Autor Wątek: Lista kombatantów X360, PS3, PC  (Przeczytany 57286 razy)

Offline Rozpierdalacz_PL

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Odp: Lista kombatantów X360 i PS3
« Odpowiedź #30 dnia: Grudnia 30, 2009, 11:33:20 am »
Jeżeli nagrywasz te swoje waliki to nagraj Rozpierdalacz_p vs bronku i zobaczymy jak to bedzie

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Lista kombatantów X360 i PS3
« Odpowiedź #31 dnia: Grudnia 30, 2009, 12:00:23 pm »
Panowie koniec! To temat o spisie kombatantów, a nie pojedynki na słowa i czyny. Jak macie coś do siebie to prywatnie między sobą to rozwiążcie, nie tutaj.

Ja osobiście nigdy z Bronkiem żadnych kłopotów nie miałem. Nigdy ani go, ani mnie nie rozłączyło i zawsze graliśmy do końca. Tyle w temacie. Proszę moderatora, o każdy post związany na najazdem o usunięcie.

robaczek

  • Gość
Odp: Lista kombatantów X360 i PS3
« Odpowiedź #32 dnia: Grudnia 30, 2009, 01:32:35 pm »
Dość tego! Jak powiedział Davidkoz. Ostrzeżenie było, byście obaj zachowywali się jak ludzie, nie posłuchaliście. Widocznie chcecie się zachowywać jak smarkacze. Na PW albo na GG z takimi kłótniami. Każdy następny taki post (tzn. nic nie wnoszący do dyskusji, a mający na celu jedynie obrażanie innych użytkowników) będzie kasowany. Koniec.

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: Lista kombatantów X360 i PS3
« Odpowiedź #33 dnia: Grudnia 30, 2009, 03:05:58 pm »
ja cię kręcę

Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odp: Lista kombatantów X360 i PS3
« Odpowiedź #34 dnia: Stycznia 01, 2010, 02:41:27 pm »
[quote author=davidkoz link=topic=1176.msg19270#msg19270 date=1262170823

Ja osobiście nigdy z Bronkiem żadnych kłopotów nie miałem. Nigdy ani go, ani mnie nie rozłączyło i zawsze graliśmy do końca. Tyle w temacie. Proszę moderatora, o każdy post związany na najazdem o usunięcie.
[/quote]
Po obejrzeniu trzeciego linka (i zapoznaniu się z opisem obok) z walk Bronku sądzę, że problemy z tym panem mają tylko ci, którzy z nim zbyt dużo wygrywają :)

Offline ReVille

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 573
    • Zobacz profil
  • PSN ID: reville123
Odp: Lista kombatantów X360 i PS3
« Odpowiedź #35 dnia: Stycznia 27, 2010, 02:55:51 pm »
reville123

Offline Rozpierdalacz_PL

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Odp: Lista kombatantów X360 i PS3
« Odpowiedź #36 dnia: Stycznia 31, 2010, 11:58:54 pm »
« Ostatnia zmiana: Lutego 01, 2010, 01:29:29 am wysłana przez Rozpierdalacz_PL »

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Lista kombatantów X360 i PS3
« Odpowiedź #37 dnia: Lutego 01, 2010, 12:44:37 am »
Ano zobaczyliśmy. Bardzo się zawiodłem na Bronku. Chłopak nie umie przegrywać.

Offline Rozpierdalacz_PL

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Odp: Lista kombatantów X360 i PS3
« Odpowiedź #38 dnia: Lutego 01, 2010, 01:16:07 am »
a pisałem a tym wczesniej to nikt mi nie chiał w to uwierzyć. Pan bronku naprawde nie umie przegrywac a broniliscie go bo nikt z was z nim ani razu  nie wygrał. Więc  panie bronku nauczmy sie grac fear chyba ze chcesz to zrobie zdjęcia twoich wiadomosci które miw ysłałes po przegranej, albo nie bo to juz filmy pokazały. Czyli CHcwd
« Ostatnia zmiana: Lutego 01, 2010, 01:18:25 am wysłana przez Rozpierdalacz_PL »

Offline Rozpierdalacz_PL

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Odp: Lista kombatantów X360 i PS3
« Odpowiedź #39 dnia: Lutego 01, 2010, 01:30:50 am »
Jak by to nazwac ???? Nowy Polski Gregsolo57 heheheheh
« Ostatnia zmiana: Lutego 01, 2010, 12:17:45 pm wysłana przez Bodzio »

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Lista kombatantów X360 i PS3
« Odpowiedź #40 dnia: Lutego 01, 2010, 01:31:28 am »
Ja wyznaję zasadę Unus testis, nullus testis, a skoro więcej osób to samo co Ty stwierdziło, to teraz nie ma podstaw by negować, iż Bronku zachowuje się niestosownie wobec innych graczy wyłączając grę czy wyklinając ich. Niedopuszczalnie wręcz w społeczeństwie graczy Mortal Kombat.

Offline Rozpierdalacz_PL

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Odp: Lista kombatantów X360 i PS3
« Odpowiedź #41 dnia: Lutego 01, 2010, 04:10:07 pm »

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Lista kombatantów X360 i PS3
« Odpowiedź #42 dnia: Lutego 01, 2010, 04:35:46 pm »
Oj zawiodłem się na tym graczu, sam mówił że chce aby Polska słynęła z dobrych graczy MK czy coś w tym stylu a szczerze mówiąc przynosi nam HAŃBĘ!
Rozpierdalacz z całym szacunkiem zwracam Ci honor, miałeś racje.
A ten 1 filmik mnie rozwalił na łopatki xDDD A pod spodem jakie komentarze? Bronku Fuck itd. . . Chłopak spieprzyłeś sprawę (Bronku) ehhhh szkoda mi słów na Ciebie. . .

Offline Rozpierdalacz_PL

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Odp: Lista kombatantów X360 i PS3
« Odpowiedź #43 dnia: Lutego 02, 2010, 09:06:20 pm »
Teraz jestem chłopaki pod id el_pawlo bo dostałem od sony bana na stałe. Więc dodawac do frendów i walczymy

bronku

  • Gość
Odp: Lista kombatantów X360 i PS3
« Odpowiedź #44 dnia: Lutego 03, 2010, 03:16:26 pm »
do rozpierdalacz - synek ty jestes albo moim fanem albo nie wiem, siedzeisz na necie i szukasz mnie po internecie ??? ::) e .. i co z tego ze sie rozlaczylo RAZ ? starszne rzeczy zwykly blad polaczenia rzecz norlamna dziwne ze na innych filmach tego nie ma .. a jak jestes juz taki dociekliwy to zobacz sobie daty ich wstawienia to zobaczysz ze niektore przegrane walki sa po tym niby rozlaczeniu ktore chcesz wszystkim wmowic na podstawie jednoego filmiku ja przeciwko mam kilka linkow .. polski gregsolo lol .... DZIWNE ze mnie nawet w leaderboardsach nie ma skoro sie rozlaczam DZWINE ze nikt w tej grze nie narzeka za wyjatkiem moze 4 osob lacznie z toba z calej europy ... . i co ma do tego wiadomosc do valedj?  ::) .szkoda ze nie mam tych wiadomosci jak sie przypucowales ze sam sie rozlaczasz jak ja zaprzeczalem ze tego nie robie ...  zreszta co ja sie bede tlumaczyl jestes zwyklym frajerem czituj dalej innych fleshem i supermanem gp  tego pewnie tez nie robisz heh ale ja swoje wiem.. ... patrz na swoja miske i przypomnij jak ci robilem flaves victory i te walki gdy robilem z toba co chcialem .... aha no i skoro jesteem taki oszust to czemu gracze z europy zaprosili mnie na nie oficjalny turniej w mk vs dc .... malo wiesz  koles a ten ferment jest smieszny ... no widzisz bana dostales za frajerstwo koles bo nim jestes i tyle ...  :-X
« Ostatnia zmiana: Lutego 03, 2010, 03:38:24 pm wysłana przez bronku »