Autor Wątek: Transformers  (Przeczytany 2954 razy)

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Transformers
« dnia: Sierpnia 17, 2007, 01:21:51 pm »
Byłem na nocnym premierowym seansie, który odbył się w Cinema City w Katowicach o 0:01 ;)
Powiem tak. Ogółem film jest świetny, warto na niego iść, dwie i pół godziny dobrej zabawy ;) Jedynie czego można się przyczepić (to do fanów) to brak oryginalnego głosu Megatrona (Frank Walker) ale za to nowy głos w wykonaniu Hugo Weaving'a spisuje się dobrze i nie należy się go czepiać. Nic więcej wam nie powiem bo nie da się więcej powiedzieć bez spoilerów :P Powiem wam jeszcze, że muzyka w filmie jest świetna, więc wszystkim gorąco polecam ten film ;)

Autobots! Transform and rollout! Yeah!!! 8)

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Transformers
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 17, 2007, 10:31:35 pm »
bylem ostatnio z dziewczyna na Simpsonach... Mega zalosny film zarty sa raz fajne raz tak zenujace ze nie idzie sie z nich smiac na nieszczescie wiecej tych drugich...
A Transformers to moj nastepny objective  :wink:
Na pewno w najblizszym czasie zalicze :)  chociaz dla samych efektow specjalnych bo raczej nie jestem w temacie chociaz w mlodosci sie ogladalo ta bajuche :)


PS proponuje zrobic temat w stylu Kino i tam bedzie taki temat zbiorczy o wszelakich kinowych nowosciach i wogole ciekawych filmach (Mod)
 :D

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Transformers
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 17, 2007, 11:23:41 pm »
A ja jestem po " 1408 " i " Sadysta ". Pierwszy z nich do niezly thriller, który polecam oglądnąć. Trzyma w napięciu od początku do końca. Drugi z nich jest może mniej udany ale także wciąga. Piękna modelka i kilka niezłych akcji. Nie polecam go sciągać z torentów, bo wiele akcji jest w nich pominiętych, a wiem to bo mój brat ściągnął sobie i jajco:D. Transformersy też mam w planie ale jakoś brak czasu.

Offline Malvado

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 419
  • The Next Big Thing
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaziorPL
Transformers
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 18, 2007, 09:05:57 am »
Simpsonów też oglądałem i tak jak mówi $nake - słaby.
Co do sadysty to sciągłem, ale narazie nie obejrzałem :)
Transformers też sie walają po dysku :D

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Transformers
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 19, 2007, 06:46:20 pm »
Hmm te filmy musze obejżeć  8)  8)  Chciałem oglądać nowego Harrego Pottera ale ponoć cięki kicz. Teraz więc ściągam Motel  :twisted:

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Transformers
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 20, 2007, 11:25:27 pm »
Jestem właśnie po oglądnięciu Motelu i co moge powiedzieć. Film mi się podobał i trzymał w napięciu od początku do końca. Nic nie będe o nim pisać ale nie ma w nim bajek typu: zabili go, a on znowu żyje. Film warty oglądnięcia.

Oglądałem również Przeczucie i powiem tylko tyle że film jest świetny. Wspaniała gra Sandry Bullock i na początku nie można sie połapać o co biega :D Takie filmy psychologiczne to ja uwielbiam.

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Transformers
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 21, 2007, 09:42:48 am »
Cytat: "davidkoz"
Jestem właśnie po oglądnięciu Motelu i co moge powiedzieć. Film mi się podobał i trzymał w napięciu od początku do końca. Nic nie będe o nim pisać ale nie ma w nim bajek typu: zabili go, a on znowu żyje. Film warty oglądnięcia.

Hmm, to mnie teraz jeszcze bardziej zachęciłeś abym go obejżał  :wink:

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Transformers
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 21, 2007, 10:44:41 am »
A ja slyszalem ze chujstwo  :P W dzisiejszych czasach juz nie robia porzadnych horrorow a rezysezy ograniczaja sie do mutantow gwalcacych dzieci wiec w tym gatunku pozostaje przy klasykach choc tak czy siak obejrze bo co robic w koncu w tym swoim zyciu  :roll:  :wink:

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Transformers
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 21, 2007, 11:25:07 am »
W Motelu nie ma mutantów ani nikt nie gwałci dzieci ( chodzi o Wzgórza mają oczy ? heh ). Czy horror to nie wiem ale warty uwagi.