Autor Wątek: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna  (Przeczytany 160390 razy)

Offline Rv0000

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #510 dnia: Kwietnia 02, 2019, 07:51:51 pm »
Cytuj
Cetrion na pierwszy rzut oka wyglada jak postać goscinna z DC. Może jest jakimś bogiem?

Pisze przecież pod filmem kim jest:
Cytuj
As an Elder God, Cetrion's moveset highlights her connection to the Earth featuring plenty of elemental abilities.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 02, 2019, 07:53:50 pm wysłana przez Rv0000 »

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #511 dnia: Kwietnia 02, 2019, 07:54:32 pm »
O jeny, ale mi się nie podoba... :\
Jak dla mnie postać zupełnie nie na klimaty Mortal Kombat. Wygląda jak żywcem wyciągnięta z Injustice. Fatality jak Super rodem z Injustice tylko, że z gore.
Jak dla mnie na ten moment i na to co widziałem pod względem desingu, jakichś kilku specjali i klimatu to jest to zdecydowanie najgorsza postać w rosterze.
Mam nadzieję, że jak pokażą coś więcej to zmienię zdanie. Nikłe nadzieje...

Offline dragon 668

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #512 dnia: Kwietnia 02, 2019, 08:10:26 pm »
Za dużo Kobiet .

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #513 dnia: Kwietnia 02, 2019, 08:10:54 pm »
Obejrzałem ten trailer parę razy i mogę się trochę wypowiedzieć: absolutna chujnia.

Gdybym miał nick dragon 47383939 albo Gordon Cośtam to tutaj bym skończył, ale nie, lecę dalej.

Postać jest przeładowania jeśli chodzi o skille, z czego większość to ciosy, które już jakieś postacie w uniwersum MK posiadały. A tego, kurwa, nie lubię. Ta postać wydaje mi się Triborgiem tej gry. Z taką różnica, że ruchy ukradła sobie od Raina, Fujina i Tremora. No i od Bulbazaura Poison Ivy. Kornix ma rację, że czuć ten feeling Injustice. A już szczytem chujowości jest jest fatality. Rośnie w pizdu wielka, większa od całej ziemi, wypuszcza jebitny promień z mordy, po czym ten promień jest niewiele większy od przeciwnika i rozwala go na jakieś kawałki xDDDD co to ma być????? Jeszcze do tego jej design, który jest bardzo komiksowy i niepasujacy do Mortala. Geras jest duuuuuuzo lepszym newcomerem. To gówno na mojej hype-liście jest gdzieś w okolicach Sonyi, czyli na samym dnie.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 02, 2019, 08:20:48 pm wysłana przez PurpleRain »

Offline Nazwa użytkownika:

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 35
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #514 dnia: Kwietnia 02, 2019, 09:21:49 pm »
Prawie, jak w Smerfach - jest Ojciec Czas, to i Matka Natura, teraz to i D'vorah bardziej pasuje z tym swoim robactwem ;) byłem pewien, że Cetrion to będzie chłop, a nie zwiewna babeczka z kwiatkami, za bardzo wali komiksem, zresztą jak Geras.

Cytuj
MERCY wraca... Hmm.. Ciekawe po co.i na jakiej zasadzie.
znając leniwych patałachów z NRS, mercy to będzie po prostu czekanie, aż przeciwnik sam upadnie na koniec walki, bez dobijania ;p

Cytuj
2) Cyber Initiative trophy
Perform 2 different FATALITIES with Frost

Czyli społeczność rozgryzła rolę tej postaci w fabule. Można z tego wywnioskować, że będzie miała coś wspólnego z cybernetyzacją.
swoją drogą w jednym z trailerów walka toczy się w czymś, co wygląda jak fabryka robotów, ktoś nawet dostaje wjeby piłą Cyraxa.
Najbardziej jestem ciekaw jak zrobią kopię Sub-zero, żeby nie był kopią Sub-zero.

Cytuj
Ta postać wydaje mi się Triborgiem tej gry.
Triborg to było naplucie w ryje Cyraxa, Sektora i Smoke'a, ale IMO najlepsza opcja, jak powinny wyglądać wariacje, jeśli już muszą być.

No i gdzie jest wieża zadań, jak w mk9, i stage fatality? Znowu gra bez singla?

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #515 dnia: Kwietnia 02, 2019, 09:48:30 pm »
Z teorii z neta wynika, że Frost może mieć coś wspólnego z Cyber Lin Kuei. Ba! Sama może być cyborgiem. Jeżeli tak będzie to możemy dostać ciekawe wariacje. No ale nie ma się co nastawiać.

Czekam teraz na tego Kollectora żeby uratował honor nowych w tej grze. Chciałbym bardzo, żeby okazał się takim mrocznym pojebem a'la Havik. Już widzę oczami wyobraźni jak na swoim intro wchodzi na czworaka (nawet na szóstaka) na tych swoich dodatkowych kończynach z głową wykręconą o 180°.

Offline Regis89

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #516 dnia: Kwietnia 03, 2019, 12:21:25 am »
Ta Cetrion to dramat. Juz kij z designem samym w sobie, ktory byłbym w stanie zaakceptować. Jednak tutaj dramatem jest movest i przedewszystkim wykończenia. Taka krzyżówka skilli Raina, Scorpiona, Sub Zero, Fujina, Tremora i Poison Ivy z Injustice, które to wszystko oprawione w wycie i kicz rodem właśnie z Injustice.

Naprawdę niech Netherrealm eksperymentuje, wprowadza innowacje, coś nowego- tego Mortalowi trzeba. No ale na litość Boską nie róbmy z tej marki plastikowego kiczu. Niech Injustice siedzi w swojej konwencji a Mortal w swojej pozbawionej Matki Natury wystajacej z globu i strzelajacej Hyper Beamami z ryja -_-

Offline dragon 668

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #517 dnia: Kwietnia 03, 2019, 05:49:13 am »
https://www.youtube.com/watch?v=mzA0eN-qHb8

Kronika to matka Cetrion a Shinok to jej brat . Plus tag team wraca ale w troche innej formie.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 03, 2019, 05:54:25 am wysłana przez dragon 668 »

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #518 dnia: Kwietnia 03, 2019, 08:33:50 am »
Czyżby leak przed, którym Filx się tak zaciekle bronił był prawdziwy... ?:P

Edit: podobno w rankedach nie można kustomizować wariacji.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 03, 2019, 09:26:53 am wysłana przez Kornixon »

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #519 dnia: Kwietnia 03, 2019, 09:51:10 am »
Ten leak mówił o ukrytej Mileenie, Shinnoku i Shangu. Czyli już przy ogłoszeniu DLC się nie sprawdził. Mogło to być po prostu trafione przypuszczenie. Sam nie wiem już komu wierzyć, a komu nie.

Na ten moment nastawiam się na wersję pesymistyczną, czyli:

24 postacie base roster + Shao Kahn jako 25 pre-order, do odblokowania będzie Frost i/lub Kollector, pierwszy DLC pack to 3 postacie MK i 3 gościnne, oczywiście brak Raina.

Cetrion...
Cieszyłem się, że dostajemy nową postać, która nie będzie człowiekiem. Liczyłem na coś kreatywnego i zaskakującego. W połowie się sprawdziło bo NRS zaskoczyło mnie kompletnie brakiem kreatywności.

Postać ta posiada:

rzuty skałami + ruchy oparte na skałach - elo Tremor
water bubble i waterport- elo Rain
zamrażanie - elo Sub-Zero
tornado - elo Fujin
tele-kick - elo Mileena
pnącza z ziemi - pozdro Swamp Thing
promienie słoneczne - pozdro Starfire (w takim samym stylu, nie że kopia 1:1)
promienie z ognia - pozdro Firestorm
zdeptanie w fatality, po urośnięciu - pozdro Jax Ermac
overal feeling jeśli chodzi o design - hello Poison Ivy

Jeśli to ma być pomysł NRS na nowe postacie, to aż się boję co zrobią z Kollectorem (którego 'imię' może wskazywać na to, że będzie korzystał z ruchów innych, wcześniej 'kolekcjonując je'). To naprawdę jest CHUJOWA postać. Co najmniej średnia pod kątem designu, przepakowana umiejętnościami od czapy, dodatkowo zajebanymi od innych postaci. Overpowered w stosunku do innych, bo skoro może sobie urosnąć większa od całej ziemi, to jak taki Cage czy Baraka mają ją powstrzymać?

Gdzieś NRS zgubiło ten 'mortalowy' pierwiastek, przy tworzeniu tej postaci. Co najgorsze, stawiam, że są oni na tyle przekonani o swojej zajebistości, że nie uderzą się w piersi, nawet jeśli poczytają sobie krytyczne opinie na forach, reddicie czy w innych zakamarkach internetka. (a tak, pojawiają się takie - z czego jestem baaaardzo zadowolony).

Offline dragon 668

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #520 dnia: Kwietnia 03, 2019, 07:08:04 pm »
Taka ciekawostka apropo glosow niezadowolenia .
https://i.imgur.com/OYcwqp0.png

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #521 dnia: Kwietnia 03, 2019, 11:57:19 pm »
Powiem tak. Jeśli chcą psuć sobie lore rodziną bogów (swoją drogą teraz jest więcej Elderów niż zwykłych) to proszę bardzo. Tylko, że to brzmi jak jakiś pieprzony fanfic napisany przez, no nie wiem, piętnastolatka?

Mam nadzieję, że zrobią to z sensem i że wyjdzie jakoś fajnie, bez naciagania. Po prostu chcę czuć, że to wciąż Mortal Kombat. Mam chociażby nadzieję, że Cetrion nie będzie wściekła na matkę, że ta ją olewala jak była nastolatką czy coś w tym stylu. Wolałbym, żeby to było tak: Kronika jest "matką", jednak bardziej "twórcą" Cetrion i Shinnoka. Nie darzą się miłością, po prostu oni są jej potrzebni do realizacji przeznaczenia, a ona jest przez nich szanowana, bo jest potężną. Wszystko. (Jaką rolę w historii pełni teraz w takim razie One Being? Gdzie była Kronika kiedy pożerał energię jej tworów i w ogóle była wielka wojna? Czemu Kronika nie zareagowała na zdradę Shinnoka?).

(click to show/hide)

Offline ender

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • PSN ID: ender139
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #522 dnia: Kwietnia 04, 2019, 12:07:04 am »
Oj tam, moim zdaniem za bardzo czepiacie się tej Cetrion. Jasne, że te jej ciosy są wtórne i jasne, że wyglądem przypomina kogoś tam z komiksów. Mimo to ja daje jej szanse. Zobaczymy jak poprowadzą tą postać fabularnie i jak będzie się sprawdzać w grze. Oczywiście relacje rodzinne działają na minus, ale kolejnego baga jak najbardziej chętnie zobaczę. Trochę dziwne to, że starszy bóg będzie walczył jak normalna postać, no ale cóż, zobaczymy czy to jakoś uzasadnią w fabule. Jak po Gerasie pisałem, że na Tremora jest jeszcze szansa, tak teraz już mam pewność, że go nie będzie. W zakończeniu Tremora został on półbogiem i myślałem, że pójdą w tę stronę, niejako wzmacniając większą liczbę postaci, żeby mogli rywalizować z bogami. No cóż, teraz wydaje się, że dysproporcje będą jeszcze większe.

Powrót Mercy intrygujący.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #523 dnia: Kwietnia 04, 2019, 05:31:27 pm »
Irytujące to jest kurwa, pół na pół mortalowców z jakimiś cwelami z innych franczyzn w pierwszym Kombat Paku. Ja pierdolę, co te głupie chuje mają we łbach? Albo to WBGames narzuca z góry by pakować gościnne występy, żeby zainteresować grą ludzi niezdecydowanych, albo Boon z ekipą są już na tym poziomie tak zakochani w sobie, że nawet nieobgadują pomysłów w jakiejś burzy mózgów tylko od razu wszystko idzie do realizacji, bo jest takie 'ołsom'.....

Jeszcze tą Matką Ziemią dojebali......

A najlepsze jest to, że wczoraj poszedłem sobie na spacer. Słonko grzeje, wiart nakurwia, że prawie łeb urwie, a ja sobię tak chodzę po mieście i myślę: że pierwszy napisałem, że wysiadam z pociągu o nazwie hype na MK11; że stroje w większości mi się nie podobają; że fabuła oparta na kombinowaniu w czasie to dla mnie bardzo śliski temat, bo strasznie łatwo coś takiego spierdolić; że wizualnie mi się ta część nie podoba; że dużo rozwiązań, Fatalów czy ciosów wyglada dla mnie słabo........ Ale też, że strasznie się stęskniłem za Mortalem; że jasne, to nie mój wymarzony MK ale w sumie nie musi być, bo przecież mam masę esencjonalnych motywów jest w 11; że rooster bym ułożył inaczej ale przecież mam tam masę postaci, które kocham; że ten zjebany kostium Suba zmienię sobię jak tylko będę chciał; że jest Shang i Shao....... I że w sumie ten hype wrócił......... A dziś pociąg znów odjeżdża :)

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #524 dnia: Kwietnia 04, 2019, 06:11:53 pm »
Irytujące to jest kurwa, pół na pół mortalowców z jakimiś cwelami z innych franczyzn w pierwszym Kombat Paku. Ja pierdolę, co te głupie chuje mają we łbach?

???????????