Autor Wątek: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna  (Przeczytany 657074 razy)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #315 dnia: Lipca 13, 2014, 08:18:18 pm »
Bajery jakie Raiden odstawia są spoko ale nic ponad to czego bym się nie spodziewał po tej postaci. Miałem nadzieję że mnie zaskoczą czymś nowym. Chociaż jak sam zasiądę przed konsolą bardziej mi przypadną do gustu.... Z drugiej jednak strony mogli mu wymyślić jakieś bzdurne gówna więc utrzymanie zagrywek w normalnym stylu można uznać za  plus....
X-Rays bez szału, ale nie oczekuję po nich nic więcej więc to nie jest żadne rozczarowanie.... Już w MK9 niektóre zagrania się dublowały więc w kolejnej odsłonie pewnie będzie podobnie....
Fatal mnie akurat rozbawił:) Te dyndające gały z czerepa :p Heheh, nie najwyższych lotów ale nie będę narzekał.... :)
Co do areny to nazywa się ona Outworld Market czy jakoś tak, więc Franqey nie musisz się martwić o to, bo nie jest to jakieś Teotichujakan..... Mi się nie podoba tam jedna rzecz. Interakcja ok, "rzucanie arabką" i odbijanie się od płachty straganu też... Ale kiedy i Raiden, i Kotal wpadają w jego pobliże nic nie zostaje zniszczone. Tam są jakiś garnki i inne gówna ale nic się nie rozpieprza. Pozostawia to niezbyt miłe uczucie sztuczności. Nie chcę, żeby w niego wpadli i rozwalili [bo wtedy zniknęłaby możliwość odbicia się od straganu] ale chociaż mogli te garnki skasować.......

Ciekawe jest to że postaci mają różne teksty w zależności od przeciwnika.
No i Kotal Kahn dla mnie też jest póki co najlepszą postacią....

Offline arti91

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #316 dnia: Lipca 13, 2014, 08:54:14 pm »
Czy są jakieś terminy prezentacji kolejnych wojowników przez Edda Boona? Ja sam osobiście odczuwam taki mały niesmak. W pierwszym etapie dostaliśmy cztery nowe postaci oraz dwóch przereklamowanych wojowników ninja. W drugim etapie został pokazany jedynie piorunujący Raiden. Gdyby ktoś obok niego był też pokazany to i rozmowa na forum stałaby się żywsza, a tak to odczuwalny jest brak jeszcze kogoś. Może mało cierpliwy jestem :)

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #317 dnia: Lipca 13, 2014, 11:07:45 pm »
W ogóle to mogli by zrobić filmiki jak ten z Raidenem dla reszty znanego już składu. Chodzi mi o takie prezentacje styli. Wiele to mówi o postaci.

EDIT:
Podejrzewam, że najprędzej powiedzą coś nowego na Gamescon.
« Ostatnia zmiana: Lipca 13, 2014, 11:14:52 pm wysłana przez Luna »

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #318 dnia: Lipca 13, 2014, 11:18:13 pm »
oraz dwóch przereklamowanych wojowników ninja.
Grabisz sobie RT91:)

24-27 lipca odbywa się Comic Con w San Diego może tam puszczą coś nowego.....

Offline arti91

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #319 dnia: Lipca 14, 2014, 01:37:16 am »
oraz dwóch przereklamowanych wojowników ninja.
Grabisz sobie RT91:)

24-27 lipca odbywa się Comic Con w San Diego może tam puszczą coś nowego.....
Po pierwsze to ja jestem arti91 :) , po drugie dziękuję za odpowiedź, a po trzecie, tak... Sub- Zero i Scorpion są przereklamowani. Ja rozumiem, że są najbardziej rozpoznawalnymi twarzami, ale wokół nich za dużo się dzieje.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #320 dnia: Lipca 14, 2014, 03:12:24 am »
W połowie to się nawet z tobą zgodzę RT91. Scorpion jest megaprzepawerowaną postacią.... Powinien zginąć i już nigdy więcej nie wrócić.....
Sub-Zero to co innego, najfajniejsza postać, najlepsza.....

Offline arti91

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #321 dnia: Lipca 14, 2014, 12:39:38 pm »
Przez tych dwóch wojowników na dalszy plan zeszła walka dobra ze złem. Liu Kang czy Kung Lao, już nie wspomnę o innych największych ziemskich bohaterach nie stali się tak uwielbiani i promowani jak właśnie Sub i Scorpion. Są świetnymi postaciami, takimi pokoleniowymi już, ale mnie to już nudzi. Oglądając intro nowego mortala mam wrażenie jakby od zawsze ich walka zapowiadała turniej smoka.

Offline Gor0

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 300
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #322 dnia: Lipca 15, 2014, 03:02:54 pm »
Po obejrzeniu walki Katal Khan'a z Raiden'em  po prostu zakochałem się w naszym bogu krwi, oby reszta postaci wypadła równie dobrze ;D

Offline arti91

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #323 dnia: Lipca 15, 2014, 03:16:22 pm »
Oglądając i oglądając w kółko filmiki nowego mortala coraz bardziej mi podobają się te postaci. Nawet mniej mnie drażni ten cały Ferra/Torr.

Offline Pauvell

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #324 dnia: Lipca 19, 2014, 06:19:43 pm »
Ogólnie chyba zawsze społeczność MK podchodzi do nowych postaci sceptycznie, a potem trafiają się zajebistości jak Kenshi. Nie mówię, że nie zdarzają się niewypały totalne, które podchodzą co najwyżej kilku osobom, ale z reguły według mnie nie jest źle;) Początki - klonowanie ninja i ninja kobietek też nie było przejawem geniuszu:) Zresztą, żeby postać zatrybiła to w dużej mierze kwestia posiedzenia nad nią więcej i wydaje mi się, że można by uratować większość postaci.

Nowe postacie według mnie są bardzo charakterne. Najmniej przypadła mi do gusty Cassie Cage, ale liczę, że wypełni miejsce po tatusiu, bo jakoś Sonyi bardzo mi nie żal (zawsze bliżej mi było do Kitany:P). D'vorah rządzi:) - bez kaptura.  Kotal spoko, trochę jakoś kojarzy mi się z Shinnokiem (na którego również bardzo czekam). Duecik też się miło wyróżnia.

Chciałbym, żeby polecieli trochę bardziej w dodatkowych strojach. Mogliby pobawić się trochę konwencją. Coś jak poniżej, ale lepiej:):
(click to show/hide)

Offline Mateuka

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 435
  • MKX: PS3 & PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Mateuka
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #325 dnia: Lipca 19, 2014, 07:18:48 pm »
Quan Chi zajebisty! Strój właśnie w klimatach nowego mrocznego MKX.

Offline Pauvell

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #326 dnia: Lipca 19, 2014, 09:08:16 pm »
Ja bym chętnie zobaczył tego Kriomantę-Subzero (Cryomancer):)

o a tutaj mam fajnego Shinnoka:) Co najwyżej podmalować i płaszcz przerobić żeby łatwiej mu się walczyło:

« Ostatnia zmiana: Lipca 20, 2014, 12:12:35 am wysłana przez Pauvell »

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #327 dnia: Lipca 20, 2014, 10:21:33 pm »
Nowe postacie jeśli są dobrze klimatyczne to obronią się same. W MK4 nowych postaci prawie nie było. Za to MK:DA pokazało świetny zestaw debiutantów, może oprócz Błękitnej Ostrygi, ale to jedna postać na osiem. W MKD było odwrotnie- Jedna świetna, a reszta najwyżej przeciętna lub o nie wykorzystanym potencjale, żeby nie napisać zmarnowanym......

"Nowy" Shinnok i Quan ciekawie się prezentują ale jak dlamnie te stroje są zbyt do siebie podobne. Shinnoka pojechać szkarłatem albo karmazynem i ok; Quan mógłby być ewentualnie jako Alt.

Sub jak dla mnie odpada :/

Offline Pauvell

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #328 dnia: Lipca 20, 2014, 10:32:56 pm »
Tak jak wspomniałem mówię o jakiś nawet nie alternatywnych, a dodatkowych.

Z postaci, które mi nie siadły zupełnie od mk4 włącznie to: Jarek, Nitara, Hsu Hao, Darrius, Kira, Onaga i edeński duet.

Zgodzę, się, że MKD pod względem nowych postaci sssało;)

Offline Gor0

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 300
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #329 dnia: Lipca 20, 2014, 10:58:10 pm »
Tak jak wspomniałem mówię o jakiś nawet nie alternatywnych, a dodatkowych.

Z postaci, które mi nie siadły zupełnie od mk4 włącznie to: Jarek, Nitara, Hsu Hao, Darrius, Kira, Onaga i edeński duet.

Zgodzę, się, że MKD pod względem nowych postaci sssało;)
Czy tylko ja uważam że Hotaru miał niewykorzystany potencjał ?