Autor Wątek: Turnieje Online Mortal Kombat 2  (Przeczytany 15465 razy)

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Turnieje Online Mortal Kombat 2
« Odpowiedź #30 dnia: Kwietnia 22, 2008, 03:54:54 pm »
Ja w MK2 zawsze moge zagrac  ;D ,wiec jak znajdziesz czas czy cos to napisz do mnie na PW ,a ja ci wytlumacze co i jak.A mam nadzieje ,ze masz przynajmniej szybkiego neta bo jak nie to czarno widze ta gre :-\(w internecia gra idzie chyba ,ze dwa razy wolniej niz normalnie ;( )
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 22, 2008, 03:59:18 pm wysłana przez Dantos »

Offline Death Dealer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: Turnieje Online Mortal Kombat 2
« Odpowiedź #31 dnia: Kwietnia 22, 2008, 04:26:44 pm »
A mam nadzieje ,ze masz przynajmniej szybkiego neta bo jak nie to czarno widze ta gre :-\(w internecia gra idzie chyba ,ze dwa razy wolniej niz normalnie ;( )

O kurde, aż tak źle?! No to faktycznie ja tez czarno to widzę:(. Pamiętam jak kiedyś grałem z kumplem na jakimś większym monitorze i jakoś dziwnie lekko obraz był rozciągnięty, straciłem przez to poczucie precyzji o dostawałem w dupę:(, Ależ byłem wkur..rzony. Jestem strasznym pedantem;P jeżeli chodzi o granie w MK. No nic to, jak znajdę czas to pokombinujemy. Take care!!

Offline LK-9T9

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 229
  • UMK3 4 life!
    • Zobacz profil
Odp: Turnieje Online Mortal Kombat 2
« Odpowiedź #32 dnia: Kwietnia 23, 2008, 11:43:49 pm »
a co powiecie na jakis prosty ranking (ladder)?

w ogole, Dantos/Hero - nadal jestescie zainteresowani organizacja czegos?

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Turnieje Online Mortal Kombat 2
« Odpowiedź #33 dnia: Kwietnia 24, 2008, 02:24:11 pm »
Znaczy ja zawsze zchecia zagram online w MK ,a co do Hero to nie wiem bo ostatnio z nim nie rozmawialem.LK-9T9 teraz mam troche luzu ,więc jezeli ci na tym zalezy to mozemy spróbowac reanimowac ten tureniej w MK2 ,lub ogłosic jakis nowy.

Offline LK-9T9

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 229
  • UMK3 4 life!
    • Zobacz profil
Odp: Turnieje Online Mortal Kombat 2
« Odpowiedź #34 dnia: Kwietnia 24, 2008, 08:09:12 pm »
IMHO nie ma sensu robic turnieju, bedzie tak samo jak zwykle... dlatego wpadlem na pomysl laddera. czyli luzne punktowane rozgrywki. byc moze to zacheci wiecej osob do grania online.

ps. lada dzien przyjdzie do mnie arcade stick (dluuugo to trwalo...), tak wiec znow bede szalal na serwerach ;]

Offline Annihilator

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
Odp: Turnieje Online Mortal Kombat 2
« Odpowiedź #35 dnia: Maja 18, 2008, 03:27:50 pm »
Koleiny raz już chyba bezsensownie podaje moje gadu 9991939 ;D. Gram w każdego mortala. Pozdrawiam  :)

Luna

  • Gość
Odp: Turnieje Online Mortal Kombat 2
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwca 13, 2008, 09:14:24 pm »
GG 5225626 chętny do gry w MK2, oczywiście przez mame:)

Luna

  • Gość
Odp: Turnieje Online Mortal Kombat 2
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwca 15, 2008, 10:19:56 pm »
http://nl.youtube.com/watch?v=X93gKQWlrHc

Właśnie zmierzyłem się z tym kolesiem i kurde...myślałem że takie rzeczy to tylko na filmikach nakręconych robią:p OMG, aale spoko, nie dałem się całkiem:p

A chętnych na spara raz jeszcze zapraszam!!!!!!

Offline Tibo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 215
  • "Tylko umarli widzieli koniec wojny"
    • Zobacz profil
Odp: Turnieje Online Mortal Kombat 2
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwca 15, 2008, 10:49:13 pm »
Hehe chłopaki niezłe lagi mieli ; p


Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Turnieje Online Mortal Kombat 2
« Odpowiedź #39 dnia: Lipca 13, 2008, 03:25:18 am »
Stoczyłem 300 pojedynków z użytkownikiem Luna w Mortal Kombat II . Był to w sumie taki sprawdzian i powiem , iż po pewnym czasie grało się zupełnie bez lagów . Polska Liga Mortal Kombat ruszy w przeciągu dwóch tygodni pod patronatem Mortal Kombat Center . Jakoś to zorganizujemy :-)

A co do pojedynków . To około 200 razy przegrałem z Luną , a 100 rund kopałem mu tyłek . Statystyki mi obniżyła czarna seria , w której Luna mnie 20 razy z rzędu skosił hehe . Ale zabawy było coniemiara  ;) Zwłaszcza gdy obaj braliśmy Liu Kanga i na arenie była istna rzeźnia z latającymi fireballami oraz skaczącymi Liu Kangami  ;D
« Ostatnia zmiana: Lipca 13, 2008, 03:27:45 am wysłana przez Adept »

Luna

  • Gość
Odp: Turnieje Online Mortal Kombat 2
« Odpowiedź #40 dnia: Lipca 13, 2008, 10:15:39 am »
Nadmienić trzeba, że batalia trwała ładnych kilka godzin:p Zaczęła się między 23:00-0:00 a skończyła po 3:00:p

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Turnieje Online Mortal Kombat 2
« Odpowiedź #41 dnia: Lipca 13, 2008, 11:59:21 am »
Poco organizować drugą ligę jak już jedna jest (rozpoczeła się kilka dni temu i jest sporo uczestników) zorganizowana przez te drugie polskie forum poświęcone MK.AAA linka nie podam bo i tak wszyscy wiedzą o jakiej stronie mówię ,a po drugie nie chce dostać ostrzezenia za reklamowanie (chociaż cały ten post to reklama XD )

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Turnieje Online Mortal Kombat 2
« Odpowiedź #42 dnia: Lipca 13, 2008, 01:00:48 pm »
Widziałem , jednak jest to zrobione tak chaotycznie , że nie różni się niczym , od zwykłych przypadkowtych potyczek . My planujemy to inaczej zrobić . Info na dniach

Pozdrawiam Adept

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Turnieje Online Mortal Kombat 2
« Odpowiedź #43 dnia: Lipca 13, 2008, 02:27:40 pm »
Chaotycznie czy ja wiem... początki były chaotyczne ale teraz jest ok.Jest temat liga MK2 tam są dane o zawodnikach, gracze sami sobie ustalają godziny o których stoczą walkę i już.Potem wynik jest oglaszany w temacie wyniki ,a pod koniec tygodnia admina wszystkie wygrane i przegrane umieszcza w tabeli ,która jest widoczna tylko dla zarejestrowanych osób.
No ale ok rozumiem chcecie zrobić własną ligę ,ale uważam ,że lepiej by było gdybyśmy razem się bawili(więcej osób lepsza zabawa  ;) ).Potem moglibyśmy robić jakies mini turnieje np: Strefa MK VS Polskie forum MK śmiesznie by było  ;D

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Turnieje Online Mortal Kombat 2
« Odpowiedź #44 dnia: Lipca 13, 2008, 02:41:45 pm »
Wszystko jest do zrobienia  :)