Autor Wątek: FILMY & KINO - od A do XXX ;)  (Przeczytany 52655 razy)

Offline joleke22

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • PSN ID: joleke22
Odp: FILMY & KINO - od A do XXX ;)
« Odpowiedź #180 dnia: Maja 06, 2012, 12:24:41 pm »
Jak ja miałem 12 lat to degustowałem się w Horrorach teraz jako wielki fan który zna już  całą klasykę nie czuję się chory psychicznie :D

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: FILMY & KINO - od A do XXX ;)
« Odpowiedź #181 dnia: Listopada 28, 2012, 03:12:21 am »
Własnie obejrzałem 'Prometeusza' Ridley'a Scotta.....

Obejrzałem i jak to się mówi jestem głupszy niż przedtem.... WTF?
Ludzie gadali że to niby prequel do Aliena ale wiadomo to nie prequel; że stawia fundamentalne pytania; że lepszy od 8. pasażera; że gorszy blablablabla....

Kurde co ja mam o tym filmie napisać...... Uwaga tu mogą być rzeczy, które ktoś może uznać za spojlery...

Pokrótce:
Najpierw jakiś kolo widzi jajko na niebie więc wypija zupę i się rozpuszcza
Potem laska z kolesiem w jaskini oglądają bohomazy i stwierdzają że widza boga...
Zwołują ekipę że niby lecą na piknik bo tak naprawdę to nic nikomu nie mówią że lecą spotkać się z bogami
Jak już wyłażą z lodówek koleś im mówi o co chodzi [scena nasuwa na myśl genialną scenę z AVP gdzie Pan Kapsel mówi "O kurwa, tu są wszystkie hijerogliffy ever!!!"]
Znajdują coś gdzie można wejść i tam wchodzą
Atakują ich duchy i jak zwykle w takich filmach bywa, nadchodzi burza...:/
Głowa eksploduje, robot wkrapla kosmiczną zwałę typowi do drina ale ten mimo nieczystych zagrań wybiera dziewczynę
Dwu kolesi kasują robaki
Potem znowu coś tam coś tam w ufolandzie [nie pamiętam bo przysnąłem.......]
Potem ten co zeżarł zwałę choruje i wybucha
Potem jego dupa aborcjuje kosmitę... nie ciekawe co?
Hologram żyje, robot jest skurwysynem
Ufok też żyje ale świruje w stylu Teda Bundy'ego
"Wszyscy spierd*lają w różnych kierunkach"
Załoga ginie ochoczo
Laski uciekają przed siebie zamiast na boki
Chrzestny Willa Smitha jednak żyje, Ufok też żyje dostaje świra
FINAŁ W BARWACH STAREJ, DOBREJ, SPRAWDZONEJ PRZEMOCY:D
Na końcu ośmiornica funduje Ufokowi oralny gwałt, a kosmomatka i głowa lecą to Walhalli
PS: rodzi się... eh zobaczcie sami.....

Ja chyba wiem czemu Tony skoczył z mostu....

Offline Raven821

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 280
  • MK X: PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Majkel821
Odp: FILMY & KINO - od A do XXX ;)
« Odpowiedź #182 dnia: Listopada 28, 2012, 06:34:45 pm »
Hahaha po 1 to nie atakowały ich żadne duchy,tylko widzieli retrospekcję zdarzeń w postaci hologramu,po 2 ludzie początkowo myśleli,że te "Wielkie obce" są do nich pozytywnie nastawienie jednak się mylili,bo ta czarna maź co wszystkich zabijała została stworzona przez samych "obcych wielkoludów" którzy z niewiadomych przyczyn chcieli zniszczyć całą ludzkość,która wcześniej sami stworzyli(WTF Oo),po 3 film nawiązuję do pierwszej części(nie pamiętacie zamrożonego "Space Jocke'a" z "Ósmego pasażera Nostromo",który okazał się "Wielkoludem" z Prometeusza. Na koniec pokazano jak narodziła się królowa obcych(skrzyżowanie zmutowanej czarnej mazi którą wyciągnęła z siebie podróba Ellen Ripley z "Obcym Wielkoludem". Taadam czyli,że jednak można to śmiało nazwać prequelem obcego ;].

Spce Jockey z filmu "Obcy ósmy pasażer Nostromo"


Space Jockey z filmu "Prometheus"
« Ostatnia zmiana: Listopada 28, 2012, 07:08:51 pm wysłana przez Raven821 »

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: FILMY & KINO - od A do XXX ;)
« Odpowiedź #183 dnia: Listopada 28, 2012, 07:27:08 pm »
To że można nazwać nie znaczy, że to nie jest jeden z najbardziej chujowych filmów jakie wyszły od dawna:

- Jest wyprawa na tę odległą planetę i skład załogi nie wie po co leci? Na dodatek są osoby, które po obudzeniu z hibernacji cały czas narzekają i szydzą z tej pary archeologów. CO TO ZA WYPRAWA? Kto dobierał ludzi do najważniejszej wyprawy w historii ludzkości?! Nawet jeśli była to prywatna inicjatywa dziadka, który chciał nieśmiertelności, to czy jemu nie zależało na tym DOKŁADNIE zbadać planetę ze specjalistami? ? ?

- Poza tym za szybko to się dzieje. Do kurwy nędzy dopiero co wylądowali, chuja zrobili badań, nie sprawdzili gruntu, niczego, a oni już zapierdalają samochodzikami. Pięć minut po lądowaniu...

- Co mnie najbardziej wkurwiło: Wszyscy zdejmują hełmy! Jak pojebanym trzeba być, żeby w obcym środowisku zdejmować hełmy i wdychać OBCY tlen? Czy ci jebani ludzie nie słyszeli o czymś takim jak skażenie środowiska w obie strony? Nie tylko my możemy się zarazić mikrobami, ale i my możemy to środowisko skazić. Są dwa punkty w misjach kosmicznych, które BEZWZGLĘDNIE należy przestrzegać

Strona "od" 1) Należy chronić misje przed oddziaływaniem elementów środowiska, które może okazać się szkodliwe dla zdrowia ludzi oraz stanu i funkcjonowania sprzętu

oraz

Strona "do" 2) Należy chronić naturalne środowisko, by zachować je w nienaruszonym stanie dla innych celów, w tym naukowych.

I są to jebane dwa oficjalne punkty, które występują jako kategoria pierwszorzędna, które opisuje Paul Clancy w książce "W poszukiwaniu życia" - tutaj nie ma żadnego usprawiedliwienia. Naukowcy? I w pierwszym dniu zdejmują hełmy? Po tym jak znaleźli martwego KOSMITĘ?! JAJA SOBIE Ridley Scott robi ze mnie?! Kwarantanna na kilka lat po takim czymś by trwała do kurwy!

- Sonda pikająca znalazł coś żywego, a kapitan "nie martwcie się chłopacy, śpijcie dobrze, to pewnie glitch". &@$(&$&( widzieli martwego kosmitę, a mimo to w dupie mają ten alarm i wszyscy idą się bzykać zostawiając dwóch swoich ludzi w statku obcej cywilizacji, gdzie jest masa trupów i gdzie jakieś wazony się roztapiają. Krew człowieka zalewa.

- Dodatkowo wszyscy wiedzą, że archeolog był zarażony czymś, a mimo to nadal latają bez hełmów.

+

POLECAM

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=-x1YuvUQFJ0[/youtube]

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: FILMY & KINO - od A do XXX ;)
« Odpowiedź #184 dnia: Listopada 29, 2012, 11:45:31 pm »
Panie Raven, panie Adept....

Na początku też myślałem, że to zapis holograficzny jednak podczas 'biegu ufoka' wszyscy rzucają się na boki, jedynie David nie schodzi im z drogi i wtedy możemy zaobserwować, że porusza się mu grzywka, co potwierdza moją teorię iż były to duchy a nie hologramy;P I będę się przy tym upierał.....

Dla mnie akurat ten film nie jest prequelem Aliena, a jedynie jest to film osadzony w tym świecie, który Scott stworzył. Jeśli chodzi Space Jockey'ów to o wiele bardziej podoba mi się ich wersja komiksowa... Wiadomo: komiks jest jedynie historią tworzona na zasadzie "powiedzmy, że może tak być" ale artyści i scenarzyści naprawdę pokazali ciekawe historie z ich udziałem.... Jeszcze ten obcy mi nie pasuje..... I skąd wiesz że to była Królowa-matka?

Jak dla mnie temu filmowi bliżej do "Ewolucji" niż do "Obcego..."

Za to na pewno nie nazwał by go "najbardziej chujowym filmem jakie wyszły od dawna"..............

Wiele rzeczy mi się podobało, jak np. muzyka- świetnie buduje nastrój [który niestety psują kolejne debilne wydarzenia:/]. Są też cud zdjęcia Wolskiego, szczególnie plenerów z początku..... Podobało mi się jak grali Fassbender [koleś wyrasta na czołowego aktora z młodszej gwardii w 'Holułudzie'] i Theron [choć uważam że spieprzyli zakończenie historii jej postaci]
Z rzeczy, które ssą to oprócz fabuły można jeszcze wymienić Guy'a Pearce'a..... Wygląda sztucznie i zachowuje się jak naiwny idiota, jak koleś który dostał potężną firmę w spadku a nie wywalczył sobie pozycję sam.... Gra też nie przekonująco. Jak na umierającego grzyba jest zaskakująco żywotny i ma energiczną mimikę....


- Sonda pikająca znalazł coś żywego, a kapitan "nie martwcie się chłopacy, śpijcie dobrze, to pewnie glitch". &@$(&$&( widzieli martwego kosmitę, a mimo to w dupie mają ten alarm i wszyscy idą się bzykać zostawiając dwóch swoich ludzi w statku obcej cywilizacji, gdzie jest masa trupów i gdzie jakieś wazony się roztapiają. Krew człowieka zalewa.

- Dodatkowo wszyscy wiedzą, że archeolog był zarażony czymś, a mimo to nadal latają bez hełmów.
A może to jest właśnie przesłanie tego filmu A.? Że w przyszłości upadek obyczajów i ogólna martwota moralna będą przyczyną upadku rodzaju ludzkiego.... Niepokojące.... ... .. .

:)