Autor Wątek: Mortal Kombat: Devastation  (Przeczytany 48661 razy)

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Mortal Kombat: Devastation
« Odpowiedź #90 dnia: Stycznia 10, 2008, 05:03:23 pm »
Pisze się radzę, nie radze. Pisze się Mkmaniak, a nie MKmaniak.
Ideałem jesteś?
Ja ci coś wytykam? To moja sprawa jak piszę, a to, że piszę nie rozważnie, bo robię to szybko i nie zastanawiam się długo to moja rzecz.
Acha i nie wtykaj palca w drzwi, bo ci go przytrzasną.

Offline Mat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 132
    • Zobacz profil
Mortal Kombat: Devastation
« Odpowiedź #91 dnia: Stycznia 10, 2008, 05:36:03 pm »
Cytat: "Mkmaniak"
Pisze się radzę, nie radze. Pisze się Mkmaniak, a nie MKmaniak.
Ideałem jesteś?
Ja ci coś wytykam? To moja sprawa jak piszę, a to, że piszę nie rozważnie, bo robię to szybko i nie zastanawiam się długo to moja rzecz.
Acha i nie wtykaj palca w drzwi, bo ci go przytrzasną.

:) Może i twoja sprawa, co piszesz i jak piszesz, ale ja czasem chce przeczytać coś innego tutaj, a nie te głupoty jakie wypisujesz. Mam już tego dość! Wszędzie, przy każdym niemal dziale Mkmaniak widnieje i znowu jakiejś bzdety wypisuje. To, co piszesz w 90% niema nic wspólnego z MK. Jesteś tu już rok, a zdążyłeś ponawpisywać już 467 postów, a to jest 1,27 postu z głupotami dziennie. To za dużo, STOP!
Normalnie strach się bać :)

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Mortal Kombat: Devastation
« Odpowiedź #92 dnia: Stycznia 10, 2008, 06:15:16 pm »
Cytat: "Mateusz_87"
Cytat: "Mkmaniak"

Wiara, Nadzieja i Miłość. Chociaż to ostatnie to odpada, ale trzeba wierzyć, a nadzieja nie zgaśnie nigdy chyba, że plan zrobienia filmu zostanie zaprzeczony na piśmie i będzie jego 1000000000..... kopji.


Pisze się kopii, a nie 'kopji'. Radze więcej do słownika zaglądać, bo tego się już czytać nie da, MKmaniak.


poprawiac bledy Mkmaniaka, moge tylko ja xD
Juz o bledach ortograficznych na forum pisalem wiec po co znowu zaczynac o tym mowic?

A forum sluzy po do zeby dyskutowac, spekulowac, poszukiwac odpowiedzi na swoje pytania czy poprostu dzielic sie swoimi przemysleniami wiec dyskucja o filmie ktory nie powstal jest jaknajbardziej na miejscu.

A liczba postow nie mowi wcale o tym jaki kto jest madry czy jak wazny na forum, jeden sie udziela wiecej, inny mniej - proste.
A o "jakosci" postow uzytkownikow nie ma co dyskutowac.

Offline Mat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 132
    • Zobacz profil
Mortal Kombat: Devastation
« Odpowiedź #93 dnia: Stycznia 10, 2008, 06:50:17 pm »
Cytat: "$nake"

Juz o bledach ortograficznych na forum pisalem wiec po co znowu zaczynac o tym mowic?

PONIEWAŻ TEGO JUŻ CZYTAĆ NIE MOŻNA! A JA MAM JUŻ TEGO DOŚĆ

Cytat: "$nake"
A liczba postow nie mowi wcale o tym jaki kto jest madry czy jak wazny na forum, jeden sie udziela wiecej, inny mniej - proste.
A o "jakosci" postow uzytkownikow nie ma co dyskutowac.


Liczba tychże postów nie, ale ich treść na pewno :) Zazwyczaj nikogo nie  krytykuje, ale jak widze kolejny raz Mkmaniak, to ja już wiem co tam będzie napisane, a naprawde chętnie poczytał bym coś  nowego, mądrego, ciekawego i napisanego przez innych użytkowników, gdyż bardzo sobie cenię to forum i jako jego użytkownik mówię STOP Mkmaniak :D (bez urazy).

PS Snake, powiem ci, że liczyłem na to, iż każdy (oprócz Mkmaniaka) to zrozumie i mi tu nic nie odpisze. Może i Ten coś by tam z tego wywnioskował, więc mogłeś tu nic nie pisać, bo podejrzewam, że może byłyby jakiekolwiek efekty, a tak niepotrzebnie się tu produkuję (chociaż chciałbym się mylić).

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Mortal Kombat: Devastation
« Odpowiedź #94 dnia: Stycznia 10, 2008, 07:12:50 pm »
Według mnie to twoje naskoczenie na Mkmaniak było zupełnie niepotrzebne. Pozatym nie jesteśmy tutaj na lekcji polskiego więc błędy nikogo w oczy koleć nie bedą. Ważne żeby treść była zrozumiała i prosta, a opinię wyrazic może każdy...

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Mortal Kombat: Devastation
« Odpowiedź #95 dnia: Stycznia 10, 2008, 09:06:34 pm »
Cytat: "Mateusz_87"
Cytat: "$nake"

Juz o bledach ortograficznych na forum pisalem wiec po co znowu zaczynac o tym mowic?

PONIEWAŻ TEGO JUŻ CZYTAĆ NIE MOŻNA! A JA MAM JUŻ TEGO DOŚĆ

Cytat: "$nake"
A liczba postow nie mowi wcale o tym jaki kto jest madry czy jak wazny na forum, jeden sie udziela wiecej, inny mniej - proste.
A o "jakosci" postow uzytkownikow nie ma co dyskutowac.


Liczba tychże postów nie, ale ich treść na pewno :) Zazwyczaj nikogo nie  krytykuje, ale jak widze kolejny raz Mkmaniak, to ja już wiem co tam będzie napisane, a naprawde chętnie poczytał bym coś  nowego, mądrego, ciekawego i napisanego przez innych użytkowników, gdyż bardzo sobie cenię to forum i jako jego użytkownik mówię STOP Mkmaniak :D (bez urazy).

PS Snake, powiem ci, że liczyłem na to, iż każdy (oprócz Mkmaniaka) to zrozumie i mi tu nic nie odpisze. Może i Ten coś by tam z tego wywnioskował, więc mogłeś tu nic nie pisać, bo podejrzewam, że może byłyby jakiekolwiek efekty, a tak niepotrzebnie się tu produkuję (chociaż chciałbym się mylić).

Nooo pewnie. Poczytałbyś, bo sam nic nie piszesz. Mało tu zaglądasz, a jak przyjdziesz to najeżdżasz i to akurat na mnie.
Widzisz napis Mkmaniak i wiesz co będzie tam napisane, więc moja rada, jak zobaczysz ten napis to lepiej spierdzielaj do 100 tys. beczek i baryłek, na cztery wiatry itp.
Stop Mkmaniak? Masz jakiś problem człowieku, bo na forum w regulaminie nie ma punktu o zakazie pisania, a to, że o filmie MK krąży tyle plotek zmusza mnie do dyskusji. Zresztą nie tylko ja tu piszę od dłuższego czasu, ale ja się pomyliłem (zdarza mi się to może często, ale to moja sprawa jak już wcześniej wspominałem), a ty wyjeżdżasz na mnie jak napakowana betoniara marki Scania. Czego innych nie opieprzasz, przecież wg. ciebie głupota jest pisać o czymś czego nie ma i być może nie będzie.
No i jeszcze jedno, mam tyle postów? Są inni co mają ich więcej, więc spadówa.
Zadowolony? Efekt jest wkurzyłeś mnie, a to nie brzmi najlepiej.
DoBrEj NoCy.
ps. Chyba się nie obrazicię, że napiszę kolejnego posta? NO w dzisiejszych czasach to wszystkiego można się obawiać, nawet na forum.
Acha Snake Thanks.

Offline Kubikiri

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 37
    • Zobacz profil
Mortal Kombat: Devastation
« Odpowiedź #96 dnia: Stycznia 10, 2008, 09:27:08 pm »
Cytat: "Mateusz_87"
chętnie poczytał bym coś  nowego, mądrego, ciekawego
.


Czytaj moje posty. Sprawa zamknieta :lol:

Offline Rell

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 223
    • Zobacz profil
Mortal Kombat: Devastation
« Odpowiedź #97 dnia: Stycznia 10, 2008, 09:28:45 pm »
Mkmaniak wyluzuj ;) Poniosło Mateusza i powiedział co mu lezy nasumieniu  ty to przyjałes na klate i spokoj  :evil: pisz sobie dalej, lepiej cos czytac na forum niz nic nie czytac ;)

wracając do tematu MKD jest jak DNF :P

Offline Malvado

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 419
  • The Next Big Thing
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaziorPL
Mortal Kombat: Devastation
« Odpowiedź #98 dnia: Stycznia 11, 2008, 01:24:23 pm »
Cytat: "Rell"

wracając do tematu MKD jest jak DNF :P


Albo jak "Chinese Democracy" :)

Bodzio

  • Gość
Mortal Kombat: Devastation
« Odpowiedź #99 dnia: Stycznia 11, 2008, 01:40:36 pm »
Cytat: "Malvado"
Cytat: "Rell"

wracając do tematu MKD jest jak DNF :P


Albo jak "Chinese Democracy" :)


Ile mozna czekac, nie Malvado? :) Jestem naiwny ale mam nadzieje ze bedzie w tym roku (... w poprzednim tez tak myslalem).

Offline Malvado

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 419
  • The Next Big Thing
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaziorPL
Mortal Kombat: Devastation
« Odpowiedź #100 dnia: Stycznia 11, 2008, 02:48:46 pm »
Cytat: "Bodzio"
Cytat: "Malvado"
Cytat: "Rell"

wracając do tematu MKD jest jak DNF :P


Albo jak "Chinese Democracy" :)


Ile mozna czekac, nie Malvado? :) Jestem naiwny ale mam nadzieje ze bedzie w tym roku (... w poprzednim tez tak myslalem).


Zgadzam się :). Też myślę co roku: "Może w tym roku", ale jak narazie nic ;). Zadowalam sie narazie kawałkami które wyciekły :)

Offline Quan Chi

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat: Devastation
« Odpowiedź #101 dnia: Marca 19, 2008, 06:57:46 pm »
Cytuj
NO fajnie chlopaki ja tez sobie poczekam  i moj kolega go sciagnie i u niego obejrzymy  chyba ze bede mial kase na kino
[to z innego forum]
Jeżeli w ogóle wyjdzie!
to jest jakieś poryte!
Tam pisze ze w 2005, tam ze w 2008, gdzieś indziej ze 2009 a jeszcze gdzies indziej ze w 2010!
Ludzie to jaka jest prawidłowa data?!

A co do fabuły to raczej będzie się opierało na MK4
Tak pisze wszędzie
Będzie coś że Quan Chi z Shinokiem będą głównymi bosami a o Onadze i Blaze to słowa tam nawet nie będzie!
[nie wiem skad to wzieli]

[aha i jeszcze po co wy sie kłócicie?! napisał błąd ort. to już sie kłócą! ja niemoge!]
pozdrawiam ^^ xD

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat: Devastation
« Odpowiedź #102 dnia: Marca 19, 2008, 09:39:22 pm »
Co do filmu Mortal Kombat 3 to żadna data nie jest potwierdzona, Nawet nie jest przygotowany film. Jedynie Ed Boon potwierdził że by było fajnie nakręcić trzeci film, to tyle.

Skasować ten cały wątek wszystko to ściemy!! 

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat: Devastation
« Odpowiedź #103 dnia: Marca 20, 2008, 01:59:15 am »
Tego filmu raczej już nie zrobią. Szczyt popularności MK to lata 90-te. Więc na filmach z Mk mozna było zarobić, bo gry były super popularne. Już film Mk2 zrobili z 10 lat temu. Mieli robić Mk3, ale widocznie stwierdzili, że się już nieopłaca. Jakby mieli zrobić, to by już powstał gdzieś z 5 lat temu. Zreszta lepiej żeby tego filmu nie było, niż żeby miał być podobny do Mk2. Zresztą wogóle filmy na podstawie gier to jakoś wybitne nie są. No jeszcze Mk1 był dobry, Mk2 już był dość słaby, Street Fighter jeszcze gorszy niż Mk2, Doom był taki sobie. Słyszałem, ze jeszcze DOA zrobili, ale podobno bzdet straszny.

Offline _cyBeR_

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 197
  • umk3
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat: Devastation
« Odpowiedź #104 dnia: Marca 20, 2008, 06:33:59 am »
i dobrze. Byyła by to pewnie jakaś kiszka , nawet nie podali daty , tylko o tak sobie " Zrobimy film MK3 !!!! " fani podjarani ,  a tu gadają że MK3 bedzie na podstawie MK4 , a tu że MK:DA .