Autor Wątek: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna  (Przeczytany 824629 razy)

Offline kmb007

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2100 dnia: Lutego 07, 2011, 10:01:09 am »
DO moich tez, a wy sie tu klocicie o jakas Milene :).

Aczkolwiek od MK2 jego wyglad jest chujowy (w MK4 byl spoko, ale MK4 to porazka). Tak samo jak Shang Tsung. Zrobili jakiegos goscia umięsnionego, zamiast takiego jak w filmie badz pierwszym MK, kolesia co z daleka widac ze jebie wszystkich samym wzrokiem :)

Offline Gizmo94pl

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 339
  • NERD
    • Zobacz profil
  • GamerTag: Gizmo94pl
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2101 dnia: Lutego 07, 2011, 02:04:25 pm »
Raiden musi być.Mimo obecności takich postaci ja Scorpion, Sub-Zero i Liu Kang to zawsze Raiden mi się najbardziej kojarzył z Mortal Kombat,nawet nie wiem czemu.

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2102 dnia: Lutego 07, 2011, 03:32:50 pm »
Raiden według mnie był spoko do MKDA (myślę, że to w tej części miał najlepszy design). MKD - porażka... Zrobili z niego jakiegoś opętanego szmatławca z kijem :P.

A co do Shanga - w MK1 wyglądał najlepiej - widać, że gość ma którąś setkę na karku - i tak ma być :) MK2 - To raczej Osama Bin Laden za czasów młodości :P MK3 - no w miarę, ale to nie jest to... MKDA - porażka, że już nie wspomnę o stroju alternatywnym :P. Film - w sumie niezły, ale i tak wolę tego z gry.

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2103 dnia: Lutego 07, 2011, 03:55:12 pm »
Zapomniałeś o MKvsDC gdzie moim zdaniem Shang miał konkretny wygląd.
Tak samo świetnie wygląda na jednej z aren nowego MK (gdzie siedzi na tronie), widać, że to nie byle jaki stażec ;)
« Ostatnia zmiana: Lutego 07, 2011, 03:57:04 pm wysłana przez Sim »

Offline Eric Draven

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2104 dnia: Lutego 07, 2011, 04:15:13 pm »
Shang Tsung najbardziej podoba mi się w postaci starca ,choć w trójce też miał design niczego sobie.A co do Raidena to będzie napewno sam Ed boon potwierdził jego obecnośc jako grywalnej postaci,kto wie może będzie pełnił rolę bossa w Story Mode

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2105 dnia: Lutego 07, 2011, 04:17:15 pm »
Nie zapomniałem tylko po prostu Shanga z MK8 nigdy nie widziałem :). Jak już zobaczyłem, że zmieszali MK z rajtuzami to dałem sobie spokój z poznawaniem tego MK - koko jambo i do przodu :D. A tej areny z MK9 nie widziałem - dopiero teraz odtwarza mi zdjęcia na telefonie. Trzeba będzie poszperać :)

Offline kmb007

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2106 dnia: Lutego 07, 2011, 10:03:10 pm »
Rola bossa w story mode to za malo jesli maja powrocic do korzeni. Byla by lipa gdyby nie byl grywalny, ale poki co nigdzie oficjalnie potwierdzony nie jest :(

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2107 dnia: Lutego 07, 2011, 10:26:22 pm »
Gitara by była, jakbyśmy mieli Tsunga i Shao za bosów. Shang jako dziadek oczywiście:D
« Ostatnia zmiana: Lutego 07, 2011, 10:36:46 pm wysłana przez król maciuś1wszy »

Offline Eric Draven

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2108 dnia: Lutego 07, 2011, 10:36:47 pm »
Gitara ,by była jakbyśmy mieli Tsunga i Shao za bosów. Shang jako dziadek oczywiście:D
No i tak będzie.Bossowie po odblokowaniu będa również grywalni

Offline Gizmo94pl

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 339
  • NERD
    • Zobacz profil
  • GamerTag: Gizmo94pl
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2109 dnia: Lutego 07, 2011, 10:40:53 pm »
Jakieś źródło informacji, czy to tylko twoje przemyślenia??

Offline Eric Draven

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2110 dnia: Lutego 07, 2011, 10:42:51 pm »
Jakieś źródło informacji, czy to tylko twoje przemyślenia??
PSX EXTREME 158.

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2111 dnia: Lutego 08, 2011, 01:53:06 am »
Mnie ten bajer z odblokowywaniem bossów nie pasi... Wolę żeby było tak jak za dawnych, dobrych czasów MK1 i MK2, gdzie bossowie nigdy nie byli do naszej dyspozycji...

Offline ReVille

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 573
    • Zobacz profil
  • PSN ID: reville123
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2112 dnia: Lutego 08, 2011, 02:11:38 am »
a mi jak najbardziej pasi :) przecież nikt mnie nie zmusi żebym nimi grał :) wybór należy do ciebie "choose your destiny"  8)

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2113 dnia: Lutego 08, 2011, 02:22:13 am »
Ale wyobraź sobie, że grasz z gościem słabym psychicznie... Dobijasz go któryś tam raz... On wtedy się denerwuje i wybiera takiego bossa. Walka z nim będzie uciążliwa - będzie zabierać mu mało energii, a Ty po pięciu strzałach padasz na dechy. Wiem, że to dobry trening - ja tym sposobem nauczyłem radzić sobie z bossami. Ale czy Tobie to nie wkurzało? Grając w MK chcę walki w której obaj gracze mają równe szanse... Jeśli ktoś wybierze takiego Goro jest to niemożliwe...

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2114 dnia: Lutego 08, 2011, 04:15:13 am »
Ale wyobraź sobie, że grasz z gościem słabym psychicznie... Dobijasz go któryś tam raz... On wtedy się denerwuje i wybiera takiego bossa. Walka z nim będzie uciążliwa - będzie zabierać mu mało energii, a Ty po pięciu strzałach padasz na dechy. Wiem, że to dobry trening - ja tym sposobem nauczyłem radzić sobie z bossami. Ale czy Tobie to nie wkurzało? Grając w MK chcę walki w której obaj gracze mają równe szanse... Jeśli ktoś wybierze takiego Goro jest to niemożliwe...

Możliwe, że bossowie dla graczy (w sensie pod ich kontrolą) będą mieli bardziej zbalansowane ciosy od tych bossów wersji arcade i story. O ile w ogóle bossowie będą mega mocni.