Autor Wątek: Xbox360 czy PS3???  (Przeczytany 88445 razy)

Offline Chameleon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
Xbox360 czy PS3???
« dnia: Kwietnia 26, 2007, 04:08:19 pm »
Siema siema!!!!

Otóż widziałem często wasze off-topowanie w innych tematach, no i postanowiłem sam założyć oddzielny temat. Sądzę, że temat jest nawet dość ciekawy. Ja zbytnio nie zaświecę przykładem ale nei mam na razie żadnego zdania na ten temat :oops: . Ale za to Wy możecie zacząć pisać na ten temat :D !!!

EDIT: Ok już dodałem ankietę :wink: .
« Ostatnia zmiana: Grudnia 07, 2010, 07:07:38 pm wysłana przez Bodzio »

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
Xbox360 czy PS3???
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 26, 2007, 04:13:50 pm »
pisałem już o tym w temacie o mk8. jeżeli nie jest się synem/córką bogatych rodziców to oczywiście xbx. ale to oczywiście tylko jeden aspekt. nie chce mi się tego wszystekiego przeklejać. jak ktoś jest zainteresowany to polecam tamtego posta. a tak w ogóle to można by tu zrobić ankietę

Offline Over Zero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
Xbox360 czy PS3???
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 26, 2007, 04:57:23 pm »
Ja wole Xboxa bo ma mniej więcej takie same mozliwości a jest o tysiąc złotych tańszy.

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Xbox360 czy PS3???
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 27, 2007, 12:14:59 am »
Ja oczywiście za PS3. Narazie jest gorszy oczywiście ale zbiegiem czasu dorówna i przegoni X-Box'a 360. Lepsze tytuły, darmowe ONLINE. W x-box'ie trzeba zakupić LIVE X-BOX aby grać w gry online. Na PS3 tego nie ma. Nie trzeba nic konfigurować, ani za nic płacić. Poprostu podłączasz internet i ciorasz. Nie tylko w gry na PS3 ale i w gry na PS2 ( sam gram online w MK:Armageddon na PS3 ). Blue-ray oraz podłączenie HDMI sprawiają, że dla prawdziwych smakoszy jakości X-box 360 jest w tyle. Pad, który jest także bezprzewodowy ale nie potrzeba do niego baterii jak w padach dla X-Box'a. Podłączasz kablem USB i się sam ładuje. Trzyma długo ( aż za długo ). W dodatku jest 6cio osiowy, dzięki czemu można się pobawić jak na Nintendo Wii ( oczywiście nie tak samo ale bardzo podobnie ). Dużo by pisać  Oto link - > PS3

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Xbox360 czy PS3???
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 27, 2007, 07:13:27 am »
BEZ GADANIA PS3 WYMIATA!!!

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Xbox360 czy PS3???
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 27, 2007, 08:15:28 am »
Też jestem za PS3. Jak na tą chwile X-box 360 przeważa zarówno ceną jak i liczbą gier Playa, lecza z ubiegiem czasu cana pójdzie w dół i gier się zrobi więcej :) Ktoś taki jak ja, który nie ma jeszcze zamiaru kupować konsoli nowej generacji tylko woli sobie poczekać na lepsze tytuły to wybierze właśnie PS3.

Offline karzel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 265
    • Zobacz profil
Xbox360 czy PS3???
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 29, 2007, 07:48:55 pm »
nie ma porownania miedzy tymi konsolami, ja kupilem PS3 i jestem strasznie zadowolony i nie oddam jej za zadne pieniadze, jest w niej podlaczenie bezprzewodowe do internetu i jesli sie zarejestrujesz masz za darmo pelna wersje gry Gran Turismo HD, bezprzewodowe joystiki, dysk 60 GB... wiec w 100% jestem za PS3  :P

Offline Chameleon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
Xbox360 czy PS3???
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 29, 2007, 08:08:21 pm »
Cytat: "ziomalq"
nie ma porownania miedzy tymi konsolami, ja kupilem PS3 i jestem strasznie zadowolony i nie oddam jej za zadne pieniadze, jest w niej podlaczenie bezprzewodowe do internetu i jesli sie zarejestrujesz masz za darmo pelna wersje gry Gran Turismo HD, bezprzewodowe joystiki, dysk 60 GB... wiec w 100% jestem za PS3  :P


OOOO TYYYY!!!!!!!!!! Tylko pozazdrościć!!!!!! :P

Offline karzel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 265
    • Zobacz profil
Xbox360 czy PS3???
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 29, 2007, 08:18:29 pm »
Cytat: "Chameleon"

OOOO TYYYY!!!!!!!!!! Tylko pozazdrościć!!!!!! :P


Powiem ci ze jest czego zazdroscic, tylko ze w polsce malo kogo stac na ta konsole, chociaz nie wiem ile ona kosztuje w polsce i czy juz jest, ja mieszkam na Majorce i kupilem ja w dniu premiery za 600 euro, tez mialem za malo pieniedzy bo brakowalo pare dni do wyplaty wiec kupilem ja na raty :D  a gry sa super, Def Jam: Icon, Motostorm, Tony Hawk itp.. :D

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Xbox360 czy PS3???
« Odpowiedź #9 dnia: Kwietnia 30, 2007, 12:44:26 am »
Mnie Def Jam:Icon i Tony Howk się nie podobaja. Czekam na Singstara, GTA4 oraz MGS4.

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Xbox360 czy PS3???
« Odpowiedź #10 dnia: Maja 05, 2007, 11:24:47 pm »
Oczywiscie PS3

1. najwazniejsze  :wink:  Najwspanialsza gra na swiecie czyli Metal Gear Solid - na ta konsole wyjdzie 4 czesc The Guns of The Partiots

2. Od zawsze Play Station to byla najlepsza konsola na rynku a to jak zapowiadaja PS3 bedzie jeszcze wieksza rewolucja niz PS2... PO graniu na PS3 nie do konca sie zgadzam  :wink:  ale i tak uwazam ze PS3 jest najlepsza konsola aktualnie na rynku i sa (beda) na nia wydane gry w najlepszym wydaniu jak MGS czy GTA a wiec X nie ma nic do powiedzenia SONY rulez

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Xbox360 czy PS3???
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 18, 2007, 01:42:53 am »
Ja widze kolejny + ps3 ( nie wiem jak na X-box ) ale Sony wrzuciło Mortal Kombat 2 do sklepu internetowego i można za 2 funty sobie kupić ją i ciorać do śmierci. Nawet dali opcje Online, więc można razem z innymi użytkownikami ps3 walczyć o ranking. Świetna zabawa i powrót do przyszlości z Sixaxis'em w ręku.

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Xbox360 czy PS3???
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 18, 2007, 09:04:37 am »
Ostatnio przyjmuje około 3 razy w tygodniu reklamacje X-Boxa 360 powody czerwone swiatelka sie swieca  (Płyta idzie do lamusa) I sie ostro przegrzewaja w te upały!! Jestam za PS3!!! A nawet wole grac na Ps2 niz na Boxie 360 :wink:

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
Xbox360 czy PS3???
« Odpowiedź #13 dnia: Lipca 21, 2007, 01:21:04 pm »
a czy ps3 ma blokadę regionalną na gry? bo albo mi sie zdaje albo słyszałem kiedyś że nie ma, a skoro tak to można sobie kupić ze stanów za 600$ co wychodzi jakieś 1300-400 zł. więc nie trudno policzyć że 1000 zł taniej niż w polsce

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Xbox360 czy PS3???
« Odpowiedź #14 dnia: Lipca 21, 2007, 01:28:00 pm »
PS3 ma blokadę. Ale czytałem, że można sobie np. film ściepnąć na twardy i wtedy odpala, ale nie sprawdzalem tego jeszcze.