Autor Wątek: Fatality 3D  (Przeczytany 21525 razy)

Offline Sicku

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 201
    • Zobacz profil
Fatality 3D
« Odpowiedź #15 dnia: Października 05, 2005, 01:10:01 am »
Do ulubionych i naprawde udanych moim zdaniem fatali z MK:DA zaliczam napewno wykończenie Hsu Hao. Z początku podchodziłem do tego zawodnika z dystansem ale po obejrzeniu jego fatala zaczołem nim sporo grać :) .Wbudowanym w ciało implantem przepala on przeciwnika wpół by ten po sporym ubytku swego ciała po kilku ruchach przeniósł sie w kraine wiecznych łowów.Super :!: Szczegolnie podoba mi sie motyw z wystającym kręgosłupem  :twisted:  Świetny fatal posiada rownierz Cyrax !! (Metalowa łapka chwytająca za głowe, obijanie głowy o podłoge oraz wbudowana wpancerz maszynka do mielenia mięsa sprawiają niesamowite wrażenie :D. ).Ale nie tylko wykończenie ma dobre, bardzo dobrze sie nim równierz gra !. Co do innych : Sub-Zero (wkońcu to nie tylko kręgosłup :wink: ), Scorpion, Johnny Cage, Bo'Rai Cho. Za to na salwe śmiechu zasługuje fatal Quan'chiego i Kitany :?
Edit:
Jestem wielkim fanem Fatalów  :twisted:

Offline Czaki

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Fatality 3D
« Odpowiedź #16 dnia: Marca 26, 2006, 07:21:59 pm »
W Mortal Kombat Deception podoba mi sie fatalita Bo Rai Cho jak zapala pochodnie a następnie okłada przeciwnika pierdem hahaha BOSKIE  :D  :D  :D

Offline Sicku

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 201
    • Zobacz profil
Fatality 3D
« Odpowiedź #17 dnia: Marca 30, 2006, 06:45:36 pm »
ja bym nazwał to frendshity  :)

Offline Chameleon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
Fatality 3D
« Odpowiedź #18 dnia: Marca 30, 2006, 08:39:54 pm »
no, a też mogliby to nazwać np. Laughality :D
No bo laugh(śmiech) ality(wiadomo, nazwa na końcu fatala).

Offline Sajin

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: Fatality 3D
« Odpowiedź #19 dnia: Marca 18, 2009, 11:19:39 am »
Odkopię :P
MKD - Scorp (linka, amputacja kończyn, błaganie o litość, skręcenie karku), Scorp (fatal Suba z jedynki), Kobra (Hara-Kiri), Mileena (Hara-Kiri), Jade (dekapitacja), Shao (wbijanie przeciwnika w glebę)

MKDA - Hsu Hao, Scorp, Drahmin, Kano, Cyrax, Kitana, Reptile, Bo' Rai Cho

Offline kemot722

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 36
  • Musisz uwierzyć, że możesz WIĘCEJ!
    • Zobacz profil
Odp: Fatality 3D
« Odpowiedź #20 dnia: Marca 19, 2009, 12:14:43 am »
Cytat: Sajin
Odkopię :P
Póki nie będzie nowego Mortala z dobrymi Fatalami, to ten topic będzie chyba jeszcze nie raz odświeżany  ::)

Ulubione Fatale:
1. Sub Zero (MKD) - wyłamka nóg i dociskanie błagającego o litość
2. Smoke - hidden & dangerous  ;D
3. Cyrax - smash, smash & mix :)

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Fatality 3D
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwca 16, 2010, 01:26:13 am »
Moim ulubionym fatalem w 3D jest Falalita Scorpa w MKD: wyrwanie głowy z kręgosłupem. Z początku należała do Suba w MK1. Lubię go za to, że wzbudza we mnie wspomnienia z dzieciństwa. Tą Fatalitę zobaczyłem jako pierwszą...

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Fatality 3D
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwca 16, 2010, 01:31:55 am »
Mnie to właśnie niezmiernie wkurza, że Boon zabrał Subowi najlepszy Fatal w całej serii i dał swojemu pupilowi. Musi zawsze dopałerować Scorpiona na Maxa i bezendu.

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Fatality 3D
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwca 16, 2010, 01:37:32 am »
A co?  Nielubimy Scorpa? Ale tak ogólnie to lepiej że w jedynce to wykończenie należało do Suba bo to właśnie nim grałem.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Fatality 3D
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwca 16, 2010, 11:52:54 pm »
Nie, nie lubimy....

Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odp: Fatality 3D
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwca 17, 2010, 01:35:56 am »
Nie pamiętam wszystkich fatali z Deception, a o MK4 już gdzieś na forum pisałem. W MKDA najbardziej utkwiły mi w głowie :

1. Scorpion - nie przepadam za tą postacią (za dużo jej wszędzie, co mnie męczy), ale fatal,  którym go obdarowali w piątce to majstersztyk! Fajne jest przygotowanie do wyrzutu sznurorawadła, oraz to, jak po wbiciu w czachę trzeba jeszcze dwa razy szarpnąć. Istne cudo!
2. Cyrax - zajebiscie wywija nieszczęśnikiem podczas trzymania go za głowę.
3. Kung Lao - przede wszystkim za kapitalną pokazówkę z kapeluszem po właściwym wykończeniu.

Poza tym wyróżnienia dla: Reptile (fajne połączenie jego klasycznych fatali), Kano (rozwinięcie klasycznego wyrywania serca wyszło efektownie), Mavado (dość oryginalne mimo, że nieco naciągane w każdym sensie :)), Raiden (podobnie jak u Repa i Kano, ładnie klasyk dopieścili), Hsu Hao (ten koleś ogólnie byłby lajtowy, gdyby nie ta czapka), Frost (nie lubie tej postaci, ale fatal klimatyczny z fajnym finalnym wykopem).

Reszta to mało pomysłowe standardy: Li Mei, Drahmin, Cage, Bo Rai Cho, Shang (choć ten fatal trochę padaką zajeżdża), Nitara, Jax. Ale w oczy nie kłują.

Niestety jest jeszcze jedna kategoria: fatal...ne nieporozumienia. W tym zestawieniu przodują:
1. Quan - no comments ::)
2. Kenshi - wyginanie kończyn telekinezą, do bani to wymyślili ( o efektach wizualnych nie wspomnę),
3. Sonya i Kitana - ile jeszcze tego samego shitu?!
4. Sub-Zero - w tym przypadku tragicznie udziwnili zajebisty fatal, beznadziejna padaka!
5. A tu jest miejsce dla Shanga, ale chłopa sentyment uratował ;).
« Ostatnia zmiana: Grudnia 21, 2010, 12:54:11 am wysłana przez Martins »

Offline Hateous

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: Fatality 3D
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwca 21, 2010, 04:35:46 pm »
No mój faworyt oprócz fatali, które do tej pory były pokazane z MK 9 to Fatalit Baraki z MK: D. Popycha gości i nagle jest ciach- cięcie pionowe od dołu w góre na obie recę, potem ciach- lewe ostrze przecina tłów i ciach- przecina szyje:D Potem wbicie ostrza w korpus i takie szarpnięcie:D a kawałeczki ciała leżą na ziemi:D

Oto on:

http://www.youtube.com/watch?v=9m68hr48bIo

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Fatality 3D
« Odpowiedź #27 dnia: Października 13, 2010, 11:45:25 am »
Wiem że to temat o Fatalach z MKDA i MKD, ale MKSM też ma wypasiste. Jeszcze wszystkich nie widziałem, ale na razie najbardziej podoba mi się ta Kunga Lao, w której najpierw odcina obie ręce, a potem głowę uciekającego gościa, chyba "Arm Cutter". Może byśmy podyskutowali też o tych z MKSM?

Offline Zwyrol

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 182
    • Zobacz profil
Odp: Fatality 3D
« Odpowiedź #28 dnia: Października 21, 2010, 12:41:54 am »
O tak, Shaolin Monks to jest chyba najlepsze  z odsłon w 3D, jeśli chodzi o fatality.

Kung Lao praktycznie każdego fatala ma kozackiego, na czele z Buzzsaw, który będzie też w nowym MK.

Fajny był też ten, gdzie przeskakuje typa i od razu ścina głowę.

Ciekawe ma również Liu Kang, mi najbardziej podobał się ten, gdzie łamie wszystkie kończyny, a potem skręca kark.


Natomiast co do samych odsłon w 3D, to tam daje radę Deception.

Najlepszego fatala dostał Sub, gdzie zamraża nogi przeciwnika, podcięciem ścina dolne kończyny, a potem jeszcze butem miażdży głowę. Cudo!


Offline Mmati

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: Fatality 3D
« Odpowiedź #29 dnia: Lutego 05, 2011, 10:33:37 pm »
moim ulubionym fatalem 3d należy do scorpiona w MK:Deception. Za pomocą harpunów wyrywa ofierze ręke i nogę po czym skręca jej kark.