Autor Wątek: Najładniejsza i Najfajniejsza kobieta w MK  (Przeczytany 56903 razy)

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Odp: Najładniejsza i Najfajniejsza kobieta w MK
« Odpowiedź #90 dnia: Stycznia 20, 2008, 05:34:13 pm »
ja soni nie lubie bo jest nudna :P
A czym to tak cię znudziła pani funkcjonarjusz jeśli można spytać?
Dla mnie jest super, bo odrzuca pomoc i chce pokazać, że sama potrafi dać sobie radę, czyli jest zawzięta i dąrzy uparcie do celu i to mnie cieszy w niej.
ps. Chodzi o pierwszy film MK.

Offline Quan Chi

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
Odp: Najładniejsza i Najfajniejsza kobieta w MK
« Odpowiedź #91 dnia: Stycznia 21, 2008, 08:02:56 pm »
tzn chodzi o to ze ona nie jest wedlug mnie jakas odznaczajaca sie chociaz jest nawet fajna ;] ;p

Offline Kubikiri

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 37
    • Zobacz profil
Odp: Najładniejsza i Najfajniejsza kobieta w MK
« Odpowiedź #92 dnia: Stycznia 22, 2008, 04:16:30 pm »
W starych częściach Sonya jest wg mnie po prostu dziwna. W kazdym razie słabo wypadała na tle Kitany i MileenyXD. Teraz jest już lepiej.

Offline Piekielny Scorpion

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 505
  • Ninja piekieł
    • Zobacz profil
Odp: Najładniejsza i Najfajniejsza kobieta w MK
« Odpowiedź #93 dnia: Lutego 09, 2008, 07:43:09 am »
najładniejsza i najlepiej wyglądająca ze wszystkich jest kitana

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Najładniejsza i Najfajniejsza kobieta w MK
« Odpowiedź #94 dnia: Lutego 27, 2008, 04:55:11 am »
Ja najbardziej lubię Mileenę. Fajne ciosy, fajny wygląd (ale w masce i chustce). Jeszcze lubię Tanyę w Mk4. Nie wiem jak w tych nowych mortalach, bo w nie prawie nie grałem.
Przy tej grafice w nowych mortalach to pewnie grając panienkami ciężko skupić się na grze  :P.

Offline Midey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: Najładniejsza i Najfajniejsza kobieta w MK
« Odpowiedź #95 dnia: Kwietnia 26, 2008, 08:07:23 pm »
Nie wiem dlaczego ale mi z wyglądu odpowiadają Li Mei, Tanya, Kitana I Ashrah inne to pasztety :P

Offline Sub_ZeroSMK

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
Odp: Najładniejsza i Najfajniejsza kobieta w MK
« Odpowiedź #96 dnia: Kwietnia 26, 2008, 09:13:43 pm »
Sheeva też jest kobietą :P jakoś jej tutaj nie widzę xD

Offline _cyBeR_

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 197
  • umk3
    • Zobacz profil
Odp: Najładniejsza i Najfajniejsza kobieta w MK
« Odpowiedź #97 dnia: Kwietnia 27, 2008, 08:29:44 am »
sheeva rules  :D

Offline Jedu Sindel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
Odp: Najładniejsza i Najfajniejsza kobieta w MK
« Odpowiedź #98 dnia: Kwietnia 27, 2008, 09:59:16 am »
A gdzie w ankiecie Sindel i Mileena ?? Najzajebiściejsze są:

Sindel  - Na moje jest zajebista ( stara ale jara)
Mileena - Kocham ją, jest piękna, zajebista, mimo tych zębów
Jade - świetnie ją zrobili szczególnie w MKD w alternatywnym stroju
Sonya - Czuje do niej sentyment, pierwsza babka jaką poznałem w MK, ale powinni ją zrobić jak w MK4
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 27, 2008, 10:24:01 am wysłana przez Jedu Sindel »

Offline Death Dealer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: Najładniejsza i Najfajniejsza kobieta w MK
« Odpowiedź #99 dnia: Kwietnia 27, 2008, 12:05:16 pm »
1. SONYA - (MK3, UMK3, MKT) fajna dupa, silny i stanowczy charakter (najbliżej mojego ideału :D ) - pierwsza kobieta w Mortal Kombat.

2. KITANA, MILEENA (MK2, UMK3, MKT) - Jedno i to samo, patrzę z punktu estetycznego, a nie  na to jak sie nimi grało. Najfajniejsze laski z całej serii i oczywiście klasyka. Świetne kostiumy miały w MK:Shaolin Monks i w UMK3 i MKT. Ale te z MK2 też są świetne i miały rozpuszczone włosy, później tego nie powtórzono a miało to swój klimat.

3. JADE (MK2, MKT)- Fajna laska grała w filmie MK2, w grze podobała mi się tylko ta w MK2 bo nie przepadam za ciemnoskórymi kobietami. Na pewno klasyka MK. (W MKT miała zabójcze kombo). No i podobał mi sie ten jasno zielony kolor kostiumu - bardzo magiczna dla mnie kiedyś postać (MK2)

4. FROST (MK:DA)- Jedyna kobieta z nowych postaci, która mi sie podobała, trochę mało oryginalne imię ale według mnie miała swój klimat i miała fajny wygląda - oryginalny strój z maską - nie ten śmieszny alternatywny). Ogólnie jedna z fajniejszych postaci trzymających fason serii.

4. TANYA (MK4 i MK:D) - Fajna laska ale jakoś nie wryła mi się w pamięć jako ważna postać - może niewykorzystany potencjał?

« Ostatnia zmiana: Kwietnia 27, 2008, 12:10:13 pm wysłana przez deathdealer »

Offline Jedu Sindel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
Odp: Najładniejsza i Najfajniejsza kobieta w MK
« Odpowiedź #100 dnia: Kwietnia 27, 2008, 08:24:01 pm »
Mam zapytanie, jeśli Mileena jest klonem Kitany to czemu ma takie ząbki ? Czy jest ona częściowo z rasy tej co Baraaka ??

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Najładniejsza i Najfajniejsza kobieta w MK
« Odpowiedź #101 dnia: Kwietnia 27, 2008, 08:30:12 pm »
Mam zapytanie, jeśli Mileena jest klonem Kitany to czemu ma takie ząbki ? Czy jest ona częściowo z rasy tej co Baraaka ??

Tak jest częsciowo tej rasy co Baraka. Przeczytaj historie postaci na portalu.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Najładniejsza i Najfajniejsza kobieta w MK
« Odpowiedź #102 dnia: Kwietnia 28, 2008, 09:27:29 pm »
3. JADE (MK2, MKT)- Fajna laska grała w filmie MK2, w grze podobała mi się tylko ta w MK2 bo nie przepadam za ciemnoskórymi kobietami. Na pewno klasyka MK. (W MKT miała zabójcze kombo). No i
No Jade to taka latino , a latino girls jeszcze lubię ;-) , ale w zasadzie zgadzam się z Tobą co do Jade . Klasyka i przedewszystkim pierwsza tajemnicza kobieta , która pojawiła się w serii Mortal Kombat . Pozatym na tym fanarcie wygląda świetnie : http://flonne.com/jade/pictures/fan/photomanip/jadekitana.gif

1. SONYA - (MK3, UMK3, MKT) fajna dupa, silny i stanowczy charakter (najbliżej mojego ideału :D ) - pierwsza kobieta w Mortal Kombat.
Nie no , ja do Sony`i się zraziłem już w Mortal Kombat I . Wtedy to wyglądała na czterdziesto i cztero letnią kobietę . Więc wybaczcie , ale mogła by być moją matką . Dlatego do końca serii - mimo , że ją odmłodzili wielokrotnie - nie pozostała w mych uczuciach jako atrakcyjna kobieta .

A co do Mileeny i Kitany to już kiedyś podałem informacje , że nie lubię Kitany i wolę Mileenę :
Cytat: Adept
Nie chcę złorzeczyć , ale od czasu Mortala na fliperach wolałem Milenę od Kitany  :wink: Poprostu , od dzieciaka jakoś tak zostało  :wink: A wiadomo , są gusta i guściki . Może też powodem być uraz z młodości , że właśnie na automatach jedyną w moim mieście strategią na przejście Mortal Kombat 2 było dojście Liu Kangiem do Kintaro ( Oczywiście cały czas rowerek , a jakże ) i zmiana zawodnika na... Kitanę , która to Fan Liftem stopowała skaczącego na nas Kintaro . I tak beż końca  :roll:

Liu Kang -> Skok do tyłu , skok do przodu + High Kick + puszczenie rowerka

Kitana -> Wypuszczenie Wachlarza , Podniesienie Kintaro wachlarzem + Wyskok z Kickiem

I przez całe moje dzieciństwo to były jedyne postacie i jedyne kombinacje które ludzie stosowali , aż do znudzenia  :wink: Oczywiście ja grałem Reptile`m . Ale zawsze szybko przegrywałem hehe . Tak że Kitana , nie Kitana , symbol Mortal Kombat jak najbardziej , lecz w moich osobistych preferencjach doświadczonych przez uraz nie doszukała się chwalebnego miejsca 

sheeva rules  :D
Widzę , że lubisz silne i umięśnione kobiety  ;D Właśnie trafiłeś w dziesiątkę , bo z takimi Sheevami to ja wczoraj miałem do czynienia . Byłem na Mistrzostwach Polski w Kulturystyce i powiem Ci , że prędzej wpadniesz w kompleksy przy takich babkach niż się zakochasz  ;) http://i31.tinypic.com/selvd5.jpg
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 28, 2008, 09:30:16 pm wysłana przez Adept »

Offline _cyBeR_

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 197
  • umk3
    • Zobacz profil
Odp: Najładniejsza i Najfajniejsza kobieta w MK
« Odpowiedź #103 dnia: Kwietnia 29, 2008, 11:09:25 am »
adept - ja nie lubie umięśnonych lasek , w mk laski mało mi się podobają więc dałem sheeva która jest silna   :P Sam mam dziewczyne chudą więc nie lubię umięśnionych ;) 

Offline Death Dealer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: Najładniejsza i Najfajniejsza kobieta w MK
« Odpowiedź #104 dnia: Kwietnia 29, 2008, 03:42:48 pm »
Nie no , ja do Sony`i się zraziłem już w Mortal Kombat I . Wtedy to wyglądała na czterdziesto i cztero letnią kobietę . Więc wybaczcie , ale mogła by być moją matką . Dlatego do końca serii - mimo , że ją odmłodzili wielokrotnie - nie pozostała w mych uczuciach jako atrakcyjna kobieta .

Wybaczam, bo w mi się dopiero spodobała w MKT i UMK i na wszelkiego rodzaju reklamówkach(grafikach, plakatach, screenach) związanych z tymi częściami. Ta z MK1 była według mnie paskudna, ale szanuje ją jako klasykę mimo tego, ze jak tam ktoś napisał - była mało grywalna.