Autor Wątek: Moja stronka o MK  (Przeczytany 11166 razy)

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Moja stronka o MK
« dnia: Października 19, 2009, 07:47:53 pm »
Pisałem ostatnio w HTML i napisałem swoją stronę internetową o MK-UMK3.
Stronka sprawnie działa tylko w Internet Explorerze. Muszę ją jeszcze trochę przerobić. Od razu piszę, że wersja z dźwiękiem nie działa. Sam nie wiem czemu. Oto adres:

http://www.mortalkombatrzp.republika.pl/

Piszcie co o niej myślicie.

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Moja stronka o MK
« Odpowiedź #1 dnia: Października 19, 2009, 09:51:50 pm »
Fajna strona. Są historie wojowników dokładne łącznie z tymi z Umk3 - co zazwyczaj ciężko spotkać ;).

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Moja stronka o MK
« Odpowiedź #2 dnia: Października 19, 2009, 10:09:47 pm »
Mi na niej NIC nie działa ;(

robaczek

  • Gość
Odp: Moja stronka o MK
« Odpowiedź #3 dnia: Października 19, 2009, 10:58:03 pm »
Mnie też nic poza stroną z menu nie działa... obrazki również nie działają. Cóż, przed tobą jeszcze dużo pracy, ale może coś z tego będzie. Oby tylko starczyło ci samozaparcia, bo nie wiem, czy tak naprawdę zdajesz sobie sprawę, w co się pakujesz. W każdym razie, życzę powodzenia w rozbudowie.
« Ostatnia zmiana: Października 19, 2009, 11:01:09 pm wysłana przez robaczek »

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Moja stronka o MK
« Odpowiedź #4 dnia: Października 19, 2009, 11:01:04 pm »
Cytuj
1. Niektóre obrazki mogą wydawać się nieodpowiednie dla osób które nie ukończyły przynajmniej 12 roku życia.

Tekken Kombat, nie oglądaj tej storny! Masz zakaz od wujka Adepta

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Moja stronka o MK
« Odpowiedź #5 dnia: Października 19, 2009, 11:26:07 pm »
Sprubujcie w Operze. U mnie wszystko działa.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Moja stronka o MK
« Odpowiedź #6 dnia: Października 22, 2009, 11:14:47 pm »
Ja tam mam czarny ekran i białe literki.....
Ale mną sie nie przejmuj u mnie nawet Alplajer ledwo dycha...
Oprócz opisów, kodów, ciosów i historii z gier będziesz coś jeszcze dawał?

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Moja stronka o MK
« Odpowiedź #7 dnia: Października 23, 2009, 10:56:26 am »
Spróbujcie w Internet Explorerze. Mnie wszystko działa-dopiero co sprawdzałem. Każdy powinien mieć tą przeglądarkę. Dziękuję za pochwały. Szkoda, że niektórym się nie spodobała-nie ma co dyskutować o gustach :) A co do ostatniego pytania może ją jeszcze bardziej rozwinę. Tak na marginesie pisałem tą stronę w notatniku.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Moja stronka o MK
« Odpowiedź #8 dnia: Października 23, 2009, 01:43:44 pm »
A rzeczywiście, pod IE działa. Co jest dziwne, bo większość ludzi używa innych przeglądarek, więc taka strona tylko pod IE raczej nie ma prawa bytu... A stronka okej, za bardzo amatorska i zero własnych artykułów, ale mimo wszystko źle nie jest :)

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Moja stronka o MK
« Odpowiedź #9 dnia: Października 23, 2009, 04:49:31 pm »
Mnie frustruje fakt, że tylko pod IE działa, ponieważ nie używam tej przeglądarki, bo na samą myśl o niej muszę przejść mieszkanie 10 razy z jednego końca do drugiego ruchem prostoliniowym. Nie lubię jak się utrudnia, bo to inaczej tego nazwać niemożna. Jak to w ogóle jest, że tu działa, a tu nie, HELOŁ!!! wiedziałem, aby nigdy nie kupować X-Box'a, bo M$ nic nie potrafi zrobić, a jak już coś robi, to jak widać tylko u nich działa, eh...

Co do samej istoty stronki to ok. Tło jest, logo też, działy po lewej są i to jest to, co najważniejsze w Istocie danej rzeczy. Nie obchodzi nas fakt z jakiego materiału i śrubek zbudowane jest krzesło, a dlaczego tak napisałem? A no dlatego, że jestem uczulony na IE i wchodzę jedynie na nie dla serwera Mortal Komat Center, bo miłość trzeba pielęgnować mimo przeciwnościom losu.

A teraz jak NIEfan przeglądarek powiem, że stronka fajna i oby się rozwijała, bo od czegoś zacząć trzeba ;) Życzę powodzenia!
« Ostatnia zmiana: Października 23, 2009, 10:55:27 pm wysłana przez davidkoz »

robaczek

  • Gość
Odp: Moja stronka o MK
« Odpowiedź #10 dnia: Października 23, 2009, 10:36:56 pm »
Cytat: johnx
Tak na marginesie pisałem tą stronę w notatniku.

To ma być jakieś wytłumaczenie tych wszystkich niedoróbek? O.o



EDIT1: Łał, udało mi się uruchomić to pod FF-em! I nie mogę powiedzieć, by była to zasługa autora. Cóż jeszcze mogę powiedzieć... menu ładne, choć po 5 minutach te kręcące się smoki doprowadzają mnie do oczopląsu. Rozumiem, że loga po prawej będą "olinkowane", wyjaśniałoby to ich tam obecność. Czcionkę polecam zmienić na coś bardziej przyjaznego oczom czytelników (np. TimesNewRoman (jeśli ktoś lubi "starą szkołę"), Verdanę, Arial lub Helveticę), czcionki monotypiczne są bardzo złym wyborem jeśli idzie o www. Tłumaczenie średnie: nie rozumiem go... raz jest śliczne, że aż chce się czytać, a innym razem to totalna porażka.



Cytat: davidkoz
jestem uczulony na IE i wchodzę jedynie na nie dla serwera Mortal Komat Center, bo miłość trzeba pielęgnować mimo przeciwnościom losu.

EDIT2: a co ma piernik do wiatraka? Przecież MKC chodzi po FF i pod operą chyba też (no, forum pod Operą działa). Więc nie rozumiem o co ci chodzi?
« Ostatnia zmiana: Października 24, 2009, 10:05:05 pm wysłana przez robaczek »

Bodzio

  • Gość
Odp: Moja stronka o MK
« Odpowiedź #11 dnia: Października 23, 2009, 10:41:15 pm »
Tło w menu, napis 'games' i 'downloads' są świetne.... strona MK Ice Pit zawsze górowała nad innymi :)

Offline Tekken Kombat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 237
  • Debeściak
    • Zobacz profil
Odp: Moja stronka o MK
« Odpowiedź #12 dnia: Października 25, 2009, 10:13:36 am »
Weszłem,i ta strona wogóle nie działa

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Moja stronka o MK
« Odpowiedź #13 dnia: Października 25, 2009, 10:18:02 am »
Cytat: davidkoz
jestem uczulony na IE i wchodzę jedynie na nie dla serwera Mortal Komat Center, bo miłość trzeba pielęgnować mimo przeciwnościom losu.

EDIT2: a co ma piernik do wiatraka? Przecież MKC chodzi po FF i pod operą chyba też (no, forum pod Operą działa). Więc nie rozumiem o co ci chodzi?

O to, że mam taki fetysz, że na serwer MKCenter wchodzę właśnie przez IE. Inaczej nie mogę, gdyż moje sumienie mi na to nie pozwala.

Co do stronki to tak, nie działa już w ogóle  :o

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Moja stronka o MK
« Odpowiedź #14 dnia: Października 26, 2009, 04:54:02 pm »
Włożę tą stronę kiedyś jeszcze raz na serwer. Wtedy zobaczymy.