Autor Wątek: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna  (Przeczytany 160535 razy)

Offline GordonShumway

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #705 dnia: Maja 01, 2019, 02:15:02 am »
Naprawdę wieżyłem że zrobią coś w stylu MK 9. Graficznie jest kozacko  ale co z tego jak brakuje miodu,tego ze starych MK. Gdzie podział się klimat aren, że nie wspomnę o postaciach(Sub Zero wygląda jak... .) Teraz wszystko takie piękne, prawie że basniowe(tylko kilka arena ma klimacik) MK X jak dla mnie był słaby w porównaniu do poprzednika ale gameplay w porównaniu do nowego MK był szybszy przez co bardziej jakby to powiedzieć więcej miał z Mortala niż z Injustice. Nie wiem jak wam się podobała FABUŁAK 11 ale dla mnie(podkreślam dla mnie) historia o psie który jeździł koleją była dużo lepsza. Krypta wygląda kozacko ale co z tego, kupując MK  liczyłem na ostre klepanie z kolezkami z całego globu tak jak to miało miejsce w MK9,a tu dostaje grę z którą muszę spędzić(murwa sam nie wiem ile) rok żeby znaleźć fatalna, skórkę dla ulubionej postaci(nie na takie mordobicie czekalm). Co tam dużo gadać  Pewnie trochę popykam może z czasem zdanie zmienię ale coś czuję że w tygodniu wrócę (chociaż na chwilę w drodze do pracy) do staruszki Mk9. Pozdro dla was Mortalowi wariacji.

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #706 dnia: Maja 01, 2019, 03:52:51 pm »
Jak tam, korzysta ktoś z glitcha, czy się boicie perma bana?  :P

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #707 dnia: Maja 01, 2019, 05:35:40 pm »
Jakie bany? I o jaki glitch chodzi? MK11 jest sporo lepszy od MKX właśnie z powodu systemu który wymusza myślenie zamiast durnego spamowania. O MK9 nawet nie mówię, bo tam hitbox to była parodia. Z tą kryptą tak straszyli a ja mam już chyba wszystkie fatale odkryte i brakuje mi tylko zestawu brutality.

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #708 dnia: Maja 01, 2019, 07:29:18 pm »
Jest glitch w Krypcie. W Warrior's Shrine naprzeciwko posągów jest ściana i można tam złożyć głowy wszystkich postaci, co odblokowuje skrzynie z ekwipunkiem dla nich. Dodatkowo zebranie wszystkich głów otwiera salę tronową Shanga z kolejnymi skrzyniami.

Z tym że, aby zdobyć jedną głowę trzeba wykonać 50 fatality na jednej postaci, czyli do zdobycia wszystkich trzeba zrobić conajmniej 1250 fatali. Okazało się jednak, że jeśli wejdzie się w Kryptę cały czas trzymając X/A na padzie, to po podejściu do stanowiska głowa pojawi się na miejscu, nawet jeśli się jej nie zdobyło.

Niektórzy obawiają się, że użycie tego może być złamaniem umowy użytkownika, którą się akceptuje na początku gry (to EULA czy coś w tym stylu) i obawiają się bana na online.

Jednak jak ktoś słusznie zauważył, gra nie daje nam wskazówki jak zdobyć rzeczone głowy. Równie dobrze można pomyśleć (moze nawet tak jest?), że jest to normalny legit sposób.
Poza tym, ban za wciskanie przycisku? To by była przesada.

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #709 dnia: Maja 01, 2019, 08:40:05 pm »
Ja tam sobie te łby odblokowałem. I tak sporo grindu jest w tej grze. Dodatkowo to nie jest inferencja w kod, a wykorzystanie legitnego sposobu umieszczonego w grze.

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #710 dnia: Maja 01, 2019, 11:28:18 pm »
Ja w sumie skorzystałem z tego buga, bo raczej każdą z tych postaci grać nie będę, a stuff się mimo wszystko przyda.

Offline Nazwa użytkownika:

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 35
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #711 dnia: Maja 02, 2019, 01:23:51 pm »
miałem nie oglądać, ale czekam z graniem na pełną wersję gry (czyli pewnie jeszcze z rok), więc w międzyczasie sprawdziłem sobie fatality Johnnego - nie wiem, co wy chcecie z tą czwartą ścianą, przecież lalkarz to jest jedno z lepszych fatality w historii serii. To brutality pewnie też się nie podoba? ;)

https://www.youtube.com/watch?v=np75BjiJwPg


Offline Gimli

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #712 dnia: Maja 03, 2019, 02:16:19 am »
Co do tego błędu z desynchronizacją w "Story". Napisałem do WB tak, jak ktoś mi zasugerował i dostałem taką odpowiedź:

"Thank you for contacting WB Game Support. We apologize for the delayed answer.

Our department is aware of this error and does everything possible to find a solution.
We will keep your case open and we will inform you about the news.
Please send us a message with the report of the losses due to this error.
We apologize for the inconvenience and appreciate your patience

If there is anything I can do to further assist you with this issue, please reply to this email and I will be happy to help."

Czyli nie ma rozwiązania. Trzeba czekać, dopóki sami tego nie naprawią. :(

Offline dragon 668

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #713 dnia: Maja 03, 2019, 07:48:49 am »
Mam problem z synchronizacją dźwięku w trybie "Story" na PC. Po jakimś czasie obraz się spóźnia. Podobno trzeba zmienić ustawienia w "AMD Radeon Settings" > "Switchable graphic". Tylko, że nie posiadam tej opcji. Można też wejść w "Additional settings", ale tej opcji też nie posiadam. Można też zmienić "Odświeżenie pionowe", ale to nic nie daje. Spotkał się ktoś już z takim problemem? Jak go rozwiązać? Byłbym wdzięczny za odpowiedź, ponieważ przechodzenie story z takim opóźnieniem to czysta kpina (można też naciskać "start" na padzie, gdy problem wystąpi... ale występuje za często, przez co gwałcenie jednego przycisku nie wchodzi w grę).
Podejrzewam, że znaczna większość forum gra na konsolach:/ Może spróbuj poszukać na reddicie albo uderz z tematem bezpośrednio do NRS?

https://www.youtube.com/watch?v=ziKf78R-6B0

Offline Mateuka

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 435
  • MKX: PS3 & PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Mateuka
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #714 dnia: Maja 03, 2019, 10:28:12 am »
Ludziska jakimi postaciami gracie?

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #715 dnia: Maja 03, 2019, 01:52:33 pm »
Ludziska jakimi postaciami gracie?
Ja głównie Noob Saibot (bo Adept zajął Scorpiona i nie chciałem na mirror match iść). Przymierzam się też do Gerasa bo bardzo mi się podoba jego gameplay.

Offline GordonShumway

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #716 dnia: Maja 03, 2019, 03:07:44 pm »
Pytanko. Jak odebrać ta "nagrode" która ma się dostać po ostatniej aktualizacji. Wskoczyć sama na mój profil czy coś trzeba zrobić.?

Offline Mateuka

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 435
  • MKX: PS3 & PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Mateuka
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #717 dnia: Maja 03, 2019, 04:32:14 pm »
Ja obecnie Kung Lao. Scorpiona tez próbowałem ogarniać  i bardzo przyjemnie się nim gra.

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #718 dnia: Maja 03, 2019, 10:32:43 pm »
Ja jak zwykle Sonya Balde i Johnny Cage, jeszcze chce Kano ogarnąć i możemy się bić 😉

Offline Raven821

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 280
  • MK X: PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Majkel821
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #719 dnia: Maja 04, 2019, 03:38:31 pm »
Kitana ale zaczynam pracować nad Kollectorem