Autor Wątek: Pierwszy trailer MK9  (Przeczytany 60814 razy)

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Pierwszy trailer MK9
« Odpowiedź #165 dnia: Czerwca 22, 2010, 12:10:53 pm »
Shang tylko i wyłacznie z morphowaniem:)) To była jego największq zaleta. Tylko pytanie czy teraz z taką możliwościa nie bedzie przepakowany? Chyba, że zamiana w inna postac bedzie z opuzieniem, zeby nie bylo buractwa z kombosami.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 22, 2010, 01:03:02 pm wysłana przez król maciuś1wszy »

-Luna-

  • Gość
Odp: Pierwszy trailer MK9
« Odpowiedź #166 dnia: Czerwca 22, 2010, 12:35:33 pm »
Albo będzie to kosztowało trochę paska. Też by to eliminowało nieco przesadne combosy.

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Pierwszy trailer MK9
« Odpowiedź #167 dnia: Czerwca 22, 2010, 01:07:08 pm »
Inaczej tego nie widzę. Bez morphowania tsung już nie jest taki klimatyczny. Moim zdaniem powienien byc stary jak w MKI, tam wygladal mega kozacko. Zestaw ciosow dobry byl w mkIII:) To tak jak zabrali MK DA raidenowi torpede. To byl mega nonsens. Bogu dzieki, Ze rozgrywka powrocila do jednej plaszczyzny. Nie bedzie SS specjali:)

Czekam z niecierpliwoscia na pokaz Kano, Kabala i Baraki. Kabal ma byc bez "jet packa" i gejowej peleryny:P bo sie pochlastam :P do tego pragne, zeby byl tak grywalny jak w MKIII.
Baraka taki sam jak MKII jemu wiecej nie trzeba:)
Kano ma wygladać jak psychol , rzeźnik a nie jak zabawka (MKIII). Ciosy maja byc potężne, miażdżące. Street fighting ,a nie jakieś kung fu jak to @Adept zauważył. Kung fu zostawmy ninjasom:)
I taka mała dygresja. J. Cage niech go zrobia kickboxerem, bo jet kune do jakie on prezentuje w obecych filmikach jest komiczne.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 22, 2010, 01:16:49 pm wysłana przez król maciuś1wszy »

Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy trailer MK9
« Odpowiedź #168 dnia: Czerwca 22, 2010, 01:38:59 pm »
Wygląd Shanga najlepszy oczywiście w filmie i tak go powinni zrobić (czarny płaszcz included!). Co do ciosów to standardowe morphowanie  bym raczej odpuścił, a dał mu umiejętność wykonywania powiedzmy jednego ciosu każdej postaci występującej w grze. Wykonujesz na przykład kombinację zamrażania, Shang na moment zamienia się w Suba, robi swoje i natychmiat wraca do starej postaci. To według mnie ciekawszy patent i bardziej widowiskowy niż zamiana na stałe. A skąd wiadomo, że będzie Kabal, Baraka i kano?

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Pierwszy trailer MK9
« Odpowiedź #169 dnia: Czerwca 22, 2010, 02:23:19 pm »
Wygląd Shanga najlepszy oczywiście w filmie i tak go powinni zrobić (czarny płaszcz included!). Co do ciosów to standardowe morphowanie  bym raczej odpuścił, a dał mu umiejętność wykonywania powiedzmy jednego ciosu każdej postaci występującej w grze. Wykonujesz na przykład kombinację zamrażania, Shang na moment zamienia się w Suba, robi swoje i natychmiat wraca do starej postaci. To według mnie ciekawszy patent i bardziej widowiskowy niż zamiana na stałe. A skąd wiadomo, że będzie Kabal, Baraka i kano?

Chyba jesteś szalony. Moze jescze takie patenty: zamrazasz, pozniej przyciagasz linka i na koniec rzucasz cztery razy - jak u jaxa co???? Hypowaniu postaci mowie stanowcze nieeeeeeeeee!
« Ostatnia zmiana: Czerwca 22, 2010, 03:00:35 pm wysłana przez król maciuś1wszy »

Offline Hateous

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy trailer MK9
« Odpowiedź #170 dnia: Czerwca 22, 2010, 03:00:07 pm »
No Shang to powinien być tak mrocznie zrobiony:) Tak, żeby jak na niego spojrzysz, żebyś odrazu wiedział "Ten koleś jest zły." A taki właśnie był i w filmie i w MK Trilogy. Jak chodzi oto zamienia nie to mogli by, czego osobiści bym nie chciał, zrobić jak to zrobili z Shinnokiem w MK4. Waliłeś kombinacje i byłeś kim chciałeś. Ale brakowało tych zmian jednak. No ciekawe jak to rozwiążą:) Kano to mi się podobał, jeśli chodzi o wygląd w MK vs. DC:) Widać było, że nie da sobie w kasze dmuchać:D Baraczka to też w MK vs. DC. Podobał mi się wygląd. A o kabalu to już hohoho dawno zapomniałem;p;p

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Pierwszy trailer MK9
« Odpowiedź #171 dnia: Czerwca 22, 2010, 03:16:20 pm »
No Shang to powinien być tak mrocznie zrobiony:) Tak, żeby jak na niego spojrzysz, żebyś odrazu wiedział "Ten koleś jest zły." A taki właśnie był i w filmie i w MK Trilogy. Jak chodzi oto zamienia nie to mogli by, czego osobiści bym nie chciał, zrobić jak to zrobili z Shinnokiem w MK4. Waliłeś kombinacje i byłeś kim chciałeś. Ale brakowało tych zmian jednak. No ciekawe jak to rozwiążą:) Kano to mi się podobał, jeśli chodzi o wygląd w MK vs. DC:) Widać było, że nie da sobie w kasze dmuchać:D Baraczka to też w MK vs. DC. Podobał mi się wygląd. A o kabalu to już hohoho dawno zapomniałem;p;p


A widzisz, ja kabalem gram tylko w MKIII:) Tam swietnie mi sie nim tlucze

Offline Hateous

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy trailer MK9
« Odpowiedź #172 dnia: Czerwca 22, 2010, 03:20:47 pm »
Kabala jakoś tak nie lubiłem;p Wręcz to była jedyna postać z Mortala, której się bałem;p Tak jak buki:D:D:D hahahaha:D:D:D Za to uwielbiałem Cyraxa:D:D Zwłaszcza special move z siecią:D Ciekawe czy Cyraxa zrobią:D Sektor jest, więc i Cyrax powinnien być:)

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Pierwszy trailer MK9
« Odpowiedź #173 dnia: Czerwca 22, 2010, 03:33:57 pm »
Cyrax moze i bedzie, ale siatki moze zabraknac. Za bardzo przypomina linke scorpiona. Zreszta wiele może sie pozmieniac. Boon cos wspominal o tym, ze niektore postacie moga nigdy nie stac sie cyborgami.

Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy trailer MK9
« Odpowiedź #174 dnia: Czerwca 22, 2010, 03:43:20 pm »
Wygląd Shanga najlepszy oczywiście w filmie i tak go powinni zrobić (czarny płaszcz included!). Co do ciosów to standardowe morphowanie  bym raczej odpuścił, a dał mu umiejętność wykonywania powiedzmy jednego ciosu każdej postaci występującej w grze. Wykonujesz na przykład kombinację zamrażania, Shang na moment zamienia się w Suba, robi swoje i natychmiat wraca do starej postaci. To według mnie ciekawszy patent i bardziej widowiskowy niż zamiana na stałe. A skąd wiadomo, że będzie Kabal, Baraka i kano?

Chyba jesteś szalony. Moze jescze takie patenty: zamrazasz, pozniej przyciagasz linka i na koniec rzucasz cztery razy - jak u jaxa co???? Hypowaniu postaci mowie stanowcze nieeeeeeeeee!

Zdarza mi się (z tym szaleństwem) :), a taki patent jest jak najbardziej na miejscu. Wszystko można z głową zrobić, np. combo, o którym wspomniałeś może brać mniej energii niż gdyby to wykonywał Scorpion. Wiadomo, podróbka nie będzie miała sily oryginału. Ale jak widowiskowo by to wyglądało, masakra. Shang byłby mega ciekawym fajterem z mnóstwem fajnych akcji do rozkminy.

Offline Hateous

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy trailer MK9
« Odpowiedź #175 dnia: Czerwca 22, 2010, 03:52:49 pm »
:D i walki by były Shang vs. Shang:D Kto lepiej łączy ciosy wszystkich postaci w jedno mordercze kombo:D

A fatalit:

Zamienia się w Barke, ćwiartuje;p Potem w Suba i zamaraża w kawałeczki i na końcu w Kung Lao, który rzuca kapeluszem i rozwala wszytskie kawałeczki za nim spadną na ziemie:d To jest Madness:D:D

-Luna-

  • Gość
Odp: Pierwszy trailer MK9
« Odpowiedź #176 dnia: Czerwca 22, 2010, 04:20:33 pm »
(...)taki patent jest jak najbardziej na miejscu.

Mega to on by był ale zbugowanym fighterem. Mając możliwości zadania każdego ciosu specjalnego kazdej postaci w grze szybko pojawiły by się infinite'y, lub conajmniej combosy zabierające za duzo HP. Takim "ciekawym" pomysłom mówię stanowcze nie, zresztą pewnie nie tylko ja ale każdy rozsądny gracz który ma nadzieję na jakikolwiek balans tej gry.

Albo będzie to kosztowało trochę paska. Też by to eliminowało nieco przesadne combosy.

Aż się zacytuję bo jestem genialnyXD
Jeśli zrobią morfowanie Shanga to tylko i wyłącznie okupione opóźnieniem lub kawałkiem paska i TYLKO całkowite (nie pojedynczych ciosów) i czasowe jak to miało miejsce w MK2. Każdy inny pomysł jest delikatnie mówiąc chybiony. Jeśli miał bym wybierać design Shanga jako taki...myślę, że jedną z jego ciekawszych odsłon zaprezentował MK vs DC, aczkolwiek dla mnie Shang klasyczny to ten z MK2 napieprzający 3 czachy.

A widzisz, ja kabalem gram tylko w MKIII:) Tam swietnie mi sie nim tlucze

I duża w tym zasługa faktu, że w MK3 jest to bodajże najsilniejsza postać, turnieje w MKT zawsze kończyły się finałem Human Smoke vs Kabal. Nie można natomiast temu zawodnikowi odmówić ciekawego designu zarówno wyglądu jak i ciosów ze wspaniałą piłą po podłodze na czele;)

Wygląd Shanga najlepszy oczywiście w filmie i tak go powinni zrobić (czarny płaszcz included!). Co do ciosów to standardowe morphowanie  bym raczej odpuścił, a dał mu umiejętność wykonywania powiedzmy jednego ciosu każdej postaci występującej w grze. Wykonujesz na przykład kombinację zamrażania, Shang na moment zamienia się w Suba, robi swoje i natychmiat wraca do starej postaci. To według mnie ciekawszy patent i bardziej widowiskowy niż zamiana na stałe. A skąd wiadomo, że będzie Kabal, Baraka i kano?

Chyba jesteś szalony. Moze jescze takie patenty: zamrazasz, pozniej przyciagasz linka i na koniec rzucasz cztery razy - jak u jaxa co???? Hypowaniu postaci mowie stanowcze nieeeeeeeeee!

Zdarza mi się (z tym szaleństwem) :), a taki patent jest jak najbardziej na miejscu. Wszystko można z głową zrobić, np. combo, o którym wspomniałeś może brać mniej energii niż gdyby to wykonywał Scorpion. Wiadomo, podróbka nie będzie miała sily oryginału. Ale jak widowiskowo by to wyglądało, masakra. Shang byłby mega ciekawym fajterem z mnóstwem fajnych akcji do rozkminy.

Ogólnie kolego radzę zagrać w porządne mordobicia a nie MUGENy. Wtedy nieco wyklaruje ci się pojęcie "ciekawego zawodnika";)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 22, 2010, 04:24:49 pm wysłana przez -Luna- »

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Pierwszy trailer MK9
« Odpowiedź #177 dnia: Czerwca 22, 2010, 04:47:31 pm »
Dokładnie Luna, jak czytam te herezje to ,aż sie noz w kieszeni otwiera:P Chce balansu a nie przepakowania kogokolwiek, bo to wypacza mordoklepki. jedynymi skurwielami moga byc bosowie:P Oni maja byc przesadzenie, ale nie grywalni. Tak jak to bylo w starych mortalach:)

Offline Hateous

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: Pierwszy trailer MK9
« Odpowiedź #178 dnia: Czerwca 22, 2010, 04:56:23 pm »
I tak się rodzą geniusze:)

-Luna-

  • Gość
Odp: Pierwszy trailer MK9
« Odpowiedź #179 dnia: Czerwca 22, 2010, 05:07:26 pm »
Z tym przepakowaniem bossów trzeba jednak też uważać aby nie zrobić drugiego

;D

Swoją drogą, Shao i ewentualnie inni sub bossowie naprawdę powinni mieć to pierdolnięcie jak w MK2/3 ale nie powinni być grywalni. Ewentualnie jeśli już mają zająć miejsce w rosterze to na zasadzie I-no z Guilty Gear, odpowiednio INNE ciosy i balans do reszty. Jednak z drugiej strony imperator wśród Jasiów Klatków i MAJTwolfów to by nie wyglądało zbyt kozacko;p