Autor Wątek: Mortal Kombat X PS4 Turnieje  (Przeczytany 19462 razy)

Offline Wichura

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X PS4 Turnieje
« Odpowiedź #15 dnia: Kwietnia 15, 2016, 11:31:10 am »
Jakby ktoś nie wiedział to trwają zapisy do turnieju MKXL robionego przez Playstation Polska, nagrodą jest wyjazd na miedzynarodowy turniej w szwecji

Offline sla

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 365
    • Zobacz profil
  • PSN ID: king-sla
Odp: Mortal Kombat X PS4 Turnieje
« Odpowiedź #16 dnia: Kwietnia 25, 2016, 07:58:31 am »
Jestem chętny do zagrania w turnieju, tyle że przy ustalaniu ewentualnych zasad bardzo proszę o uwzględnienie możliwości rozgrywania swoich walk w ciągu kilku dni, a nie wszystko jednego dnia. Mogę tylko wieczorem tak od ok. 22.

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X PS4 Turnieje
« Odpowiedź #17 dnia: Kwietnia 25, 2016, 02:50:54 pm »
Jestem chętny do zagrania w turnieju, tyle że przy ustalaniu ewentualnych zasad bardzo proszę o uwzględnienie możliwości rozgrywania swoich walk w ciągu kilku dni, a nie wszystko jednego dnia. Mogę tylko wieczorem tak od ok. 22.

Pierw trzeba kogoś zorganizować Sla, bo z tym jest ciężko na tym forum. :)

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X PS4 Turnieje
« Odpowiedź #18 dnia: Kwietnia 25, 2016, 05:57:51 pm »
Eee tam. Korniszon dziś może ogarnę jakieś KOTH jeśli mnie nie porwie zadyma w Destiny i GTA V;) No i SFV też mocny tytuł jak dla mnie. Po prostu mało czasu na granie, a polska scena ostatnio skutecznie mi obrzydziła MKX oklepem jaki dostałem.

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X PS4 Turnieje
« Odpowiedź #19 dnia: Kwietnia 25, 2016, 06:35:14 pm »
Eee tam. Korniszon dziś może ogarnę jakieś KOTH jeśli mnie nie porwie zadyma w Destiny i GTA V;) No i SFV też mocny tytuł jak dla mnie. Po prostu mało czasu na granie, a polska scena ostatnio skutecznie mi obrzydziła MKX oklepem jaki dostałem.

Jakim oklepem? :P

ja tam przy sobocie, albo piątku jestem w stanie bo na tygodniu mnie szkoła ciśnie, ach.... ciężkie życie 16-latka.

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X PS4 Turnieje
« Odpowiedź #20 dnia: Kwietnia 26, 2016, 12:31:44 pm »
Eee tam. Korniszon dziś może ogarnę jakieś KOTH jeśli mnie nie porwie zadyma w Destiny i GTA V;) No i SFV też mocny tytuł jak dla mnie. Po prostu mało czasu na granie, a polska scena ostatnio skutecznie mi obrzydziła MKX oklepem jaki dostałem.

Jakim oklepem? :P

ja tam przy sobocie, albo piątku jestem w stanie bo na tygodniu mnie szkoła ciśnie, ach.... ciężkie życie 16-latka.

Co ty kurwa wiesz o ciężkim życiu:D Ja tu ostatnio po 2-3h na dobę się, żeby coś pocisnąć online:D

Offline sla

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 365
    • Zobacz profil
  • PSN ID: king-sla
Odp: Mortal Kombat X PS4 Turnieje
« Odpowiedź #21 dnia: Maja 08, 2016, 05:09:35 pm »
Jestem chętny do zagrania w turnieju, tyle że przy ustalaniu ewentualnych zasad bardzo proszę o uwzględnienie możliwości rozgrywania swoich walk w ciągu kilku dni, a nie wszystko jednego dnia. Mogę tylko wieczorem tak od ok. 22.

Pierw trzeba kogoś zorganizować Sla, bo z tym jest ciężko na tym forum. :)

No to organizuj - młody jesteś i masz czas. Z wątku już wiesz na kogo można liczyć. Nie ograniczaj się tylko do forum.