Autor Wątek: TURNIEJ MORTAL KOMBAT ŁÓDŹ PUB FERMENTACJA  (Przeczytany 5963 razy)

Offline fermentacja

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
TURNIEJ MORTAL KOMBAT ŁÓDŹ PUB FERMENTACJA
« dnia: Kwietnia 02, 2013, 11:12:25 pm »
Witam,
Jestem wlascicielem lokalu PUBU FERMENTACJA w Łodzi.
Chciałbym zorganizowac turniej Mortala i potzreebuje osob chetnych do pomocy w organizacji takiego turnieju najlepiej osob z doswiadczeniem w tego typu eventach:).
Do dyspozycji oddaje lokal na poziomie wyposazony nie speluna ! W centrum miasta przy ul.Piotrkowskiej - nie pobieram kasy za udostepnienie lokalu.
Chetnych prosze o kontakt pod nr tel 600 902 127 lub mailowo.
Organizujemy juz turnieje w PRO EVO NA PS3 ORAZ FIFE NA PS3 .
Zapraszam
jestesmy na FACEBOOKU !

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: TURNIEJ MORTAL KOMBAT ŁÓDŹ PUB FERMENTACJA
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 03, 2013, 07:30:12 am »
Po pierwsze - są już jakieś dane odnośnie uczestników? Ilu ich będzie? Tym radzę najpierw się zająć, bo potem okaże się że turniej zorganizowany został dla garstki osób, albo w ogóle się nie odbył ze względu na małą liczbę chętnych. Już nie wspomnę o tym, że tytuł tematu można różnie interpretować. Może być to Mortal Kombat (pierwsza część, 1992 r.) jak i również Mortal Kombat (najnowsza część, 2011 r. zwana również MK9 bądź MK [2011]). Nawet platformy nie chciało Ci się podać. W przypadku MK (1992) turniej można rozegrać na bodajże 10 platformach, a biorąc pod uwagę najnowszą część na dwóch (X360 i PS3). To że niżej napisałeś, że organizujecie 2 turnieje na PS3 o niczym nie świadczy. Takie informacje się podaje, bo to podstawa przy pisaniu tego typu ogłoszeń! I nie pomoże Ci tłumaczenie się, że nie wiedziałeś o innych odsłonach tej gry bo tylko się ośmieszysz. Bo jeśli tak, to chciałbym usłyszeć Twój komentarz do walk turniejowych :P

Po drugie - to czy lokal jest na poziomie i rzeczywiście nie jest speluną niech ocenią klienci/bywalcy. Dobra, trochę się czepiam :P

Po trzecie - jak już chwalisz się stroną na facebooku to podaj do niej link, bo tak co najmniej wypada. Albo nie, zrobię to za Ciebie... https://www.facebook.com/pages/Pub-Fermentacja/196114360488730 Z tym, że adres pubu tutaj podany nie zgadza się z tym na facebooku. Wyjaśnisz mi dlaczego?

Po czwarte - kontakt mailowy? To samo co z facebookiem - nie podałeś adresu e-mail. Mniejsza z tym, że nie ma go w tej wiadomości, ale nawet w profilu masz zastrzeżony. A ja nie mam telefonu, i co? A tak chciałem pomóc. [just kidding] Zostaje więc temat na tym forum, regularnie odwiedzanym przez 5 osób. Powodzenia! :D

Po piąte - tak jak już wcześniej wspomniałem, nie ma tu zbyt wielkiego ruchu. Tutaj raczej nie ma osób, które pomogłyby Ci zorganizować ten event. Za to radzę udać się tutaj - http://www.honmaru.pl/forum/viewforum.php?f=53 Ale przedtem radzę poprawić tego newsa i koniecznie dodać potrzebne informacje, bo jeśli zobaczę że tam również nie podałeś tego info o które prosiłem, skopiuję swojego posta i wkleję na to forum do którego link Ci podałem (mam konto i wierz mi że to zrobię, o ile ktoś mnie nie uprzedzi).

Jeśli rzeczywiście zorganizujesz ten turniej, to nawet dam newsa na mortalkombat.pl tylko muszę mieć pewność że to wypali, a nie, że za kilka dni turniej zostanie odwołany, bo przez to razem z drugim adminem MKPL wyjdziemy na idiotów. Żartuję, tylko ja wyjdę bo newsy to moja działka :P Ale serio, o ile będą chętni do grania, mogę postarać się pomóc w "reklamie" turnieju w internecie.

Pozdrawiam i powodzenia. I nie bierz do siebie tego mojego czepiania się, bo jest to dla dobra tego eventu. Jestem zwolennikiem terapii wstrząsowej. Jeszcze jedno - prawy Alt jest po prawej stronie klawisza Spacji :P
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 03, 2013, 08:01:20 am wysłana przez johnx »

Offline sla

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 365
    • Zobacz profil
  • PSN ID: king-sla
Odp: TURNIEJ MORTAL KOMBAT ŁÓDŹ PUB FERMENTACJA
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 03, 2013, 06:18:11 pm »
Bardzo fajna inicjatywa, johnx nie czepiałbyś się :P

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: TURNIEJ MORTAL KOMBAT ŁÓDŹ PUB FERMENTACJA
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 03, 2013, 07:56:49 pm »
Zgadzam się. Będziemy wspierać. A Johnx to taki cham ze wsi :D

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: TURNIEJ MORTAL KOMBAT ŁÓDŹ PUB FERMENTACJA
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 03, 2013, 08:32:30 pm »
Napisałem co myślę i czego brakuje, więc nie rozumiem w czym macie problem? Za ostro powiedziałem to wszystko? Trudno, trzeba się z tym liczyć jak się coś upublicznia. Oraz z tym, że czasem mi odwala... Nie no, żartuję. Jestem spokojny. :D

Po prostu podchodzę z dystansem do takich inicjatyw. Ile to już było zapowiadanych turniejów, które nigdy się nie odbyły? Poza tym, w tym newsie jest 0 profesjonalizmu. Zupełnie jakby organizator podszedł do sprawy z olewką. Chcecie żeby ten turniej wyglądał jak ten news? Nie? To może chociaż raz popatrzcie na dobre strony mojego "czepiania się". Bo jeśli turniej zostanie zorganizowany z takim zapałem, z jakim zostało napisane to ogłoszenie, to naprawdę chcę to zobaczyć (a później wyśmiać).

Nie trzeba być psychologiem, żeby wiedzieć, że takie coś wpłynie dobrze na całą imprezę. Organizator poczuje presję jaką wywołują na nim ludzie popierający inicjatywę. Wtedy będzie wiedział, że jeśli coś pójdzie nie tak, nie ujdzie mu to na sucho. Z tego powodu postara się żeby impreza była perfekcyjna. Proste i logiczne? Oczywiście.

Powinniście mi podziękować za to że poświęcam swój czas aby udoskonalić każdy szczegół tej inicjatywy, czyli nawet ogłoszenie napisane powyżej. :D Jeśli oczywiście autor tematu nie zrazi się zanim weźmie sobie moje rady do głowy, moja pomoc tylko zaprocentuje.

I zamiast pokazywać jaki to ja zły nie jestem, powiedz Adept z czym się nie zgadzasz? Na wszystko co napisałem wcześniej sam przytaknąłeś na shoutboxie:

Cytuj
[Dzisiaj o 08:10:36 am] johnx: Jak piszę newsa to zawsze uwzględniam najważniejsze informacje. Tutaj nie ma nawet połowy potrzebnego info, więc sorry, ale to chyba nie na tym polega.
(...)
[Dzisiaj o 08:19:26 am] Adept: No tak, ale koleś nie pisze do gazety czy prezydenta, a czasami warto normalnie podejść. Nie każdy jest specem od marketingu, ale każdy chce wypromować swój interes.

Oczywiście, mogło to brzmieć ostro, ale podchodzę na poważnie do tego typu spraw i nie cierpię braku profesjonalizmu. Dlatego - no offence fermentacja, pisałem to dla dobra eventu. ;)


Pozwoliłem sobie nawet napisać przyzwoitą wersję tego ogłoszenia:

Cytuj
Witam!
Jestem właścicielem pubu FERMENTACJA w Łodzi. Chciałbym zorganizować turniej Mortal Kombat 9 i potrzebuję osób chętnych do pomocy w organizacji tej inicjatywy, najlepiej osób z doświadczeniem w tego typu eventach. Do dyspozycji oddaję lokal wyposażony, o wysokich standardach. Pub znajduje się w centrum miasta przy ul. Piotrkowskiej. Nie pobieram opłaty za udostepnienie lokalu.

Chętnych do pomocy w organizacji proszę o kontakt pod nr. tel. 600 902 127 lub pod adresem e-mail: (tu podaj adres).

Turniej Mortal Kombat (2011) planujemy rozegrać na konsoli Sony PlayStation3 w systemie Double Elimination. Chętni do wzięcia udziału proszeni są o przyniesienie własnych kontrolerów.

Jesteśmy na FACEBOOK'U!

Serdecznie zapraszam!

Na koniec dodam, że wprowadzenie tych zmian zajęło mi to baaaaaardzo dużo czasu i zmęczyło mnie bardziej niż cały tydzień ciężkiej pracy w kamieniołomach. [NOT!]

P.S. oczywiście zezwalam na skopiowanie tej wersji ogłoszenia. (Tak naprawdę chcę tylko wywołać aferę odnośnie plagiatorstwa, już nie mogę się doczekać) Ale serio, uzupełnij to co napisałem brakującymi informacjami i wklejaj, bo to moim zdaniem lepiej wygląda. Ew. niech ktoś jeszcze poprawi moją wersję, będę wdzięczny.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 03, 2013, 08:59:21 pm wysłana przez johnx »

Offline fermentacja

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: TURNIEJ MORTAL KOMBAT ŁÓDŹ PUB FERMENTACJA
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 06, 2013, 11:37:07 pm »
No witam,
Ciesze sie ze tylu tu profesjonalistow;)) i ze w ogole moje ogloszenie spotkalo sie z jaka kolwiek odp.
Szanowny Panie Johnx - cenie sobie Pana profesjonalizm i uwagi jak najbardziej sluszne tyle ze ja niczego nie oglaszam jeszcze , rzucilem luzna propozycje celem pogladu jak to w ogole zostanie odebrane , jakie zaintersowanie to wzbudzi itp.
 I wzbudziło... ciesze sie bardzo czekam teraz zatem na konkretne propozycje  JA UDOSTEPNIAM LOKAL a scena polskiego MK ta doswiadczona fajnie gdyby taka impre pomoga mi tu zorganizowac :)
Szanowny Panie Johnx zna Pan Łódź w ogole??? Jezeli tak to nie rozumiem watpliwosci odnosnie adresu lokalu w ogłoszeniu a na Facebooku????
Co do tego w co bedziemy grac - zadecydujecie Wy gracze Polksiej sceny MK ale sadze ze z duchem czasu najlepiej byloby w najnowszego mortala.
Wszystkie detale ustalimy jak juz zbieze sie grupa odpowiedzialnych ludzi ktorzy podejma sie zorganizowania imprezy.
Dane kontaktowe do mnie:Krzysztof Reszelewski
email: [email protected]
tel 600 902 127
Pozdrawiam i zapraszam
manager Pub Fermentacja-Łódź