Polskie Forum Mortal Kombat > Mortal Kombat X

Fabuła

(1/3) > >>

Koteł:
Witam , od niedawna chciałbym sobie zagrać w Mortal Kombat X , ale nie wiem czy ma ona związek z fabułą innych części. Moi koledzy mówią , że jest to po prostu zwykła "napie***lanka" tak jak Teken. Nie chcę zaczynać od końca.

Kornixon:

--- Cytat: Koteł w Marca 17, 2016, 05:59:33 pm ---Witam , od niedawna chciałbym sobie zagrać w Mortal Kombat X , ale nie wiem czy ma ona związek z fabułą innych części. Moi koledzy mówią , że jest to po prostu zwykła "napie***lanka" tak jak Teken. Nie chcę zaczynać od końca.

--- Koniec cytatu ---

Tak, każda część Mortal kombat posiadała wątek fabularny w mniejszym lub większym stopniu. Twoi koledzy pewnie uważają że fabuła MK jest poplątana jak kable u johnxa za biurkiem, a tak właśnie nie jest,  ponieważ seria po Mortal Kombat (2011) potocznie zwana dziewiątką jest rebootem serii, a Mortal Kombat X to 2 część tego reboot 'u, więcej Ci objaśniał nie będę możesz o tym poczytać wiedz że w samym MK reboot jest jako tako uzasadniony fabularnie więc nie jest on w ogóle nie powiązany ze starymi Mortalami jeszcze za czasów Midway. :)

SlaveMe TortueMe KillMe:
Panie Koteł, skoro Twoi tak zwani "koledzy" nie widzą różnicy między historią tekkena a MK to kopnij ich we dupę i znajdź nowych bo obecni nie są Ci do niczego potrzebni......
Nasz forumowy kolega Korniszon ma sporo racji. MK ma w dorobku 20 gier i w 2011 nastąpił restart serii pt. po prostu MORTAL KOMBAT. I chociaż jest to remake to nosi numerek 9. W dużym skrócie: wcześniej było 7 części fabularnych, potem zapowiedzieli MK8 ale wylazło z tego MKvsDCu i tak już nie wiedzieć czemu tak zostało. Potem był omawiamy chwilę temu MK9-remeke a rok temu wylazł MKX [niby dziesiąty fabularnie chodź Boon zapiera się że to IKS a nie Dziesięć]. Fabularnie MK9 opowiada o pierwszych trzech grach z serii a MKX próbuje kontynuować wątki. Niestety fabuła w MKX jest ARCYCHUJOWA. Gdybyś miał wątpliwości powtórzę: fabuła w MKX jest ARCYCHUJOWA
Jeśli zależy Ci na szybkim poznaniu historii zanim zaczniesz pocinać w MKX to obczaj sobie na YT tryb Story Mode do MK9. 2-3 godzinki z życia wyjęte ale ogląda się dobrze. potem możesz śmiało śmigać w Story Mode X'a.
Jednak żeby skumać chociażby o czym gadają postaci przed walkami polecam ci zainwestować czas w poznanie całej historii. Całkiem dobrze z opisywaniem poszczególnych bohaterów poradził sobie kolo z kanału History Behind Warriors https://www.youtube.com/channel/UCF_qf2X2U-sjz_V41TpAczw Polecam..... i miłego odkrywania historii MK......

Kornixon:

--- Cytat: SlaveMe TortueMe KillMe w Marca 18, 2016, 10:32:11 am ---Panie Koteł, skoro Twoi tak zwani "koledzy" nie widzą różnicy między historią tekkena a MK to kopnij ich we dupę i znajdź nowych bo obecni nie są Ci do niczego potrzebni......
Nasz forumowy kolega Korniszon ma sporo racji. MK ma w dorobku 20 gier i w 2011 nastąpił restart serii pt. po prostu MORTAL KOMBAT. I chociaż jest to remake to nosi numerek 9. W dużym skrócie: wcześniej było 7 części fabularnych, potem zapowiedzieli MK8 ale wylazło z tego MKvsDCu i tak już nie wiedzieć czemu tak zostało. Potem był omawiamy chwilę temu MK9-remeke a rok temu wylazł MKX [niby dziesiąty fabularnie chodź Boon zapiera się że to IKS a nie Dziesięć]. Fabularnie MK9 opowiada o pierwszych trzech grach z serii a MKX próbuje kontynuować wątki. Niestety fabuła w MKX jest ARCYCHUJOWA. Gdybyś miał wątpliwości powtórzę: fabuła w MKX jest ARCYCHUJOWA
Jeśli zależy Ci na szybkim poznaniu historii zanim zaczniesz pocinać w MKX to obczaj sobie na YT tryb Story Mode do MK9. 2-3 godzinki z życia wyjęte ale ogląda się dobrze. potem możesz śmiało śmigać w Story Mode X'a.
Jednak żeby skumać chociażby o czym gadają postaci przed walkami polecam ci zainwestować czas w poznanie całej historii. Całkiem dobrze z opisywaniem poszczególnych bohaterów poradził sobie kolo z kanału History Behind Warriors https://www.youtube.com/channel/UCF_qf2X2U-sjz_V41TpAczw Polecam..... i miłego odkrywania historii MK......

--- Koniec cytatu ---

Nie chujowa tylko pod amerykańską publiczność :v, choć nie ma co mogła by być lepsza, już przeżyje tą super family ratujacą świat, ale kilku bezsensownych śmierci nie mogę znieść.

Luna:
Kornixon - nazwijmy rzeczy po imieniu i bez pardonu. SlaveMe dobrze to określił - ARCYCHUJOWA. Takiej żenady to ja dawno nie widziałem i nie zrozumiem dlaczego postawili w centrum bandę zupełnie nieciekawych postaci, skoro roster wcale durny nie jest.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej