Autor Wątek: OFICJALNY KOMIKS MKX  (Przeczytany 64087 razy)

Offline Raven821

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 280
  • MK X: PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Majkel821
Odp: OFICJALNY KOMIKS MKX
« Odpowiedź #15 dnia: Stycznia 13, 2015, 03:00:52 pm »
To kamidogu też ewoluowali w artefakty?
Chociaż lepiej niż te śmieszne ikonki z MKD.....
Czytałeś go na necie? Są jakieś dodatki? Galeraia, szkice czy wywiad z twórcami?
Komiks można znaleźć na yt, czytałem już 1 i 2 wydanie :-)
-W 2 wydaniu pokazany jest drugi Kamidogu(również pod postacią sztyletu).
-W 1 wydaniu Sub mówi do Kano że Kamidogu są przeklęte, po przeczytaniu drugiej części stwierdzam że miał rację. Fox Forest po podniesieniu Kamidog wyżyna cały klan Shirai Ryu, sam odcina sobie połowę twarzy i wygląda jak Meat !?

Nie widziałem żadnych dodatków, może w wersji drukowanej coś dorzucą.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 13, 2015, 03:35:09 pm wysłana przez Raven821 »

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: OFICJALNY KOMIKS MKX
« Odpowiedź #16 dnia: Stycznia 15, 2015, 12:14:51 am »
Dzięki, obczaję..... :)

Offline ender

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • PSN ID: ender139
Odp: OFICJALNY KOMIKS MKX
« Odpowiedź #17 dnia: Stycznia 19, 2015, 10:18:42 pm »
I jak tam? Czytacie jeszcze komiksy, macie jakieś przemyślenia? W #3 numerze pokazali Frost, Fujina, Reika i Milene. Ja mam coraz większe obawy, że ta nowa część nie będzie kontynuacją poprzedniej, a jakimś innym wymiarem, gdzie nie zginęli nasi ulubieńcy z poprzednich turniejów.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: OFICJALNY KOMIKS MKX
« Odpowiedź #18 dnia: Stycznia 20, 2015, 10:06:24 am »
Pizdowate te rysunki...... Szczególnie Fujin:/

http://www.atomcomics.pl/pl/p/MORTAL-KOMBAT-X-TP-VOL-01/46295
Atom Comics już ma w preorderze wydanie zbiorcze zawierające pierwsze cztery zeszyty, które ma wyjść dopiero w kwietniu:p

Offline Mateuka

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 435
  • MKX: PS3 & PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Mateuka
Odp: OFICJALNY KOMIKS MKX
« Odpowiedź #19 dnia: Stycznia 20, 2015, 08:04:19 pm »
Czyli ok. 500 zł trzeba szykować na kolekcjonerkę wersji Xbox One/PS4 ;)

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: OFICJALNY KOMIKS MKX
« Odpowiedź #20 dnia: Stycznia 26, 2015, 08:57:26 pm »
Cześć widzieliście kolejną część komiksu? Jak dla mnie kawał dobrej roboty. I coś mi się wydaję że Cassie wykończy Frost co jest dla mnie obojętne bo nie przepadam za Frost. A i jeszcze jedno teraz na Ziemi Turniej Mortal Kombat moim zdaniem jest troszkę nadużywany ponieważ podczas zawodów spiker wywołując Frost powiedział o liczbie pokonanych oponentów i wykonanych fatalow więc ludzie chyba ba troszkę zaczęli sobie nadużywać robiąc drwiny z zawodów na śmierć i życie.
PS. Tak nowy :D
« Ostatnia zmiana: Stycznia 26, 2015, 09:02:48 pm wysłana przez Kornixon »

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: OFICJALNY KOMIKS MKX
« Odpowiedź #21 dnia: Stycznia 27, 2015, 02:14:13 pm »
Erron Black - to jest ciekawostka ostatniego wydania.

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: OFICJALNY KOMIKS MKX
« Odpowiedź #22 dnia: Lutego 01, 2015, 11:57:47 pm »
Ok. Komiks wydaje mi się raczej słaby. Tak jak to co do tej pory pokazali w grze jest bardzo klimatyczne, tak komiks wydaje się dość płaski. Chronologia kuleje, postacie zdają się być wrzucane na siłę a Scorpion bez maski z twarzą jakiegoś cwela aż boli. Przykładowo - jak to możliwe, że w dziesięć lat po wydarzeniach z mk9 Cassie ma na oko 17 lat? Niby można by na siłę utrzymywać, że między cz. 2 a 3 minęło lat osiem, Sonya wtedy puknęła Cage'a ( bo nie na odwrót ), ale takie tłumaczenie jest bardzo naciągane. Dalej - na chuja Scorp nosi maskę, jak może se przykryć czachę ryjem? Może jeszcze się okaże że pod czaszką ma twarz Kumy z Tekkena, a pod nią kutasa? Jako mściciel, kryjący pod maską szkielet był postacią tajemniczą, bezosobowym wcieleniem zemsty, które tylko od czasu do czasu na krótką chwilę przypominało sobie jak to być człowiekiem, i starało się chwycić tej zamglonej wizji. Bezskutecznie. Zabili postać kreowaną od wielu lat jednym pierdnięciem! Poza tym gra wydaje się dziać w jakimś innym świecie niż komiks. W jednej strony mamy klimat, o którym już pisałem. Godzina policyjna, ludzie bojący się wychodzić z domów, zniszczone miasta, krwawe kulty, postacie zaszczute, chowające się po dżungli, obrzydliwe stwory i neurotyczne oczekiwanie na nadchodzącą apokalipsę. W komiksie - znudzone bogate dzieciaki szlajają się po mieście w poszukiwaniu mocnych wrażeń, Scorpion prowadzi niedzielną szkółkę zen a Aztecki kapłan okazuje się sprawiedliwym władną pragnącym pokoju na świecie. Żeby nie było że marudzę, to cieszy mnie to że Frost przeżyła, bo trochę kibicuję cipie, a po poprzedniej części byłem nieomal przekonany że zdechnie.

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: OFICJALNY KOMIKS MKX
« Odpowiedź #23 dnia: Lutego 02, 2015, 12:07:01 pm »
Dobra, chapter 5 przeczytany. Nie kojarzę tej Tasi za bardzo, ale wygląda tak... zwyczajnie. No nieważne. Pojawienie się Jareka raczej nie potwierdza jego obecności w całej grze, więc nim bym się nie martwił i raczej go olał. Co mnie ciekawi, to ten moment gdy Sonja patrzy na telefon Cassie. Chyba niedokładnie ogarnąłem, bo nie mam pojęcia co tam robi Erron. Kolejny chapter będzie niezły. Wyjasni pochodzenie Kotala.

Offline Raven821

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 280
  • MK X: PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Majkel821
Odp: OFICJALNY KOMIKS MKX
« Odpowiedź #24 dnia: Lutego 02, 2015, 01:11:48 pm »
Co do zdjęcia Errona, to myślę że Kotal współpracuje z Black Dragons(stąd obecność Errona), a Cassie jest przynętą. Sonta nie zgodziła się pomóc imperatorowi po dobroci, to teraz ma ją w garści i będzie chciał wymusić na niej współpracę.
« Ostatnia zmiana: Lutego 02, 2015, 01:19:01 pm wysłana przez Raven821 »

Offline arti91

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
Odp: OFICJALNY KOMIKS MKX
« Odpowiedź #25 dnia: Lutego 02, 2015, 10:35:43 pm »
A gdzie tak w ogóle można przeczytać zawartość tego komiksu?

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: OFICJALNY KOMIKS MKX
« Odpowiedź #26 dnia: Lutego 02, 2015, 11:41:13 pm »
przeczytać np w pdfie to nie wiem, ja oglądam na YT. Jak wpiszesz 'MORTAL KOMBAT X COMIC BOOK CHAPTER (numer, który chcesz. Wyszło 5 na ten moment), to powinno znaleźć. Sorrensen, ale nie chce mi sie szukać teraz direct linków :)

Offline arti91

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
Odp: OFICJALNY KOMIKS MKX
« Odpowiedź #27 dnia: Lutego 02, 2015, 11:44:52 pm »
przeczytać np w pdfie to nie wiem, ja oglądam na YT. Jak wpiszesz 'MORTAL KOMBAT X COMIC BOOK CHAPTER (numer, który chcesz. Wyszło 5 na ten moment), to powinno znaleźć. Sorrensen, ale nie chce mi sie szukać teraz direct linków :)
Oki, dzięki.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: OFICJALNY KOMIKS MKX
« Odpowiedź #28 dnia: Lutego 04, 2015, 03:39:57 pm »
PR, Tasia wygląda zwyczajnie bo jest z MK:SF. W sumie to dobrze, że chociaż zwyczajnie to ta giera ssała po całości.... :P

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: OFICJALNY KOMIKS MKX
« Odpowiedź #29 dnia: Lutego 04, 2015, 10:56:19 pm »
Fakt, że wrzucili do komiksu bambere pokroju Tasii która - nie oszukujmy się - wszystkim zwisa i powiewa, świadczy o tym, że tej gry nie skreślili. So? Może i pojawi się ten wiecznie upragniony petycjami Tremor?