Autor Wątek: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna  (Przeczytany 160467 razy)

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #120 dnia: Stycznia 19, 2019, 12:56:38 am »
Podsumowując wszystko, co do tej pory dowiedziałem się o nowych postaciach (Bo zdaje się, że obejrzałem każdy filmik niosący jakąś informację o nich).

Kronika jest Strażniczką Czasu (nie starszym bogiem) w uniwersum Mortal Kombat i to ona odpowiada za istnienie czegoś takiego jak "przeznaczenie" w tym świecie. Będzie bossem, ale chyba nie takim typowym złym, raczej ze swoim podejściem do wydarzeń i świata. Przez kontrolę nad przeznaczeniem wpływała na wydarzenia od zarania dziejów, ale nie kierowała nimi dla jakiegoś osobistego celu, tylko właśnie dla zachowania porządku.

Wszystko szło po jej myśli do Armageddonu, ale wtedy Raiden zmienił bieg wydarzeń i zachwiał przeznaczenie wojowników. Już śmierć Shao Kahna rozdrażniła Kronikę, ale gdy "zginął" też Shinnok miarka się przebrała i postanowiła wkroczyć do akcji- nie wiadomo czy planowała jakiś happy end dla wydarzeń, jakiś inny sposób na pokonanie Shao, czy po prostu uznawała jego dominację za przeznaczenie świata, a może miała jeszcze inne interesy, po prostu dla Raidena największym zagrożeniem był Armageddon, ona kontroluje czas i może widzieć coś jeszcze straszniejszego. Być może będzie chciała zabić Raidena (który i tak narobi sobie wielu wrogów i zdaje się, że któryś może go w końcu dopaść, np. Liu Kang), na pewno jednak jej ostatecznym celem jest cofnięcie wydarzeń do początku i przywrócenie im odpowiedniego biegu. Nie wiemy jednak, czy jest to w stanie zrobić sama, czy potrzebuje do tego jakiegoś czynnika- Kamidogu, energii życiowej wszystkich wymiarów, czy czyjejś mocy.

I tu wkracza Geras, który moim zdaniem będzie odgrywał kluczową rolę w fabule. Włada piaskiem i czasem, zna historię całego świata (np. twierdzi, że studiował historię Lin Kuei czy Tarkatan), jest nieśmiertelny- może zginąć wiele razy, ale i tak powróci/odrodzi się. Jest także pozbawiony emocji i całkowicie posłuszny Kronice. Nie wiem nawet, czy jego kontrola nad czasem nie będzie silniejsza od mocy Kroniki, przez co może być właśnie kluczowym czynnikiem w jej planie.

Zaciekawily mnie też niektóre nazwy jego gearu- być może nic nie znaczące, ale dość intrygujące- Pax Edenia, Crystalised Jinsei Energy, Totem of Immortal Onaga czy zwłaszcza Faithful servant no more, co z jednej strony może być tylko randomową nazwą, z drugiej zaś sugerować pewne wydarzenia z fabuły, być może nawet blisko zakończenia.


EDIT:
Ciekawa wypowiedź Paulo Garcii w jednym z wywiadów:

"There's stuff in the demo, the first zone where there's all the single-player stuff, there's a fourth option that's all question marks now, that we'll be announcing soon. So we still have a lot of big gameplay moments coming for the single player. The story, we'll have new stuff with that that we haven't had, like there were some branches that we've had in previous games, and we're trying to expand on that. To let players pick their characters where it's possible, instead of forcing them to use characters. So there will some choice involved in the story that will change the outcome."

Wspomniał też o secret characterS, ciekawe czy tak mu się powiedziało, czy będzie jeszcze ktoś poza prawdopodobną Kroniką.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 19, 2019, 07:39:32 pm wysłana przez Filx »

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #121 dnia: Stycznia 19, 2019, 09:54:14 pm »
Jest więcej materiału... Cassie wygląda okropnie

Sorry za post pod postem, ale ten poprzedni porusza inny temat.
To nie Cassie podobno, tylko inny outfit Sonyi :)

Nie no to jest raczej Cassie... Ma inny głos i zupełnie inną twarz.

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #122 dnia: Stycznia 20, 2019, 11:24:37 am »
No tak, edytowałem już wcześniej tamten wpis. Oglądam też sobie na bieżąco tych youtuberków i gdzieniegdzie to mają naprawdę dalekie odloty.

Zielone dusze na ikonce w menu - OMG SHANG TSUNG POTWIERDZONY!!!!!1111oneoneone
Ikona Nooba na wieży - OMG NOOB NA BANK W GRZE

Ja łapię się na tym, że jeśli chodzi o oczekiwanie na ogłoszenie ostatecznego rosteru, to jednocześnie je lubię i nienawidzę. Jednocześnie przekonuję się sam, że ostateczny kształt rostera jest dla mnie mega ważny i ma duży wpływ na ostateczny odbiór gry. Tak samo story, które jest dla mnie najważniejszą częścią Mortal Kombat i jeśli będzie tak samo spierdolone jak w MKX, to będzie to dla mnie mega duży zawód.

Aspekty gameplayowe nie gryzą mnie tak bardzo, bo do wszystkiego idzie się przyzwyczaić. Story i roster zostają i tego wrażenia zmienić się nie da. Bo co z tego, że np fajnie będzie się robiło combosy Sonyą, skoro nie mogę już na nią patrzeć i zabiera ona miejsce w grze innym, oryginalnym i pożądanym fighterom?

No nic, wypada poczekać teraz do 30.01 (już przypomnienie nastawione), znowu się spotkać tu na shoucie i pokomentować to, co cymbał w kaszkiecie Tyler nam zaprezentuje. A może zamkną mi mordę i naprawdę będzie się to fajnie oglądało, będą niespodzianki i roster przybierze choć trochę kształt taki, jakim ja bym go widział? I HAVE HOPE!

Mało było za to slotów na areny, co mnie martwi. Może kiedyś dodadzą.

Serio? 17 aren to chyba całkiem sporo. Poza tym akurat te co teraz zaprezentowali, były całkiem w porządku, więc akurat tutaj bym się nie czepiał. Areny z reguły odpowiadają trochę historii, także myślę, że może być zróżnicowanie. Liczę na klasyczny Wasteland, piękną Edenię z alternatywnej wersji czasowej i w sumie poza tym, to niech będą nowe 'egzotyczne' arenki. Jak najmniej militarnego badziewia :D

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #123 dnia: Stycznia 21, 2019, 08:29:08 am »
Popatrzyłem trochę tych filmików - grafika jak dla mnie bardzo dobra (chociaż to może teraz już standard, nie jestem na bieżąco).
Gameplay wygląda podobnie jak w MKX (chociaż to też znam tylko z filmików), tylko bardziej rozbudowali X-raye.

Z postaci to Scorpion, Sub-Zero i Sonya raczej specjalnie się nie zmienili od MK-X. Raiden się zmienił, teraz mroczniejszy z tymi czerwonymi piorunami, Scarlet rozbudowali i dość fajnie się prezentuje.
Ten Geras to mi przypomina jakąś postać z jakiegoś innego uniwersum, specjale fajne, ale wolałbym Tremora.

Ta cała wyrocznia czy tam Kronika jako boss to fatalny pomysł - zresztą już taką postać też gdzieś kiedyś widziałem. Może sobie władać czasem, ale niech byłoby coś a'la Apocalipse z X-menów, oczywiście odpowiednio mroczniejsze, aby pasowało do świata MK. Bo ta Kronika to mroczna nie jest, jest nijaka, bez emocji, niczym Beata Szydło.

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #124 dnia: Stycznia 21, 2019, 12:12:27 pm »
Naszła mnie ciekawa rozkminka na temat Kano :)

Otóż nasz kochany zabijaka, obecny w grze od jej pierwszej części, to jakiś fenomen, którego nie mogę pojąć.

W nowej linii czasowej (MK9, MKX) ten typek nie wygrał ANI JEDNEJ walki, którą stoczył. Dostawał po mordzie od KAŻDEGO, kto go spotkał, a mimo tego cały czas jest szanowany i pożądany. I to już nawet nie przez graczy, ale bardziej w aspekcie story-wise, czyli przez innych big badów i zawsze kręci się w ich pobliżu (Shang, Shao, Mileena, Kotal) mimo, że nic konkretnego nie potrafi :D
Zawsze gdzieś się wkręci, komuś tam sprzeda jakąś broń, ogarnie jakiś towar, ale pod względem skillsów czysto 'fighterskich' i użytecznych 'turniejowo' to totalny lamus.
W zasadzie jedyne co się mu w życiu udało i dlaczego jest jako-tako relevant to: uratowanie Kabala (XD XD XD - na pewno sam go złożył, jasne) i zabicie Daniela Blade'a jakieś 100 lat temu, o którym nikt oprócz Sonyi nie pamięta (i przez co Sonya kręci się jak smród po gaciach po kolejnych rosterach, zabierając miejsce innym). Tutaj mała uwaga - średnio znam historię DA i MK:D, ale z tego co kojarzę, to też za wiele tam nie robił, poza zrekrutowaniem szalenie ważnych postaci: Kiry i Kobry. Ok, można mu oddać to, że jest szefuńciem wielkiego Black Dragon, ale... jak tak sobie przypomnę, to praktycznie całe Black i Red Dragon, to w zasadzie banda chuja.

Wydaje mi się, że Kano jest trzymany w grze na siłę, tylko dlatego, że był w pierwszej części i po prostu głupio go ot tak wyjebać na śmietnik. Co by mu pomogło i stanowiłoby jakieś uzasadnienie, to gdyby jeszcze bardziej go cybernetyzowali i mógłby stanowić realne zagrożenie dla swoich wrogów. A tak, poza strzałami z oka, to tylko biega sobie z nożem, jak jakiś sebix. Jest praktycznie potwierdzona jego obecność w MK11, więc ciekawe co tam z nim wykombinują. Nie zmienia to faktu, że mógłby sobie spokojnie odpocząć i przekazać swoją funkcję 'typa-którego-każdy-pobije-po-drodze-do-głównego-bossa', komuś innemu.

Podsumowując: mamy postać, która w zasadzie nic nie potrafi, nie ma jakiś super-hiper mocy, ale jednak cały czas trzyma się przy życiu i wkurwia ludzi swoją obecnością.

PS hiperbole w powyższym tekście zamierzone i prowokacyjne ;) Zapraszam do merytorycznej dyskusji i próby zmiany mojego zdania. Niech coś się na tym forumku podzieje :)
PS2 głównie czekam na opinie ludzi, którzy bardzo lubią Kano
PS3 otworzy ktoś jakiś dział: MK11 - POSTACIE, czy coś takiego? Na wzór MKX?

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #125 dnia: Stycznia 21, 2019, 12:16:33 pm »
Omówienie customizacji w MK11 https://youtu.be/58JT6F7hNaI

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #126 dnia: Stycznia 21, 2019, 03:05:06 pm »
Ta cała wyrocznia czy tam Kronika jako boss to fatalny pomysł - zresztą już taką postać też gdzieś kiedyś widziałem. Może sobie władać czasem, ale niech byłoby coś a'la Apocalipse z X-menów, oczywiście odpowiednio mroczniejsze, aby pasowało do świata MK. Bo ta Kronika to mroczna nie jest, jest nijaka, bez emocji, niczym Beata Szydło.

Ja w sumie też bym wolał takiego Onagę na przykład zobaczyć, bo on jest jedynym z wielkiej trójki bossów, którego nie przywrócili w tym timelinie, a na pewno gorszy od takiego Shinnoka w żaden sposób nie jest. Być może nie potrafili by go porządnie zrobić na tym silniku na PS4, ale mam nadzieję, że się jeszcze dziad pojawi w jakiejś 12 czy co tam jeszcze wyjdzie.

Story oparte na łączeniu się uniwersów/alternatywnych wymiarów mieliśmy już w MKvsDC i IGAU, więc mnie walki starych wersji z nowymi jakoś nie jarają, bo już coś takiego widziałem i wolałbym żeby pociągnęli dotychczasowe wątki i je zamknęli, zamiast olewać i otwierać nowe, jednak z drugiej strony zawsze jakiś powiew świeżości w serii, bo może ktoś chciałby powalczyć z bossem, którego do tej pory nie znał, z poprzednich gier.

Nie rozumiem natomiast jednego- czemu Kronika miałaby być bardziej mroczna? Rozumiem, że klimat Mortala z założenia powinien być dosyć ciezki, ale nie każda postać musi tym mrokiem emanować. To nie jest zła postać, z dotychczasowych bossów podejściem najbardziej przypomina Blaze'a, jest raczej neutralna, po prostu chce zachować jakiś porządek. Antagonista raczej nie zawsze musi wyglądać jak skurwysyn.

Naszła mnie ciekawa rozkminka na temat Kano :)

W DA współpracował z Deadly Alliance, ale go zrobili w h.

Według mnie zajmuje miejsce w rosterze ciekawszym postaciom tak jak Sonya, ale jego historia (nowy timeline) podoba mi się zdecydowanie bardziej, bo Sonya siedzi sobie na dupie w bazie, a jak już z niej wychodzi to pokonuje Scorpiona, Sub-zero, miażdży jaja Quan Chi i nie ma nawet siniaka, a Kano jako człowiek musi sobie radzić wśród tych wszystkich magów, potworów, ninja...
Jego historia, zwłaszcza w X, jest bardzo ludzka. Po porażce Shinnoka ukrywa się w Outworld, tam znowu wplątuje się w konflikt i znowu musi uciekać, ukrywa się wśród uchodźców... Można by z tego zrobić osobną grę. Zdaje mi się jednak, że pojmaniu przez Sonyę jego wątek się zakończył, nie można tego już bardziej rozwinąć. Jeśli w 11 znowu będzie przemytnikiem wspierającym jakiegoś złego to będzie marnowanie miejsca w rosterze i w fabule. W nadchodzącej grze widzę go jedynie w jakiejś nowej sytuacji- współpraca z SF, konflikt z synem...
« Ostatnia zmiana: Stycznia 21, 2019, 04:13:50 pm wysłana przez Filx »

Offline Gor0

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 300
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #127 dnia: Stycznia 21, 2019, 09:44:05 pm »

Wydaje mi się, że Kano jest trzymany w grze na siłę, tylko dlatego, że był w pierwszej części i po prostu głupio go ot tak wyjebać na śmietnik. Co by mu pomogło i stanowiłoby jakieś uzasadnienie, to gdyby jeszcze bardziej go cybernetyzowali i mógłby stanowić realne zagrożenie dla swoich wrogów. A tak, poza strzałami z oka, to tylko biega sobie z nożem, jak jakiś sebix. Jest praktycznie potwierdzona jego obecność w MK11, więc ciekawe co tam z nim wykombinują. Nie zmienia to faktu, że mógłby sobie spokojnie odpocząć i przekazać swoją funkcję 'typa-którego-każdy-pobije-po-drodze-do-głównego-bossa', komuś innemu.

Podsumowując: mamy postać, która w zasadzie nic nie potrafi, nie ma jakiś super-hiper mocy, ale jednak cały czas trzyma się przy życiu i wkurwia ludzi swoją obecnością.


Komiksowy Kano to inna bajka. Twardy skurwol zdolny pokonać Mavado w pojedynczej walce - a ten był często nazywany elitarnym wojownikiem - mimo przewagi zasięgu. Jego ulepszona cybernetyka to tak naprawdę OHKO - trafienie skoncentrowanym promieniem to eksplodująca głowa, a i jego tolerancja na ból jest chora. Generalnie MKX i nowa linia czasowa mocno się mu przysłużyły. Gość jest jedną z moich ulubionych postaci w serii. Świetna mieszanka wojskowej walki wręcz, brudnych ruchów i cybernetyki. Jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy, antagonista dla części rosteru powiązanej z Siłami Specjalnymi.

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #128 dnia: Stycznia 21, 2019, 10:47:38 pm »
Wywiady wywiadziki:

https://youtu.be/BmqfqyxUbs8
https://youtu.be/_ViK2U_aeTk
https://youtu.be/LaZs3WztSMg

Mam jeszcze jakieś chyba w Do obejrzenia zapisane, jak będzie coś ciekawego to wstawię.

Dla mnie najważniejsze informacje o story:
(click to show/hide)

Chciałem jeszcze wspomnieć o voting pollu z Twittera Eda. W kwietniu 2016 wstawił męskie i żeńskie postacie, których najbardziej brakowało w MKXL. Wśród żeńskich nie miał zbyt dużego wyboru, bo tylko 4 z 9 nie były grywalne w X, wśród mężczyzn znaleźli się natomiast: Baraka, Kabal, Rain i Noob Saibot.

Baraka i Kabal, choć martwi, znaleźli się w rosterze. Obecność Raina też jest bardzo prawdopodobna (słyszałem o tych modyfikatorach, ale taki sam modyfikator do Raina był w MKX, więc moim zdaniem po prostu poszli na łatwiznę i zrobili kopiuj-wklej), więc sądzę, że na 99,9% Noob in, zwłaszcza że rzeczoną ankietę (I kilka innych robionych przez youtuberów) zwyciężył.

Podobnie zresztą było z I2, gdzie Ed zrobił głosowanie z trzema postaciami i ostatecznie wszystkie one były w grze grywalne. Pozostaje czekać na oficjalkę  :P
« Ostatnia zmiana: Stycznia 21, 2019, 11:12:32 pm wysłana przez Filx »

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #129 dnia: Stycznia 22, 2019, 11:01:22 am »
Chciałem jeszcze wspomnieć o voting pollu z Twittera Eda. W kwietniu 2016 wstawił męskie i żeńskie postacie, których najbardziej brakowało w MKXL. Wśród żeńskich nie miał zbyt dużego wyboru, bo tylko 4 z 9 nie były grywalne w X, wśród mężczyzn znaleźli się natomiast: Baraka, Kabal, Rain i Noob Saibot.

Baraka i Kabal, choć martwi, znaleźli się w rosterze. Obecność Raina też jest bardzo prawdopodobna (słyszałem o tych modyfikatorach, ale taki sam modyfikator do Raina był w MKX, więc moim zdaniem po prostu poszli na łatwiznę i zrobili kopiuj-wklej), więc sądzę, że na 99,9% Noob in, zwłaszcza że rzeczoną ankietę (I kilka innych robionych przez youtuberów) zwyciężył.

Tak szczerze, to gdyby nie ten pierdolony modyfikator, to byłbym więcej niż pewien na podstawie hintów, że Rain jest w grze. A jako zdecydowanie największego fana Raina w Polsce :D, ucieszyłoby mnie to niezmiernie. Napiszę pewnie później dlaczego konkretnie tak bardzo chcę go, jako postać grywalną. Niemniej, pozostaje jedynie czekać i mieć nadzieję, że ja, jak i inni fani tej postaci, nie zostaniemy zrobieni w chuja, tak jak przy MKX. Mam takie przeczucie, że Boon wie, jakie jest parcie community na tę postać i teraz wszystkich zaskoczy robiąc z Raina kogoś bardzo ważnego w story i świetnego pod względem designu (ta, na bank jak będzie w story, to tylko po to, żeby sprać mu ze 2-3 razy ryj. Raz Kitaną, raz Liu Kangiem i raz Kung Lao).

Komiksowy Kano to inna bajka. Twardy skurwol zdolny pokonać Mavado w pojedynczej walce - a ten był często nazywany elitarnym wojownikiem - mimo przewagi zasięgu. Jego ulepszona cybernetyka to tak naprawdę OHKO - trafienie skoncentrowanym promieniem to eksplodująca głowa, a i jego tolerancja na ból jest chora. Generalnie MKX i nowa linia czasowa mocno się mu przysłużyły. Gość jest jedną z moich ulubionych postaci w serii. Świetna mieszanka wojskowej walki wręcz, brudnych ruchów i cybernetyki. Jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy, antagonista dla części rosteru powiązanej z Siłami Specjalnymi.

Umówmy się, że pokonanie Mavado (który też jest TYLKO człowiekiem), to nie jest jakiś wyczyn godny głównego 'złego' w serii ;) Tego samego Mavado rozpruły zresztą na dwie części, młoda Cage'ówna i młoda Briggsówna...
Nie zgodzę się też do końca z tym, że nowa linia czasowa działa u niego na plus, bo w tej oto nowej linii czasowej Kano nie nadaje się do niczego innego niż bycia workiem treningowym, podczas kluczowych akcji. Ale, ale... zgodzę się tutaj z Flixem z jego poprzedniego postu.

Nie wiemy wszystkiego, co Kano robi w tzw międzyczasie i jak 'ustawia się', żeby zawsze znaleźć wyjście z każdej sytuacji i żeby zawsze (mimo swoich porażek) być traktowany poważnie przez swoich wspólników czy zleceniodawców. Jest bardzo 'ludzki', czego brakuje mi u tych krystalicznie dobrych postaci jak Johnny, Sonya, Cassie i cała reszta dzieciaków. Gdyby w trybie story dane było pokierować Kano, wygrać jakąś walkę, zrobić coś faktycznie złego i perfidnego, odbiór tej postaci byłby dużo bardziej pozytywny. Jego główny mankament to to, że wśród tych wszystkich jebanych czarnoksiężników, nieumarłych ninjów i bogów, jest tylko człowiekiem. Jakie zagrożenie może stanowić taki zwykły człowiek, i jakie może dawać wsparcie dla potężnych sił zła? W sumie za właśnie to, że jest tylko człowiekiem, dostaje w pizdę all the time, a jeszcze trzyma się na powierzchni i nawet ma fanów, dziwi mnie najbardziej :D

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #130 dnia: Stycznia 22, 2019, 11:22:08 am »
Się Rain uczepiłeś tego Kano. Dostaje wpierdziel jak każdy zły. :D
Szkoda właśnie, że tak to wygląda, no ale zawsze sobie można tłumaczyć, że oprócz tych "oficjalnych" walk na zasadach Mortal Kombat są jeszcze jakieś których nie widzimy. Ba! Na pewno są. Nie wiemy jakie charaktery, które są za mało ciekawe na roster ten biedny Kano posłał na matę, a nawet do grobu. :P

Ale tak wracając do tematu wiecznego obskakiwania wpierdolu to najbardziej bawi mnie Goro. Po tych 500 latach bycie niepokonanym teraz chyba go czeka drugie 500, tyle że bycia napierdalanym nawet przez największą ciamajdę. Po porażce z Liu Kangiem przegrywał wszystko, a na koniec jeszcze Kotal ujebał mu łapy. To się nazywa dopiero worek do bicia.

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #131 dnia: Stycznia 22, 2019, 05:44:54 pm »
Te facjaty wyglądają okropnie. Te w MKX były na wysokim poziomie

Offline Mateuka

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 435
  • MKX: PS3 & PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Mateuka
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #132 dnia: Stycznia 22, 2019, 07:57:55 pm »
Nightwolf potwierdzony przez Eda na twitterze.

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #133 dnia: Stycznia 22, 2019, 08:17:20 pm »
Ja tam nadal czekam na Cyraxa, bo jego mainowałem w MK9, a w MKX nie potrafiłem przez to sobie nikogo znaleźć.

Offline ReVille

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 573
    • Zobacz profil
  • PSN ID: reville123
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #134 dnia: Stycznia 22, 2019, 08:56:14 pm »
Czy ktoś z was kupi kolekcjonerke ?