Autor Wątek: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna  (Przeczytany 824840 razy)

Offline Gizmo94pl

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 339
  • NERD
    • Zobacz profil
  • GamerTag: Gizmo94pl
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1920 dnia: Stycznia 29, 2011, 01:02:15 pm »
Ciekawe czy będzie miał dodatkowy strój Zombie.

Offline Kazak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 111
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1921 dnia: Stycznia 29, 2011, 02:13:55 pm »
Liu nie kojarzy się już z chinolem;p Przynajmniej na tym obrazku nie wygląda jak azjata. No ale fakt faktem - bardzo podoba mi się ten design. Jest taki...nowy. Nie wieje ani klimatem filmów kung-fu lat 80tych, ani czupryną jak Ridge z Mody na sukces:D
No kuźwa, Liu nie wygląda jak azjata, a Sub Zero już tak. Tym ludziom się już w głowie chyba coś przewraca.

Offline DanOrdo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1922 dnia: Stycznia 29, 2011, 02:37:34 pm »
Liu nie kojarzy się już z chinolem;p Przynajmniej na tym obrazku nie wygląda jak azjata. No ale fakt faktem - bardzo podoba mi się ten design. Jest taki...nowy. Nie wieje ani klimatem filmów kung-fu lat 80tych, ani czupryną jak Ridge z Mody na sukces:D
No kuźwa, Liu nie wygląda jak azjata, a Sub Zero już tak. Tym ludziom się już w głowie chyba coś przewraca.
Zgadzam się jeszcze zrobią z niego amerykanina? a poczciwy Sub-Zero Chinol bez jaj...

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1923 dnia: Stycznia 29, 2011, 02:50:08 pm »
Przecież Sub należy do Lin Kuei - klanu CHIŃSKICH ninja :P

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1924 dnia: Stycznia 29, 2011, 02:55:19 pm »
No kuźwa, Liu nie wygląda jak azjata, a Sub Zero już tak. Tym ludziom się już w głowie chyba coś przewraca.

Chyba tylko pod względem stroju bo do rodowego chińczyka bardzo mu daleko.



Oczy w ogóle nie podobne do Azjaty. Już od MK3 Sub-Zero nie przypomina Azjatę więc o co ta awantura?

« Ostatnia zmiana: Stycznia 29, 2011, 03:13:36 pm wysłana przez Sim »

Offline ildjarn

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1925 dnia: Stycznia 29, 2011, 04:33:17 pm »
Przed napisaniem że nowy Liu Kang jest beznadziejny powstrzymują mnie tylko jego 2 poprzednie wersje. W sumie to bym wolał ten rip-off Bruce'a Lee z jedynki.

A wracając jeszcze do Strykera - bardzo lubię tę postać, dużo bardziej od np Jaxa (wałkowanego w niemal każdej grze), Liu Kanga, Kung Lao czy Soni i mam nadzieję że tym razem go nie schrzanią - ma być klasyczny, z GRANTAMI (tak!), baton tripem i baton tossem.

W ogóle to bezsens te wasze postulaty że broń palna nie pasuje do gry - cholera ważą się losy wszechświata, trzeba powstrzymywać piekielne monstra wyposażone nieludzką siłę, zdolność teleportacji, absorpcji dusz, rzygania kwasem, miotania żywych czaszek itp to chyba logiczne że każdy ima się tego co wychodzi mu najlepiej. Jeden polega na specjalnych technikach, drugi sile to nic dziwnego że trzeci żeby zrównoważyć swoje braki sięga po klasyczny arsenał, logika na tym nie cierpi wręcz przeciwnie :) Wypełnia też w ten sposób lukę i zwiększa różnorodność.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 29, 2011, 04:40:02 pm wysłana przez repugnant »

Offline Eric Draven

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1926 dnia: Stycznia 29, 2011, 04:37:24 pm »
Liu nie kojarzy się już z chinolem;p Przynajmniej na tym obrazku nie wygląda jak azjata. No ale fakt faktem - bardzo podoba mi się ten design. Jest taki...nowy. Nie wieje ani klimatem filmów kung-fu lat 80tych, ani czupryną jak Ridge z Mody na sukces:D
Popieram w 100%

Offline Kazak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 111
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1927 dnia: Stycznia 29, 2011, 05:18:48 pm »
No kuźwa, Liu nie wygląda jak azjata, a Sub Zero już tak. Tym ludziom się już w głowie chyba coś przewraca.

Chyba tylko pod względem stroju bo do rodowego chińczyka bardzo mu daleko.



Oczy w ogóle nie podobne do Azjaty. Już od MK3 Sub-Zero nie przypomina Azjatę więc o co ta awantura?


Na tym artworku tak wyszło, ale zobacz sobie jego bio. Właśnie to mnie wkurza, że od MK3 wyglądał normalnie, a teraz tak z nim kombinują.

Offline Zwyrol

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 182
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1928 dnia: Stycznia 29, 2011, 07:34:59 pm »
Sub-Zero wygląda w tej części zajebiście w odróżnieniu do Shreddera z Deception, więc nie wiem w czym problem.

Oby Liu Kang miał fatala ze zmianą w smoka, bo ten z dwójki to klasyk - jeden z najlepszych w serii.



No kuźwa, Liu nie wygląda jak azjata, a Sub Zero już tak. Tym ludziom się już w głowie chyba coś przewraca.

Chyba tylko pod względem stroju bo do rodowego chińczyka bardzo mu daleko.



Oczy w ogóle nie podobne do Azjaty. Już od MK3 Sub-Zero nie przypomina Azjatę więc o co ta awantura?



Ma oczy Azjaty, zobacz ten trailer  w 13 sekundzie.

http://www.youtube.com/watch?v=Lx40J0N8xPY
« Ostatnia zmiana: Stycznia 29, 2011, 07:40:43 pm wysłana przez Zwyrol »

Offline Gizmo94pl

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 339
  • NERD
    • Zobacz profil
  • GamerTag: Gizmo94pl
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1929 dnia: Stycznia 29, 2011, 07:47:03 pm »
A co wy tacy rasiści jesteście ? Skośne oczy to drobny szczegół którego podczas gry nawet nie zobaczycie.

Offline DanOrdo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1930 dnia: Stycznia 29, 2011, 08:40:10 pm »
Przecież Sub należy do Lin Kuei - klanu CHIŃSKICH ninja :P
Sub-zero to Cyromen :P anie jakiś chinol

Offline Kazak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 111
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1931 dnia: Stycznia 29, 2011, 09:05:09 pm »
No właśnie. Nie żebym miał coś do azjatów, ale po prostu nie pasują do tego typu postaci. Zawsze mi się kojarzyli z cieciami typu Liu Kang, a tu masz - Sub Zero jest bardziej azjatycki niż sam Liu Kang, czy nawet Kung Lao.

Kazek

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1932 dnia: Stycznia 29, 2011, 10:37:46 pm »
http://ui04.gamespot.com/1251/end2sub_2.gif Tak, to z pewnością jest wręcz afroamerykanin.

Offline lolLoL29

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1933 dnia: Stycznia 29, 2011, 10:41:48 pm »
Sub- Zero wygląda bardzo dobrze gdyby nie te muły twarz ma jaknajbardziej udaną. Nie wiem do czego się tak przyczepiliście. Co następne? Może to, że Jax powinien byc bardziej biały?  :-X

Offline Kazak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 111
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1934 dnia: Stycznia 29, 2011, 10:53:41 pm »
http://ui04.gamespot.com/1251/end2sub_2.gif Tak, to z pewnością jest wręcz afroamerykanin.
No i przyznasz chyba, że niezbyt poważnie tu wygląda. Wręcz głupio powiedziałbym.