Autor Wątek: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna  (Przeczytany 817281 razy)

Offline Infern

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1095 dnia: Grudnia 08, 2010, 08:25:21 pm »
Jeżeli BoRaiCho ma być faktycznie grywalną postacią będzie pierwszy minus dla tej części, wolałbym zamiast niego jakąś klasyczną postać, np: rain.

Btw. natknąłem się na filmik gdzie piszą coś o targach gier w tą sobote na którch ma być mortal kombat. (jeżeli dobrze zrozumiałem ;) )

link: http://www.gametrailers.com/player/708194.html
« Ostatnia zmiana: Grudnia 08, 2010, 08:27:56 pm wysłana przez Infern »

Offline Eric Draven

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1096 dnia: Grudnia 08, 2010, 08:45:57 pm »
Tak w tą sobotę podczas Video Games Awards ma byc zaprezentowana "nowa" postac

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1097 dnia: Grudnia 08, 2010, 08:46:13 pm »
Tak, Ed i jego kipa będą właśnie na VGA.
Małe info
"Mortal Kombat Teaser - A new warrior will be announced during the Spike TV VGAs live Saturday..."
Czyli pokażą nam jednego wojownika/wojowniczkę...
Jestem niemal pewny, że będzie to Sonya w akcji.
Ed pisał również na swoim Twitterze, że, jeżeli Mortal Kombat wygra nominacje do najbardziej oczekiwanych gier przyszłego roku otrzymamy, więc niż do tej pory otrzymaliśmy (?) Nawiązywał tam słowa, to wczorajszej "wpadki", gdzie wypłynęły tracki z głosami postaci i przypuszczam, że, jeżeli już byśmy wygrali Ed zaprezentuje nam BRUTALITY, TEST YOUR MIGHT i postacie, które wczoraj po raz pierwszy mogliśmy usłyszeć - przynajmniej ich design.

Offline Eric Draven

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1098 dnia: Grudnia 08, 2010, 09:09:34 pm »
Myslę,że Mortal jest jedna z tych najbardziej oczekiwanych gier 2011 roku więc oczekujmy na konkretny stuff.A co do postaci też stawiam na Sońke z przyjemnoscią zobaczylbym także Kano,lub Barakę.

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1099 dnia: Grudnia 08, 2010, 09:13:07 pm »
Tok myślenia fana - mój pupilek jest lepszy od innych...
Powiem Ci tak mamy bardzo ostrą konkurencje (Batman Arkham City, Poratl 2 i Resistance 3), więc będzie BARDZO trudno wygrać..

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1100 dnia: Grudnia 08, 2010, 09:18:39 pm »
Chwila... on nie mowił o wygranej lecz o zajeciu wysokiej pozycji...

Offline Eric Draven

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1101 dnia: Grudnia 08, 2010, 09:18:57 pm »
Będzie bo jest z czym konkurować i w sumie bardzo dobrze ale jest szansa a to juz cos,ps.A tak wogóle jeśli chodzi o mnie to na Game Video Avards chcę tylko jednej rzeczy UNCHARTED 3 a reszta ........phii  ;)

Kazek

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1102 dnia: Grudnia 08, 2010, 09:50:06 pm »
Tok myślenia fana - mój pupilek jest lepszy od innych...
Powiem Ci tak mamy bardzo ostrą konkurencje (Batman Arkham City, Poratl 2 i Resistance 3), więc będzie BARDZO trudno wygrać..

Tok myślenia realisty - MK9 w odróżnieniu od pozostałych pozycji był już mimo wszystko mocno promowany i nagłośniony podczas gdy reszta tytułów otrzymała zaledwie teaser.

Będzie bo jest z czym konkurować i w sumie bardzo dobrze ale jest szansa a to juz cos,ps.A tak wogóle jeśli chodzi o mnie to na Game Video Avards chcę tylko jednej rzeczy UNCHARTED 3 a reszta ........phii  ;)

A tam uncharted:p Script-fest i tyle:D

Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1103 dnia: Grudnia 09, 2010, 12:13:21 am »
Stwierdzenie: "jeszcze nikogo nie spieprzyli" jest trochę na wyrost ( Sub-Zero) :P
Swoją drogą konkretne bez(talencia/guścia) w tej firmie pracują, szczególnie chodzi mi o chara design. Któraś tam z kolei cześć serii, a ci kolesie dalej nie wiedzą, że taki karabin na plecach Jaxa to syf. Muszą im to fani uzmysławiać. Nie sądziłem, że to kiedyś stwierdzę, ale chciałbym żeby inna firma przejeła licencję do tej marki, bo co siedzi tym dziadom głowach to dramat.

Offline ReVille

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 573
    • Zobacz profil
  • PSN ID: reville123
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1104 dnia: Grudnia 09, 2010, 12:54:29 am »
Mi się narazie wszystko podoba w nadchodzącym MK2011 a wszystkim i tak nie dogodzisz :P

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1105 dnia: Grudnia 09, 2010, 09:34:20 am »
Pojawiają się informacje jakoby wyciekła lista postaci. Prawdziwa czy nie prawdziwa? Nie wiadomo, martwi jedno gdzie jest Baraka? Jeśli tak ma wyglądać lista wojowników, to na prawdę po kiego ch.... dali strykera, a nie ma baraki??? Oj jestem bardzo zły >:(

   1. Shao Khan
   2. Sonya
   3. Cyrax
   4. Scorpion
   5. Sub Zero
   6. Sektor
   7. Reptile
   8. Mileena
   9. Jax
  10. Kung Lao
  11. Shang Tsung
  12. Stryker
  13. Kabal
  14. Quan Chi
  15. Kitana
  16. Johnny Cage
  17. Nightwolf
  18. Ermac
  19. Sindel
  20. Noob
  21. Smoke
  22. Goro
  23. Liu Kang
  24. Raiden

Po krótszej rozkmince, sądzę że ta lista to fake. Poza Baraką brakuje także Kano, a to już zakrawa na kpinę.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 09, 2010, 10:48:37 am wysłana przez król maciuś1wszy »

Offline lolLoL29

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1106 dnia: Grudnia 09, 2010, 03:50:26 pm »
Nie wierze w ten skład ??? przecież był wcześniej wyciek projektu fatalitu Kano(wyrywanie serca). ;) Pomyłką było by też nie umieszczenie takim składzie Baraki!  :o  Bo Rai Choo... czemu nie? Spojrzcie, że to była jedna z najbardziej ciekawych postaci trójwymiarowych mortalów. Imo nie był zły i bardzo oryginalny jak na towarzystwo w Mortalu 3d( nie przypominam sobie zadnego innego grubaśnego wojownika). Jak znam życie to tylko żart więc przeciwnicy nie mają co się martwic. Mimo to dodam, że wolał bym BORai niż WIECIE KOGO(bo obiecałem że  o nim nie bede juz gadał).
Brautality w grze mogli by stworzyc na zasadzie fatalów z MK:A
A jeszcze jedno zadziwiająco cicho jest o Liu Kangu.... Czy ta postac naprawde tak się wszystkim przejadła?

robaczek

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1107 dnia: Grudnia 09, 2010, 04:09:36 pm »
Dobra, przebrnięcie przez te tony spamu (15 stron do tyłu) trochę mi zajęło i tym razem już tak pozostanie. Koniec, kropka. PERIOD! Wasze bzdety wylądowały tam, gdzie ich miejsce, trochę poszło do kosza. Ale co ja sobie będę język strzępić... Jakby nie było, najwięcej offtopu w tym temacie jest autorstwa Johnxa, więc uprasza się szanownego użytkownika (i nie tylko jego) o myślenie nim napisze bzdeta i naciśnie "wyślij". -mod

Offline aedaem2

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1108 dnia: Grudnia 09, 2010, 04:16:23 pm »
Teraz ja się wypowiem ja lubię strykera i nie mam nic przeciwko niemu. Wole jego od sektora i cyraxa których strasznie nie lubię !!  >:( To nie jest tak że Edzio wciska go na siłe po prostu chce zadowolić każdego fana. :) Kto to jest ten kronos, kranos czy coś takiego??? Podoba mi się lista postaci cieszę się z obecności Quan chi  ;D ;D
i ciesze się że niema Barraki! Niepokoi mnie Bo rai cho  :'( :'( :'(
« Ostatnia zmiana: Grudnia 09, 2010, 04:19:37 pm wysłana przez aedaem2 »

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1109 dnia: Grudnia 09, 2010, 04:47:54 pm »
ciesze się że niema Barraki!

Obyś w krupnik wpadł :P Baraka ,a Stryker. Jeśli miałbym wybierać to wybrałbym bezdyskusyjnie pierwszego (pewnie większość także).