Autor Wątek: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna  (Przeczytany 659042 razy)

Offline wodny

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 250
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1050 dnia: Lutego 25, 2015, 02:10:12 am »
Design tych aren rozpierdziela! >:D

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1051 dnia: Lutego 25, 2015, 09:23:52 am »
Areny... ee_quanchi tysiąc bow downów za design, piękne.

Szkoda, że kilka innych postaci nie ma takich sajkofanów w szeregach NRS jak Kitana, bo akurat jej by mi nie brakowało w MKX...

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1052 dnia: Lutego 25, 2015, 10:33:57 am »
Pojawił się nowy PSX Extreme i w sumie nic nowego poza potwierdzeniem, że Tag Team w MKX nie zobaczymy.

Offline Malvado

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 419
  • The Next Big Thing
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaziorPL
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1053 dnia: Lutego 25, 2015, 10:51:30 am »
Petycja aby umieścić Tremora jako postać w MKX (organizują ci sami kolesie którym udało się zebrać podpisy na Raina w MK9 jako DLC)
https://www.change.org/p/netherrealm-studios-make-tremor-a-playable-kombatant-in-mortal-kombat-x

Offline karzel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 265
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1054 dnia: Lutego 25, 2015, 05:40:56 pm »
A to nie jest czasem arena z MK4 'Elder Gods"?


Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1055 dnia: Lutego 25, 2015, 05:47:45 pm »
Heh.... ciekawe.... Jeśli miałaby być to jakaś nowa wersja znanej już areny to tylko Elder Gods. Chyba, że to zupełnie coś nowego.....
Ale mam nadzieję, że jednak z nowa wersja z MK4

Bardzo ładnie wygląda biblioteka:)
« Ostatnia zmiana: Lutego 25, 2015, 05:51:31 pm wysłana przez SlaveMe TortueMe KillMe »

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1056 dnia: Lutego 25, 2015, 05:51:57 pm »
Jak myślicie, na jutrzejszym streamie pokażą Goro w akcji?

Offline karzel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 265
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1057 dnia: Lutego 25, 2015, 05:54:22 pm »
Na pewno pokażą Brutality. Słyszałem że nie będzie pokazanych teraz nowych postaci.

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1058 dnia: Lutego 25, 2015, 07:23:09 pm »
Może jednak jutro coś więcej pokażą ponad brutality, bo bez sensu było by robić stream godzinę, żeby pokazać jedno wykończenie. Swoją drogą jestem strasznie ciekaw jak to rozwiążą, bo brutality było niemiłosiernie słabe w MKT.

Offline DarkSasuke

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • PSN ID: DarkAsh_PL
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1059 dnia: Lutego 25, 2015, 11:40:11 pm »
[youtube]dcPS-N4Vh5M[/youtube]
Brzmi brutalnie. A poza tym to witam wszystkich:)

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1060 dnia: Lutego 26, 2015, 12:02:41 am »
No to tak... co do revealu postaci na streamie to są 2 wersje. Tyler (ten brodacz w czapce) powiedział, że będzie reveal ALE nie postaci.
Natomiast Shawn (lover of tacos) powiedział, że jeśli tamten gada takie głupoty to powinni go zwolnić, czy coś w ten deseń.

Tak czy srak, DO KOŃCA MIESIĄCA ma być reveal 2 postaci (wg Shawna). Kobitka + Koleś. Czy będzie to na streamie czy w jakimś oddzielnym trailerze to nie wiadomo. Dodatkowo któryś z pracowników (nie wiem czy nie Tyler właśnie) potwierdził BRAK gameplayu Goro na streamie.

Zresztą niecałe 24h zostało, czekando.

Offline arti91

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1061 dnia: Lutego 26, 2015, 12:16:18 am »
jak ktoś może to niech podrzuci link do tego streama. Przyjdę z roboty to może zobaczę co nieco jeszcze. Jestem ciekaw tego co pokażą. Jak może wyglądać brutality, hm? Fatality wygląda już bardzo brutalnie, a jak może wyglądać jeszcze brutalniejsza wersja? Sądzę, że możemy się spodziewać tego, czego ktoś wcześniej się prosił tu na forum. Klienci, którzy mieliby być mordowani przez swoich rywali będą może błagać o życie, ratować się w jakiś sposób, a samo zabijanie będzie powolne i okrutne. Zapewne zobaczymy nowe areny, skoro już mieliśmy lekki wgląda na kilka aren tych najnowszych, gdzie jedną z nich była ta z posągiem Quan Chi to pewnie tak się stanie, że zobaczymy je dokładniej. A, więc pokażą interakcję z otoczeniem.
Jestem prawie, że pewien, iż nowymi postaciami  będą Tanya i Shinok. Dostaniemy, więc postaci, które ukazały się dopiero w MK4. I t mnie cieszy. O to jak wypadną się nie martwię. Nie da się chyba popsuć tego co przez ostatni czas zrobiono. A zrobiono wiele i to na plus.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1062 dnia: Lutego 26, 2015, 12:18:55 am »
Brutality, brzmi odpowiednio. Mam nadzieję, że to nie fejk.....

PurpleRainie, wydaje mi się, że w NRS od czasu do czasu to wszyscy mają problem z logicznym wysławianiem. Poczekamy do wieczora i się okaże co rzucą i oby to nie był kurde jakiś ochłap......
Z brakiem gameplaya Goro trochę przeginają. Zapowiedzieli go kiedy? W grudniu? I gadali, że na początku roku chcą go pokazać. To co? Jeszcze przy nim dłubią?

Witamy DarkSasuke..... :)

Offline DarkSasuke

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • PSN ID: DarkAsh_PL
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1063 dnia: Lutego 26, 2015, 12:47:58 am »
Nie ma się co martwić o prawdziwość tej zapowiedzi gdyż taka samą mieliśmy podczas Fatality Ermaca chociaż wtedy nie wiedzieliśmy,że to Ermac. Jeśli brak gameplayu Goro okaże się prawdą to trochę słabo. Mam nadzieje,że jednak pokażą chociaż jedną wariację w akcji. Co do dwóch nowych postaci to jest całkiem sporo możliwości. Shinnok/Tanya,Sonya/Johnny lub Jax,Reiko/Millena,Frost/Rain? Liczę też na pokazanie kolejnych alternatywnych kostiumów i pierwszych szkiców postaci tak jak to było z Kitana i Reptilem. 

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1064 dnia: Lutego 26, 2015, 01:30:28 am »
Chciałbym, żeby pokazali postacie spoza pierwszej trylogii ale coś się cykam czy to nie będzie któreś z przewidywanej trójcy Jax-Johhny-Sonya... Nie maiłby nic przeciwko nim gdyby znalazło się miejsce dla innych postaci, na które większość z nas czeka o wiele bardziej niż na nich......
Jeśli już miałbym z tej trójki wybierać to wybrałbym Johnny'ego bo mam nadzieję, że jedną z jego wariacji będzie Ninja Mime..........