Autor Wątek: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna  (Przeczytany 383571 razy)

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #60 dnia: Kwietnia 21, 2007, 09:46:09 am »
Ja Playa 3 kupie tylko dla MORTALA 8, MGS'a 4, Tekkena 6 no i właśnie GTA :D Reszta mnie nie obchodzi!

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #61 dnia: Kwietnia 21, 2007, 06:01:11 pm »
Nic nowego ale zawsze przeczytać można:

Link

Offline MKsaigon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #62 dnia: Kwietnia 22, 2007, 11:53:05 am »
UUU to troche poczekamy na MK8 Ale to dobrze puzniej kupie PS3!! Tez czekam na GTA4

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #63 dnia: Kwietnia 23, 2007, 08:46:57 pm »
Założę się, że pierwszy render jaki u publikują to render Scorpiona lub areny ale stawiam na Scorpiona :wink:
Co do PS3 to fajna konsola (pod względem możliwości graficznych) nawet grałem w jedną fajną wyścigówe Motostorm. Bardzo szalona i grywalna, ekstremalne wyścigi w scenerii rodem z Mad Max :wink:

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #64 dnia: Kwietnia 23, 2007, 10:17:43 pm »
tez sadze ze zobaczymy Scorpona albo Raidena!!

Offline Over Zero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #65 dnia: Kwietnia 23, 2007, 10:56:18 pm »
Jak sądzicie, czy MK 8 wyjdzie na Wii czy na nowszą konsolę Nintendo?

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #66 dnia: Kwietnia 23, 2007, 11:47:57 pm »
Hmm. Nie wiem jakie możliwości graficzne ma Wii ale wydaje mi się, że nie bo to poziom drugiej generacji a grafa nowego mortala będzie trzeciej generacji. Tak mi się wydaje.

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #67 dnia: Kwietnia 24, 2007, 08:09:48 am »
Konsola Wii jest siudmej generacji razem z X-Boxem 360 i PS3, i bez problemu poszedł by Mk8, ale problem jest w tym ze Wii nie ma wejscia do telewizorów HDTV zadnego wejscia HDMI tylko wejscie euro, a co zatym idzie utrata znaczna na grafice. Tworcy Wii postawili na zabawe rodzinna i jest to widoczne ze gra jest przeznaczona dla mlotrzych graczy. Sadze że Wii nie bedzie mialo MK8!, napewno nie na starcie razem z PS3 i Boxem 360!

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #68 dnia: Kwietnia 24, 2007, 09:30:14 am »
Jeśli zabawa rodzinna to czemu wyszedł MK:A na niego :roll: Jeśli on jest to Mortal 8 też może się na niego znaleść, ale na pewno będzie w gorszej oprawie.

Offline Over Zero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #69 dnia: Kwietnia 24, 2007, 05:03:33 pm »
Ja zauważyłem tylko że jak Midway wypiął sie na PC w sprawie MK tak Nintendo zawsze nim uraczy. Na GameCuba ukazały się 2 mortale więc może na Wii też będą.

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #70 dnia: Kwietnia 24, 2007, 06:51:06 pm »
MK8 raczej nie bedzie na wii bo w tym linku co podal Davikoz jest nawet napisane ,ze ,mk8 jak narazie jest tylko przwidziany na x-boxa360 i ps3

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #71 dnia: Kwietnia 24, 2007, 07:51:38 pm »
Poza tym z tego co mówiono ma być realistyczny więc jakby to wyglądało na "rodzinnej" konsoli Wii taka realna brutalność. Ojoj  :D Straszne :P Dzieci pozabijałyby całą rodzinę chyba, że to tatuś by w nią grał :twisted: He, he, he!
A tak na poważnie to wszystko może się zdarzyć ale jakoś bym nie liczył, że pojawi się na Wii. Midway na pewno zadowoli się X-360 i PS3.

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #72 dnia: Kwietnia 25, 2007, 05:00:56 pm »
a mnie zastanawia, po  co kupować ps3? jest o 1000 zł droższe niż xbox360. niby ma bluray'a ale zastanówcie się: jak się to będzie piraczyło? nagrywarka blu-ray kosztuje 2,5 tys zł (tyle co sam plej), a ceny na giełdzie będą dużo droższe (przynajmniej 50 zł za pirata) bo w końcu ci ludzie też chcą zarobić (no i musi się im zwrócić koszt nagrywarki) a samemu raczej nie opłaca się w to bawić. kolejna sprawa gdzie kupić czystą płytę blu-ray? bo chyba nie w kiosku. poza tym microsoft przy swoim marketingu nie pozwoli na to żeby oddawać rynek sony. gry na xbx360 będą wychodziły razem z ps3, tyle że zamiast na bluray'u będą wychodzić powiedzmy na dwu lub więcej dvd i po sprawie. tak jak mówie kupowanie ps3 to strata forsy (no chyba że ma się bogatych rodziców), ale dla tych so sami na siebie pracują to chyba odpada[/i]

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #73 dnia: Kwietnia 25, 2007, 08:57:24 pm »
No racja wydatek na PS3 to strata kasy. Ja się po nim spodziewałem jednak czegoś leprzego w grafice. Dlatego poczekam aż zejdzie do 1000-1500 zł. Ja piratów nie będe kupował ponieważ mam zamiar zakupić tylko pare gier tak jak na PS2 gdzie mam ich około 10 i więcej mi nie potrzeba :)

Offline Over Zero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #74 dnia: Kwietnia 25, 2007, 09:06:18 pm »
Zauważcie panowie że to nie temat o opłacalnści konsol ale o Mk 8 :wink: