Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Jimmy0555

Strony: [1]
1
Klasyka MK / Gra w stare części MK Online.
« dnia: Kwietnia 17, 2012, 06:32:11 pm »
Mam oto takie pytanie, które przyda się młodym graczom, jak i graczom doświadczonym, którzy nigdy nie grali online.
Chciałbym instrukcję, jak grać Online w takie części MK:
Ultimate Mortal Kombat 3 (SEGA GENESIS)
Mortal Kombat Trilogy (PC, N64)
Mortal Kombat 4 (PC)
Jakby np. nie było możliwości zagrania online, w te gry na te platformy, to powiedzcie na jakich można Online.

2
Ogólne / Który Mortal Kombat lepszy?
« dnia: Kwietnia 15, 2012, 09:52:32 pm »
Wydaje mi się że nigdzie nie było takiego pytania, więc je zadaje. Klasyka MK Trilogy, czy nowoczene MK 9, proszę o głosy w ankiecie i wypowiedzi. Dziękuję i Pozdrawiam.

3
Poboczne gry MK / Wyznanie Boona dotyczące zaginionej NOWEJ gry.
« dnia: Kwietnia 14, 2012, 07:39:59 pm »
Nie wiem czy wiecie, ale udało mi się znaleźć taką informację. Jak było to sorry..Zamieszczę wam cytat ze strony CD-ACTION:


Ed Boon, producent nowego Mortal Kombat (jak i całej serii), w rozmowie z magazynem Game Informer zdradził, że w produkcji znajdowała się przez pewien czas gra Mortal Kombat: Fire & Ice. Za grę odpowiedzialna miała być ekipa Paradox Interactive, która stworzyła wydane w 2005 roku Mortal Kombat: Shaolin Monks. Główna cechą tej produkcji miał być tryb kooperacji (dostępny również w Shaolin Monks) oraz... Scorpion i Sub-Zero, jako grywalni, współpracujący ze sobą bohaterowie.

„Kiedy ukończyli Shaolin Monks, chłopcy z Paradox mieli zamiar stworzyć jeszcze jedną produkcję, nazwaną Fire & Ice. To miała być gra traktująca o współpracy Scorpiona i Sub-Zero” – wyjaśnia Boon. „Zaczęli nawet wczesną fazę prac nad grą, ale nie potrafili wyrobić się z czasem i budżetem, więc projekt anulowano” – dodaje.
_______________________________________ _______________________________________ ________________________________
Co o tym myślicie, miało by to sens, jednak tych bohaterów mieliśmy również i w Shaolin Monks, ale co to za frajda, kolejny raz przechodzić, przez fabułę Lao i Kunga? Uważam osobiście, że gra gdyby była produkowana w latach 2006, to by była pokroju Shaolin (gra nawet fajna, zależy od gustu, mi się podoba, ale innym nie bardzo), a jak by ponownie pomysł wrócił, to po powrocie Mortala, odświeżeni twórcy, by mogli nam zaserwować coś miłego. Co o tym myślicie? Pomysł może powrócić? Wypowiadajcie się!!!

P.S: Mój pierwszy post na forum, mogłem narobić wielu błędów xD

Strony: [1]