Autor Wątek: Sprawy dotyczace forum  (Przeczytany 83189 razy)

Bodzio

  • Gość
Odp: Sprawy dotyczace forum
« Odpowiedź #210 dnia: Marca 19, 2011, 03:14:52 pm »
Jak widać dział MK 2011 został nieco uporządkowany. Zrobiony został podrzędny dział do którego przeniesione zostały wszystkie tematy o postaciach.

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Sprawy dotyczace forum
« Odpowiedź #211 dnia: Marca 19, 2011, 03:21:08 pm »
Jak widać dział MK 2011 został nieco uporządkowany. Zrobiony został podrzędny dział do którego przeniesione zostały wszystkie tematy o postaciach.

Brawo Bodziu :)

Offline Mateuka

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 435
  • MKX: PS3 & PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Mateuka
Odp: Sprawy dotyczace forum
« Odpowiedź #212 dnia: Marca 19, 2011, 04:15:33 pm »
posłuchał mnie :D brawo teraz jakoś to wygląda :)

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy dotyczace forum
« Odpowiedź #213 dnia: Marca 20, 2011, 06:27:21 pm »
Bardzo ładny porządeczek panuje teraz na forum :) Od niedawna są dostępne nowe emotki, które na Shoutboxie cieszą się wielką popularnością :) Mógłby ktoś podać pełną listę komend wywołujących te ikonki? Byłbym bardzo wdzięczny :)

Offline george19966

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy dotyczace forum
« Odpowiedź #214 dnia: Marca 20, 2011, 06:35:57 pm »
No więc, wystarczy że wpiszesz imię wojownika, z przedrostkiem e_imię lub ee_imię - trzeba się dostosować kiedy będzie pojedyncze e, a kiedy podwójne.
przykład e _baraka.  jeśli imię jest dwu, albo trzy wyrazowe, to piszesz je razem np. ee _limei. :)
(przed " _ " nie ma być odstępu, napisałem bez, bo inaczej wyświetlają się emoty)

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy dotyczace forum
« Odpowiedź #215 dnia: Marca 20, 2011, 06:44:19 pm »
Thnx :) Działa :) e_scorpion

Bodzio

  • Gość
Odp: Sprawy dotyczace forum
« Odpowiedź #216 dnia: Marca 27, 2011, 11:05:01 am »
Przypominam Wszystkim, że na forum obowiązuje regulamin, którego należy się trzymać. Piszę o tym, ponieważ w ostatnim czasie dla niektórych punkt 6 regulaminu chyba nie istnieje.

Ludzie, czy naprawdę nie można napisać jednego zdania bez "kurwa mać" czy "ja piedrolę"? Pomijając to, że nie świadczy to dobrze o użytkowniku, to na każdym innym forum już by się posypały warny lub inne kary. Dlatego jeśli się nic nie zmieni to taki system ostrzeżeń wraz z odpowiednimi karami zrobię - oprócz mnie będą z niego mogli korzystać moderatorzy.

Ja rozumiem że czasem się zdarza (mnie też) ale to co ostatnio się tutaj dzieje to jest przegięcie. A zwłaszcza na ShoutBoxie na którym też obowiązuje regulamin.

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy dotyczace forum
« Odpowiedź #217 dnia: Marca 30, 2011, 09:28:34 pm »
Dziecka, swój bunt chcą pokazać :P

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy dotyczace forum
« Odpowiedź #218 dnia: Marca 30, 2011, 09:48:08 pm »
Przypominam Wszystkim, że na forum obowiązuje regulamin, którego należy się trzymać. Piszę o tym, ponieważ w ostatnim czasie dla niektórych punkt 6 regulaminu chyba nie istnieje.

Ludzie, czy naprawdę nie można napisać jednego zdania bez "kurwa mać" czy "ja piedrolę"? Pomijając to, że nie świadczy to dobrze o użytkowniku, to na każdym innym forum już by się posypały warny lub inne kary. Dlatego jeśli się nic nie zmieni to taki system ostrzeżeń wraz z odpowiednimi karami zrobię - oprócz mnie będą z niego mogli korzystać moderatorzy.

Ja rozumiem że czasem się zdarza (mnie też) ale to co ostatnio się tutaj dzieje to jest przegięcie. A zwłaszcza na ShoutBoxie na którym też obowiązuje regulamin.

A gdzie byłeś jak młodzi w temacie "offtopic" wyzywali się przez długie miesiące? Teraz Ci to przeszkadza? Teraz jak starsi piszą konstruktywne posty? No offence. Just asking.

Gdzie byłeś jak takie posty stanowiły całość: http://mk.honmaru.pl/forum/index.php?topic=1507.msg27037#msg27037 ? Gdzie byłeś jak poziom forum był żenujący przez takich osobników i przez ludzi wypowiadających się jednolinijkowacami. Teraz jak kilka osób tworzy długie i merytoryczne posty, to Ty nagle w nich widzisz niepoprawne przekleństwa? Chłopie! Litości!
« Ostatnia zmiana: Marca 30, 2011, 10:14:46 pm wysłana przez Adept »

Bodzio

  • Gość
Odp: Sprawy dotyczace forum
« Odpowiedź #219 dnia: Marca 31, 2011, 11:57:54 am »
Tobie, jako jedynej osobie na forum nie mam zamiaru się tłumaczyć.

KST: czemu bunt?

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy dotyczace forum
« Odpowiedź #220 dnia: Kwietnia 02, 2011, 11:21:41 am »
KST: czemu bunt?

Dlatego Bodzio/(u), że nie podoba im się kwestia "części" gry jaką są zawodnicy lub areny (co kto (nie) lubi), dlaczego nie wyrazić się kulturalnie jak lepiej pokazać swoje oburzenie w wulgarny sposób, NS i tak tu nie zawita więc wasze sprzeciwy pójdą się witać... Ale co z tego jak zawsze można krzyczeć, że coś jest nie tak a w rezultacie najwięksi krzykacz i tak bedą grać z tym, że w innym stroju...

Bodzio

  • Gość
Odp: Sprawy dotyczace forum
« Odpowiedź #221 dnia: Lipca 24, 2011, 04:04:09 pm »
Sprawa o której chciałem napisać już chwilę temu, ale traf chciał, że padło na dziś. Na początku chcę zaznaczyć, że post ten nie jest spowodowany kłótniami/sprzeczkami między użytkownikami bo takie zawsze się zdarzały i nie miały wpływu na takie decyzje.

Z przyczyn głównie technicznych (chociaż nie tylko), pod koniec tego miesiąca forum zostanie zamknięte. Jest to spowodowane przede wszystkim serwerem, na którym jest postawione to forum. Giery od dłuższego czasu nie są aktualizowane a ja nie mam praktycznie z nikim kontaktu aby się dowiedzieć na czym stoimy. Przenosinami na inny serwer się zajmował nie będę - na to trzeba trochę czasu... i chęci :> Chciałem o tym napisać wcześniej aby nie było sytuacji, że serwer nagle pada i wszystko znika.

Przez ten tydzień myślę znajdzie się miejsce gdzie wszyscy się przeniosą (inne fora, lub - jeśli ktoś się tego podejmie - nowe forum). Proszę o podawanie takich miejsc.

Ja ze swojej strony dziękuję wszystkim użytkownikom za wspólną zabawę przez te 10 lat i mam nadzieję, że forum będzie miło wspominane mimo pewnych gorszych chwil i upadków :)

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy dotyczace forum
« Odpowiedź #222 dnia: Lipca 24, 2011, 05:38:18 pm »
Na początku chcę zaznaczyć, że jest to jeden z tych postów, które piszę całkiem poważnie, ze smutną miną na twarzy, ze spieprzonym samopoczuciem i z pytaniem w głowie: "WHY?!"

Od początku aż do końca wszyscy byli tutaj dla mnie mili, uprzejmi, pomocni... Dziękuję Wam wszystkim za te prawie 2 lata, które spędziłem z Wami... Bywały różne dni, nawet takie kiedy to ja sam wszczynałem jakieś kłótnie... Jednak i tak większość czasu jaki tutaj przesiedziałem będę miło wspominał do końca swoich dni i jeszcze dłużej...

Pragnę przeprosić każdego kogo kiedykolwiek tutaj uraziłem... Mam nadzieję, że rozstaniemy się jako przyjaciele...

Czasami nie było mnie przez jakiś czas na tym Forum... Teraz zaczynam żałować swojej nieobecności...

Zawarłem tutaj kilka znajomości, których nie chciałbym skończyć wraz z końcem Forum... Gdyby ktoś chciał zostawić mi jakieś namiary na siebie niech odezwie się do mnie na PW. Chodzi mi głównie o e-mail, gdyż GG itp. nie posiadam...

Dla mnie to miejsce zawsze będzie czymś więcej niż tylko internetową stronką na której to fani MK rozmawiają, śmieją się... To kawałek mego życia poświęcony pisaniu tutaj, gadania z Wami na shoutboxie...


Teraz do władzy...
Bodzio... Dziękuję Ci za stworzenie tego Forum... To Twoje dzieło, które zjednoczyło wielu fanów tej cudownej gry... Dziękuję Ci też za to, że nie zbanowałeś mnie, choć jak czytam swoje dawne posty widzę, że okazji do tego miałeś sporo ;)

robaczek & davidkoz... "Zdarzało" mi się spamować ;D Dziękuję Wam obojgu za tak wielką cierpliwość i wyrozumiałość w stosunku do mnie... Przepraszam, że "czasem" przeze mnie mieliście więcej roboty... Dobrzy z Was moderatorzy... ;)


Do wszystkich:
Żegnajcie... Miło mi było Was poznać...
-johnx

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy dotyczace forum
« Odpowiedź #223 dnia: Lipca 24, 2011, 06:43:40 pm »
Szkoda forum, a co z baza danych czyli postami ? Przez tyle lat się trochę tego uzbierało. Szkoda, żeby się zmarnowało.

Rozumiem, że MK już się mało interesujesz i prowadziłeś forum z przyzwyczajenia ? I nie chce ci się opłacać serwera.

Można by było komuś przekazać, kto by opłacił serwer i prowadził forum dalej.

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: Sprawy dotyczace forum
« Odpowiedź #224 dnia: Lipca 24, 2011, 07:05:12 pm »
Ja niestety niedawno zacząłem się tu pojawiać. Spotkałem kilka fajnych osób z którymi miło się gada (Semek i johnx)