Autor Wątek: Nowe forum o MK  (Przeczytany 10047 razy)

luk19952

  • Gość
Nowe forum o MK
« dnia: Kwietnia 25, 2009, 01:14:16 pm »
Witaj!
Chce Ci przedstawic nowe forum o MK.
Obecnie poszukujemy 2 moderatorow.
Moze Ty zostaniesz 1 z nich?.
Oto link do forum http://mksite.p2a.pl/index.php
Pozdrawiam.
 
 


Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Nowe forum o MK
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 25, 2009, 02:36:00 pm »
Jak na razie link ne działa...

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Nowe forum o MK
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 25, 2009, 02:57:04 pm »
Poprawny link to: http://mksite.p2a.pl/index.php

A tak swoją drogą, to temat zamykam. Co to za reklamowanie się? :P

Idea kolejnego forum jest bez sensu. Są dwa bardzo dobrze rozwinięte już fora o MK. Nikt o zdrowych zmysłach nie będzie dyskutował i budował nowe tematy które tutaj są już oklepane od deski do deski. Jest forum SMK, które jest rządzone przez szesnastolatków dla szesnastolatków i gdzie onelinery to chleb powszedni i panuje powszechna anarchia i jest Polskie Forum Mortal Kombat, które zrzesza bardziej ambitne towarzystwo :) także, dla każdego coś odpowiedniego. W sumie miałem zamknąć temat, ale zostawię, bo Wasz pomysł i tak jest spisany by spłonął na panewce. Po prostu nie ma co zaczynać nowego fora o MK, bo i tak nikt Wam się nie zarejstruje gdy nie macie niczego, a obok są fora z wieloletnim stażem. Nikt też nie będzie wkładał wysiłek w rozbudowę forum które jest na darmowym serverze i które nie wiadomo ile jeszcze będzie w Internecie. W każdym razie powodzenia :)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 25, 2009, 03:17:50 pm wysłana przez Adept »

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Nowe forum o MK
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 25, 2009, 03:06:39 pm »
Cytat: Mortal Kombat Site
Film jest jak na adaptację gry naprawdę dobry. Trochę nie pasuje Christopher Lambert jako Ryden, ale zagrał tą role dobrze. Jedynym mankamentem jest gra aktorki grającej Sonie (niestety widać, że dziewczyna ni w ząb nie umie walczyć).

Piłem wodę mineralną, ale jak to przeczytałem to wyplułem wszystko co miałem w ustach  ;D Nooo panowie, dawno nie czytałem takiej herezji  ;D Takimi wiadomościami to raczej klientów na Wasze forum sobie nie zjednacie  ;)

A drugi admin tego forum dopisał pod tym:

Cytat: Drugi Admin nowego forum
To prawda co do Rayden'a. Za stary aktor.
Ludzie  ;D LUDZIE :DD
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 25, 2009, 03:18:18 pm wysłana przez Adept »

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Nowe forum o MK
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 25, 2009, 03:34:21 pm »
W sumie Lambert to chyba najwięskza gwiazda jaka grała w tym filmie. I zagrał bardzo dobrze. Doczepić to się mozna do tego aktora w MkII.
Z forami to jest tak, ze łatwo je utworzyć, trudniej utrzymac i rozwinąć. Jka na razie to więszkośc postów to jakies linki, albo kody, które wszędzie mozna znaleźć. Też nie wiem czy jest potrzebne kolejne forum poświęcone MK, w końcu i tak będą podobne działy i tematy i pisanie o tym samym co tutaj.

Offline 'Dranzer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 58
  • Let's Mortal Kombat Begin!
    • Zobacz profil
Odp: Nowe forum o MK
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 25, 2009, 07:15:34 pm »
Idea kolejnego forum jest bez sensu. Są dwa bardzo dobrze rozwinięte już fora o MK. Nikt o zdrowych zmysłach nie będzie dyskutował i budował nowe tematy które tutaj są już oklepane od deski do deski. Jest forum SMK, które jest rządzone przez szesnastolatków dla szesnastolatków i gdzie onelinery to chleb powszedni i panuje powszechna anarchia i jest Polskie Forum Mortal Kombat, które zrzesza bardziej ambitne towarzystwo :) także, dla każdego coś odpowiedniego. W sumie miałem zamknąć temat, ale zostawię, bo Wasz pomysł i tak jest spisany by spłonął na panewce. Po prostu nie ma co zaczynać nowego fora o MK, bo i tak nikt Wam się nie zarejstruje gdy nie macie niczego, a obok są fora z wieloletnim stażem. Nikt też nie będzie wkładał wysiłek w rozbudowę forum które jest na darmowym serverze i które nie wiadomo ile jeszcze będzie w Internecie. W każdym razie powodzenia :)
Adept, Adept... Powinieneś pomóc kolegom 'z nieco mniejszym stażem i doświadczeniem', a nie gasić chłopaka na dzień dobry. Rozumiem, że to konkurencja itd, ale trzeba sobie pomagać... :) Posłuchaj luk19952, nie obrażaj się na Adepta. To dobry chłopina, tylko czasem ma zły dzień. A co do tego Waszego forum to wydaje mi się, że to dobry(a przynajmniej odważny) pomysł. Może nie będzie łatwo, ale spróbujcie. W każdym razie powodzenia...
PS: Adept, jeśli chcesz mnie zbanować, to nie rób tego :D

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Nowe forum o MK
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 25, 2009, 07:22:25 pm »
nie martw się 'Dranzer Adept Cię nie zbanuje ;) ja to zrobię  :D

luk19952

  • Gość
Odp: Nowe forum o MK
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 25, 2009, 08:31:17 pm »
Dzieki Dranzer ale taka jest rywalizacja niektórzy po prostu tacy są.
jeszcze raz dzieki Dranzer :)

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Nowe forum o MK
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 25, 2009, 08:58:46 pm »
Nikt ci nie broni rozwijac tego forum. Tylko na razie to po kilku tych postach poziom twojego forum jest delikatnie mówiąc dziecinny, przynajmniej dla ludzi po 20 roku życia. Może kolegów z klasy pościągaj, będzie przynajmniej was wiecej, ale starszych użytkowników raczej nie przyciągniesz.
Po twoich dzisiejszych postach wynika, ze sam nie wiesz czego chcesz tak naprawdę. Jutro możesz stwierdzić, że forum o Mk jest nudne i będziesz chciał zrobić forum powiedzmy tekkena.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Nowe forum o MK
« Odpowiedź #9 dnia: Kwietnia 25, 2009, 10:23:27 pm »
Adept, Adept... Powinieneś pomóc kolegom 'z nieco mniejszym stażem i doświadczeniem', a nie gasić chłopaka na dzień dobry. Rozumiem, że to konkurencja itd, ale trzeba sobie pomagać... :) Posłuchaj luk19952, nie obrażaj się na Adepta. To dobry chłopina, tylko czasem ma zły dzień. A co do tego Waszego forum to wydaje mi się, że to dobry(a przynajmniej odważny) pomysł. Może nie będzie łatwo, ale spróbujcie. W każdym razie powodzenia...
PS: Adept, jeśli chcesz mnie zbanować, to nie rób tego :D
Ej no, 'Dranzer ;P to nie tak, że go sprowadziłem na ziemię bo lubię. Ja pomagam ludziom (Zapytaj się Davidkoza ;) ), jednak po prostu powiedziałem bez owijania w bawełnę o co chodzi w tym biznesie. I nie pisz mi o konkurencji, bo to akurat najmniejszy pikuś. Sam jestem z Mortal Kombat Center, a piszę artykuły dla... Konkurencji, czyli dla Mania ;D więc coś Twoja teoria o konkurencji poszła się paść ;) Widzisz 'Dranzer, ja po prostu jestem czasem szczery do bólu. Idea kolejnego forum o Mortal Kombat nie ma szans przebicia, gdyż nikt nie będzie chciał tworzyć forum od nowa, nie mając gwarancji, że to forum odniesie sukces. Spóźnili się o kilka lat. Tak to jest w Internecie, że teraz jest przesyt for i stronek tematycznych i ciężko się wybić. Zwłaszcza, że fanów MK w Polsce nie jest aż tak dużo. Więc jak tamto forum ma sobie zapewnić byt? Istnieją warianty:
- Użytkownicy z tego forum, raczej nie będą się rejstrować na tym nowym forum, gdyż tutaj jest już skarbnica wiedzy i po co maglować od nowa coś co już zostało przemaglowane od deski do deski
- Użytkownicy SMK też pewnie nie odejdą od ich forum by tworzyć zupełnie nowe od podstaw
- Nowe forum znajdzie nowych użytkowników... Jakich nowych użytkowników? Wszyscy już siedzą na jednym z dwóch for, a Ci co dopiero będą szukać forum o MK to wybiorą raczej te rozwinięte, ja przynajmniej bym tak zrobił. Więc proszę nie mów, że ja im życzę źle czy że obawiam się konkurencji, bo z miłą chęcią im pomogę, tak jak to robiłem Bodziowi czy Maniakowi, ale bądźmy realistami :) Jak chcą to niech sobie zakładają forum, przecież ja nie bronię. Tylko chcę ustrzec chłopaków, że z dużym prawdopodobieństwem może zaistnieć sytuacja opisana przeze mnie, czyli będzie to forum na którym będzie siedział Admin i dwóch moderatorów... Klonów Naszej-Klasy też jest teraz chyba z trzy, a i tak wszyscy siedzą na oryginale ;) tak to już jest w Internecie, ciężko przebić/dorównać czemuś, co już istnieje w Internecie. Fora mają już stałych wieloletnich użytkowników którzy marki nie zmienią, a pozyskać nowych nie mając niczego jest równie trudne. Bo gdzie pójdzie nowicjusz? Raczej tam, gdzie już posty liczy się w tysiącach, a nie dziesiątkach. Smutna prawda bo smutna, ale prawdziwa i nie miałem złych zamiarów w moim poprzednim postem :) A to z Raydenem to mnie po prostu powaliło :DD

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Nowe forum o MK
« Odpowiedź #10 dnia: Kwietnia 25, 2009, 11:24:27 pm »
Beka, to jest drugie forum MK a teraz nawet trzecie.... :o

nie obrażaj się na Adepta. To dobry chłopina,
KŁAMSTWO! KŁAMSTWO!

Ja powiem tak: w jakiś sposób chylę czoła przed luk19952 bo mi nigdy sie nie chciało zrobic nawet strony o MK. Jednak patrząc realistycznie kolejne fora o tym samym nie zdają egazminu. Lepiej radzą sobie różne strony o MK [MKC, MKF, D'sL] w na każdej jest trochę innych informacji których nie ma na reszcie. W końcu są tworzone przez różnych ludzi dlatego są różne. A forum jak ma być wyjątkowe? Podział na działy: Nowości, MK3D, MK2D, MKFilmy, Ogólne, Pomoc i Reszta. Taki podział jest wręcz przymusowy bo co innego można jeszcze dorobić? Strona moze sobie istnieć nawet jak wchodzi na nią tylko 5 osób a forum już nie... Ja sam jestem uzależniony od tego forum i nie starczy mi czasu na nowe.
Życzę sukcesu tylko tyle moge powiedzieć na koniec.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Nowe forum o MK
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 18, 2009, 07:55:28 pm »
Bo czasami lubię powiedzieć "A nie mówiłem" :) 22 posty od kwietnia 2009. Są rzeczy które widać na trzysta kilometrów gołym okiem :)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Nowe forum o MK
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 19, 2009, 12:17:43 pm »
Oko SlaveMego przenika i ciało i dusze i umysł i ujrzało że to forum mogło wypalić lecz brutalność otaczającego nas świata ułudy nie pozwoliła na to .............

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Nowe forum o MK
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 19, 2009, 04:02:23 pm »
No bez przesady, że sie wypaliło. Przybył tam 1 użytkownik - Red Scorpion i napisał 2 posty w sierpniu ;D. A to już jest coś.

Offline Tekken Kombat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 237
  • Debeściak
    • Zobacz profil
Odp: Nowe forum o MK
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 28, 2009, 01:08:33 pm »
http://mksite.p2a.pl/viewtopic.php?id=23
Czy to nie jest temat z naszego forum ?