Autor Wątek: Ulubiony sub-boss  (Przeczytany 3098 razy)

Offline Nefarius225

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 104
  • Ten, co się nie patyczkuje...
    • Zobacz profil
Ulubiony sub-boss
« dnia: Października 17, 2011, 09:19:42 pm »
Po ostatniej "krytyce" ze strony Johnx'a postanowiłem założyć temat od SUB-bossach. W ankiecie umieściłem czterech najbardziej znanych. Tematu takiego nie znalazłem, jeśli był to przepraszam i oczywiście usuwać można  :P Piszcie tu kogo najbardziej lubicie i najlepiej dlaczego. Ja osobiście uwielbiam Kintaro za brutalną siłę i fajny wygląd (kocham tygrysy  8)).

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: Ulubiony sub-boss
« Odpowiedź #1 dnia: Października 17, 2011, 09:44:39 pm »
Stawiam na Kintaro. Goro może i był pierwszym sub-bossem ale i tak Kintaro miażdży go na głowę.
Motaro taki średni. Co do Noob-Smoke to przecież tylko 2 razem i tylko to daje im jakieś uznanie do sub-bossów. Dobrze, że nie mieli 2 pasków życia.

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Ulubiony sub-boss
« Odpowiedź #2 dnia: Października 17, 2011, 09:49:01 pm »
Moim ulubionym sub-bossem jest oczywiście Goro. Zawsze jak go widzę, przypomina mi się pierwsza walka z nim w MK1. Grałem wtedy w wersję DOS. Kredytów było tylko 5. Wiele razy dochodziłem do Endurance 3, gdzie zostawałem pokonany, a kredyty akurat wtedy mi się kończyły... Dopiero jednego pamiętnego poranka pokonałem ostatnią przeszkodę stojącą mi na drodze do tego czterorękiego kolosa...

No i tu padnie kolejny argument, dlaczego to właśnie na Goro zagłosowałem. Miał on najlepsze ze wszystkich sub-bossów, a nawet bossów wejście. Nie było klasycznego pokazania drabinki turniejowej... Po wykonaniu Fatality na ostatnim śmiertelniku, nastąpiło jego zeskoczenie z góry sceny, przed którym pozostałości po poprzednich przeciwnikach zapłonęły żywym ogniem, a po 3 sekundach zniknęły bezpowrotnie... Piękny widok... W dodatku ten przypływ adrenaliny, przy pierwszym starciu z Goro... Wspaniałe i niezapomniane przeżycie :)

Offline ReVille

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 573
    • Zobacz profil
  • PSN ID: reville123
Odp: Ulubiony sub-boss
« Odpowiedź #3 dnia: Października 17, 2011, 10:27:36 pm »
Mój faworyt to wszędzie pomijany Motaro, za wygląd z którego emanowała potęga i moc :D może i nie był trudnym przeciwnikiem ale wyglądem zabijał. Oczywiście mówię o Motaro z MK3 nie tego na dwóch nogach(porażka). Zawsze lubiłem Centaury jakoś mnie fascynowały te mitologiczne istoty. Więc głos na Motaro

Offline Nefarius225

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 104
  • Ten, co się nie patyczkuje...
    • Zobacz profil
Odp: Ulubiony sub-boss
« Odpowiedź #4 dnia: Października 18, 2011, 02:06:24 pm »
Mój faworyt to wszędzie pomijany Motaro, za wygląd z którego emanowała potęga i moc :D może i nie był trudnym przeciwnikiem ale wyglądem zabijał. Oczywiście mówię o Motaro z MK3 nie tego na dwóch nogach(porażka). Zawsze lubiłem Centaury jakoś mnie fascynowały te mitologiczne istoty. Więc głos na Motaro

Motaro jest epicki! Nie jest u mnie tak wysoko postawiony jak Kintek ale będzie u mnie na drugim miejscu. Wygląd ma na prawdę ciekawy  ;)

Goro też lubię żeby nie było, pierwsze walki z nim trzymały w super klimacie.

Noob-Smoke - jak dla mnie porażka, jest ich dwóch ale i tak myślę, że Kintaro, Goro i Motaro by ich zaciupali w try-miga  ;D

Offline Anevis

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 92
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cunston
Odp: Ulubiony sub-boss
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 03, 2011, 09:15:29 pm »
Goro. Czemu? Miał lepsze wejście. I ten klimat gdy byliśmy blisko niego (na endurance słychać trzesięnie się ziemi[ekran drży]). Kintaro to tylko jego kopia ;/.