Autor Wątek: Muzyka - czego słuchacie  (Przeczytany 176279 razy)

Offline Tibo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 215
  • "Tylko umarli widzieli koniec wojny"
    • Zobacz profil
Odp: OFFTOPIC - Muzyka - czego słuchacie
« Odpowiedź #135 dnia: Września 07, 2008, 03:02:09 pm »

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: OFFTOPIC - Muzyka - czego słuchacie
« Odpowiedź #136 dnia: Września 07, 2008, 06:26:40 pm »
Ale jakby byli jeszcze Serj i Shavo to by to nie był Scars On Broadway tylko System Of A Down.... A system na razie zawieszony............................. .
Klip i kawałek zajebisty....

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: OFFTOPIC - Muzyka - czego słuchacie
« Odpowiedź #137 dnia: Września 07, 2008, 10:36:32 pm »

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: OFFTOPIC - Muzyka - czego słuchacie
« Odpowiedź #138 dnia: Września 08, 2008, 12:08:11 am »

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: OFFTOPIC - Muzyka - czego słuchacie
« Odpowiedź #139 dnia: Września 08, 2008, 12:55:30 am »
sam link jest dla mnie dostateczną argumentacją

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: OFFTOPIC - Muzyka - czego słuchacie
« Odpowiedź #140 dnia: Września 08, 2008, 10:23:26 am »
Dla Ciebie, właśnie. Argumentacja jest dla nas. Czy to tak trudno zrozumieć? Jak już cokolwiek piszesz to rozwijaj swoje wypowiedzi, aby inni je rozumieli, a nie tylko żebyś "Ty" je rozumiał. Forum polega na dyskusji, a nie na odgadywaniu co Ci siedzi w głowie.

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: OFFTOPIC - Muzyka - czego słuchacie
« Odpowiedź #141 dnia: Września 08, 2008, 07:09:26 pm »
Dyskutować mógłbym z opinią na temat. Jako że daje jinka w temacie "czego słuchacie" oczywistym wydawało mi się że wyrażam tym samym zdanie " lubię słuchać tej muzyki, podoba mi się i jest fajna". Ale nie pisałemtego bo z jednej strony wydaje mi się to bezcelowe, jako że sam tytuł topica mówi za siebie, a po wtóre dlatego że jeśli ktoś chciałby o tym podyskutować, wyrazić swoje zdanie etc. to nie chciałbym się narzucać z moim zdaniem, gdyż w moim mniemaniu obniżyło by to znacznie poziom dyskusji, oraz ograniczyło wyrobienie sobie własnego zdanie przez innego słuchacza. Nakierunkowało go na coś, zamiast skupić uwagę na samej muzyce.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: OFFTOPIC - Muzyka - czego słuchacie
« Odpowiedź #142 dnia: Września 08, 2008, 07:58:43 pm »
Czyli co, Twoim zdaniem mamy zaśmiecać ten temat linkami, w ogóle nie rozwiając swojej wypowiedzi? Świetnie, tą drogą będą tutaj same onelinery jak na forum Onetu, a tego nie chcemy. I nie chodzi wcale o "Lubię słuchać tej muzyki" tylko o pare słów wyjaśnienia DLACZEGO akurat tego linka wrzuciłeś. Co Ci przyświecało, jaka myśl, jaki humor, lubisz gitarzyste, styl etc.

PS. Dyskusja nigdy nie obniża się poprzez wprowadzenie argumentów. Na tym właśnie dyskutowanie polega...

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: OFFTOPIC - Muzyka - czego słuchacie
« Odpowiedź #143 dnia: Września 08, 2008, 10:35:41 pm »
ależ nie wkładaj mi w usta słów których nie wypowiedziałem. Ani nic innego, proszę. Chcę tylko powiedzieć że pierwszy post o nowym zespole nie musi zawierać dokładnych informacji, gdyż ma na celu jedynie zapoznanie odbiorcy z linkiem. Dyskusja może, lecz nie musi nastąpić później, o ile muzyka ta wywołuje jakiekolwiek emocje. Bo jeśli nie to nie warto o niej rozmawiać

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: OFFTOPIC - Muzyka - czego słuchacie
« Odpowiedź #144 dnia: Września 08, 2008, 11:01:26 pm »
Złotousty franqie...
Podyskutujmy zatem na temat tej kapeli której nazwy nie potrafię wymówić na trzeźwo......

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: OFFTOPIC - Muzyka - czego słuchacie
« Odpowiedź #145 dnia: Września 08, 2008, 11:09:08 pm »
Tu nie chodzi o przymusową dyskusję, ale kilka słów wyjaśnień. No chyba idea forum na tym polega.

Cytuj
Chcę tylko powiedzieć że pierwszy post o nowym zespole nie musi zawierać dokładnych informacji
Nie musi, ale fajnie by było prawda. Uzasadnienie działań, to bardzo porządana rzecz

Cytuj
Dyskusja może, lecz nie musi nastąpić później
Dyskusja czasami nawet jest zbędna. W tym temacie chodzi o to czego "TY" słuchasz, a nie "Porozmawiajmy na temat tego czego słuchasz". Jak widzisz więc, dla mnie dyskusji być nie musi, ale musi być Twoje wyjaśnienie. Bo rzucać linkami to ja też potrafię. A czy te klika słów agrumentacji to tak dużo?

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: OFFTOPIC - Muzyka - czego słuchacie
« Odpowiedź #146 dnia: Września 08, 2008, 11:10:22 pm »
Ja nawet po pijaku. Założona przez gitarzystę bad seeds- Blixę Bargelda. Polecam zwrócić uwagę na perkusionalia urzywane przez zespół. Przy wykonywaniu jednego z kawałków perkusista wali młotkiem w surowe mięso. Kawałek który podałem ma bardzo filozoficzny tekst, którego niestety nie jestem w stanie przytoczyć , gdyż jest po szkiebersku. Jest to chyba jedyna niemiecka kapela którą lubię, szanuję, i podziwiam. Tyle na początek


edit:
Jak widzisz drogi adepcie podać parę słów uzasadnienia również potrafię, jednakże czasami ( zwłaszcza jakbym podał nazwę zespołu) jest to niewskazane, a taki suchy link może być prowokacją do kliknięcia w niego. Poza tym jak słusznie zauważyłeś temat jest czego słuchacie, a nie dlaczego słuchacie tego a nie czegoś innego.
« Ostatnia zmiana: Września 08, 2008, 11:13:38 pm wysłana przez franqey »

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: OFFTOPIC - Muzyka - czego słuchacie
« Odpowiedź #147 dnia: Września 08, 2008, 11:16:40 pm »
Tu nie chodzi o przymusową dyskusję, ale kilka słów wyjaśnień. No chyba idea forum na tym polega.

Cytuj
Chcę tylko powiedzieć że pierwszy post o nowym zespole nie musi zawierać dokładnych informacji
Nie musi, ale fajnie by było prawda. Uzasadnienie działań, to bardzo porządana rzecz
w działaniach franqiego nie ma zasady... On jest sługą chaosu........ :)

na razie muszę sie zmusić żeby ich wysłuchać do końca, jak trafię w nastrój to pogadamy......

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: OFFTOPIC - Muzyka - czego słuchacie
« Odpowiedź #148 dnia: Września 08, 2008, 11:18:49 pm »
żeby się Adept nie pogniewał bendą dwie linijki:
czekam

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: OFFTOPIC - Muzyka - czego słuchacie
« Odpowiedź #149 dnia: Września 08, 2008, 11:19:53 pm »
franqey -> No i świetnie  :) Nie dało się tak odrazu? ( Ok, koniec już tego marudzenia z mojej strony  ;) )