Autor Wątek: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna  (Przeczytany 385664 razy)

Offline beru

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1455 dnia: Września 13, 2008, 06:32:09 pm »
Kano z twarzą Richa Divizio zawsze będzie The Best, ale ten też jest niczego sobie. Slade za to wygląda świetnie tylko trochę dziwnie z komiksowo wykrzywioną mordą o_0 pod maską :)

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1456 dnia: Września 13, 2008, 11:02:21 pm »
Kano jest zadawalający. Wygląda trochę jak podniszczony terminator, a jego morda jest trochę za mało chamska, ale i tak daje radę.

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1457 dnia: Września 14, 2008, 09:09:38 am »
Na noob.com pojawiła się nowa fota w sumie nic nadzwyczajnego ,oprócz tego że moża dostrzec rękę Baraki na tym screenie.  :)(Kurde coś dawno się udzielałem na tym forum trzeba to nadrobić ;D)

Offline Art Cooler

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1458 dnia: Września 15, 2008, 03:29:56 pm »
   Odnośnie foty z NOOB ... to co wcześniej - postacie "latają" w powietrzu , niektóre elementy wyglądają jakby były wycięte (np. tors Liu Kanga) , ogólnie Liu Kang na każdym zdjęciu wygląda zupełnie inaczej niż zwykle (teraz jest taki jakiś ... bardziej mięśniak niż dobry fighter). Z drugiej strony na prawdę podoba mi się ekspresja twarzy Sony'i i Kano :) . Dalej , włosy Shang Tsung'a są bardzo mocno sklejone , a powinny raczej od siebie odstępywać (ale to taki mały szczegół :P) , nogi Kitany - " :-\ ".
   Otoczenie mi się podoba , ale zupełnie takie samo dałoby się zrobić na PS2 ( nie mówiąc już o PC , które znacznie przewyższa osiągami PS3 czy xBoxa 360 , a rzekome "piractwo" można między bajki włożyć >:( ).
   To tyle :P , jeśli ktoś jeszcze mi powie , kogo jest ręka z lewej strony obrazka , to będe wdzięczny :P

Offline ner0n

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1459 dnia: Września 15, 2008, 04:16:18 pm »
Cytuj
To tyle Język , jeśli ktoś jeszcze mi powie , kogo jest ręka z lewej strony obrazka , to będe wdzięczny Język

To Raiden.

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1460 dnia: Września 15, 2008, 09:33:56 pm »
No to XBox360Achievements puściło farbę pokazując możliwe do osiągnięcia w grze Achievementsy :) Teraz już znamy brakujące postaci z MKvsDC:
Baraka i Shao Kahn ze strony MK oraz Lex Luthor i Darkseid od DC.

Czułem, że pojawi się Darkseid. Musiał się pojawić bo to jedyny dobry odpowiednik Shao Kahna :D

Offline beru

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1461 dnia: Września 19, 2008, 02:31:35 pm »
Cytat: Davidkoz, w newsie na MK Center
Na dole znajduje się zdanie, które wypowiada z całą pewnością Shang Tsung, (...)

Oj Davidkoz, zmaściłeś nieco z tą interpretacją. To Shang trzyma rękę wzniesioną do ciosu, a Sonya - wyciągniętą przed siebie, w geście powstrzymywania, dodatkowo stojąc pomiędzy nim a Kano. Czyli raczej to ona wypowiada te słowa.
Co dodatkowo znamionuje, jak poważne są sprawy, z którymi należy się uporać, skoro są ważniejsze nawet od obsesji zabicia Kano.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1462 dnia: Września 19, 2008, 11:11:47 pm »
Kurde,....
czy tylko mnie zaczyna wkurzać ten motyw ze zjednoczeniem sie najgorszych wrogów przeciw jednemu arcy draniowi?
Jarek i Sonya razem przeciw Shinnokowi, Deadly Alliance i Raiden kontra Onaga... A teraz wrogowie z MK muszą rozprawić sie ramię w ramię z postaciami DC

Mam nadzieję że chociaż sub i Scorpion będą wiedzieli co robić....

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1463 dnia: Września 19, 2008, 11:44:34 pm »
Cytat: Davidkoz, w newsie na MK Center
Na dole znajduje się zdanie, które wypowiada z całą pewnością Shang Tsung, (...)

Oj Davidkoz, zmaściłeś nieco z tą interpretacją. To Shang trzyma rękę wzniesioną do ciosu, a Sonya - wyciągniętą przed siebie, w geście powstrzymywania, dodatkowo stojąc pomiędzy nim a Kano. Czyli raczej to ona wypowiada te słowa.
Co dodatkowo znamionuje, jak poważne są sprawy, z którymi należy się uporać, skoro są ważniejsze nawet od obsesji zabicia Kano.

Oj Beru, masz chyba rację, w takim pośpiechu pisałem newsa, że nie patrząc na rysunek, po porostu z tekstu pomyślałem, iż Sonya z Kano się nienawidzą, Shang cieszyłby się, widząc ich zabijających się...

...no ale po głębszej interpretacji, chyba masz rację, no cóż  ;) Chyba każdy może popełnić gafa, prawda? albo zinterpretować coś na swój własny sposób  :o

Offline beru

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1464 dnia: Września 20, 2008, 12:27:28 am »
Cytat: SlaveMe TortueMe KillMe
Mam nadzieję że chociaż sub i Scorpion będą wiedzieli co robić....

Czyli co konkretnie? Bo ja byłem przekonany że co najmniej od UMK3 a może nawet od MK2 mają zawieszenie broni.
Poza tym Sub jest na obrazku ze "zjednoczenia sił" czyli bierze udział w tym cyrku :P

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1465 dnia: Września 20, 2008, 03:34:56 pm »
Scorpion i Sub-Zero zawsze byli wrogami....  i zawsze będą.
To że w MK4 okazało się kto jest prawdziwym mordercą rodziny Hanzo nie sprawiło że stali sie przyjaciółmi na śmierć i życie. A to że Sub-Zero jest po stronie zjednoczonych sił mi nie przeszkadza. Wcześniej już był w siłach światła, dlaczego teraz by miał nie pomagać. Scorpion natomiast zawsze miał wszystkich w dupie [za to go cenię] i rozwalał wrogów na własną rękę[chodzi mi oczywiście o czasy od MK4]. Tak więc mam nadzieję że wyjaśniłem jasno o co mi chodzi: o jednoczenie się śmiertelnych wrogów a nie jednoczenie sie ogólnie....

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1466 dnia: Września 20, 2008, 07:42:42 pm »
Jak dla mnie to Sub Zero powinien jakos zginac po MK7 a przed MK8... poprostu siedziadek zuzył juz no i mamy już pełna wigoru Frost :P ;)

Mam nadzieje że Sindel przezyje... przeciez na poczatku ogłoszono ze to ona bedzie w MKvsDC

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1467 dnia: Września 20, 2008, 09:08:18 pm »
UNO....
Sub-Zero to nie dziadek, ma tylko oszronione włosy ;)
DUE...
Historia Sub-Zero w MK7 mówi że stał się Ice Godem
TREE...
Frost ma wigor i jędrne pośladki ale jest zła.....

A to że Sindel będzie w MKvsDc to był jak to nie którzy mówią fejk.....
Przykro mi..... Lista jest już ustalona ;
01] Scorpion
02] Sub-Zero
03] Sonya Blade
04] Liu Kang
05] Shang Tsung
06] Księżniczka Kitana
07] Jax
08] lord Raiden
09] Kano
10] Baraka
11] Shao Kahn

chyba że będzie do "do dokupienia" bo podobno ma być taka opcja...

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1468 dnia: Września 20, 2008, 09:21:30 pm »
To ze to fake domysliłem sie jak zaczęło brakować miejsca i zobaczyłęm Sonye :P

To fake ale i tak skoro ogłosili to kiedysto pozostaje nadzieja ze Sindel żyje ;)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #1469 dnia: Września 20, 2008, 09:30:23 pm »
Ale to że Sindel nie ma w MKvsDC to nie znaczy że ona nie żyje.
MKvsDC to nie jest MK8.....
Nie kontynuuje fabuły po MkArmageddon