Autor Wątek: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna  (Przeczytany 657505 razy)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #630 dnia: Grudnia 22, 2014, 03:05:36 am »
A hoj...... To ja bym jeszcze coś takiego kupił... Z Noobem... W styczniu zobaczymy....

Offline arti91

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #631 dnia: Grudnia 22, 2014, 11:44:36 pm »
Teoretycznie drugi Sub jest teraz martwy i we władzy Quana, więc braciszkowie mogą się zamienić miejscami. I byłby wytrych, coby się pozbyć cyber-widmo Sub-Zera, co jest debilizmem takich rozmiarów, że kupiłbym chyba prawie każde wytłumaczenie wymazania go z historii.

Ja to widzę tak: Starszy z braci budzi się na ziemi wypluty przez wir dusz. Pobyt tam wyrwał go ze wszystkich sił pod władaniem których się znajdował. Ponadto jako że jako jedyny znalazł się tam z ciałem, gdy został wypluty zamiast trafić do zaświatów wrócił do życia w normalnej postaci. Przez jakiś czas szlajał się po ziemi nie wiedząc co ze sobą zrobić, będąc w oparach szaleństwa. Gdy uporał się ze wspomnieniami ze śmierci etc. postanowił się zemścić na Qłanie. Aby to zrobić wrócił w szeregi Lin Kuei. Przez lata szykował zemstę, by na ostatniej prostej zostać zdradzonym ( Frost?). Quan w obawie o swoje życie wysyła na niego zabójcę posługującego się cieniem i mrokiem. Tadam.
Dobre, dużo dobre.

Offline Raven821

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 280
  • MK X: PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Majkel821
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #632 dnia: Grudnia 31, 2014, 10:44:49 pm »
Kung Lao potwierdzony, przecieki z finlandzkiego magazynu:



« Ostatnia zmiana: Grudnia 31, 2014, 10:56:07 pm wysłana przez Raven821 »

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #633 dnia: Grudnia 31, 2014, 10:59:08 pm »
Skomentuję to jako pierwszy na godzinę przed północą w sylwestra aby pokazać, że nie jestem no-lifem tylko olewam tradycję i zasady zmuszające innych do uczestnictwa w durnych potańcówkach....

Oooo! Kung Lao! Nikt się tego nie spodziewał..!!!!!!

Offline slay3r2

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #634 dnia: Stycznia 01, 2015, 08:17:17 am »
Aaaaa kurwa zajebista wiadomość !! Myślałem że pokażą Kenshiego lub Ermaca, a tu taka niespodzianka. Starszy KL wygląda bardzo fajnie i nie mogę się doczekać aż zobaczę go w akcji na jakimś filmiku :). Ciekawe jak wytłumaczą zmartwychwstanie KL i kogo jeszcze wskrzeszą :)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 01, 2015, 08:28:46 am wysłana przez slay3r2 »

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #635 dnia: Stycznia 01, 2015, 12:46:24 pm »
Wchodzę dzisiaj rano na Forum i zaczynam czytać historię shoutboxa. Raven, nie wiem czy będziesz zaglądał na czat, więc małe sprostowanie odnośnie 'kradzieży newsa' :D
Cytuj
[Wczoraj o 11:28:47 pm] Adept: Poza tym jego przykrywka upadła, bo jakoś na Facebooka się zalogował i wrzucił info o tym Kung Lao. Ja pierdolę, jak coś robisz, to rób to dobrze :D
(...)
[Wczoraj o 11:33:01 pm] Adept: Raven -> na 100 % ukrył swojego nicka i udaje, że kurwa wielki imprezowicz, a info od Ciebie zajebał w trymiga.

Link do posta na FB: [klik]
News na FB był pierwszy i zresztą nie został zamieszczony przeze mnie. Ejmen. A tak w ogóle to też się cieszę tą informacją o Kungu (lepsze to niż jakby powiedzieli że Kenshi będzie :D). I nawet już wymyśliliśmy coś z Grześkiem/cześkiem:
Cytuj
37279094 (37279094)
Może to ten stary kung :D
No tak, dobrze że czegoś nie odjebali :D

Grzesiek
ten pierwszy ??

37279094 (37279094)
No kto wie :D

Grzesiek
co go goro odjebał ?

37279094 (37279094)
Możliwe :D

Grzesiek
oooo

37279094 (37279094)
I przyszedł się zemścić :D
#teoriepopijaku:D

Grzesiek
w sumie strój ma taki klasyczny bardziej :D
« Ostatnia zmiana: Stycznia 01, 2015, 12:58:05 pm wysłana przez johnx »

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #636 dnia: Stycznia 01, 2015, 04:14:22 pm »
Z jednej strony spoko że nie Kenshi, bo ślepy to ciota. Z drugiej Kenshi pewnie i tak będzie, bo Boon to też trochę ciota, a Kung Lao zabiera miejsce ciekawszym zawodnikom. Nie twierdzę że jest zły, ale są fajniejsi jak Shao Khan, Shang Tsung, Noob Saibot, Reptile, Baraka, Kabal, Sektor. Dla kilku z nich na pewno miejsca zabraknie, bo raz - nie mogą być same złe postacie, dwa - pewnie będzie kilku typów z MK4-MK:A, trzy - pewnie będzie Kenshi.

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #637 dnia: Stycznia 01, 2015, 09:50:19 pm »

Offline arti91

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #638 dnia: Stycznia 02, 2015, 02:28:38 pm »
Mnie ta wiadomość niespecjalnie cieszy. Zaczyna się wielkie wskrzeszanie. Niby Kung Lao jest śmiertelnikiem, a okazuje się, że nie jest. Zaraz pewnie wskrzeszą, Jaxa, Kitanę, Jade, Liu Kanga, Strykera i jeszcze pewnie kogoś. Nie to żebym coś miał do któregoś fightera czy fighterki. Lubię postać Kunga Lao, ale drażni mnie wskrzeszanie. Wolałbym, aby posiedzieli nad postacią z nowszych części typu: Asrah, Dariuss, Mokap, Tanya, Kai czy nawet Kenshi i zrobili te postacie na nowo niż bawić się w zmartwychwstanie i tłumaczyć jak to się stało. No cóż, ważne że Was cieszy ta informacja, Wy jesteście fanami z prawdziwego zdarzenia mortala, ja natomiast jestem grajkiem, który od czasu do czasu sobie pogrywa.

Offline Gor0

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 300
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #639 dnia: Stycznia 02, 2015, 08:26:34 pm »
Do twarzy mu z siwizną :D
A swoją drogą to ciekawi mnie czy trójkątne ostrza na kapeluszu zwiastują inny wariant walki lub wygląd...

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #640 dnia: Stycznia 02, 2015, 08:32:48 pm »
https://www.facebook.com/mkpoland/posts/729131360496824
Nowe screeny. Nie podoba mi się ta arena z żołnierzem w tle.

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #641 dnia: Stycznia 02, 2015, 08:48:28 pm »
Pewnie Jax wróci, bo Special Forces będzie jakąś większą rolę grało w fabule. Tak mi się wydaje po zamieszczonej arenie i info o tych gildiach do wyboru na start przygody z MKX.

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #642 dnia: Stycznia 02, 2015, 08:54:15 pm »
A Jax nie zginął w MK9? Special Forces nie kończy się na nim. Obstawiam, że Cassie będzie tutaj najbardziej istotna jeśli o SF chodzi.

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #643 dnia: Stycznia 02, 2015, 10:08:01 pm »
Jak nie Jax to będzie Darrius, albo Kai, albo wymyślą nowego murzyna. Ważne, aby rasizmu nie było ;).

Offline arti91

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #644 dnia: Stycznia 03, 2015, 12:01:17 am »
A Kenshi nie należał później do sił specjalnych, czy mnie już się coś pomyliło?