiem. Komuna już dawno minęła, w Polsce coraz więcej rodzi się ludzi różnej maści. Chcąc, nie chcąc nie masz na to wpływu. I nie przesadzaj ze słowiankami, bo w każdym zakątku świata są piękne i bestie.   

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Najładniejsza i Najfajniejsza kobieta w MK
« Odpowiedź #149 dnia: Października 17, 2011, 12:44:45 pm »
To powiedz mi dlaczego biali się opalają ? bo chcą być piękniejsi (ja się nie opalam) ciemniejszy kolor skóry jest dużo bardziej seksowny niż blada skóra. W kwestiach kobiet raczej się nie dyskutuję ale moim zdaniem mulatki są o wiele bardziej pociągające niż białe. I żeby była jasność mulatki mnie kręcą a nie murzynki.  :afro:

Stary nie masz pojęcia o świecie. Ludzie z bladą skórą są o wiele bardziej pożądani na świecie niż osoby z ciemną. W takich Indiach czy Japonii zrobiłbyś furorę jako białas. Moda na solarkę to wymysł jebniętych nastolatek, które chcą się upodobnić do murzynów, choć nikt normalny nie lata za solarkami (no chyba, że kolesie skóra, fura i komóra). Mulatki, cyganki, romowie - wybacz, ale wolę białą skórę.

Jeśli patrzę na Olę Szwed, to tak wolę czarne Polki :D

Bro, nie załamuj mnie, bo mnie się rzygać chcę jak na nią patrzę i uważam, że ludzie są albo jebnięci, albo ślepi, że widzą w niej coś pociągającego. Twarz konia, zarośnięta, skóra mocno pokryta łojami. Nie dziękuję.

Imigranci ? Adept, a imigrant innego koloru skóry to nie człowiek ?

Kto tak powiedział? Daj namiar.

Poza tym jeśli ktoś się tutaj rodzi to chyba jest Polakiem. Komuna już dawno minęła, w Polsce coraz więcej rodzi się ludzi różnej maści.


Co to ma do rzeczy z rozmową? W Afryce też się rodzą biali, a w Izraelu populacja Felaszów, czyli czarnoskórych żydów.

I nie przesadzaj ze słowiankami, bo w każdym zakątku świata są piękne i bestie.


No pewnie, zatem widocznie nie jeździsz zagranicę. Ja podczas tegorocznego Gamescomu w Niemczech widziałem piękne dziewczyny, jednak w porównaniu z ogółem to jak niebo i ziemia. Steffen Möller sam przyznał, że widział więcej pięknych dziewczyn w jednym autobusie u nas w Polsce niż w całym jego mieście (mówił to już z Niemczech). Więc nie ośmieszaj się teoriami takimi. Oczywiście, że wszędzie są pasztety, jednak nie bez powodu uroda słowianek jest ceniona na całym świecie. Polki i Rosjanki są uważane za jedne z najpiękniejszych na świecie, a teraz weź sobie porównaj rodowite angielki i ich typ urody, lub rodowite kobiety krajów germańskich. W 1888 roku, Kraszewski w poczecie Królów i Książąt polskich sam wspomina, że księżniczki z Rusi były biedne, lecz piękne, a te zza zachodniej granicy były bogate, lecz brzydkie. Wyciągnij więc lekcję z historii i nie twórz własnych teorii tylko podążaj za tym co udowodnione.