Autor Wątek: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna  (Przeczytany 651618 razy)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #330 dnia: Lipca 20, 2014, 11:03:08 pm »
Jarek gdyby nie był klonem Kano byłby ok....
A jeśli chodzi o Nitarę to jedna z moich ulubionych nowych dupeczek :) Można się doczepić tych skrzydeł ale jaki ma apetyt dziewczyna na ssanie :P
Mam cichą nadzieję, ze ją zobaczymy w MKX.............. Ją i Frost......

Czy tylko ja uważam że Hotaru miał niewykorzystany potencjał ?
Ja bym się pod tym podpisał ale sam osobiście nie mam pomysłu na odpicowanego Hotaru....

Offline arti91

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #331 dnia: Lipca 20, 2014, 11:05:49 pm »

Czy tylko ja uważam że Hotaru miał niewykorzystany potencjał ?
Nie. Ja też tak uważam. Powiem więcej. Wszystkie postaci od MK: 4 aż do MK A miały nie wykorzystany potencjał.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #332 dnia: Lipca 20, 2014, 11:12:17 pm »
Dosłownie wszystkie postaci? Czy chodzi Ci o to, że wszystkie nowe postaci można było przedstawić w lepszej wersji anie tylko część, bo według mnie udała się gdzieś tak jedna trzecia....

Offline Pauvell

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #333 dnia: Lipca 21, 2014, 09:33:40 am »
Dobra zaakceptowalbym nitare bez skrzydeł. Może Jarek też byłby do uratowania, tylko potrzebowalby wiecej oryginalności. Kai (lepszy w mk4 niż w mka) i fujin tez trochę bezpłciowi, a potencjał spory. W mkda  dużo fajnych pomysłów i według mnie dość wyszlifiwanych. Za to w mkd wszystko do naprawy i kilka do wywalenia (darrius, onaga, kira). Havika tylko bym oszczędził.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #334 dnia: Lipca 21, 2014, 10:07:16 am »
Fujin ma potencjał jako bóg, można mu namieszać z historia i ciosami, oczywiście chodzi mi o pozytywne mieszanie.
Havik to jedyna postać z MKD, która podpasowała mi od razu...... Jego też bym chętnie zobaczył w MKX. Od Kiry bardziej mnie leczy Kobra, taki trochę nasz Adept bez czapki i z długimi włosami :P
Onaga mnie jakoś nie boli. Być może ze względu, że jest Bossem i musiał być przepowerowany pod każdym względem....

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #335 dnia: Lipca 21, 2014, 02:06:05 pm »
W MK9 Havik pojawił się epizodycznie, więc może w MKX też się pokaże? Jego akurat bym chciał zobaczyć po odświeżeniu.

Offline arti91

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #336 dnia: Lipca 21, 2014, 03:53:08 pm »
Myślę, że wszystkie postaci byłyby do uratowania z tych części, bo po pierwsze im się częściej kimś gra, to człowiek się do niego przyzwyczaja. Taki Jarek, Kobra czy Darrius się pokazali w jednej części plus na koniec w MK A i szybko przeminęli. Mało, która postać się dała zapamiętać, dlatego tez uważam, że można spróbować z nimi jeszcze raz, w końcu należą do jednej wielkiej historii Mortal Kombat.
Mam pytanie, w którym momencie w Mk 9 miał swój mały epizod Havik?

Offline Raven821

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 280
  • MK X: PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Majkel821
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #337 dnia: Lipca 21, 2014, 04:47:47 pm »
Havik pojawia się w zakończeniu Noob Saibota w mk9.

Offline Pauvell

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #338 dnia: Lipca 21, 2014, 10:40:02 pm »
Taki Jarek, Kobra czy Darrius się pokazali w jednej części plus na koniec w MK A i szybko przeminęli. Mało, która postać się dała zapamiętać, dlatego tez uważam, że można spróbować z nimi jeszcze raz, w końcu należą do jednej wielkiej historii Mortal Kombat.

Tylko, że w mojej opinii oni są już na ogólnych założeniach bardzo słabi. Trzeba by zrobić z nich prawie nowe postaci.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #339 dnia: Lipca 21, 2014, 10:40:58 pm »
Dajcie Panowie spokój z Nitarą. Kiedy jakieś wieści z ComicConu? Ja chcę nową postać!

Ps. wszystkie postacie po MK Trilogy są beznadziejne.

Offline arti91

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #340 dnia: Lipca 22, 2014, 10:39:08 am »


Tylko, że w mojej opinii oni są już na ogólnych założeniach bardzo słabi. Trzeba by zrobić z nich prawie nowe postaci.
To da się zrobić. Imiona by pozostały i większość zmian by się przeprowadziło.

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #341 dnia: Lipca 22, 2014, 11:37:46 am »
Havik to chyba najlepszy design postaci po mk4, jego ciosy i wygląd są świetne. Koleś pasuje do MK perfekcyjnie. Według mnie powinien się załapać do mkX.
Znalazłem taką frost na devianarcie. W końcu ktoś narysował kobietę ninja, która przypomina wojownika, a nie rozebraną perską niewolnicę.

(click to show/hide)
« Ostatnia zmiana: Lipca 22, 2014, 11:40:30 am wysłana przez Semek »

Offline Ryuuzaki

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #342 dnia: Lipca 22, 2014, 12:08:29 pm »
Zgadzam się co do Havika, świetnie pasuje do MK ten lekko odświeżony wygląd z endingu Noob'a jest całkiem w porządku lecz mam nadzieje że bardziej się przyłożą co do jego speciali i fatali.

Comic Con jest 25 Lipca- oby pokazali dwie postacie, bo o ile się nie mylę zrobili tak z MK9 (Kitana & Cyrax) Ale niestety jest też możliwość że nic nie będzie pokazanego. : (
« Ostatnia zmiana: Lipca 22, 2014, 12:14:41 pm wysłana przez Ryuuzaki »

Offline Gor0

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 300
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #343 dnia: Lipca 22, 2014, 01:38:05 pm »
Kapłan Chaosu i człowiek guma w jednym, to nie mogło nie wypalić ; )
A po cichu wciąż mam nadzieje że znajdzie się miejsce na Frost.

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #344 dnia: Lipca 22, 2014, 05:18:17 pm »
Zgadzam się z Pauvell i uważam, że jak coś zostało już źle wymyślone to ciężko będzie to naprostować. Jak można naprawić Dairou? To nawet ciężko się pisze tak jakoś nienaturalnie. Gość, który strzela gwiazdami z nogi, czy wybija przeciwnika w powietrze uderzając plecami tak, jakby chciał skończyć swój żywot nie może być do uratowania.

Nie zgadzam się z Adeptem, że niby Nitara była słaba. Uważam, że była silna jakos postać i chociaż samą historią mogła nie przekonać graczy, to można by ją jeszcze uratować. Uważam jednak, że Nitara jest już zbędną postacią gdy mamy D'vorah, ponieważ dwie kobiety "dziwolągi" jakoś mi nie pasują.

Zatem wciąż będę miał nadzieję na pojawienie się Frost i Kenshiego, bo w przeciwieństwie do Adepta, który uważa, że postaci w serii Mortal Kombat po części  czwartej nic już dobrego nie spotkało te właśnie postaci są jak najbardziej grywalne, mają dobrą historię i można by z nimi pokombinować, oczywiście dorzucić można tutaj jeszcze Havika, który jako jedyny w MK Deception trzymał poziom wśród nowych.