Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - SmoKe

Strony: [1] 2 3 ... 7
1
Ogólne / Arty
« dnia: Maja 01, 2007, 10:53:23 pm »
Ten już mniej przypomina batmana. :P Gratuluje kolejnej pracy. pozwól że spytam bo jednak pewien do tego nie jestem, przerysowywałeś czy tak z głowy?

2
Ogólne / Arty
« dnia: Kwietnia 30, 2007, 12:10:21 am »
No cóż. O ile do do scorp nr.2 nie mam co się przyczepić, tak do drugiego musze. Te 'ręce' są niedość że nie proporcjonalne, to wygląda jakbyś zabrał przedramie i wsadził je do bicepsu, efekt jest taki że to jest jakiś kawał mięcha a nie rączki ^^. Polecam się przyjrzeć, widać zresztą że rysunek przerysowywany ( nie kalka, a zdjęcie, screen, kogoś praca a nie z głowy rysowane). Bardzo dobrze cieniujesz. No to tyle pzdr.

3
Kosz / Brak Bodzia??
« dnia: Kwietnia 29, 2007, 11:23:45 am »
Jak wszyscy wiedzą (lub nie), Bodzio przestaje prowadzi strone o mk. Moje pytanie brzmi co teraz będzie, kto zajmie się stroną i czy to będzie to samo Mk Center??

P.S. Witam po przerwie :D

4
Ogólne / Arty
« dnia: Kwietnia 29, 2007, 11:22:08 am »
Dantos ,  ładny ten goro  i  lobo (też czytałem) widze że nie jest z tobą tak złe :P.  Ładnie cieniujesz i masz fajną kreske, tylko proponuje robić rysunki na papierze bez linii kratek. Gratuluje
 
Mileena, uważam że twoje prace są tu najgorsze ze wszystkich. Nie cieniujesz (tych na początku nie oceniam),
pewne częsci nie są proporcjonalne do reszty. Reiko przypomina mi bardziej Robina (pomocnik batmana), Kung lao ma prawy biceps dużo większy od lewego i twarz jest podobna do lalek (nie wyraża żadnego uczucia). Widze że przy Kung Lao próbowałaś cieniować, rozcierając ołówek, o ile to potrafi dać zadziwiające efekty to tutaj moim zdaniem tylko popsuło prace. Dalej Jade, moim zdaniem nie przypomina wogóle Jade, tylko prędzej Sheeva`e, głowa jest o wiele za duża i włosy dziwnie się układają.

Dalej Adept, bardzo mi się podoba to co zrobiłeś (przerobionyu Kung Lao), nie wiem jak się robi takie rzeczy ale pokłon. Tylko że jeszcze bardziej widać na twoim rysunku(??) błędy Mileeny.

Sim super jest ten FanArt, robiłeś to na tablecie?? Nie mam zastrzeżeń. Dobra kończe, swoich rysunków narazie nie wrzucam, bo z mk mam tylko jeden taki sobie (stary i robiłem wtedy dużo błędów), a reszta jest z naruto i wogóle inne tematy.

Pzdr

5
Kosz / Skąd ściągnąć OpenGL?
« dnia: Marca 31, 2007, 08:56:21 pm »
Też taki miałem kiedyś taki problem. Tutaj jedynie pomoże zainstalowanie najnowszych sterowników karty graficznej i direct X. Jeżeli nadal nie działa to masz starą karte która nie obsługuje opengl.

6
Kosz / O co chodzi z tymi torrentami?
« dnia: Marca 30, 2007, 08:04:32 pm »
Seederzy to są osoby które ściągneły już cały plik i tylko udostępniają. Peerzy są to osoby które ściągają, ale udostępniają tą część którą ściągneły. Ściągać nie możesz pewnie dlatego że jesteś "ostatni w kolejce" czyli musisz czekać cierpliwie, albo nie możesz ściągać bo nic nie udostępniasz.

7
Kosz / Co z tym forum?
« dnia: Marca 28, 2007, 07:43:40 am »
No cóż to moge się walnąć w łeb za nie dokładne czytanie postów. Następnym razem przeczytam 2 razy. No ale żeby nie offtopować. Nie uważasz Bodzio że Mk4 i Mk Gold powinno należeć do działu Mortal Kombat 3d? Bo o ile to prawda że jest to już klasyka, to zdrugiej strony jest to też w 3d i kłóci się jedno z drugim.

8
Kosz / WYBORY NA MODA
« dnia: Marca 27, 2007, 08:10:49 pm »
Rozumiem Sicku że to taki "dżołk" był z tym modem. Hmm Hero a jak jest z Simem?? No i Sicku czy twa kandydatura pozostaje??
P.S Over Zero - Sim jest dłużej na forum ode mnie.

9
Kosz / WYBORY NA MODA
« dnia: Marca 27, 2007, 07:54:32 pm »
Jeśli mam być szczery to chyba nie wie. W każdym razie nie zauważyłem żeby zgłaszał swoją kandydature. Mam nadzieje że się nie okaże że On nic o tym nie wie. Była by kicha.

10
Inne / Dowcipy
« dnia: Marca 27, 2007, 07:35:37 pm »
Teraz inna kategoria :

Posłali faceta do czubków. Siedzi biedak i nudzi się. W końcu postanowił popatrzeć przez okno. Tam ogrodnik grzebie grządki. Psychol woła:
- A co pan robi?
- Nawożę truskawki.
- Co?
- Nawożę truskawki, mówię!
- Co pan robisz?!?
- Kur.., truskawki posypuję gównem!!!
- O, a ja cukrem, ale jestem, pierd......y!

HEH

_______

Teraz moja ulubiona kategoria Instrukcje obsługi (miłego czytania):

Na japońskim robocie kuchennym: "Nie używać w celu innego użycia."

Na butach importowanych z Chin: "Nie chodzić po deszczu"

Na kostiumie Supermana dla dzieci: "Włożenie tego kombinezonu nie umożliwi ci latania."

Na deserze Tiramisu, na spodzie pudełka: "Nie odwracać do góry dnem."

Na niektórych mrożonkach firmy Swanson: "Zalecany sposób przyrządzania: rozmrozić."

Na orzeszkach ziemnych Sainsburys: "Uwaga: zawiera orzeszki!"

Na pudełku zupy Dial: "Sposób użycia: jak zwykłą zupę."

Na pudełku od żelazka Rowenta: "Nie prasować ubrań na ciele."

Na suszarce do włosów firmy Sears: "Nie używać podczas snu."

Na szwedzkiej pile mechanicznej: "Nie zatrzymywać łańcucha za pomocą rąk bądź genitaliów."

Na pudełku orzeszków podawanym na liniach lotniczych American Airlines: "Instrukcja: 1/ Otworzyć pudełko, 2/ Jeść orzeszki."

Część druga nie długo ;)

11
Kosz / Co z tymi turniejami?
« dnia: Marca 27, 2007, 07:12:24 pm »
Mam nadzieje że w czerwcu, kiedy dla wielu będzie już wolne, ale jeszcze nie wyjadą uda się zrobić porządnu turniej. Myśle że drugim terminem będzie sierpień czyli po sesjach, bo przecież część użytykowników forum jest na studiach. Wiesz powiem szczerze do tego trzeba się porządnie przygotować i naprawde tego chcieć bo inaczej jest klapa.

12
Kosz / WYBORY NA MODA
« dnia: Marca 27, 2007, 06:23:12 pm »
Głos oddany, myśle że nie musze mówić dlaczego zagłosowałem na tego pana :D. Mam nadzieje że sprawa olana nie będzie.  Hero czemu nie głosujesz? ;).

13
Kosz / WYBORY NA MODA
« dnia: Marca 27, 2007, 06:07:29 pm »
Życze wszystkim startującym powodzenia. Niech wygra najlepszy ;), czy jakoś tak:P.
p.s. Moge oddać głos?? W końcu też jestem użytkownikem forum.

14
Mortal Kombat 3D / MK:Armageddon - polskie tłumaczenia Bio
« dnia: Marca 27, 2007, 06:04:52 pm »
Dobra robota, jak reszta czekam na następne. Czy jak już zostaną przetłumaczone wszystkie to ułoży się je na jakieś stronie?? Może mk center??

15
Kosz / Co z tym forum?
« dnia: Marca 27, 2007, 03:13:26 pm »
Dobra to mam teraz pytanie, zakładamy nowy temat?  i  do jakiego działu go dać żeby wszyscy wiedzieli.

Strony: [1] 2 3 ... 7