Autor Wątek: Spotkania fanów Mortal Kombat & eventy różne!  (Przeczytany 20000 razy)

Luna

  • Gość
Spotkania fanów Mortal Kombat & eventy różne!
« dnia: Czerwca 20, 2009, 12:18:10 am »
jako ze juz (powiedzmy) noc i after party...thx davidkoz  za obecnosc i dzika impreze konsolowa:) trzeba to powtorzyc kiedy! team przedni a moj bracik i tak jest pala w GH:D filmiki wkrotce!
« Ostatnia zmiana: Czerwca 20, 2009, 12:22:32 am wysłana przez Adept »

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: eventy rozne!
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 20, 2009, 12:21:26 am »
było super pięknie, głos chłopaki macie zabójczy i w tych rockowych piosenkach i tych popowych haha!

Ja chciałem tylko dodać, że fotki czy filmiki jak najbardziej ale proszę nie wstawiać nic ze mną, bo zbanuję :P Mnie nie można pokazywać...

...a impreza jak najbardziej udana i było całkiem konsolowo i plejstejszonowo ;D

Luna

  • Gość
Odp: Spotkania fanów Mortal Kombat & eventy różne!
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 20, 2009, 12:33:19 am »
alez ziom...ty najlepiej z nas spiewales!:D nastepnym razem zrobie mk party:D

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Spotkania fanów Mortal Kombat & eventy różne!
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 20, 2009, 02:41:02 am »
Rok temu ugościłem Death Dealera zapraszając go na organizowane przeze mnie Mistrzostwa Polski w Nunchaku. W tym roku wracając z sędziowania zawodów sportowych wpadłem do niego w odwiedziny w jego rodzinne strony. Od początku było świetnie, gdyż na dworcu w Zielonej Górze Death Dealer miał wielki karton, a na nim napisane... "ADEPT" ;D Takie żarty to coś cudownego ;) Co prawda nie zdążył go rozłożyć bo od razu go zaatakowałem, ale sam pomysł mistrzostwo świata. Po dojeździe jego autkiem do jego domku poszliśmy na miasto. Oczywiście obeszliśmy wszystkie knajpy w mieście (Słownie "dwie" ;D) i po trzech piwach byliśmy pijani jak szpaki ;P później pamiętam drogę na chyba najbardziej zakamuflowaną pizzerie na świecie ;P Jednak najlepsze to było wieczorem. Death Dealer pracuje w Ośrodku Kultury w XIV wiecznym Zamku jako artysta-instruktor. Jako pracownik ma klucze do wszystkich pomieszczeń. Także w nocy jak ninja zakradliśmy się do Zamku od tyłu i weszliśmy na teren opuszczonej posesji. Poszliśmy do samej góry do komnaty królewskiej. Gdzie Death Dealer powiedział, że to jest miejscówka w której mnie przenocuje ;D i tak oto razem spaliśmy w łożu królewskim na którym wydawało mi się, że Death Dealer jest kilometr ode mnie ;). Była to niezapomniana przygoda, gdyż rzadko kiedy kto ma okazję spać w tak luksusowej komnacie w XIV wiecznym zamku :) Nie pamiętam co mi się śniło, ale z pewnością były to królewskie sny. Nie było też żadnych zjaw i upiorów które zwykle nawiedzają zamki. Za to cały dzień rozmawialiśmy o Mortal Kombat i dosłownie przegadaliśmy o wszystkim co dotyczyło tego tematu :) Dałem Death Dealerowi drobny upominek i rozjechaliśmy się do domu. W listopadzie znowu organizuje, tym razem już III Mistrzostwa Polski w Nunchaku, więc Death Dealer znowu będzie moim gościem. I Tak oto zacieśniamy więzy fanów Mortal Kombat gdyż warto się czasem tak spotkać i powygłupiać. W każdym razie noc na zamku: Niezapomniana ;D dzięki Death Dealer!

http://i44.tinypic.com/2guktw2.jpg - Ja w pracowni Death Dealera. Adept po lewej, Death Dealer po prawej. Pozdrawiam

Luna

  • Gość
Odp: Spotkania fanów Mortal Kombat & eventy różne!
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 20, 2009, 10:49:13 am »
no niezle, ale przyznaj Adept ze na tym ogromnym lozu wolal bys jeszcze kilka dziewic:p trzeba kiedy zrobic wiekszy event tylko sie miejsce wypatrzy:)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Spotkania fanów Mortal Kombat & eventy różne!
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 20, 2009, 07:15:23 pm »
no niezle, ale przyznaj Adept ze na tym ogromnym lozu wolal bys jeszcze kilka dziewic:p
Adept tak, tak..... Najlepiej jak najmniejszych bo sie wtedy więcej zmieści....

Ja to chyba tylko z franqeyem spotykam na piwo. Ostatnio chyba jak sie widzieliśmy to było to u mnie i oglądaliśmy Zbawiającego Świat Batmana  apotem pocinaliśmy chyba w DA... nie pamiętam bo to dawno było i napruty byłem bardzo..........

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: Spotkania fanów Mortal Kombat & eventy różne!
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 20, 2009, 11:33:23 pm »
Właśnie, daj znać kiedy następnym razem wypad na kilkanaście piwek. Przez wrodzoną kurtuazję nie wspomnę o tym jak się ostatnim razem skończyło. Choć mnie się podobało.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Spotkania fanów Mortal Kombat & eventy różne!
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 27, 2009, 10:32:21 pm »
Dzisiaj byłem w Mysłowicach odwiedzić kolejnych fanów Mortal Kombat. Przegrałem 25 razy z rzędu z Luną w Mortal Kombat II, ale tylko dlatego, że graliśmy na padach. Jednak moje zwycięstwo było, że pierwszą walkę wygrałem oraz dwudziestą szóstą, czyli zjebałem Lunie pojedynek z Noob Saibotem  :) Z czego się głośno cieszyłem. Później graliśmy w Playstation 3 w Virtua Figther 5, gdzie Luna oszukiwał bo nie jest normalne to, że trzy razy pod rząd Luna wygrywał rundy o DOSŁOWNIE jeden cios. Nie mówiąc już, że w grze Mortal Kombat II na RANDOM postaci pięć razy z rzędy wypadł mi Shang Tsung  ;D Po kolacji u "Grubego Benka" o 18:00 wyjechałem od niego i następny raz mini zlocik znów odbędzie się w Tarnowie :) Dzięki Luna za gościnę! I dzięki za grzybka!

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Spotkania fanów Mortal Kombat & eventy różne!
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 27, 2009, 10:41:21 pm »
Gratuluję ;) Ja jednak wolę pozostać człowiekiem niż fanem.

Moon

  • Gość
Odp: Spotkania fanów Mortal Kombat & eventy różne!
« Odpowiedź #9 dnia: Grudnia 27, 2009, 10:48:32 pm »
Adept był, Adept zobaczył, Adept zjadł i Adept srogo dostał baty we wszystko:D TAK WŁAŚNIE:D I nie pomogą tu żadne narzekania, że nie wyspany i że mam ukryty guzik pod padem:p Trzeba było spać w nocy a nie emo 15-latki oglądać:p Następnym razem klawiatura pod pachę i wszystkoXD


<a po twojej wizycie marzłem na przystanku ponad godzinę bo autobus zdecydował się nie przyjechać:p>

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Spotkania fanów Mortal Kombat & eventy różne!
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 27, 2009, 10:52:52 pm »
Heheh, taa niestety. I nie moja wina, że o 4:00 w nocy zasnąłem, a o 6:00 jechałem do Ciebie  :P Zagadałeś mnie. W nagrodę za wygrane zostawiłem Ci 3/4 szampana na stole. Idź i upij się ze zwycięstwa nad Adeptem  :)

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Spotkania fanów Mortal Kombat & eventy różne!
« Odpowiedź #11 dnia: Stycznia 05, 2010, 06:13:35 pm »
28 Grudnia 2009

Po tym jak odwiedziłem Moona/Lunę w Mysłowicach miałem w planach odwiedziny Davidkoza który mieszka w... Mysłowicach. Pojechałem więc dwa dni później znów do Mysłowic by razem z Moonem/Luną wpaść do Dawida :) Oczywiście nie mogło być inaczej by zrobić to z partyzanta nic nie mówiąc śpiącej jeszcze ofierze. Davidkoz jak zwykle przestraszył się mojej osoby i kazał otworzyć drzwi swojemu bratu  ;D Po miłej pobudce i śniadaniu w postaci pizzy którą przynieśliśmy (Oczywiście z najgorszymi składnikami jakie były w ofercie - wg. Davidkoza) poszliśmy grać na Playstation 3. Graliśmy w różne gry. Najlepszy był moment kiedy Luna odpalił Virtua Fighter 5 i jedną ręką jadł piwo, a drugą trzymał joypada i jednym palcem klikał w przycisk czym rozwalił mnie z kretesem co oczywiście nie uznałem oskarżając go o czary i przymierze z Diabłem ;D Davidkoz z kolei włączył nam swoją ukochaną Ayumi i nie była to tylko muzyka, ale również ruchome obrazki jej (tak zwane "teledyski"). Nie widzę w tym fakcie nic nadzwyczajnego, ale zostałem zmuszony by o tym napisać  ;D

Oczywiście Davidkoz nie namówił mnie na grę w Mortal Kombat Vs. Dc Universe bo ja nie cierpię tej gry  ;)


Coraz częściej się spotykamy i integrujemy. Gracze w Mortal Kombat. Mam nadzieję, że w przyszłości spotkamy się w większym gronie :)
« Ostatnia zmiana: Marca 31, 2019, 08:23:47 pm wysłana przez Adept »

Moon

  • Gość
Odp: Spotkania fanów Mortal Kombat & eventy różne!
« Odpowiedź #12 dnia: Stycznia 05, 2010, 06:24:45 pm »
Ja tu widzę mocno okrojoną wersję wydarzeń Adepciku:p Ani na filmiku ani w tekście nie ma choćby malutkiej wspominki o grze BUZZ! ani o tym jak pojechałem cię w Virtua Fightera małym palcem prawej ręki przy pomocy postaci którą sam mi wybrałeś <drugą ręką spożywałem pizzę>, zapomniałeś też dodać info odnośnie the miracle Eddy Gordo gdzie znowuż pojechałem cię jedną ręką ale już 2 palcami:p

Wiem, cock jestem psując ci FAME:D

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Spotkania fanów Mortal Kombat & eventy różne!
« Odpowiedź #13 dnia: Stycznia 05, 2010, 06:28:08 pm »
28 Grudnia 2009
 Najlepszy był moment kiedy Luna odpalił Virtua Fighter 5 i jedną ręką jadł piwo, a drugą trzymał joypada i jednym palcem klikał w przycisk czym rozwalił mnie z kretesem co oczywiście nie uznałem oskarżając go o czary i przymierze z Diabłem ;D

Jadł piwo LOL. W każdym razie wiadomo, że chodzi o pizze ;D I CO NIE MA?! CO NIE MA?! (No dobra, ten moment dopisałem później ;P)

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Spotkania fanów Mortal Kombat & eventy różne!
« Odpowiedź #14 dnia: Stycznia 05, 2010, 06:29:47 pm »
Co Ty Moonek pierdzielisz! Ważne, że o Ayumi jest i wszystkie walki pokazane jak was obu jadę (nieważne iloma palcami), ważne, że jadę.

Piękne czasy nastały i tak, był do szok :P

Filmik jest zajebisty Adepcie, końcówka z moją miną o tatuażu mnie rozśmieszyła do łez. Chyba można się śmiać z samego siebie.

Dla wszystkich, którzy nie wiedzą, to Adept polubił MK vs DC, nawet powiedział, że poleci je innym, a komu? To chyba jasne i dwóch literek wymieniać nie będę, bo kojarzą mi się z pewną grą 2D, którą posiada Luna, chociaż nie ;D to nie te dwie literki, a raczej takie jak ja.

No w każdym bądź razie warto być fanem Mortal Kombat i organizować spotkania :) Następnym razem obiecuję, że wypiję więcej niż jedną tatrę mocną.