Autor Wątek: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna  (Przeczytany 383542 razy)

Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1800 dnia: Grudnia 09, 2010, 01:17:13 am »
Nie sądziłem, że to kiedyś stwierdzę, ale chciałbym żeby inna firma przejeła licencję do tej marki, bo co siedzi tym dziadom głowach to dramat.

Tak, zwłaszcza że w końcu robią dobrą grę a nie jakieś gówno upstrzone setką mini-gier. Pomyśl najpierw zanim coś napiszesz, a zdanie takie wklej w temacie MKvsDC.

Kazek, nie pastwię się nad MKvsDC ponieważ ta produkcja to crossover - połączenie dwóch uniwersów i nic więcej. W ogóle nie rozumiem całej tej nagonki na tę grę. To nie jest pełnoprawna częśc serii, dlatego nie można jej postrzegać przez ten przymat. To jest alternatywa i fabularnie kompletnie inna gra niż dotychczasowe odsłony serii. System ma według mnie dużo lepszy od odsłon 3d. Grałeś chociaż w tę grę, czy widziałeś na youtube ugrzecznione fatale postaci z mk i wydajesz osąd?
Czy robią dobrą grę to się jeszcze okaże, ale ich lamerstwo mnie już po prostu męczy. Znowu słaba animacja ciosów np. Cage'a - ileż to można razy wałkować? Dopiero jak im się powiedziało, to poprawili. Kto w końcu robi tę grę?

Kazek

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1801 dnia: Grudnia 09, 2010, 10:48:19 am »
Nie sądziłem, że to kiedyś stwierdzę, ale chciałbym żeby inna firma przejeła licencję do tej marki, bo co siedzi tym dziadom głowach to dramat.

Tak, zwłaszcza że w końcu robią dobrą grę a nie jakieś gówno upstrzone setką mini-gier. Pomyśl najpierw zanim coś napiszesz, a zdanie takie wklej w temacie MKvsDC.

Kazek, nie pastwię się nad MKvsDC ponieważ ta produkcja to crossover - połączenie dwóch uniwersów i nic więcej. W ogóle nie rozumiem całej tej nagonki na tę grę. To nie jest pełnoprawna częśc serii, dlatego nie można jej postrzegać przez ten przymat. To jest alternatywa i fabularnie kompletnie inna gra niż dotychczasowe odsłony serii. System ma według mnie dużo lepszy od odsłon 3d. Grałeś chociaż w tę grę, czy widziałeś na youtube ugrzecznione fatale postaci z mk i wydajesz osąd?
Czy robią dobrą grę to się jeszcze okaże, ale ich lamerstwo mnie już po prostu męczy. Znowu słaba animacja ciosów np. Cage'a - ileż to można razy wałkować? Dopiero jak im się powiedziało, to poprawili. Kto w końcu robi tę grę?

Kolego grę na youtube to chyba ty oglądałeś. Że nie liczy się to MKvsDC do całej sagi? A co ma w tytule, że tak zapytam? I gówno mnie obchodzi za przeproszeniem cała "saga" skoro ja patrząc na płytę z grą widzę GRĘ, a nie jakąś wyimaginowaną przez fanów wartość zwaną "sagą". Skoro w porównaniu do MKvsDC ten nowy MK jest lamerski i słaby to nie wiem gdzie masz oczy. I nie ma nagonki żadnej na MKvsDC, ta gra po prostu jest słaba, niedopracowana, wieje tandetą i skokiem na kasę a przy tym wygląda jak zeszła generacja w HD.

Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1802 dnia: Grudnia 09, 2010, 02:16:01 pm »
eeeee Panowie dajcie sobie dupie siana już :P kłócie sie na PW czy na GG albo najlepiej zróbcie sobie ustawke i po sprawie :)

Przecież dopiero się rozkręcamy?  ;) Jeszcze za wcześnie, żeby to przenosić na gg ;D
Ten tytuł powinno się traktować jak X-Men vs Street Fighter, próba stworzenia czegoś nowego, jeśli ta gra dla Ciebie wieje tandetą, to w ogóle mortali nie powinieneś lubić, bo to ta sama półka. Postaci z uniwersum DC nie są postaciami z MK, na tym generalnie polegają crossovery - połączenie dwóch róznych światów. Wydaje m się, że po prostu nie rozumiesz specyfiki crossoverów, traktując tę grę jak kolejnego Mortala, którym zdecydowanie nie jest, co nie znaczy, że jest zła.

Co do rzekomego składu, to mam pytanko: Shao i Goro będą grywalni? Jeśli tak, to kto będzie ostatnim bossem? Może Shang...
« Ostatnia zmiana: Grudnia 09, 2010, 02:18:28 pm wysłana przez Martins »

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1803 dnia: Lipca 17, 2011, 09:08:05 pm »
Dla mnie MK vs DCU jest taką przerwą od brutalnego świata. Sama rozgrywka jest fajna tylko Fatale są słabe.

Offline sla

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 365
    • Zobacz profil
  • PSN ID: king-sla
Odp: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1804 dnia: Lutego 12, 2012, 12:12:55 am »
Dzisiaj pograłem co nieco, po kilku miesiącach przerwy; w stosunku do MK9 to przepaść niesamowita - system jest sztuczny i sztywny. To była gra na zaspokojenie przysłowiowego pypcia w oczekiwaniu na właściwą, kolejną odsłonę MK.