Autor Wątek: Mortal kombat gold  (Przeczytany 16058 razy)

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Mortal kombat gold
« Odpowiedź #15 dnia: Kwietnia 03, 2007, 01:26:15 am »
Cytat: "Over Zero"
Mówie ci że Demul odpala całkiem sporo gier i ma mniejsze wymagania od Chankasta. Pozatym jest go łatwiej skonfigurować (przynajmniej dla mnie)


Odpaliłem MK Gold na obu emulatorach i muszę stwierdzić porażkę. Demul w pełni oddaje grafikę gier ale strasznie przy tym się tnie i jest slow motion, po prostu "siekiera". Za to Chankasta łatwiej się odpalił, nawet gładko ale grafika jak sito, nie było spowolnień ale na takie coś nie da się patrzeć.
Nie wiem co zrobić by działało poprawnie i na razie daje sobie z tym spokój (nie mam do tego nerwów po tylu próbach :x ). Może spróbuję innym razem :wink:

Offline bongo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
Mortal kombat gold
« Odpowiedź #16 dnia: Kwietnia 04, 2007, 02:43:07 pm »
a czy emulowalo wam dzwiek ? w sensie byly odglosy i muzyka ? bo u mnie grafika elegancko nawet nie cieło tak bardzo i dało sie grac ale zero dzwieku i muzyki ....

Offline Over Zero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
Mortal kombat gold
« Odpowiedź #17 dnia: Kwietnia 04, 2007, 04:11:29 pm »
U mnie na DEmulu nie da sie grac ze względu na ok. 3 klatki na sekunde. Dźwięk w reklamach przed gra właściwą by.y.y.y.y.ł.ł.ł   t.a.a.a.a.a.k.i ale muzyczke i odgłosy z samej gry mi normalnie emulowało.

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Mortal kombat gold
« Odpowiedź #18 dnia: Kwietnia 04, 2007, 04:49:52 pm »
Na Demulu miałem dźwięk i chyba na Chankascie też. Ale napewno na Demulu miałem dźwięk, tylko jak już pisałem miałem straszne "slowmotion" (pokaz slajdów :P ).

Offline bongo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
Mortal kombat gold
« Odpowiedź #19 dnia: Kwietnia 04, 2007, 06:58:30 pm »
Mozecie mi tylko jeszcze podać wersje i konfiguracje obydwoch emulatorow :) byłbym wdzięczny ... :)

Offline Over Zero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
Mortal kombat gold
« Odpowiedź #20 dnia: Kwietnia 04, 2007, 08:18:22 pm »
W DEmulu by działało jak najszybciej ustaw w config-->CPU mode Dyna Rec i w nastepnych działach poniżej wszystkie opcje które znajdują się najnizej na liście.
W grafie ustaw rozddzielczość i bajery (im więcej ich zaznaczysz tym wolneij idzie gra ale lepiej wygląda. W opcjach Bios & Plugins nic nie ustawiaj poza wybraniem biosa i flasha(poszukaj ich w googlach lub jeśli masz Flash Geta to stąd

Potem juz tylko ustawiasz se klawisze w Game Pad opcjach wybierasz w GD-ROM opcjach literę dysku z ktotego odplasz gierke i giercujesz :D

Offline bongo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
Mortal kombat gold
« Odpowiedź #21 dnia: Kwietnia 05, 2007, 12:48:32 am »
troche wolnbo chodzi ale dzwiek jest na chankascie dzwieku nie ma ale dobrze chodzi :) ... jak jest u Ciebie i jakiego masz kompa ?

Offline Over Zero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
Mortal kombat gold
« Odpowiedź #22 dnia: Kwietnia 05, 2007, 07:23:23 am »
U mnie nie ma szans na szybkie chodzenie ze względu na 1Ghz procka. DEmul leci 4 klatki na sekunde a Chankast się w ogóle nie uruchamia :oops:

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Mortal kombat gold
« Odpowiedź #23 dnia: Maja 01, 2007, 07:47:40 pm »
Mógłby mi ktoś powiedzieć, jaki powinien być rom MKG. Ja mam nagranego MKG na płycie, ale był on ściągany z torrent. Na płytce jest dużo plików .geo i .img, ale jest też plik .bin. Pliki w których nazwie są imiona wojowników mają rozszerzenie .kat.
Proszę o pomoc.

Offline ZdZiArKa17

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: Mortal kombat gold
« Odpowiedź #24 dnia: Lipca 24, 2008, 09:22:48 am »
Ja sciągnełem z emuinfo NullDC mam 1gb ram geeforce 6800 i mk gold torrent z emuinfo ale mi nie idzie bo pisze ze potrzebuje biosa i flasha a czytalem na necie jak to wgrac i wszystko ladnie ale u mojego kolegi chodzi wiec czemu u mnie nie???

Offline Dami8898

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Mortal kombat gold
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpnia 14, 2008, 05:27:16 pm »
sprobuj z biosami chankasta. ja z nich korzystam i gram sobie normalnie. tylko plikowi dc_bios zmień nazwę na dc_boot.

Offline kemot722

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 36
  • Musisz uwierzyć, że możesz WIĘCEJ!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal kombat gold
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpnia 19, 2008, 05:14:43 pm »
Ja sciągnełem z emuinfo NullDC mam 1gb ram geeforce 6800 i mk gold torrent z emuinfo ale mi nie idzie bo pisze ze potrzebuje biosa i flasha a czytalem na necie jak to wgrac i wszystko ladnie ale u mojego kolegi chodzi wiec czemu u mnie nie???

Bios i Flash muszą być w folderze "data". Jeśli idzie o "chodzenie" gier na emu to są gracze, którym ponoć sprawnie chodzą gry na Pentium 4, ale z niewiadomych mi przyczyn nie każdy posiadacz Pentium 4 należy do grona szczęściarzy. Emulator nullDC był tworzony z myślą o procesorach dwurdzeniowych. Są głupie akcje typu: zmniejszysz w panelu Windows ilość kolorów na ekranie z True Color 32 bit na High Color 16 bit to stracisz możliwość grania na pełnych obrotach.

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Mortal kombat gold
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpnia 21, 2008, 03:16:58 am »
No niedawno włączyłem sobie na nowym kompie MKG na Chankaście, to straszne dużo błędów w grafice jest i dźwięku nie ma (z wyjatkiem początkowych napisów). Z prędkością też był trochę problem, bo gra za szybko chodziła .Za to Soul Calibur dobrze działa, nie ma błedów graficznych, jest dźwięk.

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Mortal kombat gold
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpnia 26, 2008, 08:37:31 pm »
Ostatnio odpaliłem MkGold na NullDC. Jest normalny dźwięk i nie ma błędów graficznych jak na Chancaście. Na początku chodziła gra dość wolno, ale cos tam w ustawieniach zaznaczyłem i chodzi normalnie, tylko na Goro czasem zwalnia. Jest tylko problem z trybem pełnoekranowym, nie wiem jak ustawić. Wkurza mnie trochę, że postacie są dość małe (wydaje mi się że w MK4 były większe). I mało było inwencji twórczej w tworzeniu nowych plansz, ciosów czy fatalów postaci. W zasadzie dodatkowe postacie (te których nie było w Mk4) nie mają ani jednego nowego ciosu, na przerysowanych z Mk3 tłach dali tą sama muzykę z Mk3. 

Offline kemot722

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 36
  • Musisz uwierzyć, że możesz WIĘCEJ!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal kombat gold
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpnia 27, 2008, 01:28:43 am »
Dodanym postaciom minimalnie zmieniono klawiszologię - Cyrax rzuca bombkami bez trzymania LK przy wstukiwaniu przód, przód, HK czy tył, tył, HK. Rzeczywiście mało zauważalna różnica, lecz dla mnie ułatwienie ;)