Autor Wątek: 10 lat z Mortal Kombat Center  (Przeczytany 8866 razy)

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Odp: 10 lat z Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #15 dnia: Grudnia 22, 2009, 11:58:50 pm »
Achh. Też przypominam sobie czasy jak się szybko wchodziło na MKC bo impulsy na modemie leciały, pobierałem jakieś stare gry z MK, pathe i kody, a dopiero jak stałe łącze się zdarzyło to przeglądałem newsy o deception gdzie były ukazane np. fatality Goro i Shao w MKD na GC. Pamiętam też jak pare razy pisałem do Bodzia, a on cierpliwie mi pomagał w moich problemach, przeważnie to ja coś od niego chciałem, filmy lub porady, a potem jakoś tak dziwnie po dłuższym czasie odkryłem forum.
Gratulacje za tak długą pracę i za wytrzymałość z początkującym i nierozgarniętym pod względem internetu fanem MK. Dzięki Bodzio i właściwie to sory za natręctwo na poczcie i na priw.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: 10 lat z Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 23, 2009, 09:05:00 pm »
Spóźniłem się i tak napisze....
MK Center to pierwsza strona o Mortalu na która wszedłem w poszukiwaniu czegoś o MK. Wtedy to jeszcze u kumpli na kompach bo sam nie miałem kompa albo neta. Coś co przetrwało 10 szczególnie w tym kraju zasługuje na szacunek, a jeśli to coś jest związane z MK to wręcz o hołd ;) Strona i Forum istnieją dzięki ludziom którzy je tworzą...... Dbajmy wiec o siebie bo jesteśmy z tego samego  świata - Świata MK

Gratulacje dla Bodzia i reszty Elderów....