Autor Wątek: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna  (Przeczytany 658660 razy)

Offline DarkSasuke

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • PSN ID: DarkAsh_PL
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1995 dnia: Kwietnia 04, 2015, 04:27:49 pm »


nie wiem czy ktoś trolluje czy to prawda.Jeśli to prawda no to ciekawie. Potraktujcie to jako plotkę.

Offline wodny

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 250
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1996 dnia: Kwietnia 04, 2015, 04:28:09 pm »
Ja właśnie myślałem, że skoro pokazali Shinnoka na streamie to nie jest on postacią do odblokowania, a znak zapytania jest losową postacią tylko w wersji "streamowej".
Niestety Twój post chamsko to zaspoilerował.
Proszę:
https://twitter.com/tylerlansdown/status/583816307050618881


Lepiej omijajcie wszelkie Mortalowe fora. Jakiś koleś spoileruje kto i jak ginie w Story.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 04, 2015, 04:31:17 pm wysłana przez wodny »

Offline Raven821

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 280
  • MK X: PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Majkel821
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1997 dnia: Kwietnia 04, 2015, 04:31:00 pm »
Ja właśnie myślałem, że skoro pokazali Shinnoka na streamie to nie jest on postacią do odblokowania, a znak zapytania jest losową postacią tylko w wersji "streamowej".
Niestety Twój post chamsko to zaspoilerował.
Proszę:
https://twitter.com/tylerlansdown/status/583816307050618881
Nie zmienia to faktu że i tak zaspoilerowałes " nagrodę" za ukończenie Story Mode.

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1998 dnia: Kwietnia 04, 2015, 04:32:58 pm »
jeżeli to co napisał wodny to prawda, to trochę niedosyt. Ciekawe czy ten Enrique to legit źródło, ale Rain wygląda jakby był grywalny... chyba, że sam już sobie wkręcam ;)

Miło zobaczyć Sareenę :)

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1999 dnia: Kwietnia 04, 2015, 04:37:40 pm »
Jakiś koleś streamował tryb Story gry. W grze jest tylko 13 aren. Po przejściu Story można grać Shinnokiem. Nie daję w spoilerze, bo to żadne ważne rzeczy.

Dużo obrazków:
(click to show/hide)

Tanya:

Rain:

No to nic nie warty ten preorder jeśli jest tak jak mówisz bo nic nowego unikatowego nie doda :P
Ale czy to musi być coś unikatowego? Nie dałbym nigdy na przykład 10 euro za Goro. Tak będę miał go za darmo.

Wiele postaci ważnych dla Mortala takich jak Fujin, Rain, Baraka, Tanya, Reiko czy nawet Sheeva zostało pominiętych.
Fujin - fajnie jakby wrócił, ale nie nazwałbym go ważną postacią, nigdy w fabule nie miał jakieś większej roli
Rain - postać zupełnie mi obojętna, w nowym Mortalu go nie będzie
Baraka - czemu nie
Tanya - będzie w Kombat Packu
Reiko - w komiksach daje radę, ale poza tym porażka na maksa
Sheeva - Goro pewnie będzie miał dużo jej ciosów
Ale cały Tryb Story, czy tylko część?
jeżeli to co napisał wodny to prawda, to trochę niedosyt. Ciekawe czy ten Enrique to legit źródło, ale Rain wygląda jakby był grywalny... chyba, że sam już sobie wkręcam ;)

Miło zobaczyć Sareenę :)
Rain będzie pewnie tak grywalny jak Sindel, czyli będzie przeciwnikiem w Story bez wariacji.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 04, 2015, 04:43:40 pm wysłana przez Filx »

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2000 dnia: Kwietnia 04, 2015, 04:38:42 pm »
Ja cały czas twierdzę, że streamowy roster nie jest finalny. Z prostego powodu. Zaraz na początku te kilka miesięcy wstecz, wszem i wobec gadali w wywiadach, że będzie sporo rzeczy do odblokowania, w tym jacyś zawodnicy.

EDIT:
Swoją drogą widać, że pojawiają się zawodnicy z którymi się zmierzymy, a nie ma ich na chwilę obecną w rosterze. Ja bym takich nie skreślał od razu, o skoro NR już się nad nimi napracowali, żeby zrobić im modele i animacje, to czemu mieli by do kosza je wyrzucać? Gdzieś tam chyba Ed mówił, że chcą grę wspierać bardzo długo. Ja tu widzę szansę na sezonowe nagrody pokroju nowych fighterów właśnie czy to za facton war, czy za robienie wieżyczek. Purple ma rację - Rain wygląda na grywalnego. Zwłaszcza biorąc pod uwagę, że ma całkowicie od nowa zaprojektowany wygląd. Obadamy za nie całe dwa tygodnie, ale naprawdę mam jakieś takie dziwne przeczucie, że jeszcze nas zaskoczą.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 04, 2015, 04:43:19 pm wysłana przez Luna »

Offline wodny

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 250
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2001 dnia: Kwietnia 04, 2015, 04:40:20 pm »
W spoilerze z obrazkami jest screen, na którym widać napis jak się najeżdża na Shinnoka - "przejdź tryb Story by odblokować tą postać".

Rainem grać nie będzie można. Roster, który pokazali ostatnio na streamie jest tym ostatecznym do czasu wyjścia postaci z Kombat Packa. Nikogo więcej nie będzie. Także niech sobie jakiś pajac pisze o Reiko, ale to totalna bzdura. Jak już wspominałem - pytajnik na ekranie wyboru postaci to losowy dobór kombatantów. Nic się innego za tym znaczkiem nie kryje.


Jeszcze 10 dni. Muszę uważać by nie zaspoilerować sobie Story. Dam radę. 13 aren im wybaczam, bo wszystkie jakie widziałem do tej pory są naprawdę ładne i klimatyczne. No i przede wszystkim zróżnicowane. Najbardziej podobają mi się Sky Temple, The Kove i Jungle.

Tak z tyłka - mam nadzieję że klasyczny strój Pani Blade to będzie jej strój z czwórki lub Deadly Alliance.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2002 dnia: Kwietnia 04, 2015, 04:42:02 pm »
Dzisiaj mam ostatnią nockę i ominie mnie niestety transmisja na żywo, ale jutro na pokojnie sobie powtórkę obejrze.
Ja mam nocki do wtorku, więc też odpalę później i to pewnie na yt bo na twichu ostatnio mi nic nie działało.... Cholera wie, może czegoś nie akceptowałem.... Walić to..... Jeśli w niedzielę nad ranem już będzie na YT i znajdziesz to pierwszy panie Karzel to zapodaj linka:)
Chyba, że ja znajdę pierwszy to sam wrzucę.......

Dużo rzeczy do obgadania ale po kolei:
Kombat Kast 9
Rolnik i Mim.......
Jax Wieśmac wisi mi totalnie, no może nie totalnie bo fajno będzie go sprać ale grać za dużo to nie planuję tą skórką. Za to Johnny "Mim" Cage..........
Jeśli już miałbym z tej trójki wybierać to wybrałbym Johnny'ego bo mam nadzieję, że jedną z jego wariacji będzie Ninja Mime..........
(damn, kogo Cage mógłby ucieszyć?!),
Mnie, jeśli jedną z wariacji będzie Ninja Mime :)
Czasami marzenia prawie się spełniają :) Wszyscy, którzy czekają na Barakę, Sektora, Shanga, Nooba.... Bądźcie dobrej myśli :P

Ślepa furia
Kenshi jak to Kenshi. Nigdy się nim specjalnie nie jarałem ale też nie uważam go za ścierwo. Tylko boli mnie trochę ta przynależność do SF. Pierwszy styl całkiem spoko, drugi to jak dla mnie za duża powtórka z tym przywołanym demonem. A może to był trzeci styl nie pamiętam. Ogólne wrażenia na plus, choć mogli z niego jako postaci więcej wykrzesać. A może będzie tak jak napisał Luna i dopiero my jako gracze pokażemy na co stać wojowników w MKX. X-ray miał ok, za to Fatal trochę mnie zawiódł. Na zwolnieniu miecz ucina Kotalowi ryj a potem głowę, żeby potem już w normalnym tempie poszatkować go całego. Wg mnie Fatality wyglądałoby lepiej gdyby od razu szatkował mu mordę.

Sunia Bladź
Po przeczytaniu masy postów o dronach nastawiłem się strasznie negatywnie do tego pomysłu. Kiedy już go zobaczyłem nadal był niepotrzebny ale nie aż tak chujowy. Osobiście też nie rozróżniam jej wariacji po tym Kaście. Obaczym jak pogram...... czyli póki co w czerwcu :P W ogóle według mnie w jednej wersji powinna wymieniać się ze swoim martwym bratem Danielem i to nim powinniśmy sterować :)

Co do Goro to radość, że w końcu pokazali miesza się z obawą i niedosytem przez ten krótki filmik. Ale jestem dobrej myśli...... Nie sądzę też aby Shinnok i Goras byli Bosselstwem w MKX. No i nie rozumiem jak ktoś kto zamówił pre-ora miał zostać zrobiony w konia. Nie kupienie Ppre-ora z Goro za free tylko zwykłej gry z potem opłacenie DLC z Księciem Bólu to jak pójście do MacDonaldsa na zestaw Big Maca ale kupienie kanapki, napoju i frytek osobno. Dostajesz to samo za drożej.......

RT91 - sory walnąłeś takiego posta, a ja mam czasu mało więc nie czytałem... Ustosunuję się później do niego :)......

Witam Notrickcs na PFMK - Polskim Forum Marudzenia Kreatywnego

I uważam także że zwrot "Ale gościu, możesz wypierdalać :)?" powinien zostac odkupiony po przez ustanowienie go synonimem zwrotu "Totalnie nie zgadzam się z Twoją wizją".... Np:
- Pepsi jest lepsza niż Cola.
- Ale gościu, możesz wypierdalać :)?

- Erron Black jest zjebany!
- Ale gościu, możesz wypierdalać :)?

PS: Ale z was cholerne chuje! natrzepaliście 10 postów gdy ja napisałem jeden! A chuja, nie będę edytował :P

Offline wodny

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 250
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2003 dnia: Kwietnia 04, 2015, 04:43:06 pm »
Ja cały czas twierdzę, że streamowy roster nie jest finalny. Z prostego powodu. Zaraz na początku te kilka miesięcy wstecz, wszem i wobec gadali w wywiadach, że będzie sporo rzeczy do odblokowania, w tym jacyś zawodnicy.
Wierz twórcom gier. Mieli niby dodać sporo postaci przed premierą a jakoś tego nie zrobili. Niby pracowali w pocie czoła by jak najwięcej wojowników było w grze. Dobre. Tak samo teksty Boona o dużej ilości nowych postaci. To były tylko bajki albo po prostu wycofali się tych pomysłów, bo woleli zarobić na dodatkowych kombatantach. Na jednym Kombat Packu na pewno się nie skończy. Będzie drugi. Jak nie to wydadzą jeszcze z 2-3 postacie i masę strojów do kupienia.

Drugi strój Kothala chyba:
(click to show/hide)

Trochę Jaxa w akcji, walka 1 na 1, nic ze Story:
(click to show/hide)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 04, 2015, 04:45:53 pm wysłana przez wodny »

Offline DarkSasuke

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • PSN ID: DarkAsh_PL
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2004 dnia: Kwietnia 04, 2015, 04:46:35 pm »
Lepiej omijajcie wszystkie twittery itd. Bo się aż roi od spoilerów. a co do Raina to walczy się z nim w Story mode. Tak samo jak z paroma innymi postaciami.

Offline wodny

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 250
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2005 dnia: Kwietnia 04, 2015, 04:49:53 pm »
Mam tylko nadzieję, że oszczędzą wojowników, którzy umarli w Mortal Kombat. Jak Jax, Kitana lub Liu zginą to zwątpię.

Offline Regis89

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2006 dnia: Kwietnia 04, 2015, 04:52:18 pm »
Te fatality Jaxa xD

Nie nastawiałbym się całkowicie na nie jesli chodzi o Raina. Luna ma rację- wiele z tych modeli jest zbyt dobrze zrobionych, by ich zadaniem była tylko pojedyncza walka w story mode etc. Szczególnie utwierdzam się w tym zdaniu w przypadku Raina, który ma design  z MKA, który bardziej pasuje jako drugi strój, aniżeli normalny.

Offline wodny

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 250
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2007 dnia: Kwietnia 04, 2015, 04:54:14 pm »
Ma strój z MKA, bo walczy się z nim w trybie Story, więc po co dawać mu wyczesany wygląd na miarę grywalnych wojowników.

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2008 dnia: Kwietnia 04, 2015, 04:56:19 pm »
Ma strój z MKA, bo walczy się z nim w trybie Story, więc po co dawać mu wyczesany wygląd na miarę grywalnych wojowników.
Nie jest jedyną takąpostacią, więc nie wykluczone, że coś jeszcze z nimi będzie robione.

Offline DarkSasuke

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • PSN ID: DarkAsh_PL
Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #2009 dnia: Kwietnia 04, 2015, 04:57:29 pm »
Postacie z którymi walczy się w Story Mode. Niektórzy bedą bardzo wkurwieni.
(click to show/hide)