Autor Wątek: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna  (Przeczytany 651410 razy)

Offline Raven821

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 280
  • MK X: PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Majkel821
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #300 dnia: Lipca 12, 2014, 12:42:23 pm »
Czyli o godzinie 21:00 naszego czasu.

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #301 dnia: Lipca 12, 2014, 06:26:44 pm »
http://www.twitch.tv/srkevo1

tutaj będzie transmisja ok 21 naszego czasu, więc zobaczymy kogo zapowiedzą, na zagranicznych forach piszą, że zapowiedź tej transmisji słowami " I stand watch for eternity " może jedynie wypowiedzieć Raiden, ale jaka jest gra Eda Boona? Zobaczymy ;)

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #302 dnia: Lipca 12, 2014, 06:35:28 pm »
Ale tak przez godzinę to zdążą ? Bo o 22.00 mecz się zaczyna.

Offline arti91

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #303 dnia: Lipca 12, 2014, 07:34:25 pm »
To ma tylko być jedna postać zapowiedziana? Lepiej byłoby gdyby tak jeszcze ze dwie pokazali :)

Offline Maniek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 105
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #304 dnia: Lipca 12, 2014, 07:41:27 pm »
Być może i  RAIDEN ale ja obstawiam FUJINA :) Pożyjemy zobaczymy :P

Offline Mateuka

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 435
  • MKX: PS3 & PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Mateuka
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #305 dnia: Lipca 12, 2014, 08:23:17 pm »
Podobno ma byc to calkiem nowa postać, ale pożyjemy zobaczymy. Osobiście chciałbym aby to był Fujin lub Shinnok.

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #306 dnia: Lipca 12, 2014, 08:45:44 pm »
https://www.youtube.com/watch?v=WjAlTeO45qs

Po tym co Ed mówi w tym wywiadzie sądzę, że jednak będzie to całkiem nowa postać, chociaż zobaczymy, bo trochę kręci i nie odpowiada jednoznacznie.

Z tego co widzę na rozpisce finał w Injustice trwa 2 godziny, więc znając życie pokażą coś na końcu.
« Ostatnia zmiana: Lipca 12, 2014, 08:50:43 pm wysłana przez davidkoz »

Offline arti91

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #307 dnia: Lipca 12, 2014, 11:18:42 pm »
Raiden potężny jak nigdy dotąd. Tak jakby więcej piorunów w jego wykonaniu. Fajnie został pokazany także Kotal Kahn, bo jak się nie mylę to jakieś nowe ruchy u niego doszły.

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #308 dnia: Lipca 12, 2014, 11:55:09 pm »

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #309 dnia: Lipca 13, 2014, 12:02:53 am »
Raiden - Thunder God

Wariacja Raidena wg mnie standardowa, gdzie Raiden robi wyszystko to, co już widzieliśmy w poprzednich odsłonach. Charakteryzuje się naelektryzowanymi rękoma, a w kombosach wykorzytuje swoje umuejętności.

Raiden - Displacer

Tutaj Raiden robi już sieczkę z umysły przeciwnika. Wariacja na temat teleportowania się z miejsca na miejsce powoduje, że przeciwnik może zgadywać co następnego się wydarzy, czy pojawimy się z drugiej strony? a może na chwilę znikniemy, by pojawić się z combosem po jakieś krótkiej chwili. Tutaj Raidenowi jest chyba ncały naelektryzowany.

Raiden - Storm Lord

Trzecia ostatnia odsłona Raidena wyeksponowana jest naelektryzowaną czapą, gdzie główną techniką wariacji  są płapki, które Raiden pozostawia w powietrzu tak, aby przeciwnik mógł w mnie wpaść i zostać porażonym, ciekawy pomysł, ale jak sprawdzi się w szybkiej rozgrywce zobaczymy pewnie z czasem.

X-Ray Raidena wypada raczej blado przy tych, które już zobaczyliśmy. Ma się wrażenie, że już to było i wszystko już kiedyś widzieliśmy. Fatality z kolei jest chyba jeszcze gorsze od tych z MK9. Wyskakujące oczy wyglądające bardziej na piłeczki pimpongowe nie zachwycają, a odlatująca głowa w powietrze następnie porażona prądem (ile razy już to widzieliśmy?) nie robi żadnego wrażenia. Tak sobie myślę, że jak to się  ma w porównainu to fatality Scorpiona, gdzie wypływa mózg, a resztka języka się jeszcze trzepocze.

Ogólnie Raiden zrobił na mnie dobre wrażenie, nigdy nie był jednym z moich ulubieńców i nigdy Boga Piorunów nie wybierałem jako postać, w którą mógłbym się bardziej zagłębić, i chociaż tutaj widać, że jest to o wiele wyższy poziom niż dotychczas, to jednak pozostanę przy swoim i poczekam na kogoś kogo darzę większą sympatią.
« Ostatnia zmiana: Lipca 13, 2014, 12:06:47 am wysłana przez davidkoz »

Offline Wichura

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #310 dnia: Lipca 13, 2014, 01:35:06 am »
Przyjrzyjcie sie 1:23 mi to przypomina zmiksowanie ciosu Scorpa z MK9 z ciosem Kabala z MK9, co może sugerować, że go nie będzie. Ciekawe, że okrzyki wydawanymi przez Kotala są robione z tego co słychać przez tego samego człowieka, który dubbingował Quana w MK9

Offline ReVille

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 573
    • Zobacz profil
  • PSN ID: reville123
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #311 dnia: Lipca 13, 2014, 09:56:37 am »
Raiden jaki jest każdy widzi, w sumie nikt się niczego specjalnego nie spodziewał po tej postaci - bo co można robić z prądem :D Z wyglądem też nie wydziwiali no i to  akurat na plus. Pułapki mogą wyjść dosyć ciekawie (pytanie jak długo się utrzymują), już widzę możliwość robienia podobnych combosów jakie wykonywało się Cyrax'em w MK9 z bombami :) Co do X-Ray'a ni grzeje ni ziębi - nic specjalnego, ale Fatality... okropne (w tym złym znaczeniu), nie podoba mi się totalnie, po prostu wyskakujące oczy zawsze wyglądają komicznie.

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #312 dnia: Lipca 13, 2014, 11:14:25 am »
IMO Raiden ma świetne animacje ciosów. Jego rzut jest kozacki. X-ray nawet ok, choć mogli bardziej pokombinować. Fatal...cóż....szkoda, że nie skończył się bardziej jak http://www.youtube.com/watch?v=LOkRuuejR9s Ogólnie jestem pozytywnie zaskoczony, bo zrobili tą postać tak, że czuć w końcu w nim boga piorunów. No i dobrze, że żadnej samurajskiej zbroi mu nie ubrali, a zamiast tego wygląda po prostu jak z mk 1-2.

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #313 dnia: Lipca 13, 2014, 02:22:27 pm »
Raiden to Raiden, nic ciekawego nie mam do napisania na jego temat. Zwłaszcza, że oczywistym było że będzie. Zaciekawiła mnie natomiast arena. Z tym że nie wiem czy pozytywnie. Jest ładna, i rzucanie arabką w przeciwnika jest fajne. Ale poza tym co? Akcja dzieje się w przyszłości, a tu jakieś azteckie państwo w formie rozkwitu. Ludzie łażą po ulicach, zwierzęta etc. A równocześnie Johny Cage jest podstarzałą gwiazdą filmową. Nie kupuję tego.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #314 dnia: Lipca 13, 2014, 06:56:20 pm »
Raiden to Raiden, nic ciekawego nie mam do napisania na jego temat.

Dokładnie. Postać jak postać. Nigdy nie była jakiś liderem w czymkolwiek. Swego czasu była dosyć ogrywana online, ale boom na nią się skończył i ludzie równie szybko przestali nim grać jak zaczęli. Wizualnie to jest Rayden jakiego od zawsze znamy. Najciekawsza jest dla mnie opcja z pułapkami prądowymi. To jest super rozwiązanie. Choć raczej nie będę nim grał, to takie coś bardzo mi się podoba.

Film jednak po raz kolejny Kanibal Kahna mi umilił. Jak na razie jest to moja ulubiona postać. Ciekawe jak będzie dalej.