Autor Wątek: OFFTOP ver. 2.0  (Przeczytany 103095 razy)

Kazek

  • Gość
Odp: OFFTOP ver. 2.0
« Odpowiedź #60 dnia: Grudnia 03, 2010, 02:55:20 pm »
Nie spinam się tylko irytuje, bo ktokolwiek wchodzący na to forum w temat o MK9 z pewnością nie szuka rozważań na temat brzuszka Kitany. Wrzućcie sobie temat w innych i będzie ok. Z konkretnego działu zmieniło się to w radosną twórczość "z braku laku rozmowa o byle czym". Nie ja wam skasowałem temat postaci, ale nawet jeśli był by on wciąż na forum to takie wasze teksty nadają się raczej do radosnej dyskusji na GG lub PM.

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: OFFTOP ver. 2.0
« Odpowiedź #61 dnia: Grudnia 03, 2010, 03:00:57 pm »
nie no teraz to potrzebuję wsparcia żeby wyjść z tego doła ;D sam nie dam rady... niech ktoś coś powie... błagam...

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: OFFTOP ver. 2.0
« Odpowiedź #62 dnia: Grudnia 03, 2010, 03:43:20 pm »
przebaczam tym synom marnotrawnym... liczę że Wy mi też? ;) tyle wystarczy Bodzio?

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: OFFTOP ver. 2.0
« Odpowiedź #63 dnia: Grudnia 03, 2010, 03:49:44 pm »
o tej kitanie... musiałem to z siebie wyrzucić po zobaczeniu jej w cda... chyba zbędne nie były?

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: OFFTOP ver. 2.0
« Odpowiedź #64 dnia: Grudnia 04, 2010, 06:35:15 pm »
Popieram. Macie szczęście, że Bodzio był pierwszy, bo mi już ręka szła do przycisku "skasuj post". Ale klnę się, że jeszcze raz taki syf się będzie ciągnął tyle czasu, to nie omieszkam z tego przycisku skorzystać.

Zawsze można wydzielić wątek. Troszkę bardziej skomplikowane od skasuj post, ale raczej nie trudne do zrobienia :P.

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: OFFTOP ver. 2.0
« Odpowiedź #65 dnia: Grudnia 05, 2010, 01:24:09 am »
Robaczek podała na shoutboxie odp. po angielsku. Jest poprawna. Przetłumacz ją sobie a otrzymasz wynik.

Offline Tekken Kombat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 237
  • Debeściak
    • Zobacz profil
Odp: OFFTOP ver. 2.0
« Odpowiedź #66 dnia: Grudnia 05, 2010, 10:10:47 am »
If you perform a Mercy on some if the robots, very often they will come back to life in a different suit - red with light on it.
Kiedy wykonujesz Mercy na jakimś robocie (tu:cyborgu),często wraca do życia w czerwonej lub święcącej barwie.

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: OFFTOP ver. 2.0
« Odpowiedź #67 dnia: Grudnia 05, 2010, 10:12:46 am »
FS Jakim trzeba być nieuważnym, ażeby nie wisdziec ze dałem już odp za robaczka?

Offline Tekken Kombat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 237
  • Debeściak
    • Zobacz profil
Odp: OFFTOP ver. 2.0
« Odpowiedź #68 dnia: Grudnia 05, 2010, 10:13:41 am »
No ale poprawiałem bo może jeszcze johnx mi uzna

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: OFFTOP ver. 2.0
« Odpowiedź #69 dnia: Grudnia 05, 2010, 10:15:09 am »
Fs ja też mogłbym dac odp na pierwszej stronie i poprawiac ją do teraz mając nadzieje ze ktos mi uzna bo kiedys moja odp była błędna ale się zreflektowałem... -.-

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: OFFTOP ver. 2.0
« Odpowiedź #70 dnia: Grudnia 05, 2010, 10:37:01 pm »
to jak to rozstrzygniemy?

EDIT:
ewentualnie mogę podać pytanie dodatkowe. Nie chcę tu sądzić... Robaczek miała to za mnie zrobić. W końcu tu za moderatorkę robi to może lubi mieć władzę ;D Macie jakiś inny pomysł czy sami się dogadacie? Mnie wszystko jedno, jej wszystko jedno... Tylko Wam w tej kwestii zależy ;)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 06, 2010, 01:11:40 am wysłana przez johnx »

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: OFFTOP ver. 2.0
« Odpowiedź #71 dnia: Grudnia 06, 2010, 02:59:15 pm »
FS źle przetlumaczył to raz... robot nie przybiera świecącego koloru bo także takiego nie ma a "on it" oznacza mniej więcej "na tym"

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: OFFTOP ver. 2.0
« Odpowiedź #72 dnia: Grudnia 06, 2010, 07:14:35 pm »
Co, to za głupota z dodatkowym pytaniem? KST już powinien wcześniej zadać pytanie, gdyż pan FS źle przetłumaczył odpowiedź i był DRUGI !
What The Fuck ? Tomek zadaje i tyle w temacie dziękuję.

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: OFFTOP ver. 2.0
« Odpowiedź #73 dnia: Grudnia 06, 2010, 07:16:53 pm »
oooo dzięki Cobra za wstawienie się za mną ;) Będę miał to na uwadze jeśli zapragniesz odpowiedziec na kolejne pytanie ^.^

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: OFFTOP ver. 2.0
« Odpowiedź #74 dnia: Grudnia 06, 2010, 10:02:52 pm »
FS jeszcze jedno takie coś i co ? Dokończ swą wypowiedź.
Jesteś taki "arbitrem" jak ja baletnicą, czołówką tego "bajzlu" są moderatorzy i admin, gdzie ich obowiązkiem jest pilnowanie porządku, rozumiesz?
Czy ktoś Cię prosił abyś się tym zajmował ? nie !
Gra polega na tym aby pytający przydzielił pkt temu, który dobrze odpowie (tak było zawsze i tak pozostanie !), a nie Ty, więc się nie wychylaj, bo jesteś jagnięciem wśród owiec !
PS : Taka porada od starszego kolegi - Przestań się tak angażować bo Ci to nie wychodzi.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 06, 2010, 10:05:28 pm wysłana przez Cobra »