Autor Wątek: Fatality w Armageddonie ?  (Przeczytany 5596 razy)

Offline Silverfang

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Fatality w Armageddonie ?
« dnia: Sierpnia 26, 2012, 06:55:33 am »
Cze ludziska, właśnie niedawno byłem sobie w gdańsku i przeglądam gierki na kompa, a patrzę poniżej gry użwane na PS2, i tam był MK: Armageddon za prawie pół ceny (normalnie chodzi tak z 50zł) i  Naruto Shippuden: Ultimate Ninja 5 ale tego już mam  no i kupiłem tego Mortala, i zaczynam się rozkręcać ale....


Ja tam się robi fatality ?

Czasem jak naciskam obojętnie jaki cios, to wtedy dochodzi o rozczłonkowania(i tak ma być)

Ale czasem jak naciskam przycisk za ciosy to tylko dobijam normalnym ciosem, i to mi się tak ciągle wychodzi.

Gdzieś na jakiejs stronce znalazłem wykaz konbinacji, no to naciskam te przyciski ale moja kierowona postac tylko powala tym normalnym ciosem.

Teraz trenuje :) na drugim graczu i bez rezultatów.

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Fatality w Armageddonie ?
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 26, 2012, 07:13:28 am »
Witam.

Po pierwsze, ten temat raczej pasuje do działu "Pomoc".

Po drugie - http://www.mortalkombat.net/armageddon/fatalities.shtml Czyli - STARTERS/CHAINS i TRANSITIONS są tylko początkiem fatality. Jeśli już wyrobisz sobie satysfakcjonujący Cię poziom Fatala, musisz zrobić FATALITY FINISHER [praktycznie nawet możesz zrobić sam Finisher na początku]. Proste nawet dla początkujących. Nie powinieneś mieć problemów z nauczeniem się choćby najprostszego Fatality.

Po trzecie - z wielkim trudem zrozumiałem [?] o co Ci chodzi. Albo to zmęczenie, albo poprawność językowa Twojej wiadomości...