Autor Wątek: Anime  (Przeczytany 28172 razy)

Offline Kubikiri

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 37
    • Zobacz profil
Anime
« Odpowiedź #30 dnia: Stycznia 09, 2008, 05:11:10 pm »
Ja ogladam od bardzo dawna Naruto. Kakashi rules!

EDIT: Kubikiri Houcho to nazwa miecza Zabuzy  :lol:

Offline Kubikiri

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 37
    • Zobacz profil
Odp: Anime
« Odpowiedź #31 dnia: Stycznia 19, 2008, 12:23:58 pm »
Hmm. Taki fajny temat a już umiera :-[

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Odp: Anime
« Odpowiedź #32 dnia: Stycznia 19, 2008, 01:41:26 pm »
Umiera, bo nikt nie chce się chwalić, że ogląda bajki.

Offline Kubikiri

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 37
    • Zobacz profil
Odp: Anime
« Odpowiedź #33 dnia: Stycznia 20, 2008, 01:02:14 am »
Umiera, bo nikt nie chce się chwalić, że ogląda bajki.



Wdze debilne, lub wręcz ułomne podejście ludzi do anime. Pomijając już to że anime to nie bajka, tak samo jak manga nie jest komiksem. MKManiak poprostu mi cie żal.

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Odp: Anime
« Odpowiedź #34 dnia: Stycznia 20, 2008, 03:00:16 pm »
Słuuchaj, ja mówię tak, bo zapewne wielu tak uważa, ja oglądam anime i dlatego się tu wcześniej wypowiadałem.
Może anime nie jest bajką, ale przyznasz, że młodzież i dorośli to raczej nie powinni tego oglądać, bo to jest dla młodszych, oczywiście są ludzie, którzy widzą w oglądaniu anime jakiś sens i lubią to, ale ja uważam i chyba nie tylko ja, że anime jest dla młodszych i ewentualnie dla tych, którzy się tym fascynują, a po tak małym zainteresowaniu tematem sam widzisz, że na forum jest mało ludzi, którzy na poważnie interesują się tego typu ekranizacjami. Jeśli byłoby inaczej to temat by nie umierał.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Anime
« Odpowiedź #35 dnia: Stycznia 20, 2008, 06:32:38 pm »
Cytat: Mkmaniak
że młodzież i dorośli to raczej nie powinni tego oglądać
Cooooooo.. Khhkhkhkkk <dusi się tym stwierdzeniem> To Ty chyba naprawdę dobrego anime nie oglądałeś ;-)

Cytuj
bo to jest dla młodszych, oczywiście są ludzie, którzy widzą w oglądaniu anime jakiś sens i lubią to, ale ja uważam i chyba nie tylko ja, że anime jest dla młodszych
Takiej herezji to ja nie słyszałem od czasu odnalezienia Ewangelii Judasza  ;D bajki są świetne , oglądam często , ale anime to już historia dla ludzi myślących . Przy bajkach się dobrze bawię , przy anime muszę się zastanowić na sensem niektórych znaczeń , oraz nad puentą wynikającą z odcinka/historii/sagi . Powiedz proszę jakie Ty anime oglądałeś skoro twierdzisz , iż jest ono dla młodszych  :P i błagam , nie szufladkuj tak , bo akurat anime TO JEST opowieść dla DOROSŁYCH i MYŚLĄCEJ części MŁODZIEŻY ;)

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Odp: Anime
« Odpowiedź #36 dnia: Stycznia 20, 2008, 06:48:43 pm »
Wiedziałem, że ktoś mnie zjedzie.
Ja mało oglądałem anime, bo mnie to nie interesuje i napisałem, że trzeba się interesować czymś, żeby to oglądać.
Ja oglądałem anime Król Szamanów i tylko dlatego, że było to podobne do MK, a tak poza tym dla mnie to była baja.
Nie najeżdżaj już na mnie, bo to jest moje zdanie, a że jest ono śmieszne to byćmoże dlatego, bo się tym nie interesuję, a napisałem tutaj dlaczego temat umiera, bo skoro dużo dorosłych ogląda anime, a także dużo młodzieży to czemu tutaj nic się nie dzieje.
:(
« Ostatnia zmiana: Stycznia 20, 2008, 06:50:53 pm wysłana przez Mkmaniak »

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Anime
« Odpowiedź #37 dnia: Stycznia 20, 2008, 07:06:01 pm »
Kolego , ja nie " jeżdżę " po ludziach ;-) ale jak się słyszy takie herezje to trzeba odpowiedzieć :) .

No to widzisz , mało oglądasz , a oceniasz . Król Szamanów był wporządku , ale jak każde anime lecące na Jetix ( Oprócz GTO i Last Exile ;> ) to była taka prosta historyjka i tu się zgadzam , dla młodszych ludzików .
Cytuj
Nie najeżdżaj już na mnie, bo to jest moje zdanie
Nie najeżdżam , a prostuje oskarżenia =) .

Cytuj
skoro dużo dorosłych ogląda anime, a także dużo młodzieży to czemu tutaj nic się nie dzieje
Bo to nie forum Anime . Równie absurdalnym stwierdzeniem by było czemu nikt tu o wędkarstwie nie pisze , przecież tylu ludzi je uprawia ;-) Pozdrowiona
« Ostatnia zmiana: Stycznia 20, 2008, 07:12:05 pm wysłana przez Adept »

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Odp: Anime
« Odpowiedź #38 dnia: Stycznia 20, 2008, 07:36:08 pm »
Może nie jest to forum o anime, ale temat o tym, więc jeśli byłoby wielu zainteresowanych to temat nie umierałby.
Mam rację?

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Anime
« Odpowiedź #39 dnia: Stycznia 20, 2008, 08:07:41 pm »
Nie , bo to nie logiczne . To tak jak by na forum anime pytać czemu temat o Mortal Kombat nie ma zainteresowania  ;) Poprostu na dajmy na to setkę fanów mortal kombat jest tak , że z 20 ogląda anime , a 5 się udziela czynnie . Dlatego nie widzę nic dziwnego w tym że temat nie jest rozchwytywany , a już napewno bym się nie pokusił o stwierdzenie , iż " Anime ogląda mało ludzi bo temat o Anime na Forum Mortal Kombat umiera " :) Eh .

Offline LK-9T9

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 229
  • UMK3 4 life!
    • Zobacz profil
Odp: Anime
« Odpowiedź #40 dnia: Stycznia 20, 2008, 08:11:25 pm »
@MKmaniak

nie masz racji! oj... znowu zaczynasz spamowac :/ i powiedz mi, dlaczego musisz na sile pisac wszedzie gdzie popadnie, nawet w tematach o ktorych nie masz zielonego pojecia?

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Odp: Anime
« Odpowiedź #41 dnia: Stycznia 20, 2008, 09:51:19 pm »
Nie , bo to nie logiczne . To tak jak by na forum anime pytać czemu temat o Mortal Kombat nie ma zainteresowania  ;) Poprostu na dajmy na to setkę fanów mortal kombat jest tak , że z 20 ogląda anime , a 5 się udziela czynnie . Dlatego nie widzę nic dziwnego w tym że temat nie jest rozchwytywany , a już napewno bym się nie pokusił o stwierdzenie , iż " Anime ogląda mało ludzi bo temat o Anime na Forum Mortal Kombat umiera " :) Eh .
No, ale ty interesujesz się anime, tak wywnioskowałem z twoich postów, więc powiedz coś więcej o produkcjach tego typu, ja chętnie poczytam i może zmienię nastawienie do anime.

LK-9T9
Ja spamuje? Co?
Jak nie mam zielonego pojęcia, ja uważam, że anime jest dla młodszych i to jest moje zdanie i chciałem się tym zdaniem na forum podzielić, bo można prawda? Więc nie piszę na siłe tylko przedstawiam swoje przekonania, a to, że ty się z tym nie zgadzasz to już twój problem, bo po to jest to forum i ten temat, żeby Mkmaniak i inni użytkownicy mogli wypowiedzieć się i wymienić się swoimi poglądami. Czy tak?

Offline LK-9T9

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 229
  • UMK3 4 life!
    • Zobacz profil
Odp: Anime
« Odpowiedź #42 dnia: Stycznia 20, 2008, 11:24:23 pm »
Czy tak?

Mniej wiecej... poniewaz postow nic nie wnoszacych do dyskusji, z reguly sie nie pisze. Zreszta, sam przyznales ze anime sie nie interesujesz wiec po co sie wypowiadac?
A co do twojego spamowania to juz ktos cos o tym napisal wczesniej... (nie chce mi sie szukac tego tematu ale chyba wiadomo o co chodzi :))

Offline Rell

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 223
    • Zobacz profil
Odp: Anime
« Odpowiedź #43 dnia: Stycznia 20, 2008, 11:32:37 pm »
 LK-9T9 dobrze mówi, spamujesz wszędzie gdzie się da i powiem Ci ze to jest Ku$^& Wku#$%^&*. Nie mozesz przystopowac, piszesz w 3 postach tle iel mozna napisac w ednym poscie

Wiedziałem, że ktoś mnie zjedzie.
To pocholere sie udzielasz jak wiesz ze cie zjada. Nie jestem pierwsza ani ostatnia osoba, która Ci jeszcze zwróci uwage...

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Odp: Anime
« Odpowiedź #44 dnia: Stycznia 21, 2008, 10:26:36 am »
Czy tak?

Mniej wiecej... poniewaz postow nic nie wnoszacych do dyskusji, z reguly sie nie pisze. Zreszta, sam przyznales ze anime sie nie interesujesz wiec po co sie wypowiadac?
A co do twojego spamowania to juz ktos cos o tym napisal wczesniej... (nie chce mi sie szukac tego tematu ale chyba wiadomo o co chodzi :))
Taaak pisał w dziale filmy, tylko czepił się mnie, a wszyscy tam pisali o niczym, bo o plotkach związanych z MK Devastation i pech chciał, że zaczął się na mnie wyładowywać.
Ja się nie interesuje anime Rell to prawda, ale mam o nich swoje zdanie, więc mam je zachować dla siebie, bo jeśli chcę się podzielić nim na forum z innymi muszę pytać pewnie jakąś organizację, czy aby napewno forum służy do tego typu rzeczy, czy może powinno stać puste i świcić.
A poza tym skoro ja mam się nie wypowiadać to proszę bardzo tylko wy to za mnie zróbcie, bo macie inne zdanie niż ja to możecie, normalnie wolny kraj.
Adijos
:(