Autor Wątek: Cy byście zmienili w MK:A??  (Przeczytany 39948 razy)

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Cy byście zmienili w MK:A??
« Odpowiedź #30 dnia: Kwietnia 04, 2007, 06:54:45 am »
Dokładnie. Ja jak kupowałem z począdku gry na PS2 np. MGS2, Gran Turismo 3 to tylko grałem w nie 2 miesiące a w Mortale to w karzdego nadal gram, ciągle mi nie wystarczy, zawsze wieczorami czuje że musze w niego pyknąć :) W Armageddon jest tyle postaci że nie nagra się gracz nimi w rok a gdy jest jeszcze create a fighter to jak dla mnie jest za dużo :?
_________________FURY MK________________________

Offline Mileena

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 228
    • Zobacz profil
Cy byście zmienili w MK:A??
« Odpowiedź #31 dnia: Kwietnia 10, 2007, 03:40:43 pm »
Cytat: sla

4. 2 styl walki




Wojownicy w MK:A niemogli by miec napewno po 2 style walki,no bo jak by to wygladalo, np. Kitana walczy a Ashrah stylem walki Ba gua. Dlatego Midway nie zrobilo po 2 style walki, bo one by sie powtarzaly.

a co do topicu to ja bym dodala:
1.Fatality z deception
2.Biosy
3. Obrazki jpg po przejsciu trybu arcade
4. rozbudowany konquest

Offline beru

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
Cy byście zmienili w MK:A??
« Odpowiedź #32 dnia: Kwietnia 12, 2007, 10:11:58 am »
Cytat: "Mileena"

Wojownicy w MK:A niemogli by miec napewno po 2 style walki,no bo jak by to wygladalo, np. Kitana walczy z Ashrah stylem walki Ba gua.


Zgadzam się z Mileeną. Nie ma na tyle miejsca na krążku DVD i nie ma tyle unikalnych stylów walki, żeby można je było podpiąć zawodnikom bez utraty logiczności. (już pewne buraki są - np chiński cyber-ninja - Cyrax - walczący japońskim stylem ninjutsu)... a przynajmniej Carlos może tylu nie zna...

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Cy byście zmienili w MK:A??
« Odpowiedź #33 dnia: Kwietnia 21, 2007, 02:10:42 pm »
Właśnie sobie myślałem co by można jeszcze zmienić i doszedłem do wniosku, że "create" fatality powinno być przemianowane na brutality bo te wszystkie savage, brutal, blood fatality brzmią głupio (w każdym razie dla mnie nie wiem jak dla was) poza tym to przypomina trochę brutala z MKT więc powinno to być brutality i do tego normalne fatale.

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Cy byście zmienili w MK:A??
« Odpowiedź #34 dnia: Kwietnia 21, 2007, 03:27:09 pm »
A ja powiem, że nawet nie zmieniłbym tego Create a Fighter. Bardzo fajnie się gra online z różnymi ludzmi. Ostatnio grałem z gościem z UK i jego wojownik był rodem z matrixa ( wygląd, style walki itp ). Nieźle to wygląda i ludzie mają cudowne pomysły. Rozbudowałbym go bardziej jeśli chodzi o gre Online.

Co do Fatality to jest dobrze. Potrafie zrobić 11 fatalitów na 10 możliwych ale niezalicza tego jedenastego  :D

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Cy byście zmienili w MK:A??
« Odpowiedź #35 dnia: Kwietnia 21, 2007, 06:19:15 pm »
Co do Create Fatality to dodał bym jeszcze do każdej postaci pare speciali, bo wszyscy mają to samo oprócz tych większych postaci. Mam na myśli takie coś że np. Suba oprócz tego że ma to co teraz to jeszcze może zamrozić a Skorpion wyrwać ręke za pomocą linki itp. To by wystarczyło :) A co do aktualnych fatali to ogólnie by można było zrobić więcej niż 11 sekwęcji, ale gdy jeszcze nie zakończymy robić na 11 to ałtomatycznie się kończy :? Powinno być  conajmniej z 15.

Offline MKsaigon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Cy byście zmienili w MK:A??
« Odpowiedź #36 dnia: Kwietnia 22, 2007, 11:58:31 am »
Ja bym tylko dodał Hara-Kiri  :twisted:

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Cy byście zmienili w MK:A??
« Odpowiedź #37 dnia: Kwietnia 22, 2007, 09:32:19 pm »
No Hara-Kiri podobał mi się w MK:D
Kiedyś się zastanawiałem, czy to nie my powinniśmy wstukiwać kombinacji by miało to postać, że zmuszmy/karzemy przeciwnikowi popełnił Hara-Kiri ale ostatecznie dobrze jest, że za to odpowiada przeciwnik dzięki temu ma wybór: stać i czekać na Fatality albo nie dać przeciwnikowi tej satysfakcji  :wink:
To można by było spokojnie dodać do Armageddonu a do tego jak już pisałem wcześniej creat Fatality przemianować na Brutality i każdemu dać po jednym Fatalu.

Offline Over Zero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
Cy byście zmienili w MK:A??
« Odpowiedź #38 dnia: Kwietnia 22, 2007, 09:47:07 pm »
Ta...do zmiany jest dużo rzeczy ale ta gierka jest po prostu zrobiona na szybko tylko po to by zakończyć sagę MK na PS2. Mi tam pasi bo uwielbiam gdy jest duzo postaci a tu sa wszystkie i to mi wystarcza. Czasem lubie se po prostu obić komuś porzadnie mordę a nie zachwycać się szcegółami grafy czy przebierać w niezliczonych trybach. Ah właśnie jesli o trybach...Motor Kombat jest spoko, nie wiem czemu wszyscy je jadą  :? . Aż mi się łezka w oku zakręciła bo ta linka Scorpiona przypomniała mi o grze z początkó mojej przygody z kompiutrem-Lego Racers. Juz wg. mnie Chess Kombat jest bardziej zje..ne niż Motor Kombat. Create a Fatality też mi nie przeszkadza choć jest troche niedopracowany. Armageddon jest spoko, ot dla zrelaksowania się podzcas siekania wroga.

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Cy byście zmienili w MK:A??
« Odpowiedź #39 dnia: Kwietnia 22, 2007, 09:56:37 pm »
Cytat: "Over Zero"
Czasem lubie se po prostu obić komuś porzadnie mordę a nie zachwycać się szcegółami grafy czy przebierać w niezliczonych trybach.


Racja, zgadzam się z tym w pełni. Ja od czasu do czasu odpalam sobie MK4 z N64 lub MK2 na Mame tylko po to by właśnie obić komuś porządnie mordę a największą satysfakcje mam z MK2 pod względem wyzwania (dość wymagająca) a jeśli chce łatwiznę to odpalam MK4 :wink:

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Cy byście zmienili w MK:A??
« Odpowiedź #40 dnia: Kwietnia 22, 2007, 10:26:39 pm »
Przypomniało mi się dziecinstwo po tych waszych wypowiedziach, gdy byłem zły na kogoś to odpalałem zawsze Mortala 2 czy 3 i waliłem ile się dało a na końcu fatala, dzięki temu zawsze poczułem się lepiej :)

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Cy byście zmienili w MK:A??
« Odpowiedź #41 dnia: Kwietnia 22, 2007, 11:17:17 pm »
Powinna to być taka terapia na agresję :P Jak jesteś zły i chcesz komuś obić morde to odpal sobie Mortala, wybierz postać którą gra Ci się najlepiej i zrób nią fatala i od razu poczujesz się lepiej :wink:

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Cy byście zmienili w MK:A??
« Odpowiedź #42 dnia: Kwietnia 22, 2007, 11:29:15 pm »
Ja moge podajć sposób na taką agresje :) Włączasz MK:A upodabniasz postać na osobę na którą jesteś zły w Create a fighter i robisz mu potem 11 sekwęcji fatality :) Mój młodszy kuzyn tak zawsze robi. :wink:

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Cy byście zmienili w MK:A??
« Odpowiedź #43 dnia: Kwietnia 22, 2007, 11:56:10 pm »
O_o co za psycho  :roll: Ogromna wyobraźnia i co za brutalność naszych członków forum. Mi ta gra sprawia przyjemność sama w sobie, a nie że moge komuś " ryja obić ". WoW

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Cy byście zmienili w MK:A??
« Odpowiedź #44 dnia: Kwietnia 23, 2007, 12:27:54 am »
Nie to, żebym robił za każdym razem :roll: Częściej i teraz gram dla własnej przyjemności i rozrywki. Dawniej to często miałem właśnie taką motywację :wink: