Autor Wątek: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna  (Przeczytany 385698 razy)

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1290 dnia: Sierpnia 16, 2008, 09:40:42 pm »
W sumie to ten Jax jest dla mnie całkowcie zbędny. Ale Midway musi go wciskać do wszystkich mortali ne wiadomo po co. Co do wyglądu to miał być muskularny murzyn i jest muskularny murzyn.
Wygląda trochę na tępego mięśniaka (który je głową :D). ..... a tu wygląda na narwańca, który gada tylko: "No co?! No co k...a!!! Chcesz się bić?! Zaraz ci prz........e!!! ŁYCHA!!!!!!!" :D


O właśne tak mi się Jax zawsze kojarzył  ;D

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1291 dnia: Sierpnia 16, 2008, 11:13:27 pm »
Tylko buty mi sie podobają....
Te mechaniczne ręce wyglądają jak napuchnięte a jak na pysk to tylko sie utwierdzam że Jaxa pszczoły pogryzły,.....

W sumie to ten Jax jest dla mnie całkowcie zbędny. Ale Midway musi go wciskać do wszystkich mortali ne wiadomo po co. Co do wyglądu to miał być muskularny murzyn i jest muskularny murzyn.

Dla mnie też. Fajnie jest gdy można nim pograć w normalnym MK ale w tym jest tylko zawalaczem  miejsca...
A jest bo chodzi o poprawność polityczną, bo murzyn musi być! I to tylko po stronie dobra!

I tak jak dla wszystkich wygląda mi na hiphopowca..... >:(

Offline Art Cooler

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1292 dnia: Sierpnia 17, 2008, 09:40:45 am »
nowa wiadomość na noob.com :) , może chodzi o Johnnego Cage'a? :)

Offline beru

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1293 dnia: Sierpnia 17, 2008, 10:57:20 am »
Myślę, że raczej chodzi o jakiegoś następnego "złoczyńcę". Na razie trochę ich mało. Dwójka dla DC i cały jeden ;D dla MK

Offline Art Cooler

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1294 dnia: Sierpnia 17, 2008, 11:45:44 am »
Nie ma już też napisu "in case You wondering" , teraz jest "NY Style ......" . Jest kilka teorii ( wyczytałem na MKO :P ), podam może najbardziej wiarygodne :

1. "Rage" oznacza po angielsku drastyczność , przemoc - być może jest to nowa nazwa zamiast "Brutality".

2. Może oznaczać nadejście Johnnego Cage'a ( pamiętacie arenę Subway w MK: Armageddon , a pamiętacie plakat właśnie na tej arenie ? :) ) , na plakacie było napisane "Caged Rage".

3. Jeszcze nie tak dawno temu na NOOB.COM , były przedstawione zdjęcia zwierząt , pierwsze litery ich angielskich nazw , tworzą właśnie "RAGE" , może rozchodzić się o Animality , lub jakąś nową postać związaną ze zwierzętami.

Tylko co oznacza owe "NY Style" ? ....

Luna

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1295 dnia: Sierpnia 17, 2008, 01:47:42 pm »
Stryker w czapce NY Lakers z dużym RAGE bo kazdy go jedzie że cieciem jest;p

Offline 'Dranzer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 58
  • Let's Mortal Kombat Begin!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1296 dnia: Sierpnia 17, 2008, 04:48:28 pm »
Ja bym sobie nie zawracał tym głowy. Edek wrzuca na stronę jakieś badziewne "zagadki" tylko po to, żeby potem czytać różne spekulacje fanów na forach. Ma wtedy niezły ubaw... ;D A jeśli chodzi o Jaxa, to nie mam pojęcia po co go wcisnęli do gry. Już bardziej wolałbym Quan Chi'iego. Poza tym wygląda beznadziejnie i bardziej przypomina opryszka z DC, niż obrońcę Ziemi z Mortal Kombat.

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1297 dnia: Sierpnia 17, 2008, 08:01:38 pm »
Sonya wygląda jak chłop a Jax jak małpa.Nadal uważam że najlepiej wykonaną postacią po stronie MK jest Liu-Kang

A mi akurat wyglad Sonii odpowiada, właśnie taki babo chłop. W końcu to komandos oddziału specjalnego a nie miss universum. Po niej widać twardość i niezależność (feministka :P).
Co do Jaxa to racja w tej odsłonie MK to napakowana małpa.
Jeśli chodzi o Liu Kanga to dla mnie wciąż ten sam Kang (nic specjalnego).

Offline Mati

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1298 dnia: Sierpnia 17, 2008, 08:55:17 pm »
Zgodze sie ze Simem, Sonya wyglada dobrze .

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1299 dnia: Sierpnia 17, 2008, 10:41:33 pm »
Ja też sie chce trochę pozgadzać i niepozgadzać....
Zgadzam sie z 'Dranzerem że te zagadki są zwyczajnie wkurwiające, a Jax jest nie potrzebny...Zamiast niego mogli dać ciekawsza postać, dla mnie osobiście nie koniecznie Chiego ale też mógł by być...

Zgodzę sie też że pan major wygląda jak małpa...

Jeśli chodzi o NY Style to mam pewność że chodzi o świat MK bo w DC mają fikcyjne miasta. I jedynymi postaciami jakie sie mi z NY kojarzą to Stryker [było powiedziane że mieszka w wielkiej metropolii w USA] i Cage, tylko że Cage to mi się kojarzy raczej z LA niż z NYC.


Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1300 dnia: Sierpnia 17, 2008, 10:54:22 pm »
Ja rozumiem, feministka, twarda kobieta itd. Ale no miłość Boską, istnieją pewne granice  ;) Pozatym widzę tutaj niekonsekwencje. Skoro Mati mówi, iż Jax nie musi być stereotypowym komandosem i później ten sam Mati daje aprobate opinii, iż Sonya jest okej bo jest stereotypową feministką, twardą kobietą o twarzy mężczyzny, to coś tu nie gra  ;) Zaprzeczenie samemu sobie.

Offline Mati

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1301 dnia: Sierpnia 18, 2008, 01:06:07 pm »
Jax a Sonya to sa 2 rozne sprawy Adept  ;) Odrazu mowilem ze Sonya jest dobrze wykonana, lecz ona mi dalej nie przypomina meszczyzne ... Jesli chodzi o Jaxa to coz ... Wszyscy wiemy chyba ze jest slabo zrobiony tak aby bylo jak ktos tam powiedzial ... Musi byc murzyn by reprezenotwac czarnych i chyba sie czesciowa zgadzam  ;) Niech wyleja resztke sil na Cage bo chce aby wygladal super  ;D A co to domojego oftopu w o komandosie to uwazam ze to jest zrozumiale i nie ma sensu sie wypowiadac .

Offline Art Cooler

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1302 dnia: Sierpnia 18, 2008, 06:08:56 pm »
Cytuj
(...) ona mi dalej nie przypomina meszczyzne
xD

Cytuj
Jesli chodzi o Jaxa to coz ... Wszyscy wiemy chyba ze jest slabo zrobiony tak aby bylo jak ktos tam powiedzial
Mów za siebie , mnie się Jax podoba , wygląda jak prawdziwy , MĘSKI , twardy żołnierz ... przypomina lekko rapera , ale to jeszcze bardziej nadaje mu ostrego wyrazu :) .

A jeśli mogę dalej pociągnąć temat "RAGE" , bardzo mi się podoba teoria pewnego usera z forum Midway :

"Może to oznaczać nadejście Johnnego Cage'a (Raged Cage , Caged Rage ... juz nie kojarze :P) , w stylu MK4 . Pamiętacie jego "avatar" w Select Screen MK4 ? ( http://mkk.mortalkombatonline.com/games/mk4/mug_cage.gif ) , a jakie miasto jest w tle ? właśnie Nowy Jork (NY Style ....)" :) albo rzeczywiście pan Boon z nami pogrywa i się z nas naśmiewa :P

Offline beru

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1303 dnia: Sierpnia 19, 2008, 08:45:03 am »
cuś nikt jeszcze nie skomentował Hala Jordana, któren pojawił się wczoraj na bardzo fajnym renderze. Render bardzo dobrze zrobiony, tylko martwi mnie nieco, jak zostanie rozwiązany problem zróżnicowania ciosów dla Lanterna, który wszak praktycznie wyłącznie bazuje na mocy pierścienia.

Offline Art Cooler

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1304 dnia: Sierpnia 19, 2008, 09:46:21 am »
Bardzo , bardzo mi się nie podoba render Green L. , po pierwsze wygląda , jakby był wycięty z innego obrazka , włosy = beznadzieja , tła już komentować nie będe :( nie postarali się graficy :( ale na szczęście to tylko render :)