Autor Wątek: patch do MK4  (Przeczytany 4222 razy)

Offline sub-zero 2

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
patch do MK4
« dnia: Listopada 24, 2006, 06:46:20 pm »
ze strony newbielink:http://mkc.honmaru.pl/ [nonactive] sciągnołem patcha który umożliwał gre kitaną , noob sibotem oraz gorem i nie wiem jak go zainstalować prosze help!

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
patch do MK4
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 24, 2006, 11:40:52 pm »
Nie wiem, tam są też inne patche pez instalowanie wystarczy że przegrasz do katalogu z gra. A jak nie to tu masz patch, mozesz grac: Meatem, Kitaną, Noobem, Goro...

http://mortalkombat.cba.pl/kitamk4.htm

Offline sub-zero 2

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
patch do MK4
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 24, 2006, 11:58:37 pm »
no zrobiłem tylko że ja mam takiego pecha że nie znam angielskiego więc niewiem co robić

Offline SmoKe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 101
    • Zobacz profil
patch do MK4
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 17, 2007, 02:31:05 pm »
Nie opłaca się ściągać takiego patcha bo przeważnie nie działa. Polecam Mk4 Enchanced. Umożliwia grę Noobem, Goro, Kitaną ( o ile wiem jeszcze tam jest kung lao zamiast kai).
Robienie fatality goro`em i na goro`rze.  + Hi-res full screen.

http://mkc.honmaru.pl/patche/mk4e_10n.exe

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
patch do MK4
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 17, 2007, 02:49:34 pm »
Racja MK4 ENCHANCED też działa, ale ja użyłem trainera do tej gry. Włączyłem go w katalogu z grą i mi wszystko odrazu działało. Można wybrać to albo to :wink:
_________FURY MK__________

Offline bongo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
patch do MK4
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 15, 2007, 11:23:22 pm »
Witam .. po zainstalowaniu MK enhaced mam następujący problem dźwięk w filmikach się przycina ... albo go przerywa albo kolejne kwestie czy efekty dźwiękowe nakładają się na siebie.... czy ktoś miał podobny problem ? czy u was po zainstalowaniu mk4e wszystko chodzi normalnie?

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
patch do MK4
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 17, 2007, 10:46:16 am »
Mi nawet bez tego się tak dzieje i co gorsza nie wiem czemu :( Kiedyś koleś powiedział mi, że mam za wolny sprzęt jednak problem tkwi gdzie indziej bo teraz sprzęt mam taki, że UT2004 zasuwa ;) a problem pozostał. Myślę, że problem w samym programie. Niedopracowany, zrobiony na szybko itp. itd.

Offline bongo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
patch do MK4
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 17, 2007, 12:12:29 pm »
Przejrzałem troubleshooting w manualu do gry i pisze ze to może być wina sterowników do karty ale próbowalem ze starszymi i z nowszymi i są tylko drobne zmiany ale problem nadal jest.

Offline Shotgun

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
patch do MK4
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 22, 2007, 11:18:01 am »
hmm ja z MK4e praktycznie problemu niemialam bo wszytsko bylo ok prócz...  :?  tego że postacie mi naszly na siebie ( Millena wlazła za Tanye, to napewno tak mialo byc? ) i podczas walki praktycznie tylko przy ciostach było widać nową postać :/