'

Aktualności: Nowy adres forum: http://mk.honmaru.pl

Autor Wątek: serial Mortal Kombat - Conquest  (Przeczytany 60018 razy)

Offline Zbyszek

• U?ytkownik
    • http://www.mkdeception.com/deception.php
serial Mortal Kombat - Conquest
« dnia: Października 04, 2005, 11:08:18 am »
Có? mo?na napisa? o serialu MK qonquest? Kiedy us?ysza?em plotki o jakim? serialu opartym na MK podszed?em do tego raczej na zimno. Co prawda bardzo mnie interesowa?o, jaki to mo?e by? serial, ale bra?em poprawk? na to, ?e mo?e to by? do niczego nie podobna animowana kicz- produkcja ludzi chc?cych zarobi? na Mortal Kombat, a? tu pewnego pi?knego dnia okaza?o si?, ?e(ca?kiem przypadkowo)prze??czaj?c na TVN trafi?em na pocz?tek pierwszego z 24 odcinków serialu Mortal Kombat- qonquest. Jak si? potem okaza?o najwi?kszego kiczu jaki widzia?em. Nic wcze?niej w moratal kombat mnie tak niemi?o nie zaskoczy?o. I fakt, ?e by?a to produkcja ca?kiem fabularna, nie animowana nic tu nie zmienia ale ?eby przesta? obrzuca? tylko b?otem przejd? do konkretów. Zaczynaj?c od fabu?y, serial(bo filmem tego nie nazwe)opowiada o losach Kung Lao od momentu zako?czenia treningu do mortal kombat a? po udzia? w 9 turnieju. W miar? rozwoju akcji przy??cza si? do niego jeszcze dwoje ludzi: cz?onek stra?y królewskiej Siro i z?odziejka która wraca na dobr? drog?- Taja. I tu zaczynaj? si? pierwsze minusy. Badziewnie ?ci?gni?to z mk the movie motyw naczelnej trójki wybawców ?wiata. Pomaga im rzecz jasna Raiden i jeszcze jeden minus, bo w rol? boga gromu nie wcieli? si? Lambert tylko jaki? m?ody debiutant w sztucznych w?osach. Nast?pny jest Shang Tsung. Wola?em filmowego odtwórc? tej roli walki, s? pokazane mo?e efektownie, ale sztampowo wida?, ?e efekciarstwo wygra?o z dopracowaniem co nie daje najlepszego efektu. Jedynymi plusami s? muzyka i mo?liwo?? poznania odrobiny historii Mortal Kombat. Jednak i z tego ostatniego mo?na wyci?gn?? pewien minus: niektóre w?tki maja w sobie wiele pustych miejsc, niedomówie?, niezgodno?ci nawet z histori? p?yn?c? z gier co wiebiciela mk mo?e szczególnie wytr?ci? z równowagi. Móg?bym tak jeszcze wylicza?, ale my?le, ?e napisa?em ju? do?? du?o aby wyrazi? swoj? opini?, dlatego ostatnim minusem i najpowa?niejszym minusem jaki wymienie b?dzie wprost ra??cy brak klimatu, którym wr?cz napawa?em si? ogl?daj?c mk the movie czy mk pocz?tek wyprawy. Tym czasem ogl?daj?c qonquest mia?em wra?enie, jakbym mia? do czynienia z czym? co zupe?nie nie dotyczy tej sagi, jakby to by?o co? zupe?nie innego. Nie jest to wra?enie zbyt mi?e, zw?aszcza w kontek?cie tego, ?e podobno ogl?da si? serial oparty na Mortal Kombat. Tylko fani mog? to poczu? i wierze, ?e równie? zrozumie? moje podej?cie. Podsumowuj?c krótko mog? powiedzie?, ?e serial Mortal Kombat qonquest, który aspirowa? do tego by równa? si? z filmem wed?ug mnie okaza? si? jego marn? kopi?. Wszystkich tych, którzy uwa?aj?, ?e si? czepiam i nie mam racji zapraszam do zamieszczania swoich wypowiedzi na ten temat  jak i do wzi?cia udzia?u w ankiecie dodanej do tego tematu pozdrawiam serdecznie.

edit by Ana: poprawi?am "tytu?" tematu, uzywaj znakow interpunkcyjnych poniewaz Twoja wypowiedz jest nieczytlena
byszek:
jestem wielkim pasjonatem MK prawdopodobnie ju? od 10 lat dlatego jestem sk?onny stwierd?i? ?e to moja pasja jestem w niej szcz??liwy i tak chyba zostanie a www jakie polecam jest super o najlepszej c??ci mk

Offline davidkoz

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Elder God
    • Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #1 dnia: Października 04, 2005, 12:13:20 pm »
u?ywasz znaków interpunkcyjnych? ? ?

Mi si? nie podoba? ten serial ale ogl?dalem go tylko z czystej ciekawo?ci i dlatego ?e to w?a?nie MK. Denerwowa? mnei te? aktor graj?cy Raidena i Taja oraz Siro. Niewa?ne czy to film czy serial czy co? innego zawsze to zwal?. Probuj? chyba wymy?le? co?ciekawszego ale jako? im to nie wychodzi.

Offline Malvado

• U?ytkownik
  • The Next Big Thing
  • PSN ID: KaziorPL
« Odpowiedź #2 dnia: Października 04, 2005, 02:42:18 pm »
A moim zdaniem ten serial by? naprawd? przyzwoity. Jedyny kto mi si? nie podaba? to Taja oraz pierwsza Kitana (ta z epizodu The Essence). Siro oraz Raiden wprowadzali nieco humoru do serialu np. dialog pomi?dzy Raidenem, a Kung Lao:

KL: Mam problem?
R: Co tym razem? Tynk odpada ze ?cian ?

Moim zdaniem ten serial jest naprawd? ?wietny. A tak dla formalno?ci POLSAT mia? lepsze t?umaczenie od TVN7 :)

Offline Rell

• U?ytkownik
« Odpowiedź #3 dnia: Października 04, 2005, 02:51:25 pm »
Mnie te? sie podoba? :D By? naprawde git i nie najgorzej zrobiony :P

Offline sir_chester

• U?ytkownik
    • Forgotten Hill
« Odpowiedź #4 dnia: Października 04, 2005, 05:36:39 pm »
Serial ogolnie troche matwajacy historie mk(chodzi o nowe postacie Sira Taja), humor jak zwykle po stronie Raidena... Podoba?o mi si? w tym filmie ze by?y pokazane osobne historie takich postaci jak Sub-Zero czy Scorpion, ogolnie serial udany(wg mnie) a propos wie kto? z k?d mozna ?ciagn?c odcinki?

najbardziej interesuja mnie te ze Scorpionem i Sub'em

Offline Malvado

• U?ytkownik
  • The Next Big Thing
« Odpowiedź #5 dnia: Października 04, 2005, 05:55:04 pm »
Jest do kupienia u mnina w sklepiku :), a do sci?gni?cia to pe?no tego jest na emulu :) (oczywi?cie po angielsku)

Offline Rell

• U?ytkownik
« Odpowiedź #6 dnia: Października 04, 2005, 05:59:05 pm »
u ciebie jest pewnie do kupienia ostatni odcinek?!

Offline Meanthord

• U?ytkownik
« Odpowiedź #7 dnia: Października 04, 2005, 06:29:54 pm »
Serial swietny. Zgoda, pierwsze odcinki nie nastrajaly zbyt optymistycznie, ale dalej bylo juz coraz lepiej. Druga polowa serialu pokazala klase i zaluje, ze zarzucili pomysl kolejnej serii. MKC wraz z filmem MK1 to najlepsze "filmidla" w realiach MK.

Offline Malvado

• U?ytkownik
  • The Next Big Thing
« Odpowiedź #8 dnia: Października 04, 2005, 06:47:52 pm »
Nie u Mnie na MK Realm w ich sklepiku :)

Offline sir_chester

• U?ytkownik
    • Forgotten Hill
« Odpowiedź #9 dnia: Października 05, 2005, 08:10:32 am »
zna kto? tytuly odcinkow ze Scorpem i Sub'em , wiem ze co? Trapped Under Ice(jak tytul piosenki Metallicy) a drugiego z subem nie znam cos cold reality jak kojarze a scorpiona za chiny sobie nei przypomne

Offline Malvado

• U?ytkownik
  • The Next Big Thing
« Odpowiedź #10 dnia: Października 05, 2005, 08:57:01 am »
The Serpent and the Ice

Offline Zbyszek

• U?ytkownik
dzi?kuje wszystkim
« Odpowiedź #11 dnia: Października 05, 2005, 10:48:32 am »
ludzie dzi?kuje bardzo wam wszystkim za taki odzew na ten temat dzi?kuje zarówno przeciwnikom jak i zwolennikom mk qonquest bo wida? ?e zdania s? podzielone jak w ka?dej dyskusji na razie jest 10 wpisów ale wierze ?e b?dzie wi?cej zapraszajcie znajomych niech pisz? na ten temat a mo?e i wam przyjdzie do g?owy jaka? nowa my?l ?mia?o wpisujcie zapraszam te? do wysy?ania wiadomo?ci prywatnych mo?e jakie? sugestie? apropo kto? napisa? o moich znakach interpunkcyjnych a w zasadzie ich braku wi?c pos?uchaj a w??ciwie poczytaj hehe moja wypowied? by?a tak wyczerpuj?ca ?e stara?em si? raczej nie pope?ni? literówek co za tym idzie nie zwraca?em uwgi na interpunkcje tym bardziej ?e w sieci nie jest ona tak istotna jednak dzi?kuje za uwag? i pozdrawiam wszystkich serdecznie
byszek:
jestem wielkim pasjonatem MK prawdopodobnie ju? od 10 lat dlatego jestem sk?onny stwierd?i? ?e to moja pasja jestem w niej szcz??liwy i tak chyba zostanie a www jakie polecam jest super o najlepszej c??ci mk

Offline Zbyszek

• U?ytkownik
dzi?kuje wszystkim
« Odpowiedź #12 dnia: Października 06, 2005, 11:13:08 am »
za wys?anie do mnie prywatnej wiadomo?ci sedecznie dziekuje ludziom przedstawiajacym si? jako Sir-Chester i Rell pozdrawiam serdecznie
byszek:

Offline Marv

• U?ytkownik
    • http://www.mortalkombaticepit.com
Re: dzi?kuje wszystkim
« Odpowiedź #13 dnia: Października 06, 2005, 11:24:10 am »
Cytat: "Zbyszek"
co za tym idzie nie zwraca?em uwgi na interpunkcje tym bardziej ?e w sieci nie jest ona tak istotna

http://www.bykom-stop.avx.pl
ortal Kombat Ice Pit | www.mortalkombaticepit.com

Offline davidkoz

• Moderator Globalny
  • U?ytkownik
  • Elder God
    • Mortal Kombat Center
« Odpowiedź #14 dnia: Października 06, 2005, 04:58:57 pm »
hehe dobry link:P A ja tak dla ?artu napisa?em o tych interpunkcjach:P Poprostu nie wiadomo kiedy co sie zaczyna 8)