Autor Wątek: Kobiety  (Przeczytany 34219 razy)

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Kobiety
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwca 19, 2014, 08:22:56 pm »
Kyrwa, jeden i drugi daje pasztety. Jeden jakąś Kasię Beżową, a drugi paszteta z Guano Apes. Sorry, ale obu Was miażdżę w przedbiegach:

http://vimeo.com/71637855

LINKI USUNIĘTE
« Ostatnia zmiana: Czerwca 20, 2014, 05:10:47 pm wysłana przez johnx »

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Kobiety
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwca 19, 2014, 08:35:56 pm »
Mówi o pasztetach, a jego kobita nawet twarzy nie pokazała. Pewnie wygląda jak Baraka po koszeniu szczęką betonowych słupków. Tak, obejrzałem tylko ostatni filmik:D Bo po co więcej!:D

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Kobiety
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwca 20, 2014, 03:20:17 am »
Też bym coś wrzucił ale mnie za to Dżonks wypierdoli z forum albo nawet do paki pójdę......
[jak coś to na privie się odzywajcie.....]

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Kobiety
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwca 20, 2014, 04:28:10 am »
Pewnie wygląda jak Baraka po koszeniu szczęką betonowych słupków.
OMG jaki tekst. :D

Też bym coś wrzucił ale mnie za to Dżonks wypierdoli z forum albo nawet do paki pójdę......
[jak coś to na privie się odzywajcie.....]
No w sumie tutaj piszemy o kobietach, a nie o (aż strach pomyśleć co masz na myśli)... ;P

Kyrwa, jeden i drugi daje pasztety. Jeden jakąś Kasię Beżową, a drugi paszteta z Guano Apes. Sorry, ale obu Was miażdżę w przedbiegach:
Już nie udawaj. Na shoutboxie bez przerwy pokazujesz jaki masz gust :D

Cytat: Shoutbox
[Wczoraj o 02:43:56 am] Adept: http://prawdziwaprawda.pl/static/article/1/6032.jpg
(...)
[Dzisiaj o 01:38:06 am] Adept: Ty to nazywasz świnią? To jest świnia. http://prawdziwaprawda.pl/static/article/1/6032.jpg
[Dzisiaj o 01:38:39 am] johnx: Weź. :P
[Dzisiaj o 01:41:08 am] Adept: Co? Zazdrościsz?
[Dzisiaj o 01:41:45 am] johnx: Nie. Zamierzałem właśnie zjeść obiad, ale straciłem apetyt. ;P
[Dzisiaj o 01:42:32 am] Adept: No nie gadaj. Fajna świnia, co Ty chcesz.

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Kobiety
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwca 20, 2014, 08:10:15 am »
Do powyższego podsumowania zwyczajnie nie trzeba...

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: Kobiety
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwca 20, 2014, 11:24:10 am »
A, dam wam fajną dupę:

LINK USUNIĘTY
« Ostatnia zmiana: Czerwca 20, 2014, 05:09:01 pm wysłana przez johnx »

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Kobiety
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwca 20, 2014, 05:15:48 pm »
Linki +18 zostały póki co usunięte. Postaram się zrobić coś w tej sprawie, aby do tematu można było wrzucać filmiki na jakich Wam zależało. Mi one kompletnie nie przeszkadzają, jednak regulamin rzecz święta:

Licencja rejestracji

Poprzez rejestrację na tym forum wyrażasz zgodę, że nie będziesz wysyłał/a żadnych treści, które są fałszywe, zniesławiające, niedokładne, obraźliwe, wulgarne, wrażające nienawiść, napastliwe, obsceniczne, profanujące, zorientowane seksualnie, grożące, naruszające prywatność, przeznaczone dla dorosłych lub jakkolwiek naruszające polskie lub międzynarodowe prawo.

Ok, po rozmowie z Dumianem doszliśmy do wniosku, że w temacie można wstawiać linki do filmów 'soft'. Nie powinny być widoczne odsłonięte narządy itd. Nie robimy tego ze złośliwości. Po prostu treść tematu jest widoczna dla wszystkich użytkowników - nawet tych niezarejestrowanych. Zainteresowani tak czy inaczej znajdą materiały na jakich im zależy, więc wcale nie musimy tego wrzucać na forum o serii MK. Na shoutboxie (który jest widoczny tylko dla zarejestrowanych) nikomu raczej mocniejsze linki nie zaszkodzą, także do dzieła. :D
« Ostatnia zmiana: Czerwca 20, 2014, 10:28:17 pm wysłana przez johnx »

Offline slay3r2

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Odp: Kobiety
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwca 20, 2014, 10:20:40 pm »

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Kobiety
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwca 21, 2014, 10:56:52 am »

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Kobiety
« Odpowiedź #54 dnia: Marca 27, 2015, 01:57:18 am »
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Yz2658gzOuM[/youtube]

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Kobiety
« Odpowiedź #55 dnia: Kwietnia 08, 2015, 01:48:22 am »

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Kobiety
« Odpowiedź #56 dnia: Kwietnia 08, 2015, 10:15:56 pm »
Oooo to ja z taką bardzo podobną jechałem dziś autobusem...... Ja z roboty, ona do szkoły. Błogosławione niech będą dziury na drogach i jej przyduży dekolt.......

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Kobiety
« Odpowiedź #57 dnia: Lipca 30, 2015, 12:19:36 am »
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=C6vinrXWxls[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=DeAcDieYgkw[/youtube]

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Kobiety
« Odpowiedź #58 dnia: Lipca 30, 2015, 01:29:29 am »
NO KURWA MAĆ, ja pierdolę. W jakich my spierdolonych czasach żyjemy żeby ruszanie dupą sprowadzić do "tańca" czy ogólnie "mody" i jeszcze się tym chwalić przed całym światem. O KURWOŚCI. Dawniej by cały świat o nas wiedział, człowiek musiał być geniuszem w fizyce, chemii, literaturze. Dzisiaj wystarczy, że człowiek wrzuci dupę do Internetu i ma milion siedemset wyświetleń. Żeby to chuj strzelił.

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Kobiety
« Odpowiedź #59 dnia: Lipca 30, 2015, 09:57:19 am »
NO KURWA MAĆ, ja pierdolę. W jakich my spierdolonych czasach żyjemy żeby ruszanie dupą sprowadzić do "tańca" czy ogólnie "mody" i jeszcze się tym chwalić przed całym światem. O KURWOŚCI. Dawniej by cały świat o nas wiedział, człowiek musiał być geniuszem w fizyce, chemii, literaturze. Dzisiaj wystarczy, że człowiek wrzuci dupę do Internetu i ma milion siedemset wyświetleń. Żeby to chuj strzelił.
Może niech lepiej nie strzela, bo nie wiadomo jak to się w tym wypadku skończy  ;D
Moim zdaniem podałeś nieco zły przykład, bo bycie geniuszem a posiadanie dużej ilości wejść na Youtube to zupełnie inny rodzaj sławy. Oni znają lepiej tyłek niż dziewczynę, a poza tym ta "sława" nie jest spowodowana tym, że ona coś wielkiego zrobiła w tym filmiku, tylko tym, że mężczyźni (głównie johnx, o ile można go nazwać mężczyzną ;D ) jak widzą coś takiego partnerki w tym momenie nie posiadając, to wejdą na zdecydowanie więcej niż 50%.
W każdym razie masz rację, popieram. Będę na Ciebie głosował jak wystartujesz w wyborach.