Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Filx

Strony: 1 ... 28 29 [30]
436
Mortal Kombat X / Odp: OFICJALNY KOMIKS MKX
« dnia: Lutego 13, 2015, 08:05:00 pm »
Tak jak powiedziałem- fabuła git, fighterzy niezbyt (oczywiście nie wszyscy), dlatego pojawi się tak wielu debiutantów. Fabuła w połowie stara, a fighterzy maksymalnie nowi, co teoretycznie eliminuje wszyatkie błędy D, DA i A.

437
Mortal Kombat X / Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« dnia: Lutego 13, 2015, 07:59:28 pm »
Wszyscy rozprawiają o Kitanie i Reptile'u, a ja postanowiłem poruszyć tematy dwóch innych, mniej rozchwytywanych na ten moment postaci.
1. Sub-zero. Mianowicie chodzi o jego tożsamość. Noob Saibot przeżył Soulnado w MK9, wziął udział w inwazji Shinnoka i tak jak Kung, Kitana i Scorpion zostaje przywrócony do życia (Scorpa nie jestem pewien, ale chyba jego też ożywili). Po przywróceniu znów odzyskuje postać i moce Suba. Why not?
2. Liu Kang. Mam na myśli ogół. Ludzie wolą go jako bad-assa? Stary design i piski nie pasują? W takim razie czemu Quan nie miałby go wskrzesić? Byłby wtedy zły, miałby inne moce, inny design i już by nie piszczał. Możnaby go zrobić jako nową postać, a jednocześnie jego fani mieliby w pewnym sensie swojego Liu. Co wy na to?

438
Mortal Kombat X / Odp: OFICJALNY KOMIKS MKX
« dnia: Lutego 13, 2015, 07:37:46 pm »
Goscie z NRS moga miec gdzies DA i D, ale jednak jest to czesc universum. Moim zdaniem nie wchodza im glownie postacie z tego okresu. Fabula w Deception (powrot Onagi) jest calkiem nie najgorszym materialem na fabule (naturalnie nie całą) w MKX. Ja mam po prostu nadzieję, że fajnie to poprowadzą i będziemy po prostu zadowoleni.
Co do bossa, to nie wydaje mi się, żeby Shinnok był ostatnimi czasy zapomnianą postacią.
I czy coś mi się powaliło, czy ktoś wspominał, że po ataku Shinnoka Scorpion też został ożywiony tak jak Kung i Kitana?

439
Mortal Kombat X / Odp: OFICJALNY KOMIKS MKX
« dnia: Lutego 13, 2015, 05:02:32 pm »
A to nie jest tak, ze armia Shao zaatakowala tylko jedno miasto, albo jeden kraj?
Shinnok mogl zaatakowac inny obszar.
Swoja droga raczej wyklucza to eldera jako bossa. Ja w takim razie stawiam na Onage.

440
Mortal Kombat X / Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« dnia: Lutego 12, 2015, 05:36:11 pm »
Ja też sobie na PS4 kupię, ale nie wiem czy brać pre order, czy po premierze kupić.

441
Dzięki  :D
EDIT: Robisz kolejną recenzję, Luna?  :D

442
Mortal Kombat X / Odp: Mortal Kombat X - zrób to sam
« dnia: Lutego 10, 2015, 08:06:06 pm »
Dawno tu nikt nic nie pisał, więc pomyślałem, że może warto go odświeżyć.
Arachno- jest to człowiek posiadający zamiast nóg ciało pająka z pajęczymi nogami. Ma sześcioro oczu i nosi na sobie tylko białą, podartą bluzkę (bo gaciami nie ma czego zakryć  :P).
Historia: Shang Tsung stworzył wiele ohydnych stworzeń w swoich "laboratoriach". Jednak jedno z jego dzieł wymknęło się spod kontroli. Porwany żołnierz ze Special Forces połączony z pajęczym ciałem był nie do opanowania. Oszołomił czarnoksiężnika i uciekł do Żyjącego Lasu. Czekał na odpowiednią chwilę, żeby zaatakować. Pielęgnował swoją nienawiść i chęć zemsty na Tsungu. Gdy dowiedział się o śmierci Shao Kahna i Shang Tsunga zrozumiał, że to najodpowiedniejsza chwila, żeby uderzyć...
Fatality: Arachno wbija przeciwnikowi w ucho odwłok i składa w jego mózgu jaja (wiem, że to mężczyzna, ale nie krytykujcie). Po chwili wykluwają się pająki i zjadają głowę przeciwnika od środka.

443
Mortal Kombat X / Odp: OFICJALNY KOMIKS MKX
« dnia: Lutego 10, 2015, 07:55:37 pm »
Według mnie (chociaż co ja tam wiem) te komiksy mogłyby być chociaż trochę dłuższe. Ogólnie to fabuła się rozkręca. Jestem ciekaw czyje serce trzyma w dłoni Kotal w jednej z wizji Raidena pod koniec #3.

444
W sprawie dostępnych do tej pory materiałów: wie ktoś, kiedy pokażą coś nowego (chodzi mi o konkretną datę)?

445
Mortal Kombat X / Odp: Mortal Kombat X - dyskusja ogólna
« dnia: Lutego 10, 2015, 06:10:17 pm »
Na początek wypadałoby się przywitać, więc cześć  ;D
A teraz konkrety. Co do postaci podobnej do Sonyi z Faction Trailera: bodajże na filmwebie czytałem, że Ed wspomniał o siostrze Blade, a skoro Boon potwierdził brak Sonyi w MKX, to myślę, że może być to właśnie jej siostra.
Jeśli chodzi o fighterów do tej pory już zapowiedzianych, to wypowiem się nieco później.

Strony: 1 ... 28 29 [30]