Autor Wątek: Shaolin Monks - kody, ciosy, areny - co wiemy  (Przeczytany 51570 razy)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Shaolin Monks - kody, ciosy, areny - co wiemy
« Odpowiedź #75 dnia: Czerwca 21, 2008, 09:38:03 am »
Po tym jak wygrasz "pojedynek" musisz w bydlaka rzucić tym mieczem. A potem raz jeszcze w to wszystko powtórzyć z drugą kosą. I Fatala walnąć...

Mlody

  • Gość
Odp: Shaolin Monks - kody, ciosy, areny - co wiemy
« Odpowiedź #76 dnia: Czerwca 21, 2008, 12:54:24 pm »
no wlasnie tak myslalem zle widac za szybko to robilem, a teraz jak zabilem go, dostalem to "odbijanie sie od scian" i pojawia sie teleport do wu-shi academy to wchodze tam i co dalej mam robic? bo znowu sie krece i niewiem co mam zrobic ...

Mlody

  • Gość
Odp: Shaolin Monks - kody, ciosy, areny - co wiemy
« Odpowiedź #77 dnia: Czerwca 21, 2008, 01:14:13 pm »
dobra juz znalazlem :) teraz jestem w tym waste land, jakbym czegos niewiedzial jescze to dam znac :)

Mlody

  • Gość
Odp: Shaolin Monks - kody, ciosy, areny - co wiemy
« Odpowiedź #78 dnia: Czerwca 22, 2008, 12:25:19 pm »
a wiec... :) teraz mam problem zeby pokonac tego typka tam na koncu, co on siedzi se na tronie a ja walcze najpierw z tym typkiem co zmienia sie co chwile na rozne postacie a potem na tego co ma 4 rece i potem walcze z tym co siedzi na tronie, to zawsze on mnie zabija jak mu zostaje koncowka zycia :) macie moze jakies pomysly jak go latwo zabic? zauwazylem ze jak rzuca sie w niego glowa poprzedniego tpyka to zabiera mu nawet sporo zycia:)
druga sprawa natomiast to jest warrior shrine, czy jakos tak, to jest tam jak zaczyna sie w wu-shi academy to trzeba isc na prawo przez ten jakby most, a jak sie pojdzie na lewo to najpierw jest posag ktory trzeba rozwalic ta fist on pain a potem sa te drzwi, zeby tam wejsc to trzeba tam skakac po tych galazkach zeby cos tam wlaczyc i drzwi sie otwieraja, i wchodze tam a tam tylko jakies posagi sa... wiec o co tam chodzi? tam mozna cos zrobic? cos zdobyc??

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Shaolin Monks - kody, ciosy, areny - co wiemy
« Odpowiedź #79 dnia: Czerwca 22, 2008, 12:40:04 pm »
Ten pierwszy "typek" to Shang Tsung, drugi "typek" z 4 rękoma to Kintaro a ostatni "typek" to Shao Kahn i on jest bardzo hmm... delikatnie mówiąc jest denerwujący...

Wszytko o co pytasz już było opisane w tym temacie....
Dantos zarzucił filmik jak rozwalić Shao a ja opisałem jak dostać się do walki z Ermaciem
(...)
By urzeczywistnić swą potyczkę z tysiącem potępionych dusz co sie zowią Ermakiem musisz:
1] w świątyni wojowników z pierwszego MK [WuSzi Akademi] a raczej wcześniej musisz dostać sie na poziom z posągiem o ile sie nie mylę Buddy [albo po prostu grubego kolesia] i się przed nią pomodlić. Oczywiście by się do niej dostać niezbędna będzie umiejętność bujana sie [nie takie bujanie sie z dziewczyną po mieście tylko takie po bambusach].
2] brama sie otwiera i wbiegasz do pomieszczenia z posągami wojowników.
3] podchodzisz do pierwszej z lewej i obczajasz ją 3 razy.
4] pojawia sie Eramc
5] kopiesz mu dupę
ENDE----
(...)

Mlody

  • Gość
Odp: Shaolin Monks - kody, ciosy, areny - co wiemy
« Odpowiedź #80 dnia: Czerwca 22, 2008, 12:45:45 pm »
nie no tak byl filmik, ale np. jak gram kims innym to niemoge rzucac tak kapeluszem :) ale dobra juz doszedlem tam prawie kung lao (to on ma chyba kapelusz :) ) a tewgo drugiego to niezauwazylem, ale dziekowka :)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Shaolin Monks - kody, ciosy, areny - co wiemy
« Odpowiedź #81 dnia: Czerwca 22, 2008, 12:50:57 pm »
Z Liu też był filmik i powiem ze ta technika z filmiki dobrze się sprawdza..
Musisz poszukać na jutijubie.....

Mlody

  • Gość
Odp: Shaolin Monks - kody, ciosy, areny - co wiemy
« Odpowiedź #82 dnia: Czerwca 22, 2008, 03:23:50 pm »
wlasnie walcze z tym shao kahn em i rzucam w niego ciagle tym kapelutkiem ;) a w tym warrior shrine tez zalatwilem tego typka, ile mieliscie % jak skonczyliscie walke z tym shao kahnem? bo ja sobie gram kilkoma postaciami i kazda ma inaczej te % :) hehe

Luna

  • Gość
Odp: Shaolin Monks - kody, ciosy, areny - co wiemy
« Odpowiedź #83 dnia: Czerwca 22, 2008, 05:06:08 pm »
Pewien "typek" mnie tu załamał....przecież shaolin monks jest wręcz łopatologicznie proste...już pomijam fakt, że niektórzy się pogubili gdzie iśćO_o

Mlody

  • Gość
Odp: Shaolin Monks - kody, ciosy, areny - co wiemy
« Odpowiedź #84 dnia: Czerwca 22, 2008, 08:16:50 pm »
Cos ci sie niepodoba?!!!

Luna

  • Gość
Odp: Shaolin Monks - kody, ciosy, areny - co wiemy
« Odpowiedź #85 dnia: Czerwca 22, 2008, 09:27:23 pm »
Nie mówię "nie podoba". Twierdze tylko że ta gra przecież prosta.  A nie wiem czy na tym czy na innym forum....ktoś się pytał o opis przejścia. A tam przecież idzie się niemal po ścieżce.

Offline wawdo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 170
    • Zobacz profil
Odp: Shaolin Monks - kody, ciosy, areny - co wiemy
« Odpowiedź #86 dnia: Czerwca 24, 2008, 11:01:20 pm »
a jam pytanie do versusa  ??? bo kiedyś baraką udało mi się tak jakoś przez przypadek to co on nam robi jak zawalamy go tymi mieczami to co po tym ataku je wypuszczamy(nadziewanie) błagam pomóżcie mi stym bo to jest pewnie jakiś combos prosze o kombinacje

Luna

  • Gość
Odp: Shaolin Monks - kody, ciosy, areny - co wiemy
« Odpowiedź #87 dnia: Czerwca 25, 2008, 12:36:50 am »
www.gamefaqs.com   <---znajdziesz bankowo wszystko:>

Offline wawdo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 170
    • Zobacz profil
Odp: Shaolin Monks - kody, ciosy, areny - co wiemy
« Odpowiedź #88 dnia: Lipca 02, 2008, 12:32:57 pm »
już to odkryłem kwadrat,kwadrat,kwadrat,R2
« Ostatnia zmiana: Lipca 03, 2008, 12:07:56 am wysłana przez wawdo »

Offline czajnaXD

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: Shaolin Monks - kody, ciosy, areny - co wiemy
« Odpowiedź #89 dnia: Lipca 02, 2008, 11:00:17 pm »
ja mam takie pytanie...
jak pokonalem barake i zdobyłem te odbijanie to gdzie mam dalej isc??